mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 10:05 
Cytuj  
Prawda jest taka że antywirus jest człowiekowi potrzebny raz na tydzień, no chyba że wchodzi na niepewne strony, ściąga coś z netu albo czyta pocztę nie wiedząc od kogo. :P


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 11:18 
Cytuj  
Prawda jest taka, że 90% tych „hackerów”, „keyloggerów” to znajomi znający twoje dane/konto/hasła lub poprzedni właściciele konta.
Co do napisania keyloggera, jest to faktycznie dosyć proste, wystarczy żeby program zapamiętał naciskane klawisze po uruchomieniu procesu gry oraz dodatkowo kopiował zawartość schowka. Następnie udostępniał te dane na jakiś porcie tak aby można się z nim połączyć, ew wysyłał te dane jakiś określony host. Raczej nikt tego nie napisze za 50 zł chyba że gimnazjalista żeby się przed kolegami pochwalić. A to i tak tylko połowa drogi bo trzeba jakoś ludzi zachęcić do ściągnięcia takiego programu. Niestety duża część osób korzystających z komputerów to kompletne łosie i sobie ściągają takie badziewia na komputery a potem płacz i zgrzytanie zębów :D
Co do używania haseł to w żadnym wypadku nie wolno używać takiego samego hasła do konta pocztowego i do konta w WoW. Niestety pop3/smtp przesyła hasło w postaci jawnej i można w stosunkowo prosty sposób je odczytać.
W ogóle się dziwie, że blizzard nie wprowadził logowanie takiego jak w bankach z niektórymi ciemnymi okienkami na wpisanie hasła. Prosta i dosyć skuteczna metoda na keyloggery.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 23:59 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Avira to kawal gowna.

W pracy mam avire na lapie, po ktoryms updejcie skasowal sobie jakies biblioteki i przestal sie uruchamiac. Potem trzeba bylo reinstalowac 2x zeby poszlo.
Nie mowie juz o tym ze nie wykrywa prostych wirusow na pendrive'ach.

Osobiscie uzywam Nortona Corporate, i dziala jak marzenie.
ja uzywam Aviry od wieeeelu lat, nigdy zadnych problemow ;)

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 09:16 
Cytuj  
Co FoQs poradzisz, Nestor stwierdził, że gówno bo jego zawiodła... ciekawe z czyjej winy :-P

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 09:42 
Cytuj  
Dobry i skuteczny sposob to .... nie uzywac windowsa, od kawalka czasu gram w WoW po Linuxem - szansa na przypadkowe wylapanie trojana - zerowa. Prawda ze nawet Linux nie zwalnia od uzywania rozumu ale zawsze to wieksze bezpieczenstwo.


_________________
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Khazam
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Yia
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Ilae


Posty: 2
Dołączył(a): 8.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 23:53 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
Nestor napisał(a):
Avira to kawal gowna.

W pracy mam avire na lapie, po ktoryms updejcie skasowal sobie jakies biblioteki i przestal sie uruchamiac. Potem trzeba bylo reinstalowac 2x zeby poszlo.
Nie mowie juz o tym ze nie wykrywa prostych wirusow na pendrive'ach.

Osobiscie uzywam Nortona Corporate, i dziala jak marzenie.
ja uzywam Aviry od wieeeelu lat, nigdy zadnych problemow ;)


i zostales "zhackowany", naprawde Avira > all -.-

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 00:46 
Cytuj  
xczekann napisał(a):
FoQs napisał(a):
Nestor napisał(a):
Avira to kawal gowna.

W pracy mam avire na lapie, po ktoryms updejcie skasowal sobie jakies biblioteki i przestal sie uruchamiac. Potem trzeba bylo reinstalowac 2x zeby poszlo.
Nie mowie juz o tym ze nie wykrywa prostych wirusow na pendrive'ach.

Osobiscie uzywam Nortona Corporate, i dziala jak marzenie.
ja uzywam Aviry od wieeeelu lat, nigdy zadnych problemow ;)


i zostales "zhackowany", naprawde Avira > all -.-
nie zostalem shackowany z powodu wirusa, ani innego syfu. Nie wiesz - nie komentuj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 10:09 
Cytuj  
Od paru dni nie miałem hacka... czy to dobry znak ; ) ? Skanuje 2-3 razy dziennie, NODem i Spyware Doctorem. Wysztko gra, wiec mysle, ze to juz koniec tego gówna.

Gorąco polceam Spyware doctora. Naprwde pomogł !

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 10:20 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Od paru dni nie miałem hacka... czy to dobry znak ; ) ?


Tak, to znak od Boga, ze nadszedl czas, bys poprowadzil ludzi ku zwyciestwu i uwolnil Tybet.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 20:39 
Cytuj  
Jeszcze nie teraz, ale szykuje małą akcje z kolegami z podwórza na inaugurację Olimpiady. Pokażemy chinolom gdzie jest kurwa ich miejsce, i żeby sie odjebali od Tybetu.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 20:43 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Jeszcze nie teraz, ale szykuje małą akcje z kolegami z podwórza na inaugurację Olimpiady. Pokażemy chinolom gdzie jest kurwa ich miejsce, i żeby sie odjebali od Tybetu.


juz raz to pisalem, ale:

konsternacja


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 21:11 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Jeszcze nie teraz, ale szykuje małą akcje z kolegami z podwórza na inaugurację Olimpiady. Pokażemy chinolom gdzie jest kurwa ich miejsce, i żeby sie odjebali od Tybetu.


Odpowiedz mi na jedno proste pytanie : Jestes masochista, czy naprawde uwierzyles w to, ze jestes kims wyjatkowym?

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 21:12 
Cytuj  
Typowe na forach. Błazen błaznuje, ktoś mu to niekoniecznie kulturalnie wygarnia, a on się nakręca i nie widzi w tym nic złego - ba! on nawet twierdzi, że jest zabawny i pół forum na vencie mówi "ale Nokiuś dziś dojebau na forum, łaaaaaaaał".

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 21:38 
Cytuj  
Spoko.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 22:28 
Cytuj  
a zeby Ci to konto rozjebali do reszty, za skrajny debilizm plynacy z twego dzieciego mozgu..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 22:44 
Cytuj  
Straciłem tylko sprzet do pve, a zyskałem z 3k golda na obu postaciach. Itemy oddadza, i będzie dobrze.

Nie rozumiem co znaczy "dzieciego"...


Posty: 38
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2008, 18:32 
Cytuj  
Prosba o info od kogos kto juz przez to przeszedl:

Jak dlugo czeka sie na odblokowanie konta po tym jak GM zamyka je do sledztwa? Jakie sa ewentualne sposoby na przyspieszenei tego procesu.

Czy dostales spowrotem golda? (w moim przypadku glownie strata golda zabolala.. ok 6k)

Czy dni podczas ktorych konto bylo zablokowane doliczono do abonamentu?

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2008, 18:41 
Cytuj  
To trwa teraz miesiac+ . Gold i itemy odzyskasz. Blizz ci nic nie doliczy do oplaconego abonamentu. Wiec jesli jestes pro to te 6k sobie szybciej zarobisz niz ten stracony miesiac.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 00:48 
Cytuj  
MuadDib napisał(a):
Jak dlugo czeka sie na odblokowanie konta po tym jak GM zamyka je do sledztwa? Jakie sa ewentualne sposoby na przyspieszenei tego procesu.


czeka sie mniej wiecej kolo 3 - 4 tygodni.
a czy da sie to jakos przyspieszyc? no coz, ja im wyslalem maila z zapytaniem czy blizz przedluzy mi abonament o tyle dni ile trwalo "dochodzenie". na nastepny dzien konto mialem odblokowane i dostalem nowego maila z informacja o tym, ze jeszcze nie zakonczyli sprawy.

Cytuj:
Czy dostales spowrotem golda? (w moim przypadku glownie strata golda zabolala.. ok 6k)


po wszystkim powinienes dostac pare maili ze straconymi itemami i goldem. nie jestem w stanie ci jednak odpowiedziec czy dostaniesz cale 6k golda z powrotem. moze dostaniesz wiecej, moze mniej :P


Posty: 38
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 15:04 
Cytuj  
Serhaud na jaki adres pisales e-maila?

btw. uwazajcie na pendrive'y od znajomych, ostatnio bardzo latwo zlapac z nich wrednego trojana :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.