mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 11:01 
Cytuj  
mam 3 czesci s2 dreadweave i 1 felweave. gdzie moj setbonus za 4 czesci? :(

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 13:21 
Cytuj  
mocdyfer2 napisał(a):
pytanko, czy mając 3 przedmioty dread z sezonu 2 i jeden item z sezonu 3 fel + 1 item fel z sezonu 2 będę miał 35res x2 ?
-------
Co wy na to ?:
2 części fel: shulders (lepsze staty niż w dread) i hands (w s3 mają taki sam bonus do fear i tracą tylko 1 punkt staminy vs dread.
Chest legs i head dread.
Gemy:

Head: meta 18 stam+5% stun, Glowing Shadowsong Amethyst (+6 spell damgae + 7 stam), zyskujemy res z bonusu

shulder: tutaj 2x 12 stam (musimy mieć 3x blue dla mety, wiec tutaj to niezły wybór dać 2, ewentualnie jak kogś stać można z ah wyrwać 15stam ale cena kosmiczna często ponad 700-800g)

chest: x2 10 resi [1 z pvp, drugi z ah (cena ~350)], +6 spell damage + 7stam, dodatkowo 150 hp ench i zyskujemy +res z bonusu

dodatkowo do wrista dokładamy gem +12 stamina żeby mieć 3 blue gemy dla mety.
No i najważniejsze kupujemy gemy teraz, jak wyjdzie s3 pewnie ceny będą x2.


do glowki wkladasz blue gem (spell dmg / stam), do shoulderow wkladasz +12 stam (blue) i +10 resil, do czesta wkladsz kolejny blue gem (spell dmg / stam) i dwa +10 resil.
i masz trzy gemy potrzebne dla mety.

+15 stam gem to reward za latwego questa w ZA.

a tak w ogole to polecam isc w pelny set dla bonusu, bo cap resilience jest na 492 i z takim sprzetem (oraz gemami) z pewnoscia go mocno przekroczysz.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 13:45 
Cytuj  
czy wirst też sie liczy do mety (12 stam gem)?, czy tylko 3xblue z setu arenowego ?

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 13:54 
Cytuj  
mocdyfer2 napisał(a):
czy wirst też sie liczy do mety (12 stam gem)?, czy tylko 3xblue z setu arenowego ?


liczy sie, ale jak masz trzy gemy w secie arenowym (head, chest, shoulder), to juz nie musisz wkladac blue gema do wrista :-?


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 11:00 
Cytuj  
Witam przejrzałem 15 ostatnich stron i nie było odp na pytanie które mnie nurtuje to wale:
Ponieważ postanowiłem zrobić sobie locka :) to bym prosił o jakiś ładny build do lvl (wiem że affi).
Z góry dzięki.


Posty: 24
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 15:38 
Cytuj  
Jaki build dla locka byscie poradzili w 3v3,gram z pala i warriorem?teraz gram na affi i tak sobie wychodzi

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 15:55 
Cytuj  
Piotr_bj napisał(a):
Jaki build dla locka byscie poradzili w 3v3,gram z pala i warriorem?teraz gram na affi i tak sobie wychodzi


zmien setup!11
A tak powaznie ja bym wzial 23/38

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 16:01 
Cytuj  
Piotr_bj napisał(a):
Jaki build dla locka byscie poradzili w 3v3,gram z pala i warriorem?teraz gram na affi i tak sobie wychodzi


zamien pala druidem i zostan na affli ;]

z takim setupem afaik gral serennia @ 2400 w zeszlym sezonie, w US BG9.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 16:21 
Cytuj  
Jak wiemy Serennia to autorytet i niesamowicie uzdolniony gracz... ale taki setup jest niezly, chociaz nie lepiej felguard albo sl/sl? Nie wydaje mi sie zeby jakikolwiek healer, nawet najlepszy, utrzymalby affli locka jak siedzi na nim np rogue i mage... (a warrior sheepniety gdzies sie pałęta)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 16:34 
Cytuj  
mozna SL/SL, ale z mojego doswiadczenia wynika, ze takiego locka poprostu ignoruja i ida bic druida.
jak trafi sie team z paladynem, to druid dostaje JoJ, a wszystkie twoje doty / mana drain sa natychmiastowo dispellowane - w porownaniu z affli czuje sie jak inwalida, ktory obserwuje walke, a nie w niej uczestniczy.

ponadto, grajac tym setupem masz dwa spamable CC (cyclone / fear) i dwa AoE feary na CD. przeciwko teamom bez dispellara sa jeszcze rootsy.
mozna calkiem efektywnie wylaczyc z walki wrogi DPS, pod warunkiem, ze druid nie bedzie miec na sobie assist traina.

a sheepa zdejmuje felhunter ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 16:48 
Cytuj  
@Ogar - Eh... Ale on gra z palem i do tego teamu rade daje niebezimienny. Nie pytal sie o zmiane partnera/teamu/rady do grania z dru/rating kogos za oceanem/

Cytuj:

Jaki build dla locka byscie poradzili w 3v3,gram z pala i warriorem?teraz gram na affi i tak sobie wychodzi


Imho idz w lolguarda, ludzie i tak bede ciebie targetowac, a lolek pomoze warriorowi (cept). Jesli wasz pala jest dobry to wydaje mi sie to najwygodniejszym rozwiazaniem. Wymanujecie przeciwnika.

Jezeli gracie troche ofensywniej, to SL/SL. Felpuppy przyda sie do zdejmowania buffow/nekania healera. Ale to w sytuacji, kiedy potraficie szybko zjechac przeciwnika.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 18:29 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
mozna SL/SL, ale z mojego doswiadczenia wynika, ze takiego locka poprostu ignoruja i ida bic druida.


Od kiedy mozna zobaczyc buffy przeciwnika raczej locka nie ignoruja. Tak czy siak, jesli nawet grasz z druidem idz SL/Sl (jak juz powolujesz sie na serennie, to azael grajacy z nim mial wlasnie ten build :>).

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 18:44 
Cytuj  
z Paladynem bym gral na SL/SL - brak dodatkowego CC i wrecz pewny focus fire.

z druidem mozna bez wiekszych problemow wymiatac na affli, przeciwko wielu setupom jest to o wiele lepszy build.

lolguard sie zbyt szybko sklada - zarowno pod melee, jak i caster dps.

neuro napisał(a):
(jak juz powolujesz sie na serennie, to azael grajacy z nim mial wlasnie ten build :>).


teraz tak, ale w zeszlym sezonie mial w teamie jeszcze drugiego locka, ktory byl affli.
ten fakt zreszta stal sie impulsem do stworzenia mojego 3v3.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 19:22 
Cytuj  
Opłaca się na 55 iśc w fg http://www.wowhead.com/?talent=IVZ0gczIizcesz ?

Czy lepiej zostac affli


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 19:24 
Cytuj  
zalezy ile masz shadow dmg.
nie wiem ile po zmianach gearu mozna wyciagnac (przed zmianami napewno bardziej oplacal sie FG, az do outlands).


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 19:32 
Cytuj  
Na levelu 45 mam 200


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 19:42 
Cytuj  
jesli na 55 dobijesz ponad 300 shadow dmg, to mozesz zostac na affli.
w innym wypadku FG bedzie szybciej expic za ciebie.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 20.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 23:33 
Cytuj  
Witam mam taki maly problem :P Mozecie się śmiac. Poniwaz szybko chcialem levelowac mojego warlocka to nie zrobiłem questa na felhuntera, po osiagnieciu levelu 70 chcialem go zrobic. a tu zdziwienie ani w UC ani w ORg nie moge dostac questa. Wiece moze czym to jest spowodowane ? z Gory dzieki :) :D :D

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 23:59 
Cytuj  
Goodrik napisał(a):
Witam mam taki maly problem :P Mozecie się śmiac. Poniwaz szybko chcialem levelowac mojego warlocka to nie zrobiłem questa na felhuntera, po osiagnieciu levelu 70 chcialem go zrobic. a tu zdziwienie ani w UC ani w ORg nie moge dostac questa. Wiece moze czym to jest spowodowane ? z Gory dzieki :) :D :D


a wystarczyło nauczyć sie obsługi internetu :/

http://thottbot.com/q1801 klik


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 24
Dołączył(a): 20.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 00:10 
Cytuj  
niestety u tego NPC`a nie mam questa i wlasnie w tym jest problem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.