mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:09 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Fabianek napisał(a):
tip: sciagnij sobie serwer wow (google twoim przyjacielem) zrob maga ktory bedzie dla ciebie idealny i na nim graj i bedziesz happy


.......
a wiec mag nie ma zadnych wad? wiec dzialanie blinka, sheepa jest super? a moze to bez znaczenia skille dla maga? przestan patrzec na karteczke-mag jest super, graja nim noobasy...
w sumie dla mnie najgorsza wada maga jest to ze jest nudny ;], moze szybko sie nim lvluje ale jakos tak sztywno to idzie, w pvp mi nie przeszkadza bo w to bawie sie nubowatym shamanem;]


Mag nudny w lvlowaniu ? Geeez ....
1) tluczesz moba na pale
2) bawisz sie w kitowanie
3) grupka mobow, owcowanie, cc w levelowaniu
4) grupka mobow i zabawa w AOE

Rolnij pala to zobaczysz co to znaczy "nudne levelowanie". Jak to ktos kiedys napisal "jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, heal, heal, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, heal, heal, heal, jeb, jeb, jeb, jeb, wooooooooda". I od nowa :)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:13 
Cytuj  
a) CoE albo CoS. Do tego enigma robes plus ring z AV
b) deaggro talent zostanie wczesniej czy pozniej dodany, to tylko kwestia czasu.

Z reszta nawet jesli w oczach devsow nie jestesmy single target dps tylko aoe dps to oni projektuja cale encountery praktycznie pod magow. Trash przed Broodlordem, Nefarian Fight... zrobienie tego bez magow bylo by bardzo trudne jezeli nie niemozliwe.

Fabianek: my mamy deaggro talent tylko na jedna szkole magii, dodam, ze ta najslabsza jezeli chodzi o single target dps. poza tym locki nigdy nie mialy byc dd.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 15:16 przez r_ADM, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:15 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Rolnij pala to zobaczysz co to znaczy "nudne levelowanie". Jak to ktos kiedys napisal "jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, heal, heal, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, heal, heal, heal, jeb, jeb, jeb, jeb, wooooooooda". I od nowa :)

To jest mmorpg wiec po co tym palem bic tego moba samemu???


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 15:16 przez Schirru, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:15 
Cytuj  
Panowi dajcie sobie na wstrzymanie tak mozna powiedziec o kazdej postaci ze jesy nudna w levelowaniu, naprawde kazdy robi to co lubi... Dla jednego mag jest nudny bo nie lubi czarowac a dla drugie paladyn... Mi zostalo cos z D2 i lubie grac warriorem badz paladynem wlasnie, a u hordy szaman ew. jeszcze druid Feral. Tak sie przyzwyczailem i to lubie... Inny bedzie gral magiem i super, jak mu sie to podoba to ja nic do tego nie mam. Mozna powiedziec "mi sie najbardziej podoba levelowanie magiem bo...", ale dajcie sobie spokoj mowiac ogolnikowo ze np: " mag jest bosssski najlepiej sie nim leveluje mowie wam". Chyba kazdy mnie rozumie :)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:29 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Z reszta nawet jesli w oczach devsow nie jestesmy single target dps tylko aoe dps to oni projektuja cale encountery praktycznie pod magow. Trash przed Broodlordem, Nefarian Fight... zrobienie tego bez magow bylo by bardzo trudne jezeli nie niemozliwe.


@offtopic
Zauwaz tylko ze masz to samo AoE od chyba 56 lvl do swojego obecnego poziomu. Ludzie mowia ze mag to super AoE a nie maja pojecia, ze te czary praktycznie nie zyskuja na sile ze sprztu ktory zakladmay. Ja cie nie rozumien czemu tak sie podniecasz tym naszym AoE.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:31 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Fabianek: my mamy deaggro talent tylko na jedna szkole magii, dodam, ze ta najslabsza jezeli chodzi o single target dps. poza tym locki nigdy nie mialy byc dd.


o_O a czym? (tylko nie mow ze summon botami bo to wszyscy wiedza ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:33 
Cytuj  
Schirru: idz na forum blizzarda. swietnie sie wpasujesz w tamtejsza rzeczywistosc. tam tez 90% magow bez przerwy whinuje.

Fabianek: debuffer.
btw, Fabianek, zupdatuj swoj profil na alla.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:36 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Fabianek: debuffer.


rozwin mysl prosze bo afaik lock ma najlepsze debuffy w grze :) zaczynajac od dotow konczac na debuffach ktore nie zadaja dmg
a jjako dodatek ma shadowbolty ktore jak critna (afair ale glowy nie dam) daja dodatkowego debuffa

Schirru napisał(a):
@offtopic
Zauwaz tylko ze masz to samo AoE od chyba 56 lvl do swojego obecnego poziomu. Ludzie mowia ze mag to super AoE a nie maja pojecia, ze te czary praktycznie nie zyskuja na sile ze sprztu ktory zakladmay. Ja cie nie rozumien czemu tak sie podniecasz tym naszym AoE.


ORLY? a ja sadzilem ze +dmg dziala na aoe czyzbym sie mylil???
hmmm chyba nie bo jak odpale swoj ZHC (tak tak dali go droodowi bo rolnol 100 wqrw... wszystkich magow/lockow) to dmg huracane podskakuje mi o jakies 15 per sec

r_ADM napisał(a):

btw, Fabianek, zupdatuj swoj profil na alla.


ciagle zpaominam bo po aferze z wow.alla i keyloggerami zapowbiegawczo wywalilem wowreadera


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:48 
Cytuj  
Ja debuffera rozumiem jako klase ktora ulatwia innym robienie wiekszego dmg. I Lock ta role spelnia przez CoE, Curse of costam (zmniejszajaca armour) i do tego ma pelno fajnych spelli typu hs, ss itd. Na dodatek ma shadowbolta co by sam mogl robic wiekszy dmg, ale klasa jako taka dmg dealerem nie miala byc wiec deaggro jest jej nie potrzebne.

Oczywisce zaraz przyjda locki i powiedza na ze jednak chca miec deaggro ;)

A IAE dostaje .43 z ogolnego +dmg jakie sie ma na sobie jako, ze ma 1.5 sec casttime.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:50 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Oczywisce zaraz przyjda locki i powiedza na ze jednak chca miec deaggro ;)

przeciez maja, master of demology czy jakos tak dzialajacego dokladnie jak arcane subtely


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:03 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
A IAE dostaje .43 z ogolnego +dmg jakie sie ma na sobie jako, ze ma 1.5 sec casttime.


Podziles sobie to przez 3 jako ze jest to AoE, 0.43 to ma fireblast.
AE to 13% dmg ze sprzetu.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:08 
Cytuj  
yy faktycznie, moj blad. Nie zmienia to jednak faktu, ze AE to najlepszy spell aoe w grze.

Fabianek, tak ale to jest gleboko w drzewku demonology o ile sie nie myle.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:09 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
yy faktycznie, moj blad. Nie zmienia to jednak faktu, ze AE to najlepszy spell aoe w grze.


ale tez niestety ma najgorszy wspolczynnik dmg/mana

Cytuj:
Fabianek, tak ale to jest gleboko w drzewku demonology o ile sie nie myle.


ta ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:34 
Cytuj  
Ae najlepszy spell AOE w grze?Bez talentow wpakowanych w niego to sobie stoj i castuj to w grupie mobow, zginiesz zanim wykastujesz jedno AE....Skad sie biora takie przekonania za AE to odrazu instant? Wymaga 10 punktow w arcane i sam jest 5/5 talentem....rzeczywiscie uber te nasze aoe...

Dmg ze sprzetu do aoe jest tak smieszny ze tylko plakac.....mozesz miec i +1k spelldmg a i tak aoe ci skoczy moze o 10% w efektywnosci....masters of AOE.....na papierze, w grze to juz troszke inaczej.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:40 
Cytuj  
to kto ma lepsze aoe od maga (niech bedzie ze z talentami) ?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:45 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
to kto ma lepsze aoe od maga (niech bedzie ze z talentami) ?


Tauren druid ... warstomp + hurricane combo ownz ! :P

(no sorry .. nie moglem sie powstrzymac)

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:36 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
to kto ma lepsze aoe od maga (niech bedzie ze z talentami) ?


A co za roznica, jesli AoE nie skaluje sie ze sprzetem jego przydatnosc w miare rozwoju WoW bedzie malec.


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 18:39 przez Schirru, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:38 
Cytuj  
czyli obecny rank AE to jest ostatni rank tego spellu do konca istnienia gry ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:51 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
czyli obecny rank AE to jest ostatni rank tego spellu do konca istnienia gry ?


A co ja wrozka jestem? Jest taki od roku i pewnie przez kolejne pol.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 10:44 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Ae najlepszy spell AOE w grze?Bez talentow wpakowanych w niego to sobie stoj i castuj to w grupie mobow, zginiesz zanim wykastujesz jedno AE....Skad sie biora takie przekonania za AE to odrazu instant?


znasz maga bez instant AE i evocation? (na lv60 ofc)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.