mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:34 
Cytuj  
Gram magiem od ponad 1/2 roku i naprawde nie wiem dlaczego ludzie narzekaja na ta klase.
Nie posiadam uber sprzetu baa nawet nic nie mac z setow bo i po co... :p
U maga jest jeden problem dlugosc przezycia jesli ktos nauczy sie uzywac spelli umozliwiajacych to ( mana shield, ice block, itd...) to naprawde potrafi duzo zdzialac....
Magiem jesli chodzi o massive pvp mozna grac na 2 sposoby:
-dd czyli w srodek walki aoe wszystkie instance shield i spierdu odnowienie many ( na ktory mamy 3 sposoby: pitku, trinket, i spell z buila) i tak w kolko ... co naprawde daje nam pozycje wysoka w rankingu
- support class czyli klasa niwelujaca inne klasy supportujace typu druid i priest, stoimy sobie gdzies z tylu i jak widzimy ze ktos bierze sie za leczenie buffowanie itp to go : counter, owieczka, i zabijamy

bedzie oklepane co powiem ale :
- jezeli ktos stoi w jednym miejscu i bawi sie w naciskanie klawiszy no to sorry w tern sposob to zadna klasa daleko sie nie zajdzie
- trzeba zachowac zimna krew i jak zycie ucieka to nie panikowac dobry mag jest wstanie 8/10 przypadkow uciexc i skopac dupy ....

Na koniec chce dodac ze mag naprawde nie wymaga duzego iq i maunulanc\ych um. zeby dobrze nim grac...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:42 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Mam wrazenie ze wiekszosc magow to 14 letni byli paladyni (patrz ikona, qra, schirru) co placza ze nie maja plate i heal.


Misiu ... czy ja kiedykolwiek plakalem na maga ? Wez sie zastanow, zanim nastepnym razem cos takiego pieprzniesz ? :P

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:43 
Cytuj  
Cytuj:
Śmiem tierdzić iż całe group PvP dla tego pana opiera sie na zasadzie "Hurra i do przodu". L2P ikona, a pisanie postów o magu sobie daruj, po co się dalej kompromitować.


Przeczytaj moje posty please. Pisalem ze gram outdoor, z czego mozna wywnioskowac ze na BG sie nie pojawiam. Group pvp mnie nie pociaga.

Widze natomiast ze rozmawiam z ekspertami rozmazywania raidow przeciwnika AOE.
Powiedzcie jaki jest sens takiego AE bez talentow w Improved, czy z 3 sec castem ten spell ma jakikolwiek sens. Imo ten spell powinien byc dostepny z talentow a na jego miejsce jakies slabsze AOE.

Anyway, nie rozumiem dlaczego devsi po Closed Becie pieprzyli jakie to mag ma dziwaczne talenty i ze je poprawia, tylko najpierw druida trzeba buffnac bo ludzie placza itp. a teraz jest niby wszystko ok.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 12:46 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:46 
Cytuj  
Bez talentow.... zadnego.... ale kto uzywa kto nie majac odpowiedniego rozdysponowania w telenty....albo sie idzie w aoe albo sie idzie w rozwalenie pojedynczych przeciwnikow...

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:24 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
I... bo wiesz ja do strat to malo chodze, ja chcialbym tak na przynajmniej jednym bosie w BWL zobaczyc sie w pierwzej 5, skoro z maga taki super endgame PVE DD.


www.cbg.netlandia.pl/nef.jpg

www.cbg.netlandia.pl/nef1.jpg

Oczywiscie to sa skrajne przypadki bo duzo aoe (po fazie pierwszej dmg meter byl kasowany), ale top 5 dla dobrego maga w BWL to nie jest problem. Oczywiscie Vael nie wchodzi w gre, ale razor, ebonroc, flmaegor, chrom, przy odrobinie szczescia broodlord top5 jest do zrobienia.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:36 
Cytuj  
Przypadek mega ekstremalny powiedzialbym .... przy 50 dobrze zebranych mobkach i wycastowaniu jednego (JEDNEGO) blizza zgarniasz spokojnie jakies 80k dmgu :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:38 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Moge tylko domyslac sie, ze chodzi ci o to ze nimby magow maja zostac przbudowani jak inne klasy, chociaz blizzard na kazdym kroku zastrzga sie ze tego nie zrobi. Coz widocznie wiesz wiecj niz blue na forum wow. Prosze podziel sie z nami swoja wiedza.


blizz na kazdym kroku zastrzegal ze nie zrobi:
- nic przeciwko stun lockom, fearom itd tlumaczac "working as intended" a pozniej wyszly trinkety pvp
- to ze alliance maja BoS a horda nie tez bylo "working as intended" teraz shaman ma totem o podobnym dzialaniu
- migracji z pve tez mialo nigdy nie byc, z silvermoona i emerald dream juz byly
- od premiery zastrzegal ze nie zrobi migracji z pve na pvp, a ostatnio napisali na forum ze chca zrobic, tyle ze ludzie z pvp zaczeli whinowac wiec sie wycofali (moge sie zalozyc ze w przyszlosci bedzie taka migracia

przyklady mozna mnozyc, wystarczy odpowiednia ilosc whineow i dobry wujek da ci to co chcesz.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:47 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Schirru napisał(a):
I... bo wiesz ja do strat to malo chodze, ja chcialbym tak na przynajmniej jednym bosie w BWL zobaczyc sie w pierwzej 5, skoro z maga taki super endgame PVE DD.


www.cbg.netlandia.pl/nef.jpg

www.cbg.netlandia.pl/nef1.jpg

Oczywiscie to sa skrajne przypadki bo duzo aoe (po fazie pierwszej dmg meter byl kasowany), ale top 5 dla dobrego maga w BWL to nie jest problem. Oczywiscie Vael nie wchodzi w gre, ale razor, ebonroc, flmaegor, chrom, przy odrobinie szczescia broodlord top5 jest do zrobienia.

Heh, to tak z ciekawości zapytam. Na ile można sobie pozwolić mając BoS? Bo z mojej strony to wygląda tak, że:

Oprócz Chromaggusa i Nefa o używaniu Frostbolta można praktycznie zapomnieć. W gre wchodzą tylko AM z Subtlety. O AP i trinketach nawet nie wspominam. Na Broodlordzie chain castując AM mogę przeagrować, więc co jakiś czas (~10%) robię krótkie przerwy. ;)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:55 
Cytuj  
Ja na niektorych bossach jestem all out. Z reguly zaczynam z AM ( ze 2 casty) a potem to juz maksymalny spam frostboltem (plus trinkety i AP kiedy sa). Tak jest na flamegorze i ebonrocu. Na razorgorze robie okolo 85-95% swojego dpsu bo jednak trza sie troche hamowac. Na broodlordzie roznie. Nieraz jak sie scigamy na dmg to przez 90% walki jest top3 tylko na koncu jest spore niebezpieczenstwo przeaggrowania i trza sie blinknac na miejsce brooda i umrzec z godnoscia :) Jak dpsuje, zeby przezyc to jest okolo piatego szostego miejsca.

Jakby dali deaggro spell dla maga mozna by bylo bez problemu robic najwiekszy dmg.


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:56 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Oczywiscie to sa skrajne przypadki bo duzo aoe (po fazie pierwszej dmg meter byl kasowany), ale top 5 dla dobrego maga w BWL to nie jest problem. Oczywiscie Vael nie wchodzi w gre, ale razor, ebonroc, flmaegor, chrom, przy odrobinie szczescia broodlord top5 jest do zrobienia.


Chyba pokazujes te screeeny dla ludzi ktorzy nie wiedza co sie dzieje w 20% walki z nefen. A ja chyba wyraznie pisalem bossy, nie trashe po vaelu, tehnicy czy dragony gdzie wchodza hity 4k+.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:01 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
r_ADM napisał(a):
Oczywiscie to sa skrajne przypadki bo duzo aoe (po fazie pierwszej dmg meter byl kasowany), ale top 5 dla dobrego maga w BWL to nie jest problem. Oczywiscie Vael nie wchodzi w gre, ale razor, ebonroc, flmaegor, chrom, przy odrobinie szczescia broodlord top5 jest do zrobienia.


Chyba pokazujes te screeeny dla ludzi ktorzy nie wiedza co sie dzieje w 20% walki z nefen. A ja chyba wyraznie pisalem bossy, nie trashe po vaelu, tehnicy czy dragony gdzie wchodza hity 4k+.

A mimo wszystko uwazasz, ze mag nie ma oglnego dmg wiekszego niz inni?
I dziwisz sie, ze inni DD maja lepszy dmg na mobach im podchodzacych?
Rollnij pala i wtedy placz na dps..... :har:


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:06 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Chyba pokazujes te screeeny dla ludzi ktorzy nie wiedza co sie dzieje w 20% walki z nefen. A ja chyba wyraznie pisalem bossy, nie trashe po vaelu, tehnicy czy dragony gdzie wchodza hity 4k+.


ORLY? mag ma najlepszy AoE DPS (dlatego robie maga na easy moby zeby mi sie szybciej grindowalo) w grze a rogue najlepszy DPS single target wiec jesli ciebie dobrze rozumiem to ty bys chcial byc top1 single i aoe? no to dolozmy jeszcze poziom hp, armor, defence i mzoesz isc solowac Arthasa ktory wyjdzize w patchu 1.99

tip: sciagnij sobie serwer wow (google twoim przyjacielem) zrob maga ktory bedzie dla ciebie idealny i na nim graj i bedziesz happy

tomugeen napisał(a):
Rollnij pala i wtedy placz na dps..... :har:

lub drooda bez konkretnych itemow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:10 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Ja na niektorych bossach jestem all out. Z reguly zaczynam z AM ( ze 2 casty) a potem to juz maksymalny spam frostboltem (plus trinkety i AP kiedy sa). Tak jest na flamegorze i ebonrocu. Na razorgorze robie okolo 85-95% swojego dpsu bo jednak trza sie troche hamowac. Na broodlordzie roznie. Nieraz jak sie scigamy na dmg to przez 90% walki jest top3 tylko na koncu jest spore niebezpieczenstwo przeaggrowania i trza sie blinknac na miejsce brooda i umrzec z godnoscia :) Jak dpsuje, zeby przezyc to jest okolo piatego szostego miejsca.

Jakby dali deaggro spell dla maga mozna by bylo bez problemu robic najwiekszy dmg.

No cóż, to tylko pozazdrościć. ;) A co do czaru typu Feint czy FD to fakt, bardzo by się nam coś takiego przydało.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:11 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
r_ADM napisał(a):
Ja na niektorych bossach jestem all out. Z reguly zaczynam z AM ( ze 2 casty) a potem to juz maksymalny spam frostboltem (plus trinkety i AP kiedy sa). Tak jest na flamegorze i ebonrocu. Na razorgorze robie okolo 85-95% swojego dpsu bo jednak trza sie troche hamowac. Na broodlordzie roznie. Nieraz jak sie scigamy na dmg to przez 90% walki jest top3 tylko na koncu jest spore niebezpieczenstwo przeaggrowania i trza sie blinknac na miejsce brooda i umrzec z godnoscia :) Jak dpsuje, zeby przezyc to jest okolo piatego szostego miejsca.

Jakby dali deaggro spell dla maga mozna by bylo bez problemu robic najwiekszy dmg.

No cóż, to tylko pozazdrościć. ;) A co do czaru typu Feint czy FD to fakt, bardzo by się nam coś takiego przydało.


przeciez macie blink ;-) do zmniejszenia aggro do zera (j/k)

r_ADM napisał(a):
i trza sie blinknac na miejsce brooda i umrzec z godnoscia :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:21 
Cytuj  
Nie Schirru. Chciales zobaczyc maga w top5 na jakimkolwiek bossie w BWL to ci go pokazalem. Oczywiscie, ze na walce z nefem jest duzo AOE, ale co z tego. Czy AOE dmg jest jakis inny niz single target ?

Zreszta mag ma bardzo dobry single target dmg. Oczywiscie w BWL nie mozna tego wyeksploatowac do konca bo nie mamy deaggro, ale w MC juz tak.

www.cbg.netlandia.pl/mc.jpg

Juz nie pamietam kto napisal te bzdury o hybrydzie etc. Mag to dmg dealer w PvE.


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:56 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
tip: sciagnij sobie serwer wow (google twoim przyjacielem) zrob maga ktory bedzie dla ciebie idealny i na nim graj i bedziesz happy


.......
a wiec mag nie ma zadnych wad? wiec dzialanie blinka, sheepa jest super? a moze to bez znaczenia skille dla maga? przestan patrzec na karteczke-mag jest super, graja nim noobasy...
w sumie dla mnie najgorsza wada maga jest to ze jest nudny ;], moze szybko sie nim lvluje ale jakos tak sztywno to idzie, w pvp mi nie przeszkadza bo w to bawie sie nubowatym shamanem;]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:02 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
a wiec mag nie ma zadnych wad? wiec dzialanie blinka, sheepa jest super? a moze to bez znaczenia skille dla maga? przestan patrzec na karteczke-mag jest super, graja nim noobasy...
w sumie dla mnie najgorsza wada maga jest to ze jest nudny ;], moze szybko sie nim lvluje ale jakos tak sztywno to idzie, w pvp mi nie przeszkadza bo w to bawie sie nubowatym shamanem;]


wady ofc ma jak kazda klasa wady sa dokladnie w tych miejscach do ktorych nie jest przeznaczony, za to jego AoE jest priceless. Mag to przede wszystkim AoE czy to sie komus podoba czy nie :P i to ejst jego najsilniejsza strona z ktora nie ma sobie rownych. za to w innych rzeczach ustepuje mniej lub bardziej innym klasom, tak samo jak inne klasy ustepuja mu pod wzgledem aoe


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 15:03 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:03 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A mimo wszystko uwazasz, ze mag nie ma oglnego dmg wiekszego niz inni?
I dziwisz sie, ze inni DD maja lepszy dmg na mobach im podchodzacych?
Rollnij pala i wtedy placz na dps.....


Fabianek napisał(a):
ORLY? mag ma najlepszy AoE DPS (dlatego robie maga na easy moby zeby mi sie szybciej grindowalo) w grze a rogue najlepszy DPS single target wiec jesli ciebie dobrze rozumiem to ty bys chcial byc top1 single i aoe? no to dolozmy jeszcze poziom hp, armor, defence i mzoesz isc solowac Arthasa ktory wyjdzize w patchu 1.99


Nigdzie nie napisalem ze chce wiekszy dps od Rogue.
Nie pisalem nawet ze jako mag chcialym wiekszy dmg. Odpowiadalem caly czas na pierwotne pytani, co bym chcial zmienic, czyli braki w defence na jakie cierpi mag w porownaiu do rang dps jakim sa warlock,hunter czy shadow priest!!!
A w calej dyskujsji o dps chodzilo mi o pokazanie ze wymienione klasy maja taki sam lub lepszy single traget dps niz mag.


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 15:11 przez Schirru, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:05 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Juz nie pamietam kto napisal te bzdury o hybrydzie etc. Mag to dmg dealer w PvE.


Ale sam zauważasz, że w BWL już nie można. Niech zgadne. W AQ też nie będzie można - bo bossy będą nie-tauntowalne. I znając życie - w kolejnych high endowych instancjach też nie.

Co przy innych DD w PVE - hunterach z ich FD oraz rogalach z Feintem, będzie coraz bardziej osłabiało to DD magów. Bo co z tego, że wszystkie klasy będą otrzymywały lepszy gear (bronie, łuki, gear z +dmg), jeżeli jedna z nich nie będzie mogła tych bonusów wykorzystać tak jak pozostałe?

Patrząc teraz stricte na PVE - mag w porównaniu z hunterem i rogalem, jest coraz słąbszy. I w perspektywie - raczej będzie coraz słabszy. Czemu? A) coraz wyższe resisty (no chyba że będzie jakaś high end instancja z super resistem na melee?); B) brak deaggro.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:08 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Patrząc teraz stricte na PVE - mag w porównaniu z hunterem i rogalem, jest coraz słąbszy. I w perspektywie - raczej będzie coraz słabszy. Czemu? A) coraz wyższe resisty (no chyba że będzie jakaś high end instancja z super resistem na melee?); B) brak deaggro.


a w porownaniu z warlockiem? (afair dysponujecie takim samym deaggro talentem)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 15:11 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.