mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:06 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
ja mam 77d played i nie czuje sie uzalezniony, lubie grac i gram w wonly czasie, a to ze mam go w cholere bo pracowac nie musze a studiuje zaocznie to inna sprawa. znajduje jeszcze czas na dziewczyne, imprezy i inne bzdury, jak mi sie chce :)


mialem tak samo przez jakies 2 lata (pozniej poszedlem do pracy jeszcze w czasie studiow zeby miec z 0% jakies 10% na znalazenie pozniej jakiejs lepszej pracy :D) i tez rypalem ostro. ale wiedzialem ze nie jestem uzalezniony - dlaczego? bo po takich 3 dniach jak juz widzialem gierke to mnie wykrecalo i robilem conajmniej dzien przerwy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
modlitwa uzależnia - wystarczy spojrzeć na te starowinki które pół życia spędzają w kościele, a jak się spóźnią na mszę to prawie płaczą...


one maja duzo wiecej /played time w kosciele niz my w WoW :)
a moja sasiadka 24h/day slucha Radia Maryja :) to jest dopiero /played nie do pobicia :)


Ostatnio edytowano 2 wrz 2005, 14:11 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:07 
Cytuj  
Ja mam jakies 35dni played. W tym czasie zdałem maturkę, miałem dużo czasu dla siebie i znajomych. Zrobiłem sobie ostatnio miesięczną przerwę w WoW'ie i teraz blizz mi ją przedłuża od 2 tygodni...

P.S. ODDAJCIE MI MOJE KONTO KRÓWA!!!!!!!!!111111one


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:12 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Huragan sa badania, ktore mowia zupelnie co innego, .


no wiesz, biorac pod uwage badania Ligi Polskich Rodzin to wszelakie gry to dzielo szatana :)
W.g nich najzdrowszym sposobem spedzania wolnego czasu powinna byc modlitwa...

Nie rozumiem dlaczego Tor-Bled chcesz narzucic innym swoj sposob na zycie , ktory uwazasz za najlepszy ?? Badz bardziej tolerancyjny.. jedni wola pilke nozna, inni gimnastyke, a inni gry komputerowe lub czytanie ksiazek.. znam tez sexoholikow :))) Kazdy spedza wolny czas tak jak lubi i kazdy czlowiek jest inny. Pogodz sie z tym i oszczedz nam swoich "madrosci" :)


Ależ to proste. Egoizm nie polega na tym, że się żyje tak, jak się chce, ale na tym, że wymaga się od innych, by żyli tak, jak my chcemy (Oskar Wilde).


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:13 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nie rozumiem dlaczego Tor-Bled chcesz narzucic innym swoj sposob na zycie , ktory uwazasz za najlepszy ?? Badz bardziej tolerancyjny...

Alez ja nic nikomu nie narzucam, jestem tolerancyjny. To jest forum i dyskutujemy.
Skad wiesz kto stal za badaniami, ktore ty czytales?Moze producenci gier?

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:15 
Cytuj  
widze ze kolega Tor sie bardzo wczul w role ...
ciekawe tylko po co ...?
moze mu sie nudzi...
lepiej bys sie czyms pozytecznym zajal np: pogral w wow
jakims paladynem ....

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:20 
Cytuj  
Osobiście rzadko spotykam ludzi którzy tak się oddają jednej czynności...
Albo codziennie pić , albo codziennie grać - bo robienie kilku rzeczy na raz nie ma sensu. Myślałem , że tu same nolife'y siedzą. A z tego co przeczytałem wynika , iż z was sa wyjadacze RL. Swoje życie przeżyliście ledwo kończąc 30 lat , macie dość imprez , dziewczyn i rozrywek niewirtualnych. Nie wiem tylko czy to ma sens , bo to co robicie to staracie się wywyższyć gry nad inne rozrywki , bo już wszytskiego próbowaliście...,.

Cytuj:
Ja np. wole by moje dzieci graly na kompie niz maja siedziec na lawce pod blokiem i pic piwko z nudow.


Albo granie , albo picie ... fajnie masz , mam nadzieje że dla innych rodziców nie granie w gry nie jest równoznaczne z piciem pod blokiem.
Huragan , tylko w przyszłości nie karaj swojego dziecka jeżeli wybierze inną rozrywkę niż MMO jak nolife tatuś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:35 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Nie wiem tylko czy to ma sens .


A co wogole ma sens ??? Jesli ktos cos lubi i sprawia mu to przyjemnosc to ma dla niego sens.... dla kazdego jest inny sens w zyciu :) Kazdy zyje jak chce i nikt nie powinien narzucac swojego stylu zycia innym....swojej moralnosci . Kazde hobby jest dobre jesli nie szkodzi innym.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:40 
Cytuj  
smolik lepiej się poswięcić jednej rzeczy.
Można być albo:
1. weak graczem i weak pijakiem
2. dobrym pijakiem
3. dobrym graczem

Nie można być na raz dobrym pijakiem nie opuszczającym żadnej pijackiem libacji i bijących rekordy 0.5l browara na czas oraz długodystansowe (kolega swego czasu miał wynik 13 browców pod rząd), lub wersja ekono-średniodystansowe (czasy studenckie - kto ile da rady wypić bez chodzenia do WC) i dobrym pro-playerem (tu nie będę się rozpisywał).

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:41 
Cytuj  
Nic nie ma sensu Skoczmy z mostu

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:51 
Cytuj  
10d :(
Od hmmmmm nie pamietam :o Jakies pol roku.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:51 
Cytuj  
Ja tu nikogo do niczego nie zmuszam bron boze. To tylko moje subiektywne zdanie. Co powiecie o gosciu ktory jedąc autem widzi na polu owce i nagle sie rozgląda miotając po samochodzie mówiąc "tu musi gdzieś być jakiś mag" to wyczytałem w innym wątku podobnym zresztą do tego.


Reasumując granie tam 3h dziennie a dlaczego by nie? Przynajmniej jeden z drugim nie napada na banki pko albo co gorsza wbija nóża w plecy babce po 70 bo miała w portwelu 32zł. Chciałem tylko zaznaczyć hobby i tam granie bo lubie to jedno i można temu poświecić troszke wiecej czasu niż innym rozrywką te 3h-5h dziennie hehe. Tu jest dyskusja o 8h-10 i chyba nawet wiecej a to chyba lekka przesadza hehe. Ja was chlopcy i dziewczynki poprostu podziwiam nic innego ;)

Z mojej strony eot. Powodzenia w zyciu i tym rl i w tym wirtualnym. :D

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 15:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jest mi dobrze. prawdopodobnie po zrobieniu "alta" to się zmieni. teraz jest w sam raz. 3-4 wieczory w tygodniu spedzam poza domem reszta to wow (po pracy)


desrhoom co ty pi... 3-4 wieczory w tygodniu grasz w wowa ? jak masz srednia dzienna przy kompie wtedy ?

10 lat ruchania i chlania, ooo jestem taki meski, a teraz gram w wowa. Ty sam wierzysz w to co piszesz ?

Oprzytomniej. Ile razy odpalam WOW'a (z tych moich 21 dni played) praktycznie zawsze spotkam ci online - glownie na duelach pod orgri. Kogo ty oszukujesz ?

Wyznacznik uzaleznienia jest prosty - sprobuj sam dla siebie postanowic ze tydzien nie grasz, i wytrzymaj.

Powodzenia.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 15:07 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Wytlumacz mi jeszcze raz : dlaczego jesli wole grac w gre zamiast grac w pilke to mam problem ,a jezeli wole grac w pilke zamiast isc do scholo to go nie mam?. Jakimi wartosciami sie kierujesz dokonujac tego szeregowania rozrywek na lepsze i gorsze ?. Uwolnijmy sie do kurwy nedzy z tych schematow chociaz na chwile.


Sprobuj przestac. Dla samego siebie zrob sobie 1-2-7 dni przerwy od WOWa. Sprawdz jak sie wtedy bedziesz czul.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 15:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Jak człowiek się nie zmusza, traktuje gry stricte jako rozrywkę, chore ambicje bycia najlepszym zostawia dla innych (bo to niezdrowe, jeszcze bardziej w realu) to nie zaszkodzi mu żadne granie.


Prawda, ale nie do konca. Jezeli potrafisz przestac grac (ale nie po to zeby po 2 dniach trzesacymi sie lapkami wlaczac kompa), wygrywasz :wink:.

Zaczac trzeba od popatrzenia obiektywnie na samego siebie :o

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 15:12 
Cytuj  
no ja mam 60+ dni czyli wg. co poniektórych też jestem silnie uzależniony, a przez ostatnie 2 tygodnie przegrałem łącznie z 5-10 godzin.

jak się czuję? zajebiście bo właśnie wychodze z roboty i mam cały weekend wolny, a do tego na poniedziałek wziąłem sobie urlop.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 15:14 
Cytuj  
Marti napisał(a):
ja ostatnio dochodze do wniosku ze jednak wole spedzic te kilka godzin w domu niz isc na jakas impreze i wlewac znow w siebie hektolitry wodki i podrywac maloletnie maniurki ktore grubo twierdza ze skonczyly juz 18 lat. Wole juz byc uzalezniony od komputera niz od alkoholu (swego czasu jak mnie pamiec nie


O w morde, jak wy macie takie alternatywy jak CHLANIE/RUCHANIE/SPANIE albo WOW to przestaje sie Wam dziwic.

A co mozna robic w wolnym czasie ? Isc na spacer. Poczytac. Pojezdzic na rowerze. Setki rzeczy...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 15:15 
Cytuj  
przeczytałem wszystkie książki z domowej biblioteczki jak grałem w SWG :/

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 15:16 
Cytuj  
Gelerth... try to post all-in-one newb~!

6 miesiecy, 180 dni, 3h dziennie (od 18 do 21 - zamiast siedziec przy TV, po powrocie ze spaceru, po seksie analnym, po czymkolwiek) to daje 540h, czyli 22,5 day played. I liczac tylko pol roku a gra (wersje US np.) miala premiere o wiele wiele wczesniej.
Teoretycznie nolife powinien miec przynajmniej ~90 days played :/
LOL w sumie... 3 miesiace w roku przed samym WoW.


STUPID NOLIFE'S ~


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 15:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ja np. wole by moje dzieci graly na kompie niz maja siedziec na lawce pod blokiem i pic piwko z nudow.



GENIALNE. Bo masz je z glowy i sam mozesz napierdalac w wowa ? Chlopie to sa twoje dzieci, mozecie sie swietnie razem bawic. Naprawde sadzisz ze grajac w gry komputerowe beda genialne ?

Huragan napisał(a):
Granie w gry komputerowe rozwija myslenie abstrakcyjne, osoby grajace w gry maja duze lepsze wyniki w szkole w przedmiotach scislych niz osoby nie grajace...


Sure. I krzywice, dychawice, astme, galopujaca krotkowzrocznosc i waza 110 kg w wieku 17 lat.

Impressive.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.