mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Bullet napisał(a):

dostawałeś w japę na BLu nie za to że byłeś omfg killer, tylko za głupią gadkę na każdym forum dotyczącym wowa.


na BLu to do tej pory biedne suki alianckie placa golda za to by namierzyc mnie i probowac zgankowac, co im sie nigdy nie udaje :)
A ciebie pryszczaty gnomie jakos nie pamietam, pewnie jak ja gralem w WoW to jeszcze na ksiedza mowiles Zorrro a na gowno papu....

shahray napisał(a):
Ja bardzo lubie watki huragan vs towarzystwo wzajemnej adoracji, czasem jest zabawnie.


tez uwielbiam jak ci wszyscy forumowi IMBA gracze ze skillem kupionym na allegro wlaza sobie w dupska :)

czlowieku, ile ty masz lat? zachowujesz sie jak dziecko, witaj na liscie IGNORE

/sorry za offtopa (chociaz w sumie to juz dyskusja zeszla z tematu)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:01 
Cytuj  
Jak bedziesz mial Damianik kiedys wiecej cos do powiedzenia to mnie obudz, bo na razie ani ten Bullet z Lunatycznego Assylum ani ty mnie jakos nie rozgrzaliscie jeszcze :)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:01 
Cytuj  
Nic nie da lista ignore, bo każdy cytuje Huragana :P

Ciekawe czy jak się okaże że te zmiany co mają być w patchu to wcale farmienia consumables nie zlikwidują, to czy zrobią dalszy tuning tej polityki.


_________________
O.o

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:09 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Nic nie da lista ignore, bo każdy cytuje Huragana :P



Już dodany , jak to nic nie da? Nie musze wiecej oglądać jego irl zdjęcia w avatarze :lol:


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
oni nie maja czasu na farmienie
- You are able to raid on a daily basis (at least 6 days a week, 7 is extremely prefered). We usally raid between 17:00 CET to midnight. Sometimes we raid up to 5am,

Cytuj:
Recruitment is open for 1 (ONE) Warlock.
....
- You spend a lot of time outside raids to farm for consumables and have no problem paying for the things needed.
....


haHAha

schizofrenia :lol:

był dowcip kiedyś jak to na budowie wizytowanej przez kierownictwo robole w panice ganiali z pustymi taczkami - jeden z nich nagabnięty przez wizytatora czemu popierdala w te i nazad z pustymi taczkami odrzekł z wdziękiem "taki zapierdol że nie ma czasu załadować"

ktoś tu pisął o major defense potion za 80g - sry ja jestem casual a rozdaje takie potiony (albo adept elixir czy tam inne mana hp potiony) ludziom z którymi robie questy bo zdobycie ich to max 15 minut lajtowego grania.

golda nie kupuje bo to by zabiło frajdę z gry, mam ponad 30kę i na luzie mógbym kupowac kilkanaście kilo golda miesięcznie ale imo to by było nielogiczne bo

sie powtórzę :
"checie całkowicie zlikwidowac farmowanie i tylko robić end instancje ?
to postawcie nielegalny serwer z ustawianymi przez graczy postaciami, do zrobienia w 1/2 tygodnie a potem neverendingrajding za minimalne pieniądze ale chyba nie o to chodzi w MMORPG. "

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:38 
Cytuj  
@Lu Major Defense Elixir


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:44 
Cytuj  
Lu napisał(a):
"checie całkowicie zlikwidowac farmowanie i tylko robić end instancje ?
to postawcie nielegalny serwer z ustawianymi przez graczy postaciami, do zrobienia w 1/2 tygodnie a potem neverendingrajding za minimalne pieniądze ale chyba nie o to chodzi w MMORPG. "


Niektorym wlasnie o to chodzi by flexowac sie na forach albo by dzieciaki piszczaly z radosci na widok taga Nihilum :)
Nie wazne ze cheatuja.. wazne ze inni "wannabe pro gamers" ich za to chwala :)

Jak tu juz ktos napisal, to takie kolko wzajemnej adoracji.. jedni drugim liza dupy by tylko zalapac sie do tego grona "wanna be pro" :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:48 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
lutus napisał(a):
Yaroos napisał(a):
Ciekaw jakie bylyby opinie "kupujacych gold" jak by nie bylo BoP-ow tylko kazdy item tradeable i takie indywidua by kupowali loot od graczy "normalnych" .


To bylaby inna rozmowa, rozmawiamy o czyms co wiadomo jak wyglada, i po co sie ten gold kupuje.

A tu nie wiesz?
Po co robic inst , farmic repe ? zapłać za powerlvl , czemu nie ?
zapłać za zdobycie T5 , wklej fotke pozniej w topicu obok :

Tier 5
/flex


Na GB bylo normalne to ze zabieralo sie ludzi do BWL i sprzedawalo im itemy. Byly gildie, ktore na tym zrobily niezla kase. Biznes jest biznes.

Ale na Grim Batol pugi (LFG...) robily Ox, MC, AQ20, ZG, a nawet BWL i AQ. O tym zeby bylo tak samo na BL nie slyszalem.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:48 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Niektorym wlasnie o to chodzi by flexowac sie na forach albo by dzieciaki piszczaly z radosci na widok taga Nihilum :)
Nie wazne ze cheatuja.. wazne ze inni "wannabe pro gamers" ich za to chwala :)

Jak tu juz ktos napisal, to takie kolko wzajemnej adoracji.. jedni drugim liza dupy by tylko zalapac sie do tego grona "wanna be pro" :)


Na szczęście jest Huragan!


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 14:57 
Cytuj  
No dokladnie za czasow bwl i aq40 nasza gildia zarabiala na potki spzredajac itemki. Czasem to bylo kolo 10k gold za rajd.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 15:09 
Cytuj  
teraz bedzie podobnie, tylko dajcie jeszcze troche czasu ( chodzi mi o sprzedawanie itemow). Ceny imo beda wieksze, bo ciezej wsadzic nubkow, ktorzy nic nie robia ( a czasami przeszkadzaja) w 25man jak w 40man raid.

Kazdy szuka sposobu na uzyskanie kasy szybciej, zwiekszajac swoj czas , ktory moze poswiecic na progress. Zalezy tylko od mozliwosci.

P.S. Nigdy nie musialem kupowac golda, zawsze go mailem wystarczajaco - problem w tym, ze farmienie+raidy + praca+ rl = wow sie przejadl, czasu na nic nie bylo i sprzedalem konto.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 15:16 
Cytuj  
Obrazek

Hujagan mój ty skillowy pvp graczu, o ile dobrze pamiętam twoja imba pvp gildia nigdy nie potrafiła zabić _ZADNEGO_ outdoora przy minimalnej asyście przeciwnej frakcji. Za to wielokrotnie próbowaliście wipować moje raidy. I nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek wam się to udało. Nawet wtedy (~styczeń/luty 2006), kiedy pod waszym nosem robiliśmy azuregosa w 6.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 15:50 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@Lu Major Defense Elixir

hmm
Major Defense Elixir

a

Elixir of Major Defense
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=22834
http://www.wowhead.com/?search=Major+Defense+Elixir
http://www.thottbot.com/?s=Major+Defense+Elixir

to dwie różne rzeczy ?
bo ja mówie o Elixir of Major Defense - jak ktoś chce to bezproblemowo jestem w stanie dostarczac spore ilości (na Burning Legion) :
- Elixir of Major Defense
- Elixir of Major Agility
- Elixir of Mastery

i koszt kadego z nich to max 15minut lajtowej pracy i ew 5-8g ale nie 80g
dla ułatwieni skłądniki sa w instancjach więc (na ich pocztąku i z dala od mobów) wiec byle rogal czy droot może ich nafarmić SPORO raz dwa

natomiast Major Defense Elixi nie znam i na żdnych stronkach nie znalazłem tego


Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 15:56 przez Lu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 16:10 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Obrazek

Hujagan mój ty skillowy pvp graczu, o ile dobrze pamiętam twoja imba pvp gildia nigdy nie potrafiła zabić _ZADNEGO_ outdoora przy minimalnej asyście przeciwnej frakcji. Za to wielokrotnie próbowaliście wipować moje raidy. I nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek wam się to udało. Nawet wtedy (~styczeń/luty 2006), kiedy pod waszym nosem robiliśmy azuregosa w 6.


swietny screenshot, szkoda ze was tam z Lamerum Asylum nie bylo jeszcze wiecej :)
Chcesz koszulke "Zabilem Huragana" ??? Jedyne 200zl .. co to dla takiego "wanna be pro" gracza, ktory kupuje gold na ebayu :)

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 16:20 
Cytuj  
ShaggY73 napisał(a):
Najbardziej oburzają się właśnie ci co kupują golda i myślą, że nie nagieli w ten sposób fizyki w grze ;P


Niby w jak i sposób tu sie nagina fizykę gry przez to nie skacze się o 4 metry wyżej raczej nie nagina a rozwija ekonomie gry i wspomaga farmerów i tych co zarabiają na potkach czy innych środkach dopingujacych :D W końcu kupujesz czy nie ktoś tego golda wciąż musi farmić :]

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 16:31 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
swietny screenshot, szkoda ze was tam z Lamerum Asylum nie bylo jeszcze wiecej :)
Chcesz koszulke "Zabilem Huragana" ??? Jedyne 200zl .. co to dla takiego "wanna be pro" gracza, ktory kupuje gold na ebayu :)


hehe - to tak jakby Huragan zawsze w pojedynke gankowal. ;) Szkoda, ze sam nie wstawal, gdy jego kompani dzielnie walczyli i bawili sie raz to ginac raz bijac innych.

Ja tam do Ciebie Huragan nic nie mam - ot zapamietal jeden epizod, gdy w kilka osob biliscie low lvl przed Duskwood. A jak alianci w tej samej liczbie i na tych samych levelach weszli Wam na plecy to jako jedyny nie resnales sie gdy Twoi znajomi bawili sie z nami w swietne PvP raz to nas zabijajac, a raz sami gineli. Gdzies na forum stwierdziles, ze po co sie ressowac czy cos w tym stylu.

Chcialem sie tylko odniesc do tej cytowanej zaczepki - ja tam do gankowania xx na jednego nic nie mam bo i przyzwyczailem sie do tego bedac nie raz zgankowanym, gdy gdzies sie spieszylem (raid etc.). Po prostu jak chcesz walczyc takimi argumentami, to dobrze by bylo abys sam byl "czysty". :)

/peace


_________________
Tank z powolania...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 16:38 
Cytuj  
Juz nie mowiac jak smiesznie brzmia argumenty o byciu pro bez kupowania golda od osoby ktora nic wielkiego w WoW'ie nie osiagnela. Chociaz juz dowiedzielismy sie ze gdyby ktos sponsornal Huraganowi poty i golda to w tym momencie lajtowo klepalby Kael'Thasa conajmniej. ;-)

I argument o grze fair od osoby zmieniajacej gildie jak rekawiczki a z wiekszosci byl wyrzucany.

Pisz dalej Huragan, wroce wieczorkiem poczytam i sie posmieje.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 16:55 
Cytuj  
Tak se patrze na temat, i nie wiem po cholere caly ten whine.
Co ci da gold w WoW? To nie daje az takiej przewagi jak w innych mniej popularnych MMO.
W takim SWG przed revampem (bo teraz to nie wiem) mozna bylo sie napakowac rep pointsami (kupujac) i na low lvl miec AT-ST u boku czy tez b.wysokiej albo maksymalnej jakosci armor/weapon/stims na dany lvl i byc prawie niesmiertelnym.
W AO nabicie 200lv za pierwszym razem trwal kupe czasu, a z nieograniczona iloscia pieniedzy da sie wyfarmowac postac conajmniej 10x szybciej.
W SB kasa grala ogromna role co do budowy miasta i oblezenia high lvl miast wymagaly nie tylko skilla od atakujacych ale przewazajacych liczb (bo tam najwazniejsze bylo aby ubic healbota pierwszemu).

Wedlug mnie WoW jest troszke inaczej zbudowany, gold daje jedynie "odpoczynek" od farmowania, a nie ogromna przewage nad innymi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 16:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
oni nie maja czasu na farmienie
- You are able to raid on a daily basis (at least 6 days a week, 7 is extremely prefered).

Ej, raidowanie 7 dni w tygodniu naprawde jest uwazane za no-lifing albo totalny hc raiding ? :{

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 17:05 
Cytuj  
No zapewne chodzi o to ze progress raidy sa do piatej rano :P


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.