mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 06:30 
Cytuj  
Nie

Peace

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 22:13 
Cytuj  
To ponawiam pytanie ;]
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... r&n=Calebu
to moj profil ^^ jak dalej rozkladac talenty - do weapon expertise dodawac teraz czy moze np improved slice and dice?

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 22:33 
Cytuj  
Ja bym szedl w Experitsa :) Wez tez z czasem Malice z Assasina, Imp Evi, Rutshles, Relentles Striksy, i Lethality

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:38 
Cytuj  
Znowu mam pytanie. Kiedy uzywacie jakich finishing moves'ow? Normalnie uzywalem snd w pve i evi w pve, ale ostatnio kiedy zaczalem sie duelowac z altem innego rogala zaczal mnie pouczac ^^ na warkow kazal uzywac rupture, gdzies jeszcze wyczytalem ze uzywa sie expose armor, wiec nie wiem jak to juz wszystko ma byc xD


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 17:04 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
Znowu mam pytanie. Kiedy uzywacie jakich finishing moves'ow? Normalnie uzywalem snd w pve i evi w pve, ale ostatnio kiedy zaczalem sie duelowac z altem innego rogala zaczal mnie pouczac ^^ na warkow kazal uzywac rupture, gdzies jeszcze wyczytalem ze uzywa sie expose armor, wiec nie wiem jak to juz wszystko ma byc xD


Grajac rogue jako altem powiem ze "to zalezy" :) Jak w PvP widzisz ze evi dobijesz wroga to czemu nie - jesli widzisz ze oprocz niego jest ktos jeszcze, a ten i tak malo to moze wlasnie SnD (bo tego dobijesz, a na tamtym bedziesz mial wiekszy dps). Itd. itd. itd. - ale moze bardziej doswiadczeni cos Ci powiedza :)


Posty: 14
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 17:07 
Cytuj  
Moze po prostu pograj, potestuj i sam zobaczysz? Nie ma sztywnych zasad. Fajnie dostac wszystko na talerzu ale nie licz wtedy na jakies nadzwyczajne efekty w pvp.


_________________
Fragzor of Burning Legion

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 17:22 
Cytuj  
Rozumiem ze to zalezy od sytuacji, ale powiedzcie mi kiedy mam na przyklad uzyc rupture, kiedy expose armor. Zupelnie nie widze sensu uzywania tych skillow skoro evi zadaje wiecej dmg od rupture, a expose armor to strata combo pointow skoro zamiast obnizyc aromora moge komus walnac za 500 lub przy odrobinie szczescia critnac go za 900.


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 17:38 
Cytuj  
Idea uzycia Expose Armor na warku nie jest taka ze jak mu zostanie 300hp to ty walisz mu expose zamiast evi bo wiadomo ze to bezsens.

Zaczynasz walke z cheap shota, nie wiem jaki masz talent build, ale np majac premeditation i initiative masz na gosciu 5 combo points po samym cheap shocie. WTEDY walisz expose armor - zanim walka tak naprawde sie zacznie. Warek ma -armor przez powiedzmy cala walke, i wtedy ma to sens i bardzo duzo daje.

Co do rupture to ma to mnie wiecej taki sam sens, nie uzywasz zeby goscia zabic (chyba ze lubisz sie bawic, wiesz ze ma cd na pota etc - rupture + vanish i patrzysz jak umiera), tylko zeby osiagnac jakis efekt na calej dlugosci walki. W przypadku rupture sprobuj uzyc na innym rogue, zaraz po openerze, nabiciu 5 cb, i vanish. Wtedy praktycznie masz 2 openera bo on nie zniknie, ma dota, a ty tak.


_________________
Fragzor of Burning Legion

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 17:57 
Cytuj  
Wszystko zalezy od tego na jakim specu grasz... Nigdy nie uzywalem SnD w Duelach/Arenie tyle moge Ci powiedziec, evi byl rzadkim zjawiskiem, zacznij podgladac lepszych rogali, trenuj, farma honoru Ci nic nie da, jezeli masz czas to duele / areny to im wiecej tym lepiej. Jezeli chcesz byc dobry nie polecam laczenia PvE i PvP. Albo jedno - albo drugie imo.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 09:41 
Cytuj  
Jeszcze jedno mi przyszlo do glowy - czy przez przypadek Rupture jako dot nie olewa armoru i na warku jako takie nie moze byc efektywniejsze od Evi ?

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 13:19 
Cytuj  
To zawsze jest efektywniejsze na warku, tak samo jak garrote czy Deadly poison. Oczywiscie o ile mowimy o duelach, ewentualnie 2/2... Choc zreguly sie tego na arenach nie uzywa...

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:42 
Cytuj  
A na arenach i bg to jak w takim razie? Bo teraz sie juz troche zaplatalem :oops:


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 15:11 
Cytuj  
moze po prostu rzuc sie w wir grania i nie przejmuj sie za bardzo tym co pisza ze nalezy robic, tylko sam pokombinuj... Z takim podejsciem jak teraz prezentujesz to sorry ale nie widze rozowo twojej pvp przyszlosci :D


_________________
Fragzor of Burning Legion

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 15:23 
Cytuj  
Jezeli mowa o duelach to nie wygrasz z locka/warkami/rogalami spamujac muti/ss i po 5 ptk evi ;) Ja w duelach nie uzywam blinda i daje rade ludzia ugearowanym w 5/5 merc, merc bron,off,wand. Startujesz z dotem garotem, lecisz na szybko 5 combo i 5 stackow deadly,rupturek i odbiegasz na bok w odpowiednim momencie bez dotow (bo tylko niektorze pomoze Ci sciagnac Cloak) i vanish... czekaz az im HP leci, uwazasz na nich czy nie siada i zaczna zrec, doladujesz z nowym openerem, jezeli to priest/lock zbijasz shielda i dopiero wtedy dajesz CB i dajesz rade. BG Jest glownie for fun... areny na 3/3 czy 5/5 , to zalezy z kim walczysz, 2/2 - 2250 zrobilem z warkiem ... wtedy expose armor i dobry CC, zgrany team - inaczej dupa ;) Czasami lepiej bylo mi zapodac ruptura na rogalu zeby nie spier... w 3/3 tez mialem warka i tez exp. arm szedl,, shiv na oponentow, w 5/5 exp. i ks tak samo.. jak masz hunta/warka... Evi jest na dobijanie imo... zostaje praktyka...
btw. ja na muti gram

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 19:44 
Cytuj  
http://www.gameriot.com/blogs/World-of- ... ennia-4-0/


jak ktos cos mowil ze shadow step build siee :P


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 20:31 
Cytuj  
Ale nie mozna porownywac dueli do aren. Koles ktory spala wszystkie CD, ktory "umie" duele, dueluje sie codziennie itp ma z takim buildem ogromne szanse wygrac..
Ale na arenie taki warek dostanie 2-3 heale i po zawodach.
Takze jesli cos jest dobre w duelu, wcale nie musi byc dobre na arenie.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 20:31 
Cytuj  
ja gram tym buildem i kazdy mnie jedzie ze nobiarski :( ale ok, kazdy gra jak lubi...

tak tylko ze taki warek wtedy nie jest glownym celem rogala... a healera tym bardziej moze rozwalic (o ile nie jest palkiem)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 20:51 
Cytuj  
Jezeli ktos jest dobry na duelach, jest dobry na arenie, to po 1...
Shadowstep poki co ssie i ssal bedzie, nie nadaje sie na areny, dlatego jest maly odsetek ludzi ktorzy tym graja, a co do healerow kazdego da sie zabic, ale na arenie jak rogal ma na sobie warriora to nic nie jestesmy wstanie zrobic zademu z healerow.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 20:55 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
http://www.gameriot.com/blogs/World-of-Ming/What-MingNeilyo-Couldnt-Do-Shadowstep-Rogue-Defeated-Serennia-4-0/


jak ktos cos mowil ze shadow step build siee :P


niezle ratingi ma ten warek :p 2600 w 2v2, 2700 (!) w 5v5


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 21:04 
Cytuj  
Tez zes se temat znalazl.. ic stond, holypoly trolu !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.