mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 16:37 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
edit: idąc tokiem myślenia Huraganusa to najlepiej wziąć do raidu samych warriorów, paladynow i locków... i okaże się, że bez pomocy innych klas DPS spadnie o 20% a tank padnie bo nie było HoTów :)


Jakis widac masz bardzo ograniczony tok myslenia, skoro uwazasz, ze bez klas supportujacych/buffujacych bedzie dobry rajd.
Mi chodzi tylko o to, ze jesli potrzeba klasy DPS to sie bierze klase DPS a nie hybryde jako main DPS :)
A tu niektorzy podniecaja sie statsami gdzie shaman w rajdzie uzyskal najwyzszy DPS i na podstawie tego wnioskuja jaki to zajebisty jest shaman do DPSu . A to nie shaman jest zajebisty do DPSu tylko warlock czy mag w rajdzie byl chujowy. Nawet holy priest moze miec najwyzszy damage w rajdzie jak reszta slackuje, hehe

Shaman to support, ani z niego nie bedzie main DPS ani main HEAL... kto tego nie rozumie, ten nie zna swojej klasy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:01 
Cytuj  
Wiesz, nie powinienes sie wogole wypowiadac bo pierdolisz smutki a nigdy nie widzialem cie jako dpsa (wiec skad wiesz ze robi slaby dps)?
Second opierasz sie na wnioskach gildi. Jak ci powiedza ze fury warrior robi do dupy dps tez im uwierzysz? Shaman potrafi przegonic nie slackujacego locka i pogodz sie z tym.

Taki byl spokoj jak ciebie nie bylo, meh.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:05 
Cytuj  
koci napisał(a):
Shaman potrafi przegonic nie slackujacego locka i pogodz sie z tym.


Uwazam wtedy takiego locka za nieumiejacego grac klasa dps i pogodz sie z tym :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 18:03 
Cytuj  
Huraganus naucz się czytać słowo pisane.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 19:00 
Cytuj  
qrwa moge sie zalozyc o 1000golda ze np. na teronei gdzie jest pure dps bede przed twoimi lockami huraganusie, mysle ze bede w top 3 na 99%
a enhancement jest tez po to aby dawac buffa meele grp;o
zawsze byles noobem w ta gre co pokazales w ml, w tej twierdzy jestem pewien ze nadal jestes tym samym noobem ktory mysli ze jego slowo slowem najwazniejszym jest


_________________
~~

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 19:04 
Cytuj  
Przynajmniej nie jest w obciachowej gildii ZABUJCA PL!


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 19:24 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Przynajmniej nie jest w obciachowej gildii ZABUJCA PL!


pro nazwa!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 19:27 
Cytuj  
53smurf napisał(a):
qrwa moge sie zalozyc o 1000golda ze np. na teronei gdzie jest pure dps bede przed twoimi lockami huraganusie, mysle ze bede w top 3 na 99%


Porownuj podobnie wyposazonych w itemy. Czy w Twojej gildii jestes w dpsie przed waszymi warlockami ?

Ja nie uwazam, ze tylko ja mam racje. Moje zdanie jest takie, twoje moze byc inne. Nie bede cie przekonywal, ale moim zdaniem, jesli jako shaman zadajesz wiekszy dps u siebie w gildii niz warlock to macie chujowego warlocka.. i tyle :)

Pokaz mi statsy damagu z jakiegos rajdu Innominate ... nie wstydz sie... niech ludzie zobacza jakie lamy locki sa w Innominate :) Moze takich loczkow jak Rootx'a czy Nolife przescigniesz w DPSie bo to sa karykatury warlockow ( z damagem chyba najgorszym na Burning legionie, kazdy lock chociazby w Mrocznym legionie ma wiekszy dps niz oni), ale Ellmiego nie sadze bys przescignal :)


Ostatnio edytowano 8 sty 2008, 19:53 przez Lil, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 19:50 
Cytuj  
Bo kazdy kto gra na BL mysli ze jest prO gamer zwykle 8)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 20:11 
Cytuj  
moze spojrz na to inaczej, spojrz na kazdego bosa z osobna? , a ellmiego tez mi sie zdazylo przebic


_________________
~~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 08:22 
Cytuj  
Huraganus weź mi powiedz jak jest w w Inno, bo nie wiem PLS


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 08:31 
Cytuj  
Ale ty Huragan tkwisz w stereotypach sprzed tbc i z pierwszych instancji tbc. Zacof straszny masz. Ja bym wywalil z gildii shamana ktorego priest w healu przegoni. Dlaczego gildie na ogol healuja 3 shamanami i tylko 1 priestem (ktory i tak brany jest glownie dla spirit bufa glownie) ? A jezeli twierdzisz, ze shaman w wielu wypadkach nie przegania w healu wszystkich klas healujacych (nie na wszystkich bosach bo bywaja wyjatki) to pozostaje mi tradycyjne l2p i moze zastanow sie co zle robisz healujac, ze inni wyprzedzaja cie (w tym priesci lol).

W ogole nie wiem czy slyszales ale teraz walki robione sa z preferencja dla danej klasy. Zatrzymales sie na gruulu gdzie locy ownowali i gdzie gear jeszcze tyle nie stanowil (crafty locka ownowaly). W tej chwili sa walki gdzie locka nie uswiadczysz w pierwszej 5 bo sa zrobione pod melee. Wiec moze unikaj ogolnych stwierdzen. Jak porownujesz enhancementa to ogranicz sie do porownan z rogalami i warkami. I w tym porownaniu nie dosc ze shamy enh daje tym klasom buffa to jeszcze nie odstaje, a czasami przewyzsza je w dpsie. Dobry skilowny enhancement shaman powinien byc zabierany - bloodlust w grupie z melee nie w kij dmuchal rowniez. Szkoda resto shamana dla melee.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 08:38 
Cytuj  
"Ja bym wywalil z gildii shamana ktorego priest w healu przegoni. Dlaczego gildie na ogol healuja 3 shamanami i tylko 1 priestem (ktory i tak brany jest glownie dla spirit bufa glownie) ?"

Haha to musicie miec bardzo h%!-owych priestow.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 10:12 
Cytuj  
Jestescie ok. 5 postow od stwierdzenia, ze wszyscy sa chujowi :)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 10:32 
Cytuj  
Araye napisał(a):
"Ja bym wywalil z gildii shamana ktorego priest w healu przegoni. Dlaczego gildie na ogol healuja 3 shamanami i tylko 1 priestem (ktory i tak brany jest glownie dla spirit bufa glownie) ?"

Haha to musicie miec bardzo h%!-owych priestow.


no fakt, priestow to oni maja strasznie chu..wych skoro resto shaman lepiej healuje :)..... masakra... wspolczuje wam.

Qraczek napisał(a):
Jestescie ok. 5 postow od stwierdzenia, ze wszyscy sa chujowi :)


Bo tak jest :) Skoro klasa dedykowana do heala czy dpsu przegrywa z klasa supportujaca to znaczy tylko jedno, ze gracz chu..wo gra.

Buffchef napisał(a):
Huraganus weź mi powiedz jak jest w w Inno, bo nie wiem PLS


to ty mi pokaz wasz damage metter z rajdu :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 10:44 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Huraganus weź mi powiedz jak jest w w Inno, bo nie wiem PLS


to ty mi pokaz wasz damage metter z rajdu :)


My nie mamy dobrego enh shamana :D


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 10:45 
Cytuj  
Huragan zamknij ryj już.Chuja wiesz co teraz sie w wowie dzieje,od lotro ci sie w głowie pojebało.Tam każda klasa ma JEDNĄ role w rajdzie i nie zrobisz nic innego,ale wow to nie lotro.Idz se rpeguj z kolegami i elo sajonara.3 strony spamu sie zrobiły bo jesteś idiotom.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 10:53 
Cytuj  
Zyj dalej w blogiej niewiedzy Huraganie.

Araye - jako przyklad jak healuja shamani a jak priesci zobacz sobie na wrzuconych linkach na wczesniejszej stronie (w jednym zamieszczonym tam przypadku priest ownuje).

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 10:58 
Cytuj  
Chain heal > Priest


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 11:11 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Chain heal > Priest

circle of healing(czy jak to sie tam zwie) > chainheal ;P
Cytuj:
Lil napisał:

Buffchef napisał:
Huraganus weź mi powiedz jak jest w w Inno, bo nie wiem PLS


to ty mi pokaz wasz damage metter z rajdu


My nie mamy dobrego enh shamana

teraz nie ma zadnego:P


_________________
~~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.