mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a można robić raidy np do AQ samymi lvlami 70 ?


blizzard przewiduje, ze z powodu zmian w sprzecie, talentach jak i duzej ilosci hp za same levele, ragnarosa (czytaj cale MC) bedzie mozna zabic w 15 osob

mozna wiec zalozyc, ze takie aq czy naxx to bedzie mozna spokojnie robic w 20-25 osob


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:23 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a można robić raidy np do AQ samymi lvlami 70 ?


Tak na logike to chyba tak ... afaik stare instancje nie mialy byc w zaden sposob zmieniane (czyli 40man cap itd.) - powstaje tylko pytanie "po co" skoro z 5-man bedzie lecial lepszy niebieski sprzet. No chyba ze dla wygladu, ale np. z punktu widzenia maga nie wyobrazam sobie zeby lazic do np. AQ dla wygladu.

A ja takie drobne pytanie - jak to jest z "dlugosciami" - czyt. czasami potrzebnymi na granie 5-man. Czy mozna przyjac ze czas ktory atm potrzebuje w 5man party na przejechanie po np. Strat czy Scholo jest pewnym standardem ? Czy potrzebne bedzie 6 dupogodzin zeby cos skonczyc ?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:24 
Cytuj  
doublepost - sry


Ostatnio edytowano 5 gru 2006, 15:25 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:24 
Cytuj  
Na wowwiki Karazhan jest opisany jako dungeon 70+, zatem pisanie że ktoś by się tam wogóle wybierał w sprzęcie klasy t1 jest całkowicie nieuzasadnione. To tak jakby ktoś szedł do UBRS ubrany w sprzęt z SM i RFD.
Pytanie tylko się nasuwa tego rodzaju, czy zanim się będzie wsiadać do Karazhan, to czy będzie szansa uzbierać choćby 2/3 tier 4? Teoretycznie niby tak, ale konkretnie czy napewno tak, to nie jestem pewien.

edit:
Ciągle niejasna pozostaje dla mnie podnoszona wcześniej kwestia zasadności bicia Ragnarosa i innych 40 man, skoro właśnie z nowych 5-man będzie leciał lepszy sprzęt, a poza tym będzie łatwiej znaleźć grupę, czy to w gildii czy puga.
Pomijam oczywiście nieszczęśników, którzy nie załapią się na pierwsze partie pudełek z TBC i będą się musieli przez następne dwa miesiące mordować z robalami z AQ i truposzczakami z Naxx, z braku lepszej alternatywy :P


_________________
O.o


Ostatnio edytowano 5 gru 2006, 15:29 przez Brodaty, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:26 
Cytuj  
Robus napisał(a):
blizzard przewiduje, ze z powodu zmian w sprzecie, talentach jak i duzej ilosci hp za same levele, ragnarosa (czytaj cale MC) bedzie mozna zabic w 15 osob

mozna wiec zalozyc, ze takie aq czy naxx to bedzie mozna spokojnie robic w 20-25 osob


Czekam na 2-osobowa Onyxie ... Powiedzmy warrior+priest :D

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:27 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Na wowwiki Karazhan jest opisany jako dungeon 70+, zatem pisanie że ktoś by się tam wogóle wybierał w sprzęcie klasy t1 jest całkowicie nieuzasadnione. To tak jakby ktoś szedł do UBRS ubrany w sprzęt z SM i RFD.
Pytanie tylko się nasuwa tego rodzaju, czy zanim się będzie wsiadać do Karazhan, to czy będzie szansa uzbierać choćby 2/3 tier 4? Teoretycznie niby tak, ale konkretnie czy napewno tak, to nie jestem pewien.


jezeli bedziesz mial team, ktory jest w stanie robic 5 na hardzie (blizzard nawet zmienil nazwe na heroic ;P), to wtedy jest szansa na zlapanie t4 przed karazhanem


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:27 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
a można robić raidy np do AQ samymi lvlami 70 ?


Tak na logike to chyba tak ... afaik stare instancje nie mialy byc w zaden sposob zmieniane (czyli 40man cap itd.) - powstaje tylko pytanie "po co" skoro z 5-man bedzie lecial lepszy niebieski sprzet.

jak byłem na lvlu 60 pierwszy raz w gnomer to podobało mi sie strasznie - nigdy nie byłem w AQ :har:
moznaby farmic dla kasy :P


_________________
psn

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:31 
Cytuj  
A kasa będzie potrzebna na szybkiego latawca - 5000 g piechotą nie chodzi


_________________
O.o

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:36 
Cytuj  
No dobra .. o elementach krajoznawczych nie myslalem - przyznaje sie. Chociaz z drugiej strony czy AQ jest takie warte ogladania ? ... Hmpf ... Jakos nie przypominam sobie zeby cos w AQ powodowalo u mnie klasyczny opad szczeki.

A robic toto dla kasy ? Jakos tego nie czuje ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:39 
Cytuj  
musze jakos zobaczyć Naxxa i AQ :P
musze miec cel żeby robić lvl 70 :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:39 
Cytuj  
dla kasy to sie na pewno nie bedzie oplacac
ludkowie grajacy w beta pisza o zarobku 30 G na jednym instansie na samych zielonkach, wiec nawet dla kasy nie bedzie sie opylalo isc do 40 osobowek (a juz na pewno nie do aq :D, jak juz to do bwl lepiej, raz ze bosowie sypia wiecej golda, dwa ze zawsze elementium moze wypasc :) )


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:41 
Cytuj  
Robus napisał(a):
dla kasy to sie na pewno nie bedzie oplacac
ludkowie grajacy w beta pisza o zarobku 30 G na jednym instansie na samych zielonkach, wiec nawet dla kasy nie bedzie sie opylalo isc do 40 osobowek (a juz na pewno nie do aq :D, jak juz to do bwl lepiej, raz ze bosowie sypia wiecej golda, dwa ze zawsze elementium moze wypasc :) )


A elementium do jeszcze do czegos bedzie potrzebne ? Mowie - po wejsciu BC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:43 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A elementium do jeszcze do czegos bedzie potrzebne ? Mowie - po wejsciu BC.


yyy ten tego, do podtarcia sie ;p i twojego gnomskiego dupska :)

a na powaznie to nie wiem, ale watpie...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:48 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A elementium do jeszcze do czegos bedzie potrzebne ? Mowie - po wejsciu BC.


yyy ten tego, do podtarcia sie ;p i twojego gnomskiego dupska :)

a na powaznie to nie wiem, ale watpie...


Idz poogladaj animacje swojego humana... potem pogadamy o mojej gnomce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 15:53 
Cytuj  
qra!

DUEL! ;p

JUTRO!

Mój Element cię zniszczy ;p

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 16:04 
Cytuj  
No to akurat nie byloby zbyt trudne - szczegolnie biorac pod uwage ze

1) Mag jest chwilowo PvE specced (30 fire/18 arcane/3 frost - a takie sobie wymyslilem i sie sprawdza)
2) Nie mam pojecia jakiego bede mial speca po patchu
3) Moje pojecie na temat PvP jest mniej wiecej takie jak na temat progoz dochodu narodowego w Burkina Faso

Ostatnio zreszta raczej bawie sie warkiem. Rasy, plci i fryzury mozesz sie domyslic, gupi nie jestes :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 16:08 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Moje pojecie na temat PvP jest mniej wiecej takie jak na temat progoz dochodu narodowego w Burkina Faso


Piiiiiiii


rozjebałes mnie :D

BTW moje pojęcie o PvP = dramat.

w ogole to pvp <3

i ogolnie to ide do domu wlasnie z pracy

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 18:42 
Cytuj  
Robus napisał(a):
t4 zdobywa sie na hard modzie w 5 (jesli dobrze pamietam, nie gralem w bete nigdy, czytam tylko o tym ;)

t4 wypada w raidowych instancach (czyli 10 i wiecej ludzi). Za instance w hard mode bossowie dropuja tokeny, ktore wymienia sie w Shattrah. Za kazdy item trzeba dac cos kolo ~50 tokenow.
[quote="Qraczek"]A ja takie drobne pytanie - jak to jest z "dlugosciami" - czyt. czasami potrzebnymi na granie 5-man. Czy mozna przyjac ze czas ktory atm potrzebuje w 5man party na przejechanie po np. Strat czy Scholo jest pewnym standardem ? Czy potrzebne bedzie 6 dupogodzin zeby cos skonczyc ?
Srednio godzinka/poltora. Duzo zalezy od sprzetu, bo ludzie w t3 robia to duzo szybciej.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 21:58 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Za instance w hard mode bossowie dropuja tokeny, ktore wymienia sie w Shattrah

A na co sie wymienia i ile rzuca taki boss tokenow (kazdy dostaje czy trzeba sobie np jeden token rollnac?).

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 22:01 
Cytuj  
@up
Cytuj:
Za kazdy item trzeba dac cos kolo ~50 tokenow.


omg : "(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.