mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 10:50 
 
Mark24 napisał(a):
Podobnie nigdy nie walczyłem z warlockiem.

Obaj sa wkurwiajacy ze swoim fearem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 11:30 
 
Z warlockiem to problemów nie mam - zazwyczaj jak im fear nie wejdzie to panikują... Jednak priest może ściąć mi zasięg broni do zera, zarzucić tarcze, wyleczyć się... Muszę poćwiczyć z priestami :)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 14:31 
 
A kumpel właśnie maila podesłał...

Cytuj:
wiem, obiecywalem sobie i innym, ze o paladynach juz nie
bede gadal, ale nie wytrzymam: musze to opowiedziec
Ara wlasnie opowiadal w kuchni jak wczoraj gral z debilem
naczy sie z pally z Chin, ktory zrobil 59lvl
i chodzil bez aury
co wywiazalo rozmowe, z ktorej sie wydalo, ze... koles nie wie o co chodzi
a aury nie wlacza, bo nie ma - zadnej nie wykupil
bez komentarza



Ja w sumie też zostawię to bez komentarza.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 15:12 
 
Rofl.. Korea/China rulez :lol: Ale jakoś mnie to nie dziwi :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 15:20 
 
ja się powtórzę, polecam wątek na GOLu i zerknięcie na screenshota paladyna lvl49. 5-6 skilli ma chłopak na pasku :)
Boże jak ja mu zazdroszczę.

Khebeln ty na serio jesteś tą samą osobą co destruktor który napisał, że jak ma wysoki ping to go mobki doganiają? Do tej pory leję z tego z Azziem. A jego teoria odnośnie pracy servera i mobków połowicznie martwych w kolejce priorytetów ustawionych na koncu jak ci się podobała?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 15:39 
 
Warlock moze skutecznie walczyć zarówno z warriorem jak i paladynem nie tylko dzieki fear ale również rozmaitym zabaweczkom do znoszenia obrażeń , jak zobaczy się warlocka z voidwalkerem można być pewnym że łatwo go zabić nie będzie , wg mnie counter na warlocka to hunter , z racji tego że ma lepsze pety i może łatwo disruptować spelle ranged atakami . Na melee nawet jak nie poskutkuje fear to zawsze można trzepnac daze -90% speed :]

priest to jeszcze gorszy wrzód na tyłku , mana burn , area fear , shield , dobry dot , mind control , shadow ward , konkret rzeznik

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 15:50 
 
Hmm... -90%? Fajny daze ;) A który to skill? Warrior ma tylko 50%...
W każdym razie peta odsyłam na spacer jak tylko dopadnę warlocka i klepie. Jak za daleko ucieknie to mam intercepta... Chociaż w sumie jeszcze żaden nie uciekł...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:10 
 
a przepraszam zle podałem wartości , skill to curse of exhaustion z talent affliction tree bazowo -10% do speed można poprawić talentem +20% i kolejnym talentem amplify curse +20% razem 50% , my bad , działa 12 sec

voidwalkera mozesz przerobić na tarcze o wartosci absorbcji do 2k dmg na najwyzszym levelu 2 ciagu 30 sekund w tym czasie nie przerwiesz mu zadnego castowania , dałoby sie zwiac heartstone

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:26 
 
Aldatha napisał(a):
a przepraszam zle podałem wartości , skill to curse of exhaustion z talent affliction tree bazowo -10% do speed można poprawić talentem +20% i kolejnym talentem amplify curse +20% razem 50% , my bad , działa 12 sec

voidwalkera mozesz przerobić na tarcze o wartosci absorbcji do 2k dmg na najwyzszym levelu 2 ciagu 30 sekund w tym czasie nie przerwiesz mu zadnego castowania , dałoby sie zwiac heartstone

Ach... czyli mamy tak: daze 50% vs hamstring 50%, czyli nie uciekniesz. Jest to curse, a curse można mieć tylko 1 (?), więc nikt tego i tak nie będzie używał, bo lepiej robić w tym czasie jakiś damage.
Wiem, że voidwalker może zrobić za tarczę i dzięki temu będziesz miał pewnie z 6k życia... Ale to chyba jak voidwalker jest blisko? Jaki to ma zasięg? Czy ta tarcza to taki immune jak u pala, czy też shield bash albo pummel przerwą castowanie?


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:32 
 
tarcza nie zwiekrza życia warlocka , absorbuje pewną pulę damage , zasieg to ok 50000 yardow , zasada działania przypomina raczej tarcze priesta niż immune paladyna , niczym nie przerwiesz castowania jak działa

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:41 
 
Chodziło mi o to, że trzeba tłuc tak jakbyś miał 5-6k życia. Nie o to, że do taką wartość będziesz miał z voidwalkerem.
Muszę więcej z warlockami powalczyć - szczególnie z takimi, którzy oddają...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:46 
 
Można tak spojrzeć , powodzenia z Warlockami tylko pamiętaj żeby nigdy sie nie odwracać do nich plecami jak padną , zawsze mogą powstać z martwych :]

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:50 
 
Hehe
To wiem ;)
Szkoda, że nie można zabić was bardziej ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:03 
 
kluczyk napisał(a):
Hehe
To wiem ;)
Szkoda, że nie można zabić was bardziej ;)


Powinno byc FATALITY :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 18:20 
 
Mark24 napisał(a):
ja się powtórzę, polecam wątek na GOLu i zerknięcie na screenshota paladyna lvl49. 5-6 skilli ma chłopak na pasku :)
Boże jak ja mu zazdroszczę.

Khebeln ty na serio jesteś tą samą osobą co destruktor który napisał, że jak ma wysoki ping to go mobki doganiają? Do tej pory leję z tego z Azziem. A jego teoria odnośnie pracy servera i mobków połowicznie martwych w kolejce priorytetów ustawionych na koncu jak ci się podobała?


Mark jak moge być tą samą osobą jak nie znam wogule o co wam chodzi w stosunku do tego gościa, nie siedze na golu jak ty :wink:

Ponadto jesteś ślepy na dyskusje, jak i inni HORDE maniacy, więc sie ostatnio nie odzywam bo nie ma sensu czasu tracic :) Równie dobrze mógłbym walić głową w ściane. :o

PS: Co do 5-6 skili to widać idiota był bo ja miałem 3 paski zapełnione na 51... skilami


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 18:33 
 
Khebeln napisał(a):
Ponadto jesteś ślepy na dyskusje, jak i inni HORDE maniacy, więc sie ostatnio nie odzywam bo nie ma sensu czasu tracic :) Równie dobrze mógłbym walić głową w ściane. :o

rozumiem, ze zamiast odzywac sie zajmujesz sie walniem w sciane...
Cytuj:
PS: Co do 5-6 skili to widać idiota był bo ja miałem 3 paski zapełnione na 51... skilami

zeby ladnie wygladalo?

przyznaje ze mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem i 2xA4 na potwierdzenie tego neheheheh


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 18:39 
 
Dziwie sie, ze nikt jeszcze nie poruszyl tematu darmowego mounta ;-).


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 18:44 
 
Chyba byl poruszany przy tym, ze Pale maja drozsze skille niz np. rouge...
Pale na stos! / Konie na salami!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 18:48 
 
Wlasnie nie, tylko warlock ma drozsze skille niz inne klasy. Palki placa tyle samo co inni :wtf: ?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 19:02 
 
Nie wiem, nie sprawdzalem... w kazdym razie pojawil sie motyw taki, ze Rogue jest bad, a Pal good... rogue atakuje od tylu a pal anonsuje walke i do tego rogue ma tanie skille [dlatego pale na 51 maja ich tylko 6;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.