mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 20:12 
Cytuj  
hehe ja studiuje na 1 roku - politologie :)
I staram sie grac w WOW'a w kazdej mozliwej chwili :)
Jutro mam zaliczenie z Niemca :P , ale wole pograc sobie w wowa niz uczyc sie , a pozatym i tak cos tam umiem.

Brak czasu tylko w tygodniu --> praca :/


PS.Studiuje zaocznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 20:24 
Cytuj  
ja studiuje dziennie ;) ale fakt faktem, ze tez odwiedzam znajomych, pijem...yyy...to jest rozmawiamy z kumplami itd. ;)

1 kolo bylo do przodu (chemia analityczna)
w tym mialem 2 z Mikroekonomii i Ch. Nieorganicznej i mam nadzieje, ze nie beda w plecy ;)


_________________
.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 20:26 
Cytuj  
Heh ja oblałem pierwszy rok na polibudzie (kierunek informatyka) - głównie przez KO a później maniakalne granie w WoWa (czytaj: przez własną glupotę). Teraz jestem na Akademii Ekonomicznej, na studiach wieczorowych (kierunek Informatyka i Ekonometria) i muszę przyznać, że to jest to... Sama informatyka mimo wszystko jakoś mi nie podchodziła. Co do WoWa - w tej chwili jestem raczej casual player - przez jakiś czas nie grałem w ogóle ale mimo wszystko WoW jest najtańszą formą zapełnienia sobie wolnego czasu, w momencie kiedy następnego ranka trzeba być "na chodzie" (czyli imprezki odpadają).

Ahhh czy musze dodawać, że po oblanym roku mam dosyć dużą motywację i jestem jednym z najlepszych na roku (ta skromność ;P )... Finansowo stoję raczej ok, chociaż jeżeli nie załapię się na jakieś stypendium - lub też nie powiedzie się próba przeniesienia na dzienne to pewnie wakacje spędze gdzieś na zmywaku w UK.


_________________
Altaya | BF4

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.