mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 03:01 
Cytuj  
Paladynem raczej nie powalczysz, co najwyzej heal/dispell. Jak chcesz bic, to od razu zmien klase. Ostatnio na 35lvlu rogiem kitowalem pala w t2 az odpuscil - taki potezny dps ma paladyn.

Z 1h w PvP nic nie pograsz. A jak chodzi o PvE, tankiem tez z takim buildem nie bedziesz. Jak Ci sie wydaje, ze bedziesz kozaczyl z 1h bronia i czasem sie healniesz, to....to sie nie stanie :) Imp. BoP to IMO mus, do grindu i tak retri drzewko, kt. w zasadzie odpusciles, a z 1h przy grindzie, to zasniesz po 10min. Holy bez ilumination...ogolnie bida :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 03:20 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Paladynem raczej nie powalczysz, co najwyzej heal/dispell. Jak chcesz bic, to od razu zmien klase. Ostatnio na 35lvlu rogiem kitowalem pala w t2 az odpuscil - taki potezny dps ma paladyn.


Przykro mi ale chyba grasz w jakąś inną grę. Dobrze grany palladyn IMO jest genialny do pvp, nie tylko może wsiąść na klatę całkiem sporo, ma heal, to dps wcale nie jest taki beznadziejny jak wiele osób stara się to przedstawiać. Oczywiście nie jest to burst dps klasa ale mimo wszystko nie odważył bym się dopuścić do siebie (gram magiem) dobrego palka na więcej niż jeden hit. Mowa oczywiście o lvlu 60 i sprzęcie na odpowiednim poziomie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 03:29 
Cytuj  
ty tez nie wiesz zawiele na temat paladyna
taki paladyn z +spell dmg to tylko burst dps i nic po za tym
a jezeli chodzi o pvp jezeli mowimy o 1v1 nie jest tragicznie ale trzeba miec odpowiedni sprzet jezeli chodzi o jakies bg samemu nic nie zdzialasz paladyn na bg to tylko heal/dispell BoFy BoPy itp.


tak tak koornik ty bijesz kazdego i nigdy nie leczyles jak grales bg juz to wiem wiec nie mecz mnie prosze cie

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 08:46 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Paladynem raczej nie powalczysz, co najwyzej heal/dispell. Jak chcesz bic, to od razu zmien klase. Ostatnio na 35lvlu rogiem kitowalem pala w t2 az odpuscil - taki potezny dps ma paladyn.


To chyba paladyn zbieral kwiatki biegnac za Toba. Naprawde, nie przesadzajmy z tymi bajkami o paladynach. No chyba, ze rzeczywiscie chcial Cie tluc jakims nedznym, healerskim 1 handerem.
Paladyn Tier2 z drake talon cleaverem, TUFem, albo Ashkandi w tier2 potrafi przywalic niezle, nawet jak ma holy/retri build.
Ofc to nie jest klasa dps i kazdy kto decyduje sie na gre palem powinien o tym wiedziec :).

Co do grania na serwerze PvP - na pewno palem nie pogankujesz ;), ale za to ciezko Cie bedzie ubic.
Ja grajac rogalem na BG w wiekszosci przypadkow olewam paladynow, bo szkoda mi na nich czasu (heal, heal, babel, heal, lay on hands, ziew :D)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 11:25 
Cytuj  
http://video.google.com/videoplay?docid ... 1025&hl=en

Paladyn na 70 lvl bawiący się Avenging Wrath.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 16:22 
Cytuj  
Ten paladyn chcial mnie ubic, bo przybiegl pomoc placzacemu druidowi, kt. z nudow gankowalem ( 32 ). Trzy razy ubilem przy nim tego druida i doslownie nic mi nie zrobil - fakt, nie byl to jakis imba skilled pala, ale nadal...

I nie piszcie mi o paladynie z ashkandi, prosze....lol....Po pierwsze pisalem w odniesieniu do 1h, po drugie pisalem o walce wrecz - bo tak wynika z buildu przedmowcy mojego ostatniego postu. Ze pobije troche 1h, a potem najwyzej sie healnie i pobiegnie dalej. Jak ktos na PvP leci z retribuildem i ashkandi w lapie, to pozostaje mi tylko miec nadzieje, ze sie nie spotkamy....w tym samym teamie - wasted slot. Goatus po raz kolejny masz problem z czytaniem - napisalem na poczatku poprzedniego postu, ze jak paladyn w pvp, to glownie heal/dispell, ale Ty wolisz wyciac sobie jedno zdanie, kt. Ci pasuje i do niego sie odniesc - gratuluje braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.

EoT.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 11
Dołączył(a): 26.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 10:16 
Cytuj  
Cóż dziekuje za informacje. Mimo wszytsko zagram paladynem bo zawsze chcialem nim grac. W łape wezme bron dwureczna i rozbuduje drzewko holy i reti zamiast protection, wiec powinno byc troche lepiej.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 16:23 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
... ostatnio na 35lvlu rogiem kitowalem pala w t2 az odpuscil - taki potezny dps ma paladyn.


A ja ostatnio zsolowalem Nefa, fakt, ze zostalo mi tylko jakies 20% hp ale w sumie bylo spoko :)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 18:50 
Cytuj  
Build naprawde ciulowy :P sorki ale szczera prawda.

Cytuj:
(...) nie jest taki beznadziejny jak wiele osób stara się to przedstawiać

mysle ze to jest idealna odpowiedz na wiekszosc postow o paladynie w tym temacie.

spelcast
wyjdz >_< i naucz sie grac bez healera za plecami.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 19:38 
Cytuj  
gralem paladynem przez jakies 1,5 roku i to ja bylem tym healem za plecami wiec nie wiem jak to ma rozumiec

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 19:57 
Cytuj  
Bah. To naucz sie grac bez kolegow przed plecami.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 20:00 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Bah. To naucz sie grac bez kolegow przed plecami.

Szkoda tylko, ze prawdziwe pvp w wowie to pvp grupowe. Jesli ktos mialby tu 'wychodzic', to zdecydowanie tym kims jestes ty.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 20:27 
Cytuj  
ile orientacyjnie hp ma paladyn na 60+ levelu ? ma ktos skopiowanego pala na betatest ?

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 20:41 
Cytuj  
cypis nie wyrywaj zdan z kontekstu.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver


Posty: 11
Dołączył(a): 26.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 21:27 
Cytuj  
No to ja sie nie poddaje i szukam lepszego builda. Co sądzicie o czymś takim? http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0512223051

Ps. Dzis wreście dostałem wowa i spotkało mnie rozczarowanie , ponieważ przyslali mi uszkodzone płytki. A reklamacja troche potrwa więc staram sie zassac gre z DC bo cd keya mam.

Ps 2 Przedstawiony built to według mej skromnej wiedzy pvp paladyn z dwureczna bronia.

Pozdrawiam

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 21:32 
Cytuj  
Sancity aura zamiast imp retri to napewno
Do tego ja bym dal divine str zamaist wisdom i pewnie imp juidge i seal of the crusader zamiast parry chanse ale to juz jak wolisz
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/paladin/talents.html?50500100000000053100000000000502300512213151


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver


Ostatnio edytowano 27 lis 2006, 22:09 przez koornik, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 21:34 
Cytuj  
Używajcie Wowheada do buildów. Ten ze strony blizza jest strasznie powolny. I czasami nie działa :P

Po raz kolejny o to prosze, chyba wkleje do FAQ :-]


Posty: 11
Dołączył(a): 26.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 21:48 
Cytuj  
Dzieki faktycznie z tą aurą masz racje. Jedyne co mi sie nie podoba to 5 punktow na tarcze, ktorej raczej uzywac nie zamierzam, moze lepiej je wsadzic w devotion aura ? W swoim buildzie tez zwiekszyles intelekt a nie strengh. Mana wydaje sie wazniejsza jak sie nie upreguje holy lighta.

Pozdrawiam

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 22:10 
Cytuj  
miala byc sila zbyt chaotycznie klikalem. juz poprawione.
Anyway aura daje chujowe 100+ armora a jej i tak nie uzywasz bo na rogue / warrior szczegolnie uzywasz sancity. a Redoubt to fajny talent imo przydaje sie chocby niosac flage


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 18:31 
Cytuj  
Obrazek

Znalazlem w necie cos takiego. Niby nowa wersja tier 5 dla palka... Wiecie moze cos wiecej na ten temat? :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.