mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 08:26 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
P.S. Polecam American Army :>


Americas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 10:30 
Cytuj  
Przepraszam najmocniej :>, ale w kazdym badz razie pollecam ....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 10:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak nie lubisz questów i rozwijania postaci to nie wydaje mi się by MMORPG ci odpawiadało. Jak zależy ci tylko na PvP + lootowanie + wyzywanie się na chacie - to pewnie coś takiego wkrótce powstanie.
Jest zapotrzebowanie będzie i produkt :)


Mareczku naprawde ciesze sie ze tak sie o mnie martwisz ale pozwolisz ze sam sobie wybiore gre:/

Cytuj:
Mysle ze przykladem takiej gry jest CS ;], pvp tylko, no w sumie od czasu do czasu jest maly qest (podlozyc bombe, lub uwolnic hostof), no lotowanie tez sie znajduje, bo mozna podniesc czyjas bron, lub zlapac w zeby granat , lecz w kazdym badz razie nie wydaje mi sie zeby typowa gra MMORPG byla w stanie zaspokoic Twoje potrzeby i zachcianki.
P.S. Polecam American Army :>


Ale jestes dowcipny ... Kim ty tak btw jestes? Daruj sobie pls


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 11:56 
Cytuj  
dzięki uprzejmości Zodi4c pogralem sobie w WoW-a . I od razu napisze że nie był to czas stracony 8) . Gra mi chodzi pięknie , hardware lag znikomy na mid detail , grafika jest strasznie nierówna , otoczenie jest z pieczołowitościa wyrenderowane ale modele i animacja odstają sporo . Taki Lineage 2 czy Wish miał o wiele ladniejsze modele . Na tym etapie WoW bez questów w niczym by się nie różnił praktycznie od L2 ale sytuacje ratuje dobra otoczka fabularna i dość dobry socializing (ciekawe na jak długo :) ) . Ogólnie jest dobrze i nie raz porzucałem rozwijanie postaci tylko po to by sobie pobiegać po świecie i popatrzeć co tam Blizz ciekawego zrobił . Wychodzi na to że szarpnę się na WoW skoro DFO jak nie oglądało swiatła słonecznego tak nie widzi do dziś :(

jak nie lubisz questów i rozwijania postaci to nie wydaje mi się by MMORPG ci odpawiadało. Jak zależy ci tylko na PvP + lootowanie + wyzywanie się na chacie - to pewnie coś takiego wkrótce powstanie.
Jest zapotrzebowanie będzie i produkt


już powstało Planetside ( może i to nie jest mmorpg ale na pewno massively ) , i zaskoczę cię bo gra była naprawde fajna , mimo że looty gówno dawały to fun był nieziemski . I mam podobne zdanie na temat
Aenimy - mmorpg bez dobrego PvP ( czyli nie na odpie...ol się typu papier nożyce kamien) to nie mmorpg ale carebear playground , a ja z tego już dawno wyrosłem i oczekuję od next gen mmo dobrego PvP real skill based , a nie pitolenie cioci Fridzi , tyle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 12:16 
Cytuj  
Jak tak widzę te liczne głosy o kupnie wowa, to mam nadzieję, że uda się nam jakieś porządne community PL zrobić i zejść się na jednym serwerku :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 13:14 
Cytuj  
Te Aenima, a co Ci do tego kim ja jestm...to forum jest dostepne dla kazdego i kto chce moze tutaj pisac wiec sie odpie..., a tak btw to kim Ty jestes?

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 13:31 
Cytuj  
SwenG zorganizuj jakas grupe ludzi ktora zajmie sie stroną ;). Gdzies ci ludzie muszą sie zbierac.

W sumie jak czytam na roznych forach o tematyce WoW, to taki jeden server na ktorym bedzie chodzic gra moglby wystarczyc dla wszystkich polakow. Sadze ze bedzie ich moze nawet kilka tysiecy..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 13:44 
Cytuj  
Aldatha to idźcie sobie z Aenimą na jakieś planetside czy inne neocrony, dla mnie PvP w grze jest tak samo ważne jak możliwość raidowania, crafting, czy expowanie. Nie jest najważniejsze.
Potrafię się dobrze bawić i czerpać mnóstwo funu nawet z gier gdzie w ogóle nie ma PvP.
A z PvP real skill based znudziły mi się wraz z Kwakiem II. To są gry dobre by popykać w nie dla odprężenia po pracy przez 15minut.

Zresztą chyba jakiś MMOFPS jest w produkcji - proponuję zajrzeć na stronkę www.mmorpg.com i sobie oblukać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 13:53 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Te Aenima, a co Ci do tego kim ja jestm...to forum jest dostepne dla kazdego i kto chce moze tutaj pisac wiec sie odpie..., a tak btw to kim Ty jestes?

Czy ja ci zabraniam pisac? czytaj ze zrozumieniem to nie boli, a twoje nedzne proby flamowania zostaw dla siebie i nie zanizaj poziomu dyskusji.

Aldatha to idźcie sobie z Aenimą na jakieś planetside czy inne neocrony, dla mnie PvP w grze jest tak samo ważne jak możliwość raidowania, crafting, czy expowanie

Mareczku i tu sie roznimy pvp jest dla mnie wazniejsze od raidowania craftowania czy expowania. Czasem fajnie jest porajdowac, zbudowac domek wsadzic do niego obrazki, kwiatuszki, i inne pierdoly ale na krotka mete. A i pls nie wybieraj mi i innym gier. (ile razy bede musial to jeszcze napisac?)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 14:01 
Cytuj  
Anemio radzę się w takim razie dowiedzieć co oznacza skrót RPG i jak wygląda walka w RPG.
Jeszcze nigdy nie miałem domku w żadnym mmo. A założę się, że ty nawet fryzurę sobie robilaś w SWG :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 14:04 
Cytuj  
Hmm, ja proponuje zakończyć debatę mmofps<>mmorpg, bo się nam tu piękny flame zaczyna robić ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 14:24 
Cytuj  
Anemio

Widze ze podjales styl chlopcow z darmowych ale jakos malo tworczy jestescie :(
z moj strony eot bo szkoda topicu.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 14:55 
Cytuj  
Aenima, sluchaj ja zrozumialem to co zrozumialem, twoj tekst apropos tego "kim ja tak wogole jestem" jest chyba latwo czytelny co dzieki niemu chciales czy tam chcialas przekazac, wiec prosze Cie jezeli masz jakis problem do mnie to napisz na moje GG a nie uskuteczniasz tutaj jakies glupie gadaki...moj nr to 2399755 i jesli cos masz napisac to sam czy tam sama sie dobrze zastanow....

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 15:00 
Cytuj  
Nie zamierzam się w stosunku do ciebie wysilać. nie podoba się system RPG won na jakieś forum dla pryszczatych kwakowców. Znudziło mi sie wysłuchiwanie ciągłego PvP PvP PvP przez ponad 2 lata. Na tym się świat ani nie zaczyna ani nie kończy. Czas zdjąc końskie klapki z oczu :/

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 15:02 
Cytuj  
Idealny mmo dla markadiusza.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 15:13 
Cytuj  
konrador z przyzwyczajenia bronisz Aenimy czy zareagowałeś na KOŃSKIE klapki? Sam masz identyczne - nie ma czego zazdrościć :D

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 15:18 
Cytuj  
zareagowałeś na KOŃSKIE klapki? Sam masz identyczne - nie ma czego zazdrościć

Pfft i kto to mowi :[ Przestan sie znowu publicznie blaznic mareczek.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 15:46 
Cytuj  
... a wszystko o gre ktorej tak naprawde jeszcze nie ma..

Czasem gdy ze znajomym probujemy sobie "dociąć",wychwalając ktory produkt jest lepszy, w pewnym momencie przychodzi mi zawsze mysl. Hmm.. o co ja sie kłóce? Przeciez to tylko ciąg zer i jedynek... ?

0010110010101....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 15:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Anemio radzę się w takim razie dowiedzieć co oznacza skrót RPG i jak wygląda walka w RPG.
Jeszcze nigdy nie miałem domku w żadnym mmo. A założę się, że ty nawet fryzurę sobie robilaś w SWG :/

E, Marek, Aenima, na tym wlasnie RPG polega. Na odgrywaniu postaci, a nie tylko na durnym ganianiu za mobami, czy tez za innymi playerami. Na tym, ze moge sobie zmienic fryzure, poukladac obrazki w domu, albo pobiegac i pomordowac, moby albo playerow. Rozwin jeden z drugim sobie ten skrot i sprobuj go zinterpretowac prawidlowo ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 16:48 
Cytuj  
Ja to bym tylko coponiektórym proponował iść rowy kopać a nie zabierać się za granie w mmorpg z innymi ludźmi.
Syf się zrobił że żal dupe ściska - nie dziwota, wkońcu jeszcze nie powstała gra która zadowoli każdego, bo jeden woli possać cycek inny woli latać z maczugą... ot tyle w temacie.
Zluzujcie panowie trochę, miało być o stress teście a zaczeliście błotem się obrzucać, a tu blizzrad szykuje nam nowego patcha który może sporo namieszać i obawiam się że na gorsze to może wyjść WoW'owi.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.