mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 11:39 
Cytuj  
Cytuj:
Farmuje od 4 dni i narazie nie widzialem tej ksiazki na oczy
(4 dni po 6-8 godzin , jeden run z moim teamem zajmuje mi 50min okolo)


Juz niedlugo. 50 min to strasznie wolno, nie wiem czy znacie odpowiednia sciezke jak isc bo zajmuje to jakies 15-20 min max,


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 11:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
Farmuje od 4 dni i narazie nie widzialem tej ksiazki na oczy
(4 dni po 6-8 godzin , jeden run z moim teamem zajmuje mi 50min okolo)


Juz niedlugo. 50 min to strasznie wolno, nie wiem czy znacie odpowiednia sciezke jak isc bo zajmuje to jakies 15-20 min max,


Ubicie Alzzina, Hydrospawna, Lethtendrisa, Zevrima i reset instance to kwestia ok 30 minut. Dobre do farmienia skladnikow na enchanty, ksiazek i dla minera thorium. Farmilismy sporo DM East a ksiazki na Quel'a na oczy nie widzialem. Tak wiec zdobycie tej ksiazki to kwestia szczescia ( drop ok 0,05-0,20 %)


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 11:51 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 11:42 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
ee Mark24 ma racje, agro w 90% pochodzi ze skilli a nie z dmg.

Desh my tankujemy quelem i tez stoi i nie mysli zeby sie odwracac :P.
Mark napisał że mu sie wydaje więc pewności nie ma. Ja taką pewność mam bo widze jaka jest różnica przy tankowaniu słabym mieczykiem i mocnym mieczykiem w trzymaniu aggro.

jest wystarczająco duża by dbać o tanka dps, nie demonizować dlatego nie pójde farmowac dm ale 42 na 47 zdecydowanie jest warte świeczki.

dodatkowo dałem ci linki wiec łatwo mozesz ocenic ze Quel na prawie identyczny dps jak Arcanite Reaper wiec nie dziwi mnie że sie trzyma agro tak samo tym bardziej ze wasz tank pewnie ma 8 częsci Mighta


_________________
psn


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 11:43 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 11:42 
Cytuj  
Cytuj:
Farmuje od 4 dni i narazie nie widzialem tej ksiazki na oczy
(4 dni po 6-8 godzin , jeden run z moim teamem zajmuje mi 50min okolo)


Juz niedlugo. 50 min to strasznie wolno, nie wiem czy znacie odpowiednia sciezke jak isc bo zajmuje to jakies 15-20 min max,


Niom, lecac trybem wejscie - drzewo - magister - reset zabija sie wiecej mobkow na godzine niz przechodzac wszystko.
No i przy okazji healerom pofarmicie talismany z magistra.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 11:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
ee Mark24 ma racje, agro w 90% pochodzi ze skilli a nie z dmg.

Desh my tankujemy quelem i tez stoi i nie mysli zeby sie odwracac :P.
Mark napisał że mu sie wydaje więc pewności nie ma. Ja taką pewność mam bo widze jaka jest różnica przy tankowaniu słabym mieczykiem i mocnym mieczykiem w trzymaniu aggro.

jest wystarczająco duża by dbać o tanka dps, nie demonizować dlatego nie pójde farmowac dm ale 42 na 47 zdecydowanie jest warte świeczki.

dodatkowo dałem ci linki wiec łatwo mozesz ocenic ze Quel na prawie identyczny dps jak Arcanite Reaper wiec nie dziwi mnie że sie trzyma agro tak samo tym bardziej ze wasz tank pewnie ma 8 częsci Mighta



Heh prawde mowiac to ma 4 czesci. U nas jest 10 aktywnych wariorow w gildii, na kazdym raidzie jest ich srednio 7-8...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 11:54 
Cytuj  
no wszystko jedno, dps ma jak AR. u nas ja mam najwiecej 6, ale nie mam Quela i widze że jest różnica.
Nieważne :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 12:21 
Cytuj  
deshroom problem w tym, że większość dps z 2h nie pochodzi z dps-a broni tylko ze specjali (mortal Strike, etc.).
Generalnie mój 1h ma praktycznie identyczny dps z arcanite reaperem. W praktyce Arcanite Reaperem robię dwa razy większy dps.

Stąd wniosek, że sztylet ze speedem 1.5 - 1.8 to najgorsze co może tank na siebie włożyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 12:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
deshroom problem w tym, że większość dps z 2h nie pochodzi z dps-a broni tylko ze specjali (mortal Strike, etc.).
hehe. Mark ze specjali jak MT tankuje z drugiej strony a Ty walisz w dupe moba.
Jak tankujesz to nie ma czasu i rage na mortale :wink: walisz prosty hit i tyle.

Mam odwrotne zdanie ale jak spróbuje i bedzie kiepsko to nie omieszkam przyznac ci racji :wink: wg mnie szybkośc nie ma żadnego znaczenia a jak juz to szybka lepsza :wink:

pewnie że dagger to kiepska broń dla tanka ale w tym przypadku bedzie dla mnie lepsza niz ten axe


_________________
psn


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 12:28 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 12:28 
Cytuj  
to nie widzę sensu tankowania przy pomocy 2h - bez specjali arcanite reaper ma identyczny dps z qual'em, niższy dps od deathbringera. Gdzie tu sens to ja nie wiem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 12:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to nie widzę sensu tankowania przy pomocy 2h - bez specjali arcanite reaper ma identyczny dps z qual'em, niższy dps od deathbringera. Gdzie tu sens to ja nie wiem...
ja tez nie wiem. może ktoś inny powie ?

ja mam dwie bronie. Axe Of Deep Wounds i Arcanite Reaper do wyboru :wink:
jakbym miał Quela to bym tankował Quelem (masz zdecydowanie super miecz), jak tankuje tym śmiesznym axem to mob nie traktuje mnie poważnie :lol:

ten dagger jest prawie darmo, może jest kiepski ale lepszy niż ten axe


_________________
psn

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 12:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Stąd wniosek, że sztylet ze speedem 1.5 - 1.8 to najgorsze co może tank na siebie włożyć.


1.5 nie jest zły. (w kazdym razie nie zawsze). Jak masz odpowiednio duzy przyplyw rage, zrobisz wiecej HS/min, co raczej przewyszy sporo hate z dmg. (kwestia, ze nie zawsze masz to rage w takiej ilosci - w sumie, vael to jeden przyklad, byc moze jedyny).


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:42 
Cytuj  
Może mam głupie pytanie, ale wole je zadac niz stracic sporo kasy, dobiłem do 60lvl do tej pory wogole nie ladowalem talentów w protection, mam 23 28 arms/fury, doszedlem do wniosku, że jakożteraz moja rola sie zmeni(mniej pve wiecej instansów) potrzebuje przerzucic cześc talentów do protection. I tu moje pytanie czy jak to uczynie to nie znikną mi specjalne umiejetności z arms i fury(te wykupione u worrior trainera(np ze nie mam talentó w prot. to nie mogłem kupowac zdolności z tej dziedziny)
dzieki za info pozdr.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:45 
Cytuj  
Znikna...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:47 
Cytuj  
felis napisał(a):
Może mam głupie pytanie, ale wole je zadac niz stracic sporo kasy, dobiłem do 60lvl do tej pory wogole nie ladowalem talentów w protection, mam 23 28 arms/fury, doszedlem do wniosku, że jakożteraz moja rola sie zmeni(mniej pve wiecej instansów) potrzebuje przerzucic cześc talentów do protection. I tu moje pytanie czy jak to uczynie to nie znikną mi specjalne umiejetności z arms i fury(te wykupione u worrior trainera(np ze nie mam talentó w prot. to nie mogłem kupowac zdolności z tej dziedziny)
dzieki za info pozdr.
nie nie znika wszystko, przetrenowanie wyniesie cie ze 1g
wydasz tylko na te skile które mają kilka Ranków
polecam 31/0/20
albo max w protection

ps. odpowiadam tak bo mam wrazenie że kolega pyta czy bedzie musiał jeszcze raz za wszystko zapłacić czyli ze 100g


_________________
psn


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 13:51 przez Deshroom, łącznie edytowano 3 razy
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:48 
Cytuj  
Umiejetnosci z talentow znikna (np. sweeping strikes z drzewka arms).
ps. jezeli nie masz zamiaru chodzic do MC/Onyxia/BWL to nie ma sensu zebys robil z siebie protection warriora. Tylko pogorszy sie twoj komfort grania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:52 
Cytuj  
własnie sobie przypomniałem czemu mnie WoW irytuje....

dokładnie przez to: protection tank zasysa, arms/fury roksi.

I ja arms/fury ze Spinal Reaperem w garści i 20+ epicami dostaję łomot raz za razem od protection tanka...


Oszaleć można :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
własnie sobie przypomniałem czemu mnie WoW irytuje....

dokładnie przez to: protection tank zasysa, arms/fury roksi.

I ja arms/fury ze Spinal Reaperem w garści i 20+ epicami dostaję łomot raz za razem od protection tanka...


Oszaleć można :/
kiedyś byłeś Protection i lałeś wszystkich jak leci a teraz masz kłopoty. Pisze bez złośliwości ale nie rozumiem czemu nie zostałeś protection skoro rozgramiałeś wszystkich.

ja tam z tego bulda jestem bardzo zadowolony, bazuje głównie na tym ze protection tank przyzwyczajony do łupania jakoś wolniej się rusza ... to ja cały czas mu na plecach 8)
radze sobi ebardzo dobrze i w MC i w PvP, nie moge powiedzieć że jakoś wymiatam niesamowicie ale potrafie wygrac z każda klasą.
najtrudniej gra mi sie przeciwko druidowi


_________________
psn


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 13:58 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:58 
Cytuj  
tak tak protection wolniej się rusza, wolniej wali, i nie może używać mounta :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tak tak protection wolniej się rusza, wolniej wali, i nie może używać mounta :lol:
nie skomentujesz pierwszej części mojego posta ?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 14:01 
Cytuj  
byłem protection gdzieś w marcu/kwietniu. I fakt lałem wtedy wszystkich.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.