mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 15:29 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Pewnie tez, ale glownie chodzi o zmiany klas/ui and so on. Plyty z BC sa w magazynach od miesiaca wiec wyglada na to, ze spora czesc contentu bedziemy sciagali w postaci patchy.


Ee czegoś tu nie rozumie. Piszez ze plyty z BC są już tyłoczone ale pytanie po co ? Nie wyrobią sie z całym contentem wiec sobie odpuścili dalesz dodawanie go do wersji gold i dodadzą dopiero w patcha ? Troche dziwne zwlaszcza jak na to ze zostaly im 3 miesiące. Zdażyli by jeszcze sporo wrzucic bez patchy.
Albo moze ja sie poprostu czepiam :E

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 15:38 
Cytuj  
Na DVD sa tekstury, filmy, muzyka, itp, to wyszstko jest gotowe od dawna, co zostalo to przetestowanie wszystkiego i bugfixy co sie robi na serverach i przez client patche ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 15:49 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Na DVD sa tekstury, filmy, muzyka, itp, to wyszstko jest gotowe od dawna, co zostalo to przetestowanie wszystkiego i bugfixy co sie robi na serverach i przez client patche ;)

No tak. Ale zawsze mozna było wysłać do tłoczni gotową wersje. Juz poprawioną i bez bugów. No powiedzmy bez większośći D:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 16:00 
Cytuj  
Ale wtedy by musieli czekac z tloczeniem az do ostatniej wersji gry, co dodatkowo opozniloby premiere.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 17:11 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Ale wtedy by musieli czekac z tloczeniem az do ostatniej wersji gry, co dodatkowo opozniloby premiere.

No to fakt. Mi sie wydawało, że tłoczenie to w miare szybki proces :D. Pewnie byłem w błedzie.

A co ze sprzedazzą samych keyow ? Bo gra mi wsio klienta moge wszystko sciagnac, dobijamnie ze bede musial z tydzien na glupie pudelko czekac zeby tylko miec samego keya..

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 18:06 
Cytuj  
Wytloczenie kilku milionow plyt chyba troche trwa jednak :P. Do tego dochodza pudelka + transport. Anyhow jest pewnie jak mowi Domin; core gry jest na cd a reszte mniej waznych rzeczy bedziemy dociagac sami.

Co do sprzedazy keyow to nie ma takiej opcji raczej (poza interactcd, ktory sprzedaje keye do wersji US)


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 23:11 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Wytloczenie kilku milionow plyt chyba troche trwa jednak :P. Do tego dochodza pudelka + transport. Anyhow jest pewnie jak mowi Domin; core gry jest na cd a reszte mniej waznych rzeczy bedziemy dociagac sami.

Co do sprzedazy keyow to nie ma takiej opcji raczej (poza interactcd, ktory sprzedaje keye do wersji US)


Ciekawe czy ludzie beda stali w kolejkach po tbc i powstana topiki gdzie stoi jeszcze pudełoko z WoW .....

p.s

Psst Saturn w Jankach tam mozna kupic jeszcze kolekcjonerska wersje z WoW. :evil:


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 00:37 
Cytuj  
Pare nerfow:
Cytuj:
Paladin

* Vengeance - Increases damage by 2/4/6/8/10%, reduced from 3/6/9/12/15%
* Crusader Strike - Cooldown increased to 10 sec., from 6 sec. Should now have new icon.

Mage

* Molten Fury - Rank 3 removed. Ranks 1 and 2 unchanged.
* Elemental Precision - Changed to "Reduces the mana cost and chance targets resist your Frost and Fire spells by 1/2/3%."
* Empowered Fireball - Reduced to 3% per rank from 4%

Warlock

* Unholy Power - Reverted to "Increases the damage done by your Voidwalker, Succubus, Felhunter, and Felguard’s melee attacks by 4/8/12/16/20%." It no longer increases Shadow and Fire damage.
* Incinerate - Swapped icons with Burnout.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 00:42 
Cytuj  
Cytuj:
Incinerate - Swapped icons with Burnout.


To mi się skojarzyło z którymś tam paczem, jak jeszcze grałem magiem :)

A ja nadal czekam na buff roguła :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 05:09 
Cytuj  
Cytuj:
As many players have noticed, we have made a slight change to the male Blood Elf character models. In response to concerns that the Blood Elf male appeared to be too feminine, and after reviewing the model from a visual and conceptual standpoint, the decision was made to increase the body mass to give them a more substantial, masculine feel. It was also important that as members of the Horde that the Blood Elves gave the impression of strength and a more menacing presence.
:lol:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 05:56 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Cytuj:
As many players have noticed, we have made a slight change to the male Blood Elf character models. In response to concerns that the Blood Elf male appeared to be too feminine, and after reviewing the model from a visual and conceptual standpoint, the decision was made to increase the body mass to give them a more substantial, masculine feel. It was also important that as members of the Horde that the Blood Elves gave the impression of strength and a more menacing presence.
:lol:

Niech ktos pokaze :D. Nie sie tam podobalo jak bylo :D. BE to byl jedyny model jakiego blizz nie spieprzyl :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 06:31 
Cytuj  
[url]http://picasaweb.google.com/taylorbroussard/MyDocuments/photo#4989330806703652882

http://picasaweb.google.com/taylorbrous ... 4421514258

http://picasaweb.google.com/taylorbrous ... 9097522194

http://picasaweb.google.com/taylorbrous ... 6631416850

http://picasaweb.google.com/taylorbrous ... 8809847826[/url]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 10:54 
Cytuj  
Cytuj:
We are currently in the process of heavy DPS testing with all classes in a wide variety of combat types, situations, gear, and spec to ensure they fall in-line with what we expect of each class and where we want each class to be on the DPS scale. As we progress with the DPS testing there will be changes made that will help adjust classes to where we want them to be, and you may see improvements or nerfs that seem a bit odd. At the very least we want to express that we're making these adjustments due to involved DPS tests and the changes being made are a direct result of our findings.

The expansion gives us an amazing opportunity to balance all of the classes in one big release, and we're going to be refining each class until release to make sure we're making good use of it.

mage nerf incoming :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:24 
Cytuj  
Moze w koncu zbalansuja klasy raz na zawsze....a nie wyjebisty survival i wyjebisty dmg + CC w jednym jak to teraz jest w kilku przypadkach....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:27 
Cytuj  
*khem* nerf shamans *khem*
:roll:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:40 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Cytuj:
We are currently in the process of heavy DPS testing with all classes in a wide variety of combat types, situations, gear, and spec to ensure they fall in-line with what we expect of each class and where we want each class to be on the DPS scale. As we progress with the DPS testing there will be changes made that will help adjust classes to where we want them to be, and you may see improvements or nerfs that seem a bit odd. At the very least we want to express that we're making these adjustments due to involved DPS tests and the changes being made are a direct result of our findings.

The expansion gives us an amazing opportunity to balance all of the classes in one big release, and we're going to be refining each class until release to make sure we're making good use of it.

mage nerf incoming :)


Mowisz o tym co sie tera w becie dzieje? :) To tylko zbugowany talent, nic wiecej, takze nie ma tu co nerfowac, tylko naprawic buga :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 12:02 
Cytuj  
Dana napisał(a):

Było lepiej mi sie osobiscie nie podoba. Jak dla mnie mogli by zrobić jeszcze szczuplejsze niż były..

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 12:43 
Cytuj  
jak dla mnie te modele "nowe" to zadna nowosc, przeciez w alphie byly

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:07 
Cytuj  
Ja mysel ze BE Male idealnie trafił w mój gust (animacje itd). Poprostu tak jak sobie wyobrazałem :D. A Female pozatym ze model ładny to imho do niczego.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:10 
Cytuj  
Cash napisał(a):
Co myślicie o modelu Blood Elfki female ? Castuje do du... a walka melee jest jeszcze gorsza IMO :o


ta a do tego nawet jak sie nie rusza to jej poza mowi "zerzniesz mnie?"
za to dranei imho bardzo fajnie zrobione

btw ciekawy sig szczegolnie "Proud" nei wiem z czego jestes dumny to twoja sprawa ale raczej ja bym tego duma nie nazwal ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.