mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 13:17 
 
Po raz kolejny informuje ze w obu grach w ktore gralem na powaznie (daoc, ffxi) bylo to samo.

juz.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 13:21 
 
Goatus napisał(a):
W miastach często widuje się grupki ludzi, ale rozmowy, jeżeli nawet jakieś są to prowadzone są tylko via whisper lub guild chat. Rzadko można natknąć się na jakąś żywą interakcje kilku obcych sobie postaci....


zzzz. kiedy i po co gadac, levelowanie czeka ! :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 13:32 
 
gelerth napisał(a):
grasz ksiedzem ?


shamanem, a wiec podobny klimat :)


_________________



*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 13:41 
 
heh moje pierwsze party w WoW wygladało tak , ktos mie zaprosil, wiec wszedlem gosc powiedzial 2 zdania poczym uciekl na drugi koniec mapy, w miedzy czasie dolczyl sie jakis kransnal, powiedzialem mu ,ze dopiero sie rozglądam , ale chcialbym zobaczyc jak sie łowi ryby na to on , ze mam "duze" aspiracje jak na maga i on dziekuje za takie party.
Hehe i wcale niemam urazu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 13:51 
 
Mark24 napisał(a):
Xanth tego samego czego nie widziałeś w AO i też pisałeś że gra jest do dupy.

Czyli czego, konkretnie? Onyxi? Innych high lvl mobkow? ;)

X.

PS. Gdzie napisalem, ze WoW jest do dupy, mozesz zacytowac? Czy twoja paranoja i fanboystwo robia az tak zastraszajace postepy? ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 13:54 
 
tak Xanth tego wszystkiego co w mmo nazywa się highlvl content i endlvl content - nie widziałeś tego w AO - ok, gra i tak w sumie nastawiona jest na levelowanie chociaż ja najlepiej się bawiłem na wspólnych raidach.
Nie widziałeś tego w WoWie - dużo wiekszy błąd bo gra jest nastawiona na endlvl content.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 13:56 
 
Mark24 napisał(a):
tak Xanth tego wszystkiego co w mmo nazywa się highlvl content i endlvl content

Konkrety prosilem, a nie kolejne lanie wody o jakims highlvl contencie i endgame contencie. Jeszcze raz: Co takiego mnie ominelo poza high lvl mobkami i high lvl instancjami? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:00 
 
roball napisał(a):
Idzcie grac.. a jak nie macie ochoty na wow to idzcie grac w cos innego.. a jak nie macie ochoty na cos innego to zrobcie sobie przerwe.. get a life or sth. :roll:


no wlasnie w ramach przerwy piszemy na forum :)


_________________




Posty: 16
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:00 
 
Nareszcie ktos napisal cos wnoszacego do dyskusji :o

Roball R-E-S-P-E-C-T

Moje zdanie jest proste: Gra Ci sie podoba - GRASZ / Gra Ci sie niepodoba - SZUKASZ INNEJ. A co najwazniejsze nie oceniasz gry jesli jej nie poznales calej !

Bawcie sie chlopaki a nie denerwujcie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:02 
 
FiDo napisał(a):
Bawcie sie chlopaki a nie denerwujcie ;)

Nikt sie nie denerwuje, ja np. sie doskonale bawie.
Aaa, juz wiem co mnie ominelo! Highlvl questy! ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:04 
 
weź Xanth już odpuść powiedz co mnie ciekawego ominęło w twoim SWG bo ja tam nic innego nie robiłem tylko piżgałem moby przy pomocy jednego klawisza i chodziłem do knajpy/szpitala by mnie jakiś gościu wyleczył.
Na pewno znacznie mniej mnie ominęło w SWG niż ciebie w WoWie.

"do dupy" to przenośnia piękna zresztą i poetycka - poczytaj od czasu do czasu poezję i nie bierz wszytskiego dosłownie żadając cytatów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:04 
 
FiDo napisał(a):
Moje zdanie jest proste: Gra Ci sie podoba - GRASZ / Gra Ci sie niepodoba - SZUKASZ INNEJ.


fakt, proste masz myslenie :)
mi sie gra podoba ale social w niej jest zalosny (jak na razie) :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:05 
 
Mark24 napisał(a):
weź Xanth już odpuść powiedz co mnie ciekawego ominęło w twoim SWG bo ja tam nic innego nie robiłem tylko piżgałem moby przy pomocy jednego klawisza

Haha, wyobraz sobie, ze ja w WoW na noob landzie robie dokladnie to samo. Bo nie mam innej mozliwosci ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:06 
 
poczytaj questy, wczuj się, to jest RPG za to grindowanie w SWG ma tyle wspólnego z RPG co świnie z gwiazdami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:10 
 
Mark24 napisał(a):
poczytaj questy, wczuj się, to jest RPG za to grindowanie w SWG ma tyle wspólnego z RPG co świnie z gwiazdami.

Wiesz, moglbym napisac to samo do ciebie odwracajac WoW i SWG, ale wiem ze to i tak bez celu, bo nie zrozumiesz. Fanatyzm w wydaniu innych czesto jest zabawny ;)
Dzieki za fajne argumenty, czas zakonczyc te lanie wody. EOT po raz kolejny ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:15 
 
wiesz Xanth dokładnie to samo mógłbym napisać i nawet nie muszę odwracać SWG i WoW-a. Co gorsza zamiast WoW-a mogę wstawić AO bo pod adresem tej gry miałeś podobne anse. Założę się że gdybyś kiedykolwiek zagrał w jakiegokolwiek innego mmorpg-a (np. FFXI) to pisałbyś dokładnie to samo. SWG rulez bo ma wspaniałe community botów tańczących w knajpach i pogadaszek ile to expa zostało do nastepnego mastera i jakiego nowego mastera będziemy grindować/makrować po skasowaniu aktualnie robionego.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:16 
 
OMG :O
Nie zagladalem tu kilka godzin a tu sie kilka stron bzdetow zrobilo :(
to jak w WoW ;p

Ok, przebrnalem jakos przez to wszsytko co napisaliscie - tak na prawde ta "rozmowa" nie ma sensu ale to inna bajka...

Mark - zadziwiasz mnie i jednoczesnie przerazasz :O
(a kiedys to ja bronilem Ciebie przed Kondradotrem - to byl moj blad!)
Kazdego kto ci nie pasuje - czyli nie jest taki jak ty i nie pisze tego co ty flamujesz a to, ze gowno wie o MMO (jakbys ty byl orlem LOL), albo ze nie zna tej gry bo nie doszedl do capa, a to ze w kazdej grze questy sa chu..we a tylko w WoW sa najzajebistrze (widac malo gier grales), a to ze ktos kogos broni a tobie sie nie podba a to ze zupa byla zaslona...
- generalnie masz jakis cholerny problem.

Kazdgo pouczasz, piszesz co kto powinien i co ma robic, lubic i czuc.
Szydzisz ze zdania kazdej osoby, ktora nie lize twojej reki lub nie pisze dokladnie tego co bys chcial przeczytac.

Przeczytawszy kolejny stek bzdur jakie z siebie wypluwasz doszedlem do jednego wniosku - GOWNO wiesz o MMOGach tak na prawde - co chwila sie przechwalasz w jaka to gre nie grales i jaka to ona jest nudna - LOL - a widzial cie ktokolwiek w ktorejkolwiek z tych gier MMO?
Bo po tym co i jak opisujesz odszedlem, ze nie grales wiecej niz w 3 MMOGi w dodatku krotko, zapewne reszta w ktore grales to triale bo niestety tak mocno to podkreslasz i taki to argument wobec innych (bo kazdy dla ciebie to noob w MMO), ze az jest to smieszne....

Gram od lat, w mase MMO (i nie jest to zaden argument przeciw czemukolwiek) w ZADNYM ciebie nie widzialem, nie slyszalem ze grasz od innych - jedyne co tylko slysze od ciebie od kilku lat jaka to niezlyczona ilosc MMO masz za soba - ROTFL....

Masz jakies screenshoty stare gdzie cie widac, twoje postaci? kolegow ktorzy z toba grali w te niezliczone ilosci MMOGow?

Wszystko co opisujesz to blazenada, nasmiewasz sie z ludzi, z innych gier firm a sam jestes zerem, nikim... jedyne co potrafisz to flame ale to kazdy debil potrafi.

Je znalazlem ani jednego Twojego tekstu ktory bylby normalny, ze juz nie wspomne RADOSNY! Nie potrafisz nawet sam sie cieszyc z tych gier w ktore grasz bo kazda to jakis cholerny problem, dzis walczysz z przeciwnikmi WoW, rok temu z przeciwnikami AO a za rok pewnie z przeciwnikami innej gry ktorej bedziesz bronil....
Zamiast sie cieszyc zyciem, grac sobie spokojnie, opisywac swoje przygody czy cokolwiek robic ciekawego, zasypujesz ludzi bzdetami, wywolujesz jakies flamy (jak ten tutaj, wklejony z innego serwisu w wiadomym celu), jestes poprostu zalosny....

Nie ma w tobie nic z gracza, fascynata gier czy to MMO czy single nie ma znaczenia - nie masz bladego pojecia o RPG - jedyny Twoj cel to opluc kogos, podeptac lub strzeic mu w leb bo nie mowi tego co ty chcesz.

I na koniec, wiesz co jest tu masa ludzi z ktorzymi sie kiedys klucilem, z roznych powodow - mniejsza z tym, masa ludzi ktorzy za mna nie przepadaja - trudno, jest tez kilka ktorych znam od wielu wielu lat, kilku ktorych znam osobiscie, cale masy ktore spotykam w grach przez lata....
Ale tylko ty jeden piszez o tym jaki z ciebie cholerny guru MMO a w zadnej grze ciebie nie widzialem, nie spotkalem a twoja wiedza jest tak watla i mizerna, ze az smieszna.
Wszystko co wiesz glownie opierasz na wypowiedziach inncyh dopisujac do tego swoja bajke... piszesz takie farmazony bez ladu i skladu, ze nie moge tego nawet czytac...

To juz wszsytko, mam nadzieje, ze jestes z siebie dumny - stworzyles cos raz w zyciu - ten bezsensowny topic z bledem w temacie.
Ale gracz z ciebie ZADEN! i prawdopodobnie dlatego tak lubisz grac solo jak pisales bo nikt z toba nie jest wstanie grac jak mi sie wydaje o ile w ogole w cos grasz a nie tylko flamujesz na milionach for gdzie cie pelno w calej sieci.... chyba masz kilka klonow skoro staje ci czasu na to wszsytko....

Rozmowe z toba uznaje za zakonczona - bo i tak nie ma ona najmeniejszego sensu.

Pa!


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....


Ostatnio edytowano 17 lut 2005, 14:30 przez Laren, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:16 
 
Mark24 napisał(a):
poczytaj questy, wczuj się.


eeeeee?????? szkoda czasu, levelowac trzeba, dzien bez level up i juz tracisz kumpli w grze, tak wiec nie pierdziel Mark o czytaniu questow w WoW na PvP serverach :) To jest wyscig szczurow i nic wiecej :) gra sportowa a nie rpg :)

a co do postu Larena, to brawo :) Wreszcie ktos temu bucowi powiedzial prawde w oczy. chociaz watpie czy to cos da i wyciagnie on jakies wnioski z tego.. raczej nie, te typy tak maja..... Ja tam Marka traktuje jako maskoteke tego forum, z ktorej mozna sie posmiac i tyle :)


_________________




Ostatnio edytowano 17 lut 2005, 14:23 przez Huragan, łącznie edytowano 4 razy

Posty: 16
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:21 
 
Huragan napisał(a):
FiDo napisał(a):
Moje zdanie jest proste: Gra Ci sie podoba - GRASZ / Gra Ci sie niepodoba - SZUKASZ INNEJ.


fakt, proste masz myslenie :)
mi sie gra podoba ale social w niej jest zalosny (jak na razie) :)


A poste to znaczy ze zle ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 14:23 
 
Huragan napisał(a):
Ja tam Mark's traktuje jako maskoteke tego forum, z ktorej mozna sie posmiac i tyle :)

Fajnie sie z nim flamuje. Praktykowane od dawna ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.