mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 13:37 
Cytuj  
Tralalala to nie działa


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 13:47 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
I dzięki czemuś takiemu aż 300k expa/h ??? OMG już lece po kumpli i do TH. :> Dzięki za odpowiedzi.

Cytuj:
Pytanie mam odnosnie talentow, w jakie talenty pakowac od poczatku zeby jak najefektywniej grindowac, jesli sie komus chce to niech napisze jak rozdawac punkty od poczatku do 60lvl.


Przyłaczam się do prośby.


Nie chce mi sie rozpisywac poszczególnych talentów dzis bo mam duzo pracy ;) ale z mojego "poverlevelowego" doświadczenia wynika że najlepiej iść w full Fire , imho największy dmg/s na mobah w levelach 10-60 potem można się respecnąć .


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:08 
Cytuj  
Fakt zajebista sprawa,

ale ja podchodzę zajebiście sceptycznie do powerlevelu takiego, może właśnie dlatego tak zareagowałem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 15:16 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
btw warrior w tier2 biega w Hillsbrad Foothils ściągając 20 levelowe moby które go czeszą za 10-15dmga a mage na 23 levelu podlatuje do nich i ich okłada AoE. No zajebisty film :o

Zajebiste były dwie sprawy w tym filmie... First: dużo expa w krótkim czasie Second. Te moby z dwóch farm o mało co nie zajeba*y tego warriora. :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 15:45 
Cytuj  
Zastanawiam sie caly czas jak rozkladac talenty do gry gdzie bedzie praktycznie sam solo grinding, ktory teoretycznie ma byc to odmiana od robienia questow :)

Co sadzicie o tych dwoch odmiennych buildach ?

1. http://www.wowhead.com/?talent=kVME0obqZxg0zfcu

2. http://www.wowhead.com/?talent=RZxgGzzbuxVVMMo0t


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:56 
Cytuj  
Chce levelowac, zaczynam dopiero poznawac maga i nie mam czasu na questy itd, chce sobie poprostu jak mam czas pogrindowac moby.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:58 
Cytuj  
embe napisał(a):
Chce levelowac ... nie mam czasu na questy


Te dwie rzeczy jakos mi nie pasuja do siebie .... pare charow juz lvlowalem i questy naprawde sie super przydaja :D

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:02 
Cytuj  
Przyjemnie sie grinduje frostem ze wzgledu na frostbite i shatter i ice shards - frostbite daje ci 15% ze kazdy frost spell zamrozi przeciwnika (efekt frost novy) na 5 sek, a shatter daje ci +50% na crit na zamrozonym przeciwniku, zas ice shards zwiekszaja obrazenia z criticali o 50% (czyli powoduja ze crit to normalne obrazenia x2).

Dzieki polaczeniu tych talentow jestes w stanie zabijac potwory zanim do ciebie dojda. Frostbolt kosztuj znacznie mniej many niz Fireball wiec nie potrzewba duza +int na ubranku, ale przydaje sie +damage albo +frost damage gdyz frostbolt zadaje mniej obrazen od fireballa.

Frost ma tez talenty zwiekszajace obrazenia (o 6%) i zmniejszajace koszt many (-15% i w dodatku zmiejszajacy threat twoich czarow o az 30%) a takze zwiekszajace redukcje szybkosci od czarow i wydluzajace czas spowolnienia co dodatkowo podnosi ich efektywnosc.

Ice block pomaga wyjsc z ciezkich sytuacji, imp coc podnosi obrazenia coc (cone of cold) o az 35% robiac z niego dobry czar aoe ktory w dodatku spowalnia, a ice barrier zapewnia wieksza przezywalnosc i gwarant ze nie bedziesz tracil czasu jesli mob bedzie cie bil.

Wystarczy 10 pkt w arcane (dla arcane concentration - czyli clearcasting - 10% ze kolejny rzucony czar bedzie kosztowal 0 many).


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:05 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=RZZV0Rhs to mój build dla mojego magusia na 24 lvlu... Milutko mi się na nim lvluje. :> Jakieś sugestie czy dobrze rozdałem lub w co dalej dawać??

Edit: pomyliły mi się linki zaraz podmienie.
EDIT2: Już jest dobry.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:15 
Cytuj  
Spieprzyles z frostbite....nie bierze sie frostbite jak sie ma imp blizzard i odwrotnie...imp blizzard sluzy do kitowanie duzej grupy mobow, i chodzi o to zeby byla ich zbita grupka i teraz jak procnie frostbite to mob zostaje z tylu i rujnuje ci kite. Kitowanie blizzardem jest dosc trudne wiec zdecyduj sie czy idziesz na blizzard czy normalnie.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:19 
Cytuj  
No rzeczywiście spierniczyłem tu... ;/ Ale mam pytanie czy jeśli zrezygnuje z Frostbite to warto brać shatter?? (wiem o tym że FN=Frostbite, ale FN ma coldowna dużego)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:21 
Cytuj  
Frostbite dziala tak jak frost nova, shatter to jeden z najlepszych skilli frost. Nie wziac go to grzech! ;) Mimo wszystko radze wziac frostbite bo imp blizzard kiting wymaga bardzo duzo wprawy i bardzo ciezko jest sie tego nauczyc natomiast z frostbitem bez imp blizzard tez mozna swietnie kitowac grupy mobow uzywajac frost novy, flamestrike, coc i arcane explosion.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:27 
Cytuj  
Ale jak sie już nauczy grindować Blizzem, to poprostu nie ma sie równych. Tak czy inaczej zeby to dziaało trzeba mieć Ice Barrier bo czest o coś idzie nie tak, i w tedy to jedyny sposób na przeżycie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:37 
Cytuj  
Dzięki za wszystkie rady. Mama nadzieje że uda mi się je wykorzystać... :> Teraz mam z deczka inne pytanie... Wiem że frost jest dobry w PvE i do grindingu ale czy przydaje się w PvP czy może lepszy fire?? :>

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:45 
Cytuj  
To zalezy, fire ma wiekszy burst damage ale kosztem przezywalnosci. Fire jest slabszy vs rogue... brak ice blocka potrafi dac w dupe. Ja preferuje frost, ze wzgledu na niesamowita przezywalnosc, calkiem niezly burst dmg --- shatter combo (Frost nova, counterspell, frostbolt, coc, fireblast - jako ze frostbolt i coc laduja w tym samym momencie to oba zalapuja sie na shatter w zwiazku z czym maja +50% crit - jesli oba critna i fireblast trafi to zadales wlasnie ok 3100 obrazen, wystarczy to do zabicia duzej ilosci wrogow, jak mu zostanie troche to dobijamy arcane explosion. WAZNE: wymagany jest imp counterspell 2/2 ze wzgledu na 4 sec silence, bez ktorego shatter combo na casterach by nie wypalilo by byliby w stanie rzucac czary podczas naszego castowania frostbolta i nam duzo popsuc). Polecam obejrzec na warcraftmovies.com filmy by Faxmonkey, mozna sie z nich wiele nauczyc).

http://www.wowhead.com/?talent=RbxVc0bZZVVGcoftho frost build do pvp ktory tez znakomicie sie sprawdza w instancjach.

I najwazniejsze: Najbardziej istotna rzecza dla frost maga jest +damage!


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:04 
Cytuj  
Widziałem jak to gościu uzbrojony w T2 crituje z Frostbolta po 2.5k tylko że na MOBIE... Czy podobne osiągnięcia będą na PLAYERZE w dobrym gearze do PvP?? Czy może dmg o wiele niższy?? A i widze że znasz się na magach więc powiedz mi jaka jest różnica w dmg pomiędzy buildem fire a frost.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:11 
Cytuj  
Czary frost sa binarne - albo trafiaja albo nie - nie tak jak u fire, ze cel moze resistnac 100%/75%/50%/25% obrażen. Spokojnie mozna tyle critnac na playerze o ile normal hit z frostbolta to 1250 - osiagalne bez wiekszego problemu z T2 + trinket i dobrymi ringami itd.

Roznica w dmg miedzy frost i fire... sprecyzuj czy chodzi ci o PvE (raidy) czy o PvP?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:13 
Cytuj  
Chodzi mi o PvP.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:18 
Cytuj  
Obrazenia sa porownywalne, fire potrafi zadac troche wiecej obrazen w ktorszym czasie raz na 3 minuty dzieki pom+pyroblast, ale jest krucho z przezywalnoscia. Ja jak mowie sklaniam sie w kierunku frost ktory jest porownywalny w pvp i lepszy w pve.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:23 
Cytuj  
Aha dzięki za info i za rady. Biore się za oglądanie filmików. :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.