mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 17:16 
Cytuj  
Jak sie dostac do Old Ironforge ?

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 17:58 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Lepszy filmik jest 'Exploration after 1.10' (albo 1.9 glowy nie dam), z wmovies, tam jest dokladnie pokazana lokacja wszystkich miejsc.

Na hyjal sie wchodzi po takiej kolumnie to jest w Darkwhisper Gorge, kreci sie tam pelno elitkow i to takich twardych. Dokladnie jest to opisane na... thotbocie, wejdz w Zones i potem w Hyjal i poczytaj komentarze.

Najprostrze rozwiązanie a nie przyszło mi do głowy :)
Dzięki serdeczne, spróbuje na weekendzie się tam dostać, nakręcić filmik i postnąć.
Ciekawe czy mnie zbanują :har:

*

Posty: 60
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 18:04 
Cytuj  
Napewno panowie z blizz chodza po polskich forach...

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 18:08 
Cytuj  
Ves napisał(a):
Napewno panowie z blizz chodza po polskich forach...

:o
Raczej nie, ale nie uważasz że skoro to zamknięty teren to pojawienie się tam playera może być zauważone przez GM'a?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 18:38 
Cytuj  
Bylem biegalem ogladalem i nie zobaczyli ;]

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 18:42 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Bana się dostaje ^_^

Najwidoczniej zależy od szczęścia :):)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 19:27 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Bylem biegalem ogladalem i nie zobaczyli ;]


Tez bylem... W sumie tam nic niema:) Tylko teren, a dojscie tam to nie exploit bo sie tylko wspinasz. Koles z mojej gildii dotal sie do outlands i do jakis nowych BG niedzialajacych jeszcze:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 19:32 
Cytuj  
Do outlands? A jakieś wskazówki gdzie to się moze znajdować/jak tam ten kolo dotarł?
BTW, gra ktośna Ballnazarze? Jeśli tak to po jakiej stronie?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 19:52 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Do outlands? A jakieś wskazówki gdzie to się moze znajdować/jak tam ten kolo dotarł?
BTW, gra ktośna Ballnazarze? Jeśli tak to po jakiej stronie?


Koles gadal ze na jakims NPC na statku robil mind control i nie pamientam co dalej, mowil tez ze to juz nie dziala:(


_________________
http://rince.mybrute.com/


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:05 
Cytuj  
Hehe... Outlands tak samo jak GM Island nie są nawet zainstantowane a więc można tam się dostać. Dodam tak od siebie, że jak jest się w Outlands to na mapie widać siebie na samym dole, mniej więcej na środku mapy (pod wielkim wirem jeszcze dużo). A jak jest się na wyspie GM to jest się poza mapą z lewej strony (odległość na mapie tak jak od wielkiego wiru do brzegów Kalimdoru, ale na lewo od wyspy Teldrassil.
Ale nie radzę się wybierać na wyspę GM na własnym prawdziwym koncie bo to grozi dożywotnim banem na konto a prawdopodobniej jego kasacją.


http://img77.imageshack.us/img77/4134/g ... iew9th.jpg
http://img422.imageshack.us/img422/658/ ... 9595rh.jpg
http://img422.imageshack.us/img422/5939 ... 4423ta.jpg


_________________
Never start playing World of Warcraft.

Kasidelvar - Dwarf Hunter 70 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 63 - Argent Dawn

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:21 
Cytuj  
aj tam mow jak sie dostac na gm island a nie mi tu o banach gadas :P zdradzcie jakies sekrety ja tez chce pozwiedzac :wink:


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:28 
Cytuj  
No ale słuchaj... Ja np. sam wszystko odkryłem tam gdzie byłem. Mi też nikt nic nie mówił i nie chciał dać wskazówek. Myślisz, że będziesz miał frajdę jak się dostaniesz gdzieś w fajne miejsce bo ktoś Ci powie jak to zrobić? Uwierz źle większość ludzi rozumuje ;) ja tak przestałem rozumować i sam zacząłem się w to bawić, i to cieszy bardziej jak się samemu zostanie Nogg-Aholiciem a nie dostanie wszystko gotowe na tacy.

No i nawet jak będziesz próbował się dostać na GM Island to nie szpanuj i nie świruj bo to prawda. Jak chcesz próbować to próbuj na guest-pass keyu. Bo konto kasują jak tam wejdziesz od razu.


_________________
Never start playing World of Warcraft.

Kasidelvar - Dwarf Hunter 70 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 63 - Argent Dawn

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:32 
Cytuj  
a czmeu kasuja konto od razu po odkryciu GM island ?? co tam takiego jest 1 domek i koniec..a i jeszcze portale a czemu nie kasuja jak odkrywam outalnd etc?? :wtf:

Apropo odkrywania samemu uwiez mi 4h non stop wspinania sie po gorach by dostac sie na lotnisko te kolo if mnie przerazilo ( i tak sie nie dostalem zboczylem z kursu poteznie ) mzoe juz wiesz zcemu samemu nie chce mi sie odkrywac?? :wink:


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:36 
Cytuj  
No to ja Ci niestety nie powiem. Mam za wielki szacunek do swojej pracy, żeby ją od tak roztrwonić. Ja żeby dostać się do... no nie ważne gdzie, gdziekolwiek, pracowałem przez tydzien po 5-6 godzin dziennie. Ale masz frajdę jak co chwilę dostajesz whispery z pytaniami "YAY WOW MAN! OMG WTF! HOW DID YOU DO THAT !!!111" ;p

A kasują bo takie exploracje wymagają wykorzystania bugów i paru exploitów, może to nie jest nic wpływającego na rozgrywkę ale uwierz GM'owie chcą się czuć lepsi od innych graczy ;p

WTF "almighty GM"... buhahahah ;D


_________________
Never start playing World of Warcraft.

Kasidelvar - Dwarf Hunter 70 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 63 - Argent Dawn

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:38 
Cytuj  
exploitow czyli potrezbne sa jakies provramy?? np cos jak mowil cash kilka postow wyzej?? :-?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:39 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
uwiez


wieże.
btw to niezly jestes bo na lotnisko to jest jeden slow fall spod cmentarza.

Karoid napisał(a):
exploitow czyli potrezbne sa jakies provramy?? np cos jak mowil cash kilka postow wyzej??


bez komentarza ;]

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 21:27 
Cytuj  
Dobra po 15 min prob laze sobie po teksturkach pod SW :D ale gdy chailem jeszcze raz tam wejsc to cos wskoczyc nie moge a pruboje z 50 razy :( teraz ide jeszcze czegos poszukac... :wink:


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 21:42 
Cytuj  
Zacznij tak jak ja. Wejdź do Caverns of Time, do Hyjal. Potem dostań się w Orgrimmar do Thralla sali. Potem poszybuj nad Stormwind. Potem wejdź do wioski tańczących Trolli. Potem kombinuj z bugiem w Stoneblahblah Mountains. Potem próbuj w Loch Modan się na góry wspiąć... Dalej uff nie pamiętam. W każdym razie nie zaczynaj od rzeczy które na prawdę są trudne. Słuchaj skill w exploringu sam przyjdzie bo to wszystko polega na kombinowaniu i wiązaniu faktów. Np jak się dostaniesz w jakieś miejsce prostsze 5th raz to zauważysz jakiś szczegół który można wykorzystać potem kombinująć w innym miejscu itp itd...
Nie, nie trzeba żadnych proveramów -.-" exploity dotyczące rozgrywki, dobrym przykładem był fear podczas wyskakiwania z Zeppelina w odpowiednim momencie jak się jest poza terenem mapy. Dodam, że to już nie działa tylko sobie zastuckujesz postać, a GM nie są już tacy łaskawi wobec tego więc możliwe jest 3h suspenced ;)


_________________
Never start playing World of Warcraft.

Kasidelvar - Dwarf Hunter 70 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 63 - Argent Dawn

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 22:14 
Cytuj  
mozna zec ze tworzy nam sie nowa grupa w wowie - exploriterzy ;p
Inicjatywa graczy nie zna granic


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 22:24 
Cytuj  
Nogg-Aholics istnieli już w US Beta World of Warcraft. Nie nazywali się tak, ale explorations w WoWie istnieje od samego tej gry początku. Pamiętam jak w US Beta wszełem do Developers Island bo to było wejście normalnie wsadzone jako portal w Easter Plaguelands (tam też nie można kiedyś było wejść - stały takie boty - infernusy co się nazywały Blizzard Guard i Cie nie wpuszczały ;)


_________________
Never start playing World of Warcraft.

Kasidelvar - Dwarf Hunter 70 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 63 - Argent Dawn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.