mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 21:36 
Cytuj  
Goodrik napisał(a):
teraz: 189agi*15%=28.35agi co nam daje 28.35*2=56.7 AP
w BC: 129agi*15%=19.35agi co nam da 19.35*1=19.35 AP

To są statsy huntera w dodatku z setem Giantstalkera mówi wam to cos.
możecie mnie wyśmiac ale sie zastanawiam czy dalej grac hunterem : :evil: bo mnie to troche mało cieszy...

Blizzard zmienil sety huntow i dodal do itemkow tone +attack power, wiec wychodzicie na to samo. Ale oczywiste przestac grac huntem mozesz. Ja bym nawet wyrzucil gre przez okno w ramach protestu.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 20.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 22:02 
Cytuj  
nie no to byly nieprzemyslane slowa :oops: ale raczej wrocilem do normy. i spodobało mi sie pare innych rzeczy, raczej nie opuszcze mojego huntera.
PS: Gry tez nie wyrzuce :D

A kosmetyczne rzeczy huntera tez są fajnie np. to http://i19.photobucket.com/albums/b158/ ... rkBoss.jpg

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 23:58 
Cytuj  
czemu kazdy mowi ze kazda klasa dostala nerf dpsa? :P

cypis napisał(a):
Tylko po co? Lepiej oszczedzac na itemy z aren, wzglednie 70 lvl pvp gear.

coby miec dobra bron pod farme/lvlin rogiem


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 lis 2006, 23:59 przez mihn, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 00:15 
Cytuj  
Gram na ptr i powiem tyle dp farmowania/levelowania to hunter jest teraz jeszcze lepszy.Narazie zobacyzlem build full marksman :
Pet trzyma agro jak nigdy a do tego ma bez zadnych talentow w bm 2k wiecej armor kilkaset wiecej ap + pluapka w combat jest super sprawa jak sie farmi. Arcane shoot crituje za 1400 ( gear mam nieco lepszy juz niz ten w sigu nie chcialo mi sie updatowac) i ogolnie mozna w chwile zrobic tak dmg ze hej(niestety szybko sie wtedy konczy mana) Generalnie bardzo mi sie podoba tylko problem z mana jest. Full bm to musi byc maszyna do levelowania zaraz to zreszta sprawdze

Aha oprocz buffa broni dodali tez ammo 22 dps (mozna juz uzywac na 60 i normlanie dostepne w sklepach)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 02:21 
Cytuj  
Czyli nowa generacja - byl world of farmcraft, bedzie w pelni world of botcraft. A ja sie ludzilem, ze nerfna jakos pety, zeby boty hunterskie nie byly tak latwe do postawienia...gg blizz.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 02:52 
Cytuj  
Sorry ale co ty wygadujesz to co jest obecnie to bezsens. Z moim gearem pet nie jest w stanie utrzymac agro nawet jak autoshootuje tylko:O Jeden crit i mob leci na mnie... Mam coraz wiecej rap hp crita a pet zostaje taki sam jaki byl rok temu i mieliby go jeszcze nerfnac?. Boty to hunterzy w green sprzecie wiec pewnie nie maja tego problemu a ich pety nie zyskaja az tyle co ludzi full epix :)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 03:39 
Cytuj  
O to wlasnie chodzi, jesli jest jak mowisz, to obecnie pet to minitank - IMO to zle. Powinien miec albo dobry dps ale mala zywotnosc, albo duza przezywalnosc, ale tez jakis sensowny koszt w manie zeby go utrzymac. Pet to narzedzie botow - sorry, ale tak to wyglada. Jak dotad w PvP pet nie ma zadnego znaczenia, poza abusem stealth bug'a i howl/screech. Pety sa tylko do lvlowania - ale powinny byc tak zrobione, zeby wlasnie akcje jaka opisujesz, nie byly tak banalne - send pet, autoattack, tank glue i nastepny. To jest dla mnie chore i nigdy grajac hunterem nie moglem pojac, jak to mozliwe, ze ta klasa jest tak PvE imba. Niechby buffneli dps huntera przez skille ( a oni je nerfneli ), ale kosztem nerfu peta. Sprowadza sie to zasadniczo do tego, o czym Ty piszesz i o czym ja pisze, z ta roznica, ze Ty sie cieszysz, a ja whinuje. White crity za 1k+ nie starcza, trzeba miec jeszcze peta, kt. bedzie tankowal lepiej niz niejeden woj. Az sie prosi, zeby odpalic bota na takiej klasie i isc na piwo. Nie wiem jaki masz stuff, ja z r13 i ponad 160dps white shotami nawet z critami nie zbieralem aggro ( od bolu FD ). Pewnie faktycznie masz imba itemixy, ale to nie znaczy, ze wszyscy tak maja - i jak sam piszesz, boty nie. Nerf petow ( kt. i tak do niczego nie sluza ) utrudnilby botowanie. Bedziem jak wnosze, wrecz przeciwnie. Mozesz miec inne zdanie, ja pisze z perspektywy gracza, kt. idac gdziekolwiek wpada na 999999 botow i 0 zywych mobow wokol. Hunterem tez dluzszy czas sie bawilem, wiem jak wyglada gra ta klasa i w pvp, i w pve. Moze trudno mnie zrozumiec, mi na pewno nie trudno zrozumiec Ciebie - wszyscy zawsze chca wiecej.

/whine mode off.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 38
Dołączył(a): 3.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 03:48 
Cytuj  
1) Boty to inna sprawa to moze niech wywala pety z wowa i tyle co ? blizz sie opierdala w sprawie botow i tyle a wystarczylo by 1 botowi poswiecic kilka min uwagi i ban...

2) gadasz bzdury ,ze pet nie ma nic do PVP :< 2 rzeczy 1.0 speed i charge swinki jak nie wiesz o co biega to sorry ^^

3) slyszales moze cos takiego jak "Pet pull" panie r13 ? wiec nie tylko do lvlowania ^^

4) mi tam boty nie przeszkadzają przynajmniej są tanie heal i mana potki ^^

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 09:13 
Cytuj  
Walka z botami nie może się sprowadzać do zmian w klasach, bo to jest rozwiązywanie problemów od dupy strony, że się tak kolokwialnie wyrażę.

Mniejsza zresztą z tym, odbiegamy od tematu. Proszę się trzymać tematu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:28 
Cytuj  
No ja mam 6/9 t3 i naprawde moj pet obecnie jest wobec mnie znerfowany strasznie. A uzywam go w naxx nawet bo po pierwsze daje mi 50 ap a po drugie jako ze to wilk to daje buffa wszystkim w poblizu co 10 sec. Na pw robi jakies 10 k dmg tyle samo co moglby robic rok temu . Teraz im ktos bedzie mial lepszy gear tym lepszy bedzie tez pet i tak powinno byc. Watpie czy zwiekszy to liczbe botow latajacych i tak w green gearze z buildami beast mastery.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:30 
Cytuj  
Ciekawe czy moje elementale będą się "skalowały" z gearem. :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:36 
Cytuj  
Skaluja sie. Fire elemental uh... boli. Przejrzalem combat log po duelu z szamanem i przestalem sie zastanawiac dlaczego maja 20 min cooldown ^_^


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:02 
Cytuj  
Szkoda tylko tych talentow u magow. Obecnie podoba mi sie build elemental w rekach dobrego gracza jest zabojczy. W dodatku znowu na BG pojawi sie pelno no skillow ktorych umiejetnosc gry magiem oznacza nacisniecie macra co 3 minuty a pozniej walenie AE a jak cos nie wyjdzie to taki no skill zdycha bo nie wie co zrobic jak przeciwnik nie pada po 1 trafieniu. Era elemental magow dobiega konca bylo krotko za krotko. Blizz uproscil gre magiem. Obecnie przy buildzie elemental trzeba naprawde nauczyc sie jak grac a w BC ?? ehh kazdy bedzie mogl byc magiem mastahem wystarczy ze starszy brat lub kolega zrobi mu macro.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:11 
Cytuj  
@aber
A można jeśniej? Kończe lvlować maga alta, ale nic nie zrozumiałem z tego mumbo jumbo :|


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:20 
Cytuj  
aber napisał(a):
Szkoda tylko tych talentow u magow. Obecnie podoba mi sie build elemental w rekach dobrego gracza jest zabojczy. W dodatku znowu na BG pojawi sie pelno no skillow ktorych umiejetnosc gry magiem oznacza nacisniecie macra co 3 minuty a pozniej walenie AE a jak cos nie wyjdzie to taki no skill zdycha bo nie wie co zrobic jak przeciwnik nie pada po 1 trafieniu. Era elemental magow dobiega konca bylo krotko za krotko. Blizz uproscil gre magiem. Obecnie przy buildzie elemental trzeba naprawde nauczyc sie jak grac a w BC ?? ehh kazdy bedzie mogl byc magiem mastahem wystarczy ze starszy brat lub kolega zrobi mu macro.


O czym ty w ogole mowisz?

Osobiscie zaszalalem i poszedlem 51 ice na razie :) Elemental swietna sprawa, tylko za dlugi cooldown i za krotko zyje. Przydalby sie tez timer pokazujacy jak dlugo zyje sam elemental - dziwne, ze Blizz nie zrobil tak oczywistej rzeczy. Pozostale talenty z Ice dzialaja tak jak mozna sie bylo spodziewac. Empowered FB bardzo fajna sprawa, Ice Floes tez. Arctic Winds i Frozen Core jak na razie wygladaja slabo - przynajmniej w pvp :(

Czas potestowac Fire i Arcane :)


Ostatnio edytowano 21 lis 2006, 13:30 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:21 
Cytuj  
Ja narazie jestem zasmucony ze priest staje sie nijaki, shadow priest na bg obrywa od wszystkich, postac nie rozwija sie proporcjonalnie do sprzetu, ciekawe jak to bedzie dalej, czy priesta ulokuja juz tylko jako heal bota czy dostanie cos ciekawego ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:31 
Cytuj  
Ja testowałem full fire na arenach. Nie wiem w ogóle co mam o tym sądzić.

Po 1. Na Becie jest lag, więc tracisz kilka procent swojego skilla.
Po 2. Nigdy nie miałem elemental buildu bo nie kumam jak można mieć na pasku 2 drzewka i ich używać. IMHO jest to chore ale zabójcze. Do elementala trzeba umieć grać.
Po 3. Testowałem full Arcane build z bonusem na froście. To jest miazga dopiero jak masz bonus z crita do spelli i +dmg z intelectu. Nie mam zielonego pojęcia jak to będzie działało w PvE.
Po 4. Tu mam pytanie do magów którzy czesali na fire buildzie instancje. Czy Molten Fury działa jeżeli boss ma <20% HP?
Po 5. Mi przypadł do gustu najbardziej Frost Elemental. Tak jak napisał Arvold jakieś 3-4 tygodnie temu. Na cold Snapie masz 4 Frost Novy, do tego Ice Lance na instant caście. To jest miazga dopiero w PvP. Zabijasz co chcesz i jak chcesz, a jak coś nie pasuje to sam elemental potrafi wykończyć wszystko. I co mnie najbardziej zdziwiło w tym wszystkim, nevah nie miałem Banisha na elementala od locka.
Po 6. Chciałbym Wam podać linka do filmu na becie mojego. Nie jest to film który pokazuje mojego skilla, ale starałem sie leciutko pokazać co nowego można zobaczyc w BC także proszę nie komentować składu filmu i moich walk :). Fajna jest ostatnia scena z Shadowsteppem :). ---> http://files.filefront.com/PvP+++TBCwmv ... einfo.html

Jeżeli znajdę czas, postaram się zrobić 66 level i zrobić film z ice lance itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Po 4. Tu mam pytanie do magów którzy czesali na fire buildzie instancje. Czy Molten Fury działa jeżeli boss ma <20% HP?
itd.


Dziala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 14:21 
Cytuj  
Czyli potężny burst PvE. Teoretycznie w PvP również chociaż mi zawsze wisiało jak koleś dostawal crita <20%.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 14:47 
Cytuj  
Fire build bedzie po prostu chory na pve dps, jak ja na becie w mniejszym +dmg niz mam na live wale normalnie fireballe za 1.9k na normalnym mobie, a na live 2k na mobie full debuffed.....Przyrost dps bedzie narawde bardzo odczuwalny, a na bossach z olbrzymia iloscia HP wejdzie Molten fury to bedzie po prostu tylko big lol i smianie sie jak dziecko jak fireball critnie za 5k :P

Do PvP build arcane frost niszczy, tak samo jak arcane/fire, wejdzie crit z pyro jak odpalisz trinket/AP to jest to 75% hp lvl 70.....a po patchu przed TBC trinket+ap+pom+pyro to smierc dla wszystkich procz tankow i soul link locka z 6k hp...trzeba bedzie jednym fire blastem dokonczyc ;)

Edit:
Nie widze opcji mogocej podjac walke z 2 naxx geared ap/fire spec magami jak patch wyjdzie na arenie.....moze 2 rogali z shadowstepem bedzie blisko a reszta bez szans, jak na wejsciu jeden koles ginie w 1 sec z 41y...a mialo byc pieknie zbalansowane PvP....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.