mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:28 
Cytuj  
Czy ktos moze mi powiedziec jak sobie radzicie z drugim bossem w AQ20? Tzn. nie chodzi mi o same fale mobow przed bossem, ale o samego bossa.

Fale robilismy bez NPC. Crowd control, potem trzymanie lidera w pulapkach, regen many. I nastepna fala.

Potem wylatuje boss i jest masakra. Jego AoE ma taki zasieg ze ludzie na 36y dostaja niezle becki. Pozatym on po AoE zdaje sie resetuje agro liste i zaczyna latac. U nas ten boss padl, ale bylo to raczej nieciekawe doswiadczenie. Musi byc jakis sposob bardziej zorganizowany.

Aha dodam ze na samym bossie zagadalismy z NPC. Nie respawnely sie moby jak gdzie czytalem ale druzyna dosyc szybko zeszla...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:33 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Czy ktos moze mi powiedziec jak sobie radzicie z drugim bossem w AQ20? Tzn. nie chodzi mi o same fale mobow przed bossem, ale o samego bossa.

Fale robilismy bez NPC. Crowd control, potem trzymanie lidera w pulapkach, regen many. I nastepna fala.

Potem wylatuje boss i jest masakra. Jego AoE ma taki zasieg ze ludzie na 36y dostaja niezle becki. Pozatym on po AoE zdaje sie resetuje agro liste i zaczyna latac. U nas ten boss padl, ale bylo to raczej nieciekawe doswiadczenie. Musi byc jakis sposob bardziej zorganizowany.

Aha dodam ze na samym bossie zagadalismy z NPC. Nie respawnely sie moby jak gdzie czytalem ale druzyna dosyc szybko zeszla...


on resetuje aggro list w momencie robienia AoE, przynajmniej po AoE zaczyna skakac pol ludziach. Dajcie 2 healerow do generala koles nie zle aggro trzyma.

A co do chaosu i organizacji to w AQ (20 i 40) chyba tylko walka z 1szym bossem w 20stce moze byc standardowa tank -> aggro -> dps -> loot. AQ juz tak ma ze wymaga myslenia. Na naszej ostatniej probie 0 dead (oprocz 4 addow generala) walka nie byla jakas zorganizowana czy kontrolowana ale taki urok tej instancji dlatego jest taka fajna :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:39 
Cytuj  
Chodzi o to ze to AoE napierdziela jak glupie. Kazdy w zasiegu dostaje takie lupnie ze az szkoda. Dotego to AoE jest walone chyba co jakies 30 sec. Healerzy tez sa w zasiegu heala, w dodatku mana healerom tez sie po jakims czasie konczy.

Czyli co? NPC ma byc tankiem? :D

Nie chodzi mi o opis walki ale o jakis tips.

BTW wlasnie to ze walki sa tak chaotyczne to sa niepowtarzalne i zajefajne :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:51 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Chodzi o to ze to AoE napierdziela jak glupie. Kazdy w zasiegu dostaje takie lupnie ze az szkoda. Dotego to AoE jest walone chyba co jakies 30 sec. Healerzy tez sa w zasiegu heala, w dodatku mana healerom tez sie po jakims czasie konczy.


no to co ze wszyscy dostaja majac 2drodow, 2priestow, 2paladynow to masz heala az za duzo zeby przez 30 sek uleczyc kazdej osobie 2k hp.

Cytuj:
Czyli co? NPC ma byc tankiem? :D


no u nas jest a po AOE jakis warek go szybko tauntuje co by nie polazl do kruchych DD czy healerow. po czym daje przejac aggro generalowi. Moze troche n00bowski style z przerywami dps ale przynajmniej 0 dead


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:52 
Cytuj  
Z tego co pamiętam to AoE bije za około 2k, więc nie jest takie straszne. NR również się przydaje, mając około 120 udało mi się zresistować kilka razy. Nie musiałem używać żadnych consumables. Bandaże i okazjonalny HoT wystarczył.

U nas również tankował NPC. Pod koniec walki padł i moba przejął feral druid. Warriorzy stwierdzili, że tak będzie lepiej w przypadku tego moba. Nie znam się na tym, ale zadziałało bardzo dobrze. Chain castując Frostbolta ani razu nie zgarnąłem aggro.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:53 
Cytuj  
tip - use nr gear na tankach - ja kto zresistuja nie beda latac


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:55 
Cytuj  
Doswiadczenie mam niewielkie w AQ20, ale chyba lepiej utrzymac Generala przy zyciu. Bo i bedzie za tanka robil jak i ma bardzo ciekawa aure (regen 200hp co kilka sekund).


_________________
Tank z powolania...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:56 
Cytuj  
+150 repa z CH


a im poprostu padl bo go nie uleczyli a nei ze dali mu umrzec (tak sadze)


a swoja droga chcemy utrzymac generala i 1 adda i zobaczyc czy dostaniemy jakis bonusik :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 11:05 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Z tego co pamiętam to AoE bije za około 2k, więc nie jest takie straszne.

AoE bije za 50% hp. Nie ma potrzeby tego leczyc (poza tankami) jakos specjalnie.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:27 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Czy ktos moze mi powiedziec jak sobie radzicie z drugim bossem w AQ20? Tzn. nie chodzi mi o same fale mobow przed bossem, ale o samego bossa.

Fale robilismy bez NPC. Crowd control, potem trzymanie lidera w pulapkach, regen many. I nastepna fala.

Potem wylatuje boss i jest masakra. Jego AoE ma taki zasieg ze ludzie na 36y dostaja niezle becki. Pozatym on po AoE zdaje sie resetuje agro liste i zaczyna latac. U nas ten boss padl, ale bylo to raczej nieciekawe doswiadczenie. Musi byc jakis sposob bardziej zorganizowany.

Aha dodam ze na samym bossie zagadalismy z NPC. Nie respawnely sie moby jak gdzie czytalem ale druzyna dosyc szybko zeszla...
Utrzymujesz generała przy życiu, tanki pilnują, żeby agro było na nich i leczysz tylko MT'S sztuk 2-3 i generała. Jak generał ginie to jest to ciut trudniejsze do zrobienia.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 17:07 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Nukh napisał(a):
Z tego co pamiętam to AoE bije za około 2k, więc nie jest takie straszne.

AoE bije za 50% hp. Nie ma potrzeby tego leczyc (poza tankami) jakos specjalnie.

minimum 100 zadaje. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 17:10 
Cytuj  
mihn napisał(a):
Zoltan napisał(a):
Nukh napisał(a):
Z tego co pamiętam to AoE bije za około 2k, więc nie jest takie straszne.

AoE bije za 50% hp. Nie ma potrzeby tego leczyc (poza tankami) jakos specjalnie.

minimum 100 zadaje. :D

Dlatego napisalem "jakos specjalnie" :roll: Jak komus spadnie ponizej 1000 na przyklad, to mozna podleczyc (ale rownie dobrze moze odejsc i sie zabandazowac pewnie).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 10:01 
Cytuj  
Minimum 100 (sto)??? To ile trzeba miec nature resa, zeby walilo po 100?
Pozatym jak tu odejsc od tego AoE jak to ma zasieg chyba z 50y...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 10:05 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Minimum 100 (sto)??? To ile trzeba miec nature resa, zeby walilo po 100?
Pozatym jak tu odejsc od tego AoE jak to ma zasieg chyba z 50y...

50% hp, napisalem przeciez. Co najmniej 100, czyli jak masz mniej niz 100hp, to zginiesz przy kolejnym AoE. Ale jak masz 1000 to walnie Cie za 500.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 11:01 
Cytuj  
Aha. Lus.
One more question. Jest jakas prawidlowosc co ile on wali to AoE? I ew. wiadomo jakit o ma zasieg?

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 11:05 
Cytuj  
chyba nie ma czaru określonego. :/
Pozatmy ciekawe kiedy nowy CTBoss mod siępojawi. :/


_________________
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 11:15 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze niepredko, tak jest ciekawiej :D


Posty: 21
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 09:13 
Cytuj  
Drugi boss jest banalny, padl na pierwszej probie.. Za to na rozstajach, stwierdzilismy ze idziemy zabic opcjonalnego bossa Moam. I tam sie zaczelo. Zamiotła nas z 5 razy, po czym ludki zaczely stękać, że są czerwoni, i rajd sie rozpadł ..

Ona wali takie arcanowe bomby po 4000, jak ma full mane, potem sa 3 addy. Drainowalismy ja, addy staralismy sie banishowac (3 loków), no i teoria o praktyke sie rozbijala na 60% bossa ;-)

Poradzcie cos.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 09:27 
Cytuj  
dzioora napisał(a):
Ona wali takie arcanowe bomby po 4000, jak ma full mane, potem sa 3 addy. Drainowalismy ja, addy staralismy sie banishowac (3 loków), no i teoria o praktyke sie rozbijala na 60% bossa ;-)

Poradzcie cos.


drainowac musza wszyscy locki, priesci, hynterzy a jak ma 90% many to zaprzeproszeniem trzeba spier... gdzie pieprz rosnie :] Na pierwszej probie walnol swoje AoE na 1% wywracajac 3/4 rajdu rotfl. Addy oczywiscie zbanishowane.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 12:44 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Chodzi o to ze to AoE napierdziela jak glupie. Kazdy w zasiegu dostaje takie lupnie ze az szkoda. Dotego to AoE jest walone chyba co jakies 30 sec. Healerzy tez sa w zasiegu heala, w dodatku mana healerom tez sie po jakims czasie konczy.

Czyli co? NPC ma byc tankiem? :D

Nie chodzi mi o opis walki ale o jakis tips.

BTW wlasnie to ze walki sa tak chaotyczne to sa niepowtarzalne i zajefajne :D
Chyba masz warriorow którzy szybko potrafią agro złapać? Jak nie to mają poradnik na forum.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.