mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 15:50 
Cytuj  
spx wychodze za jakies pol godziny hehehe :D

a do reszty piszcie i mowcie sobie co chcecie i tak bedziecie gankowani lub sami bedziecie gankowac bez wzgledu na to jak bardzo sie bedziecie obawiac i zalic :P (oczywiscie mowie o servach PVP)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 16:06 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mam wrazenie, ze pomyliles gry. WoW to nie jest quake online..


troszke moze bardziej rozbudowany, ale jednak zmierza od samego poczatku w strone quake online :) czymze bowiem jak nie zwykla napierdalanka maja byc battlegroundsy ? :)
Blizzard postawil w WoW jako cel gry walke pomiedzy frakcjami zywych playerow.. i tak to jest... a teraz jak jest ta bezwgledna walka to niektorzy maniacy spokojnego questowania zaczynaja plakac... no to macie servery PvE i sobie questujcie... a na PvP jest Total War i bedzie jeszcze wiekszy jak wejda battlegroundsy :> Mi tam pasuje taka koncepcja gry :>


_________________



****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 16:21 
Cytuj  
W ogole to jakis czeski film... nie wiadomo kogo warto zabijac a kogo nie.. w ilu i na ilu bo licznk bije a blizard sie zastanowi co z tym zrobic.... :/


wg. mnie w ogole powinno byc tak ze po 60 lvl expa do wyzszych lvl lub same honor points (np 1 honor pt mierzony za 100 expa) dostaje sie tylko za zabijanie przeciwnej frakcji ;p wtedy nikt by nie tykal "szarego" a walenie 5 zerg vs 1 runner byloby nieoplacalne ;p

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 16:27 
Cytuj  
czyli cos takiego jak juz pisalem do 60 lev exp od 60 lev HP (i tylko za zabijanie innych 60lev)
pozatym powinno byc ze jak masz duzo HP pointow a zabijesz goscia co ma ich 0 albo malo to tez nie powinno byc HP i odwrotnie jak masz malo pkt to za zabicie goscia z duza iloscia HP dostaniesz ich wiecej niz za zabicie przecietniaka


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 16:36 
Cytuj  
Podobno ma byc tez tak w przyszlosci ze HP beda za zabijanie ludzi o takiej samej/minimalnie nizszej/wyzszej randze PvP.... to by bylo dobre... na 24/7 rusherow ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 16:45 
Cytuj  
pewnie jakies modyfikacje Blizzard z czasem wprowadzi, bo zaden system nie jest doskonaly :)


_________________



*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 17:10 
Cytuj  
Bitwa. Wojna. Jak różne definicje można do tych słów zastosować, i jak różne można mieć wyobrażenie o nich...

Słyszałeś Fabianek kiedyś o czymś takim jak wojny punickie, wojna peloponeska, czy choćby bitwa pod Kannami, Cheroneą lub Granikiem?

Wspominając o tym wcale nie chce przez to powiedzieć, że czegoś takiego spodziewałem się w świecie Warcrafta. Miałem jednak nadzieję, że ludzie będą się starali przyjąć pewną konwencję, żeby urozmaicić grę. Pierwsze swoje kroki skierowałem na serwer PvP, bo chciałem żeby moja relacja z frakcją przeciwną była jak najbardziej naturalna tzn. żebym nie musiał się pytać "znienawidzonego wroga" o to czy mogę z nim walczyć. Niestety gorzko się rozczarowałem po tym co mnie spotkało na serwerze PvP.

To czego doświadczyłem na PvP kojarzy mi się taczej z tzw. "wojnami" między kibicami klubów piłakrskich, gdzie kilku debili napierdala gdzieś na ulicy chłopaka tylko dlatego, że jest z Sanoka a nie z Katowic... Podejrzewam, że im to naprawdę sprawia dużą przyjemność i nie wyobrażają sobie, że może być inaczej.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 19:32 
Cytuj  
Honor System działa perfekcyjnie na serwerach PvE i RP.
Tarren Mill bywa przepełnione, to fakt, ale dzisiaj brałem udział w kilku ślicznych bitwach w okolicach Camp Mojache i Camp Taurajo, ilość ludzi 20v20 maksimum. Było fantastycznie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 19:44 
Cytuj  
A Dwutlenek jak zwykle umie sie cieszyć z wszystkiego :]

tylko na US Sh allianci maja miazdzaca przewage , jak z takimi walczyc?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 20:18 
Cytuj  
Sh to PvP... nie ma o czym mówić :]

PvP Server to lekka porażka w tej chwili

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 08:23 
Cytuj  
Huragan ty jednak jesteś prosty.
To jak nazwiesz system PvP w AO? Doom online? I powiesz, że AO zmierza do napierdalanki na styl prostej strzelanki? Tam PvP jest dużo prostsze niż w WoWie..
Jak nazwiesz w FFXI? Far Cry online? I też powiesz, że system zmierz do strzelanki?
W SWG - tam to w ogóle. Jedi Knight Online FPS.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:05 
Cytuj  
nes napisał(a):
Pierwsze swoje kroki skierowałem na serwer PvP, bo chciałem żeby moja relacja z frakcją przeciwną była jak najbardziej naturalna tzn. żebym nie musiał się pytać "znienawidzonego wroga" o to czy mogę z nim walczyć. Niestety gorzko się rozczarowałem po tym co mnie spotkało na serwerze PvP.


hmmm mi sie wydaje ze jednak nie tego oczekiwales skoro sie rozczarowales, przyznasz ze na serverach pvp wlasnie _nie_ musisz sie pytac oto czy mozesz walczyc z wrogiem, niestety zeby bylo sprawiedliwe wrog nie musi sie ciebie pytac o zgode, zeby cie sieknac mieczem

nes napisał(a):
To czego doświadczyłem na PvP kojarzy mi się taczej z tzw. "wojnami" między kibicami klubów piłakrskich, gdzie kilku debili napierdala gdzieś na ulicy chłopaka tylko dlatego, że jest z Sanoka a nie z Katowic... Podejrzewam, że im to naprawdę sprawia dużą przyjemność i nie wyobrażają sobie, że może być inaczej.


afair taka jak to piszesz "wojne" rozpoczelo TSA przynajmniej na serwerze BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Huragan ty jednak jesteś prosty.


ty za to jestes skrzywiony przez inne gry mmorpg :)
WoW to cos nowego, i starzy wyjadacze zaczynaja plakac :>


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:50 
Cytuj  
Cytuj:
WoW to cos nowego, i starzy wyjadacze zaczynaja plakac :>


Coś w tym jest

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 10:02 
Cytuj  
bardziej pod dzieci, bardziej pod prostą napierdalankę?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 10:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bardziej pod dzieci, bardziej pod prostą napierdalankę?
dla starszych niech to bedzie szkoła cierpliwości do dzieci. wkońcu niedługo będa ojcami :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 10:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
bardziej pod dzieci, bardziej pod prostą napierdalankę?
dla starszych niech to bedzie szkoła cierpliwości do dzieci. wkońcu niedługo będa ojcami :wink:


lol, dobrze powiedziane :lol:
Coś w tym jest...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 10:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
bardziej pod dzieci, bardziej pod prostą napierdalankę?
dla starszych niech to bedzie szkoła cierpliwości do dzieci. wkońcu niedługo będa ojcami :wink:


lol, dobrze powiedziane :lol:
Coś w tym jest...


wiec zamiast sie "obawiac" zacnzij sie cieszyc ze bedzie cie 5 paladynow 13sto letnich jedzacych pizze gankowalo (afair grasz warem w hordzie)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 10:44 
Cytuj  
fabianek nie bój się o punkty zawołasz swoich kolegów zgankujecie jednego i dostaniesz 1HK a za taki honor kill dostaniesz 0.00001 contribution point co da ci w rankingu rolę private do końca życia i wkrótce nikt na ciebie nie będzie polował (bo za zabicie wyższych rank jest więcej contribute points) ani na waszą zerg-type guild bo sie nikomu nie będzie opłacało :lol:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 10:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
fabianek nie bój się o punkty zawołasz swoich kolegów zgankujecie jednego i dostaniesz 1HK a za taki honor kill dostaniesz 0.00001 contribution point co da ci w rankingu rolę private do końca życia i wkrótce nikt na ciebie nie będzie polował (bo za zabicie wyższych rank jest więcej contribute points) ani na waszą zerg-type guild bo sie nikomu nie będzie opłacało :lol:


vczy mozesz dac sobie spokoj z flame'm, a co do 7 mysle ze nie powinienes obrazac gildii ktora imho ma najlepszy support po stronie ally na bl (moge sie mylic ale napewno najlepszy support z gildii w jakich bylem a zaliczylem 7 czy 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.