mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 09:40 
Cytuj  
chodzilo mi oto ze bez wipe'u :) ten koles jest nieobliczalny, jak zrobi tele miedzy casterow i walnie sobie AE

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 09:45 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
chodzilo mi oto ze bez wipe'u :) ten koles jest nieobliczalny, jak zrobi tele miedzy casterow i walnie sobie AE
hmmm... jak umiesz zabic bossa to nie ma czegoś takiego jak nieobliczalny :)
juz umiemy go zabić i wipe jest mało prawdopodobne. kwestia taktyki :wink:
on sie teleportuje non stop - nie licz że bedzie inaczej 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 27 cze 2005, 09:47 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 09:46 
Cytuj  
wiesz my ubilismy go pierwszy raz (w calej historii gildii, zreszta jak wszystkich bossow po za lucifronem) wiec ciezko mowic o jakims doswiadczeniu. My na niego ustawilismy sie z tego powodu w kolko tyle ze jak zaczol sobie biegac i blinkowac sie po obrzezach to zrobilo sie goraco wiesz koles walnol curse, ja sobie spokojnie spamuje decursive a on blink mi na twarz i AE wiec kot-> dash uszedlem z zyciem tyle ze mialem klatwe i sie healnolem po czym zdechlem wiec zastanawiam sie co ta klatwa robi bo cos mi sie wydaje ze wlasnie ma cos z healowaniem wspolnego bo jak healowalem innych to bylo ok


Ostatnio edytowano 27 cze 2005, 09:49 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 09:46 
Cytuj  
Klatkwa powoduje zwiekszenie obrazen od tego jego aoe, nie wiem ile %, ale pewnie duzo, trzeba od razu usuwac, ze wszystkich czlonkow raidu, bo nie wiadomo gdzie skoczy :wink:

Desh a ja myslalem, ze Wy lepsi od nas, ze juz tam zabiliscie sulfuriona kilka razy, my go zabilismy za 1 razem, za 2 podejsciem.

Tego shazraha zabilsimy za 1 razem kiedys (1 raz go widzielismy na oczy), a wczoraj cos chujowo szlo i za 3 razem dopiero, ale za 2 zapomnialismy patrzec na timery od respawnu mobkow i oczywiscie anihilatory, i firelordy w czasie walki sie pojawily :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 09:50 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
wiesz my ubilismy go pierwszy raz (w calej historii gildii, zreszta jak wszystkich bossow po za lucifronem) wiec ciezko mowic o jakims doswiadczeniu
nauczycie sie, ale .... zainspiruje Cie.

pomyśłcie o dużurnych wojach i hunterach. podzielcie sie na 3 grupy. jak masz teleport do jednej z grup to dużurny tank podciaga bossa do MT a dużurny hunter aggruje go z przeciwległej strony - kojeś wraca do środeczka.

powodzenia

aha. w tej walce używam w 99% łuku :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 09:51 
Cytuj  
thx zasugeruje na najblizszym raidzie (po resecie MC ofc)

@Kazar thx :)


po za tym magiem to reszta bossow byla w miare kontrolowana ale jak zobaczylem co ten mag wyczynia to hmmm.... sadzilem ze po 1st wipe bedzie portal do if ;-) reszta druidow tez tak myslala (gadalem na /w) no ale ubilismy gnoja do tego jeszcze tkaiego syfiastego epica rzucil

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:01 
Cytuj  
Shaza rzuca klatwe +100 % obrazen 8) gorewood bow ftw - 5 dmg na nim mialem - nerf me :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:05 
Cytuj  
@Kazar
pamietam jak ci tłumaczyłem jak zabic magmadara :)
wy poprostu wiecej gracie (my dwa razy w tygodniu po 5 godzin) dużo ludzi chodzi do pracy i nie mozemy umawiać się dużo razy. dodatkowo nawet te 40 osób to różne składy więc opanowanie np. bomb na baronie zajeło nam bardzo długo zanim sie wszyscy nauczyli :wink:

pozatym jeseście lepsi :wink: wciaz jeszcze przyjmujemy nowych priestów - nauka wymaga czasu


_________________
psn


Ostatnio edytowano 27 cze 2005, 10:07 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:05 
Cytuj  
Podejrzewalem ze 100%, ale nie chcialem strzelac :wink:

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:09 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Podejrzewalem ze 100%, ale nie chcialem strzelac :wink:


Przyznaj ze w policji pracujesz :s


8)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:21 
Cytuj  
Wbrew pozorom u nas tez duzo osob pracuje, ale lazimy jakos czesciej wieczorkiem chyba.
W piatek 2, wczoraj 4, dzis pozostalych 2 i majordomo, bedzie ciezko :] Z majordomo oczywiscie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:26 
Cytuj  
my na srode ustawiamy sie na onyxie, wtorek jest dniem pomocy wszystkim aby dociagneli chaina do konca.


a tak zapytam z ciekawosci moze u was sa podobne problemy z ubiciem kazzaka i smoka na azshara. Problem nie jest w tym ze one bija za mocno tylko ze jedna gildia przyjezdza zaraz po respawnie ubija goscia i wraca do if. Ma ktos jakis pomysl jak tych bossow ubic skoro nie mamy szansy nawet na ich zobaczenie? (wykluczam mozliwosc negocjacji z nimi zeby dali innym szanse bo pewnie na to nie pojda to zupelnie inna klasa graczy cali w epicach z mc/onyxii/kazzaka/teog smoka)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:56 
Cytuj  
Wszystko zalezy kto ma wiecej osob online w momencie spawna (i wiecej altow-szpiegow w miejscu spawnowania sie danego mobka) :<.
Tez mnie to dreczy, bo przy obecnym skladzie Kazzaka nie mamy szans zabic - czeka mnie zmudne farmowanie eye of shadow w WS ;(


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 11:54 
Cytuj  
to tak jak my - ciagle na zmiane zabijamy Kazzak-a i Azuregos-a
w ciagu ostatich 40 dni - kazzak padl 11 razy - Azuregos tylko 8 (ale czasami latwiej jest zabic Onyxie niez jego)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 13:05 
Cytuj  
ty mi nie mow jak zabijacie tylko jak dostac szanse zabicia, bo jedyny pomysl na kazaka jaki mi przychodzi do glowy to podobno on dostaje furii jak ktos go z poza raidu hitnie (nie wiem ile w tym prawdy). Wiec wylozyc raid konkurencyjnej gildii i samemu go ubic. No ale to tkaie nie ladne zachowanie ma ktos jakas koncepcje?

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 13:22 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ty mi nie mow jak zabijacie tylko jak dostac szanse zabicia, bo jedyny pomysl na kazaka jaki mi przychodzi do glowy to podobno on dostaje furii jak ktos go z poza raidu hitnie (nie wiem ile w tym prawdy). Wiec wylozyc raid konkurencyjnej gildii i samemu go ubic. No ale to tkaie nie ladne zachowanie ma ktos jakas koncepcje?


Tak, nie można go zaatakować w więcej niż 40 osób.

A za takie zachowanie jak mówisz (wyłożenie rajdu konkurencyjnej gildii), jest tymczasowe zawieszenie konta przez Blizza.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 13:26 
Cytuj  
emesio napisał(a):
A za takie zachowanie jak mówisz (wyłożenie rajdu konkurencyjnej gildii), jest tymczasowe zawieszenie konta przez Blizza.


LOL ???? a co Blizza obchodzi ze ktos walnal Kazzaka ?:)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 13:28 
Cytuj  
jak ktos ma ochote.
to nasze filmy z wczoraj (dopiero ściągam)
Magmadar


Gehennas


Garr


Baron Geddon


WE OWN!!


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 13:35 
Cytuj  
Kazzak dostaje "furii" po 3 min
i ma regeneracje 20% zycia za kazdego zabitego

odnosnie wcinania sie komus w atak - to raczej niemozliwe - bo jak go raid zaatakuje - to inni nie moga go juz ruszyc (poprostu nie ma takiej mozliwosci - kursor nie zmienia sie w mieczyk)

jedyne co moze przeszkodzic - to atak przciwnej frakcji - wystarczy ze 2 rogue zaatakuje w odpowiedniej chwili kladac 1-2 z naszych - Kazzak +20-40% wiecej zycia i do domu...


_________________
Obrazek

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 14:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
emesio napisał(a):
A za takie zachowanie jak mówisz (wyłożenie rajdu konkurencyjnej gildii), jest tymczasowe zawieszenie konta przez Blizza.


LOL ???? a co Blizza obchodzi ze ktos walnal Kazzaka ?:)


Dużo.

Taka była/jest polityka blizza co do tego bossa. Wyjaśnili gdzieś w oficjalnej wypowiedzi, jakiś tydzień/dwa po patchu w którym pojawił się Kazzak. Nie przytocze linka, w każdym razie były opisane wszystkie sytuacje, tj np:
- Gildia X atakuje Kazzaka, Gildia Y atakuje graczy Gildii X, ale nie dotyka Kazzaka = wszystko ok.
- Gildia X atakuje Kazzaka, ktokolwiek inny atakuje Kazzaka: zawieszenie konta tego, kto go zaatakuje.
- itp (było też coś trainowaniu Kazzaka w przeciwnika)

Zasadniczo chodziło o uniemożliwienie np. samotnemu rogue'owi wipe'owania jakiegoś rajdu atakującego Kazzaka.

Jeżeli faktycznie teraz kursor nie zmienia się w mieczyk, bardzo możliwe że to dodali w którymś z kolejnych patchów. Wtedy, kiedy próbowałem Kazzaka, jeszcze mógł ktoś "trzeci" go atakować / wprowadzać w god mode, i wtedy też wyjaśnił to Blizz.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.