mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 14:17 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Walka frost mage vs other mage.

Frost mage: summons elemental
Elemental: Elemental armor
Other mage: Spellsteal > Elemental

Frost mage: SelfOwned

xD

Oczywiście przy takim resist to raczej trudno liczyć żeby spellsteal weszło ale...


napisz ścieżke jak zabić warlocka, plx! taką zajebistą na 30 spelli co robić i jak, aha i nie zapomnij i wrotkach na 29 pozycji... drama.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 14:27 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

napisz ścieżke jak zabić warlocka, plx! taką zajebistą na 30 spelli co robić i jak, aha i nie zapomnij i wrotkach na 29 pozycji... drama.


Teraz wyjaśnij, o co ci chodzi może?

Co ma walka z lockiem do walki mag vs mag oraz co ma mój żartobliwy IMO post do twojego whinu :roll:

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 14:31 
Cytuj  
Lepiej zapobiegac niz leczyc....dlatego gankuje i nie daje zyc zadnemu warlockowi nawet lowbiesom!


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 15:05 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Sobtainer napisał(a):

napisz ścieżke jak zabić warlocka, plx! taką zajebistą na 30 spelli co robić i jak, aha i nie zapomnij i wrotkach na 29 pozycji... drama.


Teraz wyjaśnij, o co ci chodzi może?

Co ma walka z lockiem do walki mag vs mag oraz co ma mój żartobliwy IMO post do twojego whinu :roll:


Juz wyjaśniam. Pojawiły się spelle elementala, a Ty napisałeś Walke Mage vs Mage. Kumasz teraz? :D.

Nikt nawet nie pierdnoł z tym elementalem, cholera wie czy te spelle rzeczywiście takie będą a Ty już się rozpisujesz na temat walki pvp. damn.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 16:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Juz wyjaśniam. Pojawiły się spelle elementala, a Ty napisałeś Walke Mage vs Mage. Kumasz teraz? :D.

Nikt nawet nie pierdnoł z tym elementalem, cholera wie czy te spelle rzeczywiście takie będą a Ty już się rozpisujesz na temat walki pvp. damn.


Nie nie "kumam"

Heh a gdzie ja powiedziałem, że spelle takie, na pewno będą?

Jeżeli nie potrafisz odczytać prostego żartu (Nawet specjalnie, co drugie zdanie minkę dałem żeby nikt przypadkiem nie pomyślał, że mówię poważnie) to mi przykro, ale nie wyżywaj się z tego powodu na mnie ok?

Edit: Ok whatever dałem jedną minkę tylko, ale jeżeli ktoś wziął na poważnie mój post to GG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.