mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:01 
Cytuj  
/shrug

mi sie talenty podobają...


ale tez gildia nigdy nic mi nie powiedziała nt. jaki mam mieć spec na druidzie, posiadanie wiecej niz 5 w resto wymusiło WSG >.> a nie pve.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:22 
Cytuj  
Tylko wez pod uwage ze teraz raidy beda 25 osobowe, a jeszcze dojdzie jedna dodatakowa klasa, wiec spotow w raidach bedzie naprawde malo (25/9 to wychodzi po 2-3 spoty na jedna klase). A z obesnymi talentami druida to by bylo marnowanie slotow w raidzie gdyby mieli brac balance lub ferala

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:24 
Cytuj  
Eee tam, ja dalej bede gral swoim drutem w BC. Mam oprocz niego alta rogala 57lvl i jakkolwiek fajnie sie nim gra, to jak przychodzi co do czego, czyli instancje, to cholernie trudno znalezc grupe, bo rogali jak mrowkow, a na LFG tylko "LFM healer, gtg". Wiecie, wole grac "trudna" klasa i nawet byc healbotem, ale nie martwic sie o miejsce w instancjach (rajdowych czy zwyklych).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:29 
Cytuj  
znaczy wolisz grac chujowa klasa i rajdowac niz grac fajna klasa i poczekac na spota w raid gildii?

ciekawa koncepcja, z tym ze dla casuali bedzie wiele wiecej kontentu niz teraz (Areny FTW) z rewardami podobnymi do tych z instancji (upgrade'owanymi raz na 3 miechy)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:39 
Cytuj  
Druid chujowa klasa? rotfl
Dobrze ze whinerzy zrobia rerol i zostana ci ktorzy lubia grac druidem. To tak jakbym ja zaczol plakac ze nie mam healing spell i plate armora na magu......

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:50 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Tylko wez pod uwage ze teraz raidy beda 25 osobowe, a jeszcze dojdzie jedna dodatakowa klasa, wiec spotow w raidach bedzie naprawde malo (25/9 to wychodzi po 2-3 spoty na jedna klase). A z obesnymi talentami druida to by bylo marnowanie slotow w raidzie gdyby mieli brac balance lub ferala


roznica jest taka, ze nie jestem w raid-or-die min-max guildii. Znajomi znajomych itp, ok. 360 kont w gildii, miesiace do tyłu jezeli chodzi o progress w pve (na c'thun) i tylko niedawno dodany 3-ci raid-day. I 25-man dla mnie nic nie zmieni, bo jezeli bedzie dla mnie spot w rajdzie, to bedzie on niezaleznie od tego, jaki bede miał spec.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 11:09 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Druid chujowa klasa? rotfl


w rajdzie? jasne

Cytuj:
Dobrze ze whinerzy zrobia rerol i zostana ci ktorzy lubia grac druidem. To tak jakbym ja zaczol plakac ze nie mam healing spell i plate armora na magu......



hmm znaczy masochisci?


misiu ja mam 114d played na lv60 droodem, rajdowalem jako healbot, jako moonkin i jako feral od mc do naxx i chcesz mi powiedziec ze ty jako mag znasz ta klase lepiej?

ach domin one more thing idz poczytaj class role drooda na wow-europe.com a pozniej wroc i napisz jak to sie ma do rzeczywistosci


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 12:27 
Cytuj  
Wczoraj byla dyskusja jak poszlo info o nowych talentach, co ogolnie rozjebalo nam 4h proby bo ludzie stracili focus :P

Powiem tak, mamy zajebisych druidow. Nikt nie zaczol OMG WHAT THE FUCK WEAK I"M REROLING OMG emo cries, bylo natomiast rzeczowa dyskusja nad buildami, druidzi doszli po godzinie wyliczen z pomoca naszego "matmeatyka" ze tree form bedzie dla nich wypasne, inni stwierdzili ze lepsze dla nich bedzie balance/resto itp. Moze dlatego ze lubia grac druidem w takiej formie jaka jest? a co do

Cytuj:
ach domin one more thing idz poczytaj class role drooda na wow-europe.com a pozniej wroc i napisz jak to sie ma do rzeczywistosci


To przepraszam bardzo ale te opisy mozna sobie w tylek wsadzic bo nic nie znacza i traktowanie je jako argumentu jest idiotyczne, a jesli nawet to jest to tylko "zarys" i interpretacja tego moze sie diametralnie roznic przy 10 osobach. Dla jednej detale w grze beda pasowaly do opisu a dla innych bedzie odwrotnie.


116 days played na druidzie nie robi z ciebie speca od tego jak druid ma funkcjonowac i jaka role ma spelniac, to jest rola dev teamu, ty mozesz jedynie zaakceptowac i grac albo probowac zmienic postami na forum, ale po odpowiedzi devow ze druid ma byc taki jaki oni uwazaja a nie taki jaki ty uwazasz to raczej pozostaje granie albo rerol.

Cytuj:

Available to: Night Elves, Tauren
Type: Hybrid, Primary Healer
Standard Bars: Health/Mana (Druid form/Aquatic form), Health/Rage (Bear form), Health/Energy (Cat form)
Available Armor: Cloth, Leather
Available Weapons: Staves, Maces, Two-Handed Maces, Daggers, Fist Weapons
Comments: Excellent soloing class; excellent healers

Strengths:

Can transform into various animal forms which provide unique abilities
Early access to fast travel prior to mount being available
Can heal and resurrect others during battle
Can shapeshift out of snares and out of Polymorph
Possesses a powerful buff that's beneficial to all classes

Weaknesses:

Animal forms are not as powerful as their counterpart classes
Restricted to wearing cloth and leather armor
Cannot use all items or spells while in the various animal forms


Zgadza sie prawda?


Na koniec powiem tylko ze smiesza mnie teksty ludzi ferujacych wyroki na temat przydatnosci druida w TBC nie majac zielonego pojecia o tym jak TBC bedzie wygladac. "Benefit of the doubt" jest zalecanym punktem wyjsciowym nie placz.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:16 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Na koniec powiem tylko ze smiesza mnie teksty ludzi ferujacych wyroki na temat przydatnosci druida w TBC nie majac zielonego pojecia o tym jak TBC bedzie wygladac. "Benefit of the doubt" jest zalecanym punktem wyjsciowym nie placz.


spx zobaczymy

nie wiem skad wzioles ten swoj tekst bo ja ponizszy z http://www.wow-europe.com/en/info/classes/druid.html i tu nie ma slowa o "primary healer"

Cytuj:
The Druid has three potential roles in a group. When in their normal, biped form, they act well as a healer and can give support in the form of buffs and debuffs; they also have limited crowd control against dragons. Their Bear form gives them offensive and defensive power enough to step up to a monster and take the hits (we're looking into aggro management for the form). In Cat form, the Druid becomes a damage dealer. This trio of roles in one class gives the Druid a diverse feel and allows them to perform nearly any role perceived as "needed" in a party.


wyboldowana czesc to juz wogle idiotyzm 11/33/7 (czyli pure dd build) z aq/naxx gearem nie dorasta do piet combat build rogalowi w blue itemach z krolem w rece


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:55 
Cytuj  
Wszystko z ze strony wow-europe copy paste. Damage dealer oznacza tylko ze robi dmg, a ze jak juz wklejalem wyzej

Cytuj:
Animal forms are not as powerful as their counterpart classes


To wszystko jasne, i watpie aby blue geared rogal z krolem w reku wyciagnol ~60% dmg magow i rogali na np ebonrocu i instruktorze jak nasz feralek pare tygodni temu, zrobil wiecej DMG jak hunterzy....

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 14:26 
Cytuj  
coz ten http://ctprofiles.net/24096 (wymien tylko idol na ferocity bo ma oba) w buildzie 11/33/7 robi dps jak combat rogue blue geaered z krolem


edit: dawno nie sprawdzalem jak bije mimo ze zbieralem gear i faktycznie moj drood w 11/33/7 bije mocno duzo mocniej od mojego rogue


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 17:20 przez Fabianek, łącznie edytowano 7 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 17:13 
Cytuj  
Cytuj:
a jeszcze dojdzie jedna dodatakowa klasa,

Wtf ? nowa klasa? pierwsze slysze =O

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 17:17 
Cytuj  
ally shaman i horde loladin i to nie jest joke :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 17:31 
Cytuj  
To juz wiem myslalem ze chodzi o NOWA klase

*

Posty: 120
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 18:50 
Cytuj  
Druid zawsze był HealBotem. Najlepiej mu to wychodzi...

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 19:13 
Cytuj  
@Domin

Tylko ty jednej rzeczy nie rozrozniasz, ze ty magiem niezaleznie od tego czy wezmiesz frost, fire czy arcane z talentow to zawsze bedziesz tylko wylacznie dps robil.
A z druidem jest taka sprawa ze wedlug mnie dali zajebiste drzewko Restoration, i nedzne drzewko balance i feral. A do raidow w wiekszosci beda brac ludzi z buildami najlepszymi pod PvE dajacymi cos dla raidu, a balance i feral za duzych bonusow nie daje w porownaniu z resto.
I o ile aktualnie w 40 osobowych raidach srednia wychodzi 5 miejsc na jedna klase, to w dodatku srednia bedzie wychodzic ze: 7 klas bedzie mialo 3 spoty, a dwie klasy dostana tylko 2 spoty w raidzie. I moje narzekanie dotyczy tego, ze po prostu braknie miejsc dla feral i balance druida w 25 osobowym raidzie. Bo talenty 41 pkt z feral i resto to po prostu crap w PvE (w przeciwienstwie do resto). Gdyby dali jakas aure dla party np. moonkinowi +3% do dmg ze spelli, czy feralowi +3% do dmg to by bylo sens ich brac i uzywac w raidach.
Zobacz na zmiany paladynow i shamanow. Przykladowo enhancement shaman bedzie pozadany w dps grupie, ze wzgledu na Improved Weapon Totems (+30 % bonus atack power z Windfury totem) czy Unleashed Rage (+10 % atack power bonus dla calego party jak zadasz krytyka mele) - takiego czegos wlasnie mi brakuje u Feral i Balance druida.

I to jest moje takie ogolne spostrzezenia w jakim kierunku idzie klasa druida. A gra nia od closed bety EU ,czyli juz 2 lata. I z klasy hybrydowej shapeshiftera robia 100 % healerbota.


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 20:27 
Cytuj  
Druid zmierza ku upadkowi ; p ... Niedośc , że już ma najsłabszy dps to jeszcze w niego ładują więcej ... Z drugiej strony resto druidzi się ciesza :D


_________________
I gotta stay high (...)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 20:36 
Cytuj  
<- reso drood


jakos sie nie ciesze


jest tu jakis reso drood co sie cieszy ze bedzie drzewem i bedzie sie z niego jablka zrywac?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 20:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jest tu jakis reso drood co sie cieszy ze bedzie drzewem i bedzie sie z niego jablka zrywac?

A nie miales jakiegos przeczucia nadchodzacych zmian po "upgrade" grafiki tier1? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 20:50 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jest tu jakis reso drood co sie cieszy ze bedzie drzewem i bedzie sie z niego jablka zrywac?

w pvp bedziesz mogl krzyczec 'don't kill me, i'm just a tree!:|'


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.