mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 08:39 
Cytuj  
doskonały patch . najbardziej mi sie podoba:
leecherzy na AV walcza jak lwy
zakładam poisony nie wychodząc ze stealtha
nie ma paska exp
zero klopotów z modami (wystarczy update)

tylko gief AP plx :har:


_________________
psn

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 08:56 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):


ROTFL smiec z ubrs tylko ciut gorszy od dropu z MC.....Ehh dlaczego ciagle przybywa dowodow ze Blizz to gromada zidiocialych malolatow :D

Z tym patchem to sie popisali ze hey...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 10:13 
Cytuj  
Domin napisał(a):
ROTFL smiec z ubrs tylko ciut gorszy od dropu z MC.....Ehh dlaczego ciagle przybywa dowodow ze Blizz to gromada zidiocialych malolatow :D

Z tym patchem to sie popisali ze hey...


no u mnie magowie uwazaja ze jest lepszy ci kotrzy nie maja offa z orba/glowy neffa farmuja ubrs teraz rotfl


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 10:38 
Cytuj  
sprawdzcie nowe chromatic boots i boots of fallen hero.... Jedne leca z chroma, drugie z aq40 ( z vema bodajze).... przed patchem byly podobne, teraz fallen hero sa naprawde fallen:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 10:40 
Cytuj  
Chromatic Boots lepsze? noo coz :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:20 
Cytuj  
Fabianek ten offhand jest ok, ale np offhand z moam, z emerald smoczkow, z empa oraz za exalted av sa lepsze jednak ;) Sam uzywam tego z av a mam w plecaku fire runed grimoire, offhand z onyxi na decurse/aoe walki :D Fakt faktem casual wyplakali to maja dropy porownywalne z MC, na szczescie nie do BWL/AQ bo by szlag ludzi raidujacych strzelil z miejsca :D

/c 2 WTS Helping with 45 min Baron run, full tier 2 mage!! 100g per run!! PST

Nowa metoda zarobkow na repair bille do AQ ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:24 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Fabianek ten offhand jest ok, ale np offhand z moam, z emerald smoczkow, z empa oraz za exalted av sa lepsze jednak ;) Sam uzywam tego z av a mam w plecaku fire runed grimoire, offhand z onyxi na decurse/aoe walki :D Fakt faktem casual wyplakali to maja dropy porownywalne z MC, na szczescie nie do BWL/AQ bo by szlag ludzi raidujacych strzelil z miejsca :D


wiesz jak magowie/locki/zboczone droody (czyt. np. ja bo wole 1h+off) sie tym oblizywali to nie bylo BWL/ZG a co dopiero AQ. Pamietam ze jak dropowaly te ksiazeczki to kazdy walil DKP va-bank bo to ma cholernie niskiego dropa (a przynajmniej mialo). A na silvermoonie AV kiedys nie istnialo teraz mozna sie zlaapac stojac 8 godzin w kolejce wiec powoli robie repa i tez kiedys bede biegal z healer offem za exalted z AV :)


Cytuj:
/c 2 WTS Helping with 45 min Baron run, full tier 2 mage!! 100g per run!! PST

Nowa metoda zarobkow na repair bille do AQ ;)


ty powaznie?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:31 
Cytuj  
Narazie czekam na gamecarda i jak przyjdzie bede oferowal takie uslugi :] Czemu nie? Zrobic pre made grupe 4 osob z gildi i sprzedawac slota na baron run :] Jak casual napalony na sprzecik to zaplaci bo juz placze sa wielkie ze to cholernie niby trudne jest itp:D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:35 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Narazie czekam na gamecarda i jak przyjdzie bede oferowal takie uslugi :] Czemu nie? Zrobic pre made grupe 4 osob z gildi i sprzedawac slota na baron run :] Jak casual napalony na sprzecik to zaplaci bo juz placze sa wielkie ze to cholernie niby trudne jest itp:D


to daj znac jak ci poszlo :] bo to bylby nie zly grind 25g na leb + dropy z instancji (do vendora / ah ) na 45min calkiem milo.

[greed mode=on]
Hmm a jest jakis part ze trzeba zrobic strat scarlet?
[/green mode=off]

a tak swoja droga 3dni temu dopiero wziolem head of baltazzar z last bossa na scarletach :oops:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:40 
Cytuj  
Byl juz ktos w "nowych" poprawionych instancjach? Co sie w nich zmienilo? Cos slyszalem ze UBRS nerfneli ala scholo..... :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:48 
Cytuj  
Domin napisał(a):
UBRS nerfneli ala scholo..... :o

z tego co wiem chodzi sie teraz w 10 nie 15 osób wiec to jest poprawa nie nerf (jak usuneli w scarlet side 50% mobów to było że nerf i to był nerf)
UBRS już łatwiejsze być nie mogło

czy ktoś zna kolejnośc upgradu tier0 ? pierwsze branzolety a jak potem ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 12:00 
Cytuj  
A tak wogole to gdzie sie upgraduje tier0, bo na serwie jak pytalem to nikt nie ma pojecia, no i czy musi byc 8/8 czy mozna upgradowac po jednej rzeczy ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 12:01 
Cytuj  
embe napisał(a):
A tak wogole to gdzie sie upgraduje tier0, bo na serwie jak pytalem to nikt nie ma pojecia, no i czy musi byc 8/8 czy mozna upgradowac po jednej rzeczy ?
po jednej w kolejnosci niezmienialnej - u aliantów - w IF obok króla


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 12:08 
Cytuj  
Onyxia w 1.10 jest niezla, koniec z przysypianiem, wali Deep Breathami jak karabin maszynowy.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 12:10 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Onyxia w 1.10 jest niezla, koniec z przysypianiem, wali Deep Breathami jak karabin maszynowy.

O_O
Zmienili cus ? Bo moze to zwykly zbieg okolicznosci. Nam ostatnio przed patchem fearowala jak nie wiem co (w trzeciej fazie w ciagu 20 sekund polecialo 4-5 fearow - bez przesady)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 12:25 
Cytuj  
zmienili, wiele osob o tym mowi na forum, ze potrafi walic po 11-15 DB na walke.

Poza tym jest bug z chromem jak ma timelapse ( szczegolnie z ignite). Po timelapse nadal bije tanka w czasie stuna ( do tego dot z ignite), tank umiera i jest wipe...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 12:34 
Cytuj  
onyxia tez jest zbugowana do tego, healerzy na mjd nie daja sie sheepowac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 12:44 
Cytuj  
Nie powiedzialbym ze zbugowana, raczej zbuffowana, ale polozyc sie ja da.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 13:04 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Nie powiedzialbym ze zbugowana, raczej zbuffowana, ale polozyc sie ja da.


read wow-forum :) bo to ze da sie polozyc nie znaczy ze nie jest zbudowana ;-) sorry ale nie pamietam threada ale wlasnie tez tam bylo o chromaggusie i healerach mjd


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 13:12 
Cytuj  
lutus napisał(a):
zmienili, wiele osob o tym mowi na forum, ze potrafi walic po 11-15 DB na walke.

Poza tym jest bug z chromem jak ma timelapse ( szczegolnie z ignite). Po timelapse nadal bije tanka w czasie stuna ( do tego dot z ignite), tank umiera i jest wipe...


... ee .. to nie wystarczy potraktowac TL jako normalnego oddechu i sie schowac (pozostac poza LOS chroma ?). On zostaje na tanku, MT healerzy lecza tanka spoza LOSa ... w czym problem ?

Co do Onyxii to moze byc ciekawie .... na szczescie NW Crown juz mam :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.