mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 10:47 
 
No na LB nadal sa zergi i walki bez honoru, przyklad wczoraj:
Jako ze robie sobie powoli maga pomyslalem sobie zrobic zadanie klasowe w Arathii, wiec tam pomeczylem sie ze zdobyciem 10 totemikow, a nastepnie poszedlem do kamiennego kregu, celem zdobycia quest itemu, oczywiscie spotkalem tam horde, 42lvl priest i warek35, ja mialem 44lvl, wiec mowie nie bede ich killowal w koncu warek potrzebuje tych charmow do zadania na beserkera, zreszta mnie nie atakowali. Tak tez wetknalem te 10 totemikow w kamien i juz mialem brac te rozdzke a tu nagle lup od tego priesta dostalem, nastepnie charge od wara i zanim sie zorientowalem leze. Odrazu przypomnial mi sie tekst Xantha, jak sie zlitujesz to cie zabija, ot cala prawda, strasznie mnie to wnerwilo wiec wrocilem i zsheepowalem priesta a warka zjadlem na sniadanie, potem juz mialem ciezko, mimo ze priest -2lvl to jednak przegralem :( No coz koniec koncow czekalo mnie kolejne zbieranie totemikow i przyjscie tu innym razem, aczkolwiek spowrotem do mnie wrocil slogan: No Mercy ! a juz o tym zapominalem :) Co prawda chlopaki z Hordy juz sobie tu nie pograli, tak tez nie widzialem naprawde sensu takiego zachowania, straci czas i mozliwosc wykonania questu celem zabicia jednego ally :/ Dziwne podejscie, no ale coz to jest serwer pvp i trzeba sie z tym liczyc :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 11:30 
 
Shadhun_ napisał(a):
Sorki ale kolejny raz gówno wiesz i sie udzielasz :).


oh ty moj miszczu pro mastahu :)
widze ze nie ma sensu dyskusja z toba jesli tak zaczynasz post :>


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 11:57 
 
Huragan napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Sorki ale kolejny raz gówno wiesz i sie udzielasz :).


oh ty moj miszczu pro mastahu :)
widze ze nie ma sensu dyskusja z toba jesli tak zaczynasz post :>


Heheh zamiast odnieść sie w jakikolwiek do argumentów przedstawionych w poście (czołówka pvp wcale nie zerguje, w grupie honor leci po równo a nie na podstawie dmg, zdarzają sie jednostki w alliance które cały czas czerpią przyjemnośc z honorowej walki [wyszczególniłem tak na wypadek jakbyś nie zauważył]) po raz kolejny starasz sie rozpocząc jakiegoś flame'a. Nie uda ci sie to.

Cytuj:
No na LB nadal sa zergi i walki bez honoru, przyklad wczoraj


No wiedomo ze są. Były od pierwszego dnia i będą do ostatniego.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 12:14 
 
Shadhun_ napisał(a):
Huragan napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Sorki ale kolejny raz gówno wiesz i sie udzielasz :).


oh ty moj miszczu pro mastahu :)
widze ze nie ma sensu dyskusja z toba jesli tak zaczynasz post :>



Flame ty zaczales, ja cie olalem wiec sie nie denerwuj teraz tylko pisz sobie swoje pseudo-mądrości dalej :)
Reprezentujesz zbyt niski poziom dyskusji bym tracil na ciebie czas.

EOT


_________________



**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 12:37 
 
A ja za to zajebiscie tancze :]

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 13:28 
 
czemu wy zawsze musicie schodzic na te same tematy, ktore nie dosc ze w ogole nie nawiazuja do tematu watku, to jeszcze sa niemalym flame


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.