mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 20:14 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Polak potrafi, nie czytalem ale i tak sie wypowiem.

Znam conajmniej dwoch niemcow i jednego francuza, ktorzy tez kiedys nie przeczytali, a sie wypowiedzieli.
Schirru napisał(a):
Czy ilosc postow na godzine tak ci spadla ze musiales podzielic sie z nami swoim odkryciem???

Jak nie zrozumiales to Ci przetlumacze:
Moim zdaniem magowie to najbardziej whinujaca klasa gry World of Warcraft.
Moja opinia, do tego sluzy forum. Wyglaszania swojej opini. To moja!
Schirru napisał(a):
:cry:

Teraz pozostaje Ci tylko :cry: . Albo ewentualnie L2P. (Chyba, ze nie grasz magiem).


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 21:13 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jak nie zrozumiales to Ci przetlumacze:
Moim zdaniem magowie to najbardziej whinujaca klasa gry World of Warcraft.
Moja opinia, do tego sluzy forum. Wyglaszania swojej opini. To moja!


Zalozmy jest twoja opinia moze byc nawet dogmatem, tylko co ona ma do tematu tej dyskusji, czyli Nerfowi trinketow w 1.10. Sam zastanow sie na tym czego teraz bronisz. Nic nie mam do twojej oponi tylko celowosci jest wyglaszania w tym watku.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 21:27 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Schirru napisał(a):
Polak potrafi, nie czytalem ale i tak sie wypowiem.

Znam conajmniej dwoch niemcow i jednego francuza, ktorzy tez kiedys nie przeczytali, a sie wypowiedzieli.
[/quote]

Na moje mozesz dodac żyda, Schirru (no offence do Żydów)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 21:29 
Cytuj  
chcialem zauwazyc ze na razie Ty schirru napisales 3 OT posty, a Zychoo tylko 2....

Polak potrafi, co?

/edit: cholera doppel

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 21:52 
Cytuj  
l2troll !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 21:59 
Cytuj  
show me master

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 22:00 
Cytuj  
Patience, my young padawan !. (czy jakoś tak ;) )


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 22:03 
Cytuj  
I'm your father dark(shad)hun (?)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 22:22 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Jesli topowy epicki
Warrior ma MS za 2.2k, 1.2k+ Auto, execute
Rogue ma insta 2.2k ambus 1.8 backstab, eviscaret
Hunter combo AS 2,8k Mulit 1,4k Auto 1k




Hmm a mi sie zdawało , że mam TOPowy end-game gear ... widocznie mi sporo brakuje bo po 2,2k ambusha 1,8bs nie bije

/cry more

/L2P :o


_________________
Nindrit CT_profile

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 22:30 
Cytuj  
2long didnt read lol.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 23:17 
Cytuj  
gj blizz

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 00:03 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Sam zastanow sie na tym czego teraz bronisz.

Niczego, zupelnie niczego.
Schirru napisał(a):
Nic nie mam do twojej oponi tylko celowosci jest wyglaszania w tym watku.

A jaki jest cel mowienia w tym watku: "Aaaaa, gdzie moj uber 7542368dmg crit, co ja zrobie. *seppuku*" poza pokazaniem nam jak smutno jest Ci z powodu braku trinketow. Ja napisalem po to zeby pokazac jak mi wesolo z powodu ujrzenia osmiostronnicowego whine. Naprawde sie ubawilem po pachy.

AFAIK to nie sa trinkety Class:Mage, wiec wszyscy kasterzy zostali nerfnieci tak? Tyle co sie przekopalem to placza tylko magowie. Czemu? Nie wiem.


btw: nerf sweeping strikes. Co ja zrobie :cry:?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 00:33 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
AFAIK to nie sa trinkety Class:Mage, wiec wszyscy kasterzy zostali nerfnieci tak? Tyle co sie przekopalem to placza tylko magowie. Czemu? Nie wiem.


btw: nerf sweeping strikes. Co ja zrobie :cry:?

Sam mam maga Zychoo i uwazam, ze w pvp mag jest jak najbardziej ok. Przeciez mamy group pvp, wiec srednio mnie kreci bycie najlepszym w duelach. Jednak pozostaje inna kwestia. Mag to niby jeden z glownych dd w rajdach, a w czolowce damage meteru rzadko uswiadczysz maga, sa tam rogue, hunterzy czy warkowie. Powinni przywrocic waterboyowi dmg w instance jakos.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 01:29 
Cytuj  
Macie nowy rank fireballa ^^ - niezly boost [zreszta wiekszosc spelli z aq20 ma nizly boost atrybutow w stosunku do wzrostu potrzebnej many]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 01:34 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
AFAIK to nie sa trinkety Class:Mage, wiec wszyscy kasterzy zostali nerfnieci tak? Tyle co sie przekopalem to placza tylko magowie. Czemu? Nie wiem.


Skoro nie wiesz czemu placza to czemu ich osadzasz? No chyba, ze cie to cieszysz bo uwazasz ze zabijanie kogos w 2 hitach jest zle. Magom utrudniono zabijanie ludzi w 2 hitach, a sami ciagle sa na to najbardziej narazenie ze wszystkich. Ja ci moge powiedziec l2p, skoro blizzard musial nerfowac trinkety aby ulatwic i tak juz proste zycie wiekszosci populacji wow czyli wariorom, rogue, hunterom i pladynom.
Czy mnie to rusza?? Malo, i tak mam 3k cryta z fireballa i tak zdejme prawie kazdego kolesia w 3 strzlach, szkoda tylko ze whin wiekszosci player base tak totalnie niszczy klasy jak mag. Magowie moze i whinuja, nie dziwne klasa nie zostala ruszona od roku, ale nie obwiajcei sie zadnych rewolucji w magach nie bedzie bo by 60% populacji sie poplakalo:)
Wiec nie L2P bo nie ma takiej potrzby blizzard was ma w swojej opiece...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 07:54 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jak nie zrozumiales to Ci przetlumacze:
Moim zdaniem magowie to najbardziej whinujaca klasa gry World of Warcraft.
Moja opinia, do tego sluzy forum. Wyglaszania swojej opini. To moja!


Zychoo, tak odbiegając zupełnie od tematu.

Zakłądając, że masz racje i magowie to najbardziej whinująca grupa na forach WoW'a. Proszę, powiedz mi tak logicznie rozumując, z czego to wynika? Jak uważasz? Bo jak rozumiem nie dopuszczasz w ogóle możliwości, że jednak coś w tym jest i może mag naprawdę badly potrzebuje Blizzard <3 . To powiedz mi, jaka jest przyczyna tych whinów twoim zdaniem?

Może uważasz, że magami akurat największe nooby grają? Sami depresanci or whatever?

Naprawdę chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył ten fenomen <smile>


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 08:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Sam mam maga Zychoo i uwazam, ze w pvp mag jest jak najbardziej ok.


No widzisz ja też. Tylko nie o to chodzi imo. Prawdziwe pytanie to: po co ten nerf dla klasy która prawdziwego buffa nie dostała od bety. Po co ten nerf skoro większość, dd klas potrafi równie szybko (Przy odrobinie szczęście) zabić swój cel?

Główny whine jak ja to rozumiem jest spowodowany tym że magom się daje po dupie (po raz kolejny) tymczasem resztę klas która potrafi praktycznie to samo zrobić zostawia się w spokoju.

Anyways tak na marginesie. Nachodzi mnie pewna refleksja. Balans w WoW'ie tak naprawdę istnieje tylko w głowach devsów. Odnoszę wrażenie, że nie grają oni na live serverach (albo nawet w ogóle nigdzie) a swoje zmiany bazują na whinach/czysto teoretycznych kalkulacjach. I nie mówię tego teraz absolutnie w odniesieniu do magów. Można by powiedzieć, że balansowany jest co patch Word of Theorycraft a nie prawdziwy WoW


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 08:21 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Zychoo napisał(a):
AFAIK to nie sa trinkety Class:Mage, wiec wszyscy kasterzy zostali nerfnieci tak? Tyle co sie przekopalem to placza tylko magowie. Czemu? Nie wiem.


Skoro nie wiesz czemu placza to czemu ich osadzasz?


bo tylko magowie placza na swoja klase, sproboj pograc droodem pve i pvp a pozniej placz na swoja klase. Sproboj skompletowac 3 zestawy szmatek(solo grind(feral), party grind (caster), healer), a nie 1 wlasciwy stroj +dmg. zobacz jak to jest kiedy masz <100dps, a pozniej placz. jak to sie mowi: Trawnik sasiada zawsze jest bardziej zielony.

Cytuj:
No chyba, ze cie to cieszysz bo uwazasz ze zabijanie kogos w 2 hitach jest zle. Magom utrudniono zabijanie ludzi w 2 hitach, a sami ciagle sa na to najbardziej narazenie ze wszystkich.


ORLY? jeszcze nie widzialem zeby jakis mag (podobnie ubrany do przeciwnika) padl majac na sobie ice blocka i mana shielda. To sa wasze skille z ktorych nie korzystacie tylko placzecie ze was rozkladaja w 2 shotach.

Cytuj:
Ja ci moge powiedziec l2p, skoro blizzard musial nerfowac trinkety aby ulatwic i tak juz proste zycie wiekszosci populacji wow czyli wariorom, rogue, hunterom i pladynom.


To sobie mow, bo jak napisal 1 z przedmowcow aqrat maga w porownaniu do locka i priesta najmniej dotknie ten nerf.

Cytuj:
Czy mnie to rusza?? Malo, i tak mam 3k cryta z fireballa i tak zdejme prawie kazdego kolesia w 3 strzlach, szkoda tylko ze whin wiekszosci player base tak totalnie niszczy klasy jak mag.


no to co placzesz?

Cytuj:
Magowie moze i whinuja, nie dziwne klasa nie zostala ruszona od roku, ale nie obwiajcei sie zadnych rewolucji w magach nie bedzie bo by 60% populacji sie poplakalo:)


tak jak rogue? Rogalom do dzis nie naprawili vanisha, do tego najpierw naprawili ambush/bs aby pozniej je znerfowac (wpn spd). A rogale z tego co widze to raczej nie placza, a juz napewno nie tak jak magowie

Cytuj:
Wiec nie L2P bo nie ma takiej potrzby blizzard was ma w swojej opiece...


idz pograj w bierki tam masz balans.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 09:18 
Cytuj  
@Fabianek
Lepiej zastanow sie jaki by podniusl sie whin gdyby ogloszono ze nerfuje sie o 15% DPS na wszystkich endgame bronich rogue, warriorow i hunterow, bo wlasnie o tyle zmniejejszyl sie burst dla maga majacego okolo 400 +smd spell.

ps. co ma druid to tego o czym piszemy?? masz heal o to bardzo duzo zmienia, wiec nawet nie bede sie stral prownywac go do maga.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 09:44 
Cytuj  
@Schirru ROTFL
Silne strony maga w/g blizzarda (zrodlo: http://www.wow-europe.com/en/info/classes/mage.html ) czyli autorow:
- Can Summon Food and Drink
- Powerful Area of Effect Damage Spells
- Can Teleport around

I teraz moje pytania do ciebie:
- umiesz przywolywac jedzenie i wody?
- umiesz sie teleprotowac?
- czy mag ma najlepsze aoe w grze?

jesli odpowiedziales 3 x TAK (a jesli nie dyskusja z Toba nie ma sensu bo nawet troche nie znasz wlasnej klasy) to o co ci chodzi czy chcialbys takze robic inne rzeczy? Sry ale w/g _autorow_ gry od tego sa inne klasy, a jelsi chcesz wiecej niz masz tzn. tylko ze zebrasz o I.W.I.N. button.

wiec LEARN 2 PLAY YOUR CLASS N00B (sry shamany za wykorzystanie waszego tekstu ale tutaj az sie oto prosi).

PS Wiec jesli ktos uzywa papieru toaletowego jako papieru firmowego to nie znaczy ze papier jest zly tylko osoba ktora go uzywa.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.