mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 18:57 
Cytuj  
heh... ja z mojej gildii z mega wymiataczem jak gadalem to doradzil mi bym dal 5 pkt w 2h spec i mi sie cos w tym spodobalo ;) Ja tam nie narzekam na ten talent ;) lecz na razie nie gram i tak sobie rozwazam respecta ;) bo Anger Management jest jednak fajne i wlasnie by dac 3 pkt harmstring no i zamienic demo shouta na unbridled wrath ;)

no a w fury jednak wole to blood crazy od imp. battle shout ;)


_________________
.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 10:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
heh... ja z mojej gildii z mega wymiataczem jak gadalem to doradzil mi bym dal 5 pkt w 2h spec i mi sie cos w tym spodobalo ;) Ja tam nie narzekam na ten talent ;)

Zauwazyles roznice? To spostrzegawczy musisz byc. Wladowane 5 punktow w ten crap powoduje, ze zamiast 500 bijesz 525. W zyciu tego nie dostrzezesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 10:08 
Cytuj  
tak mi sie wydawalo... lecz chcialem zmienic i zobaczyc bez ale teraz nie moge ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 11:24 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Highlander napisał(a):
heh... ja z mojej gildii z mega wymiataczem jak gadalem to doradzil mi bym dal 5 pkt w 2h spec i mi sie cos w tym spodobalo ;) Ja tam nie narzekam na ten talent ;)

Zauwazyles roznice? To spostrzegawczy musisz byc. Wladowane 5 punktow w ten crap powoduje, ze zamiast 500 bijesz 525. W zyciu tego nie dostrzezesz.
moze tak powiedział bo najlepszy w gildi jest słabiutki albo bał się konkurencji i chciał zaszkodzić :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 11:58 
Cytuj  
ja widzialem roznice ;) A on raczej slaby nie jest...kosi wszystko ;) Zreszta jak przegladalem rozne buildy to sporo bylo z 5 pkt w 2h spec np. taki Jezd ;)

nie wiem gdzie to dac:
Tier 2 Concept Art

http://files.upl.silentwhisper.net/upload8/Wrath.jpg
http://files.upl.silentwhisper.net/uplo ... alker.jpeg
http://files.upl.silentwhisper.net/uplo ... ement.jpeg
http://files.upl.silentwhisper.net/uplo ... odfang.jpg


1 = Wrath

2 = Stormrage and Dragon Stalker (boy am i happy camper hunter today)

3 = Tenstorms & Judgement

4 = Bloodfang


_________________
.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 15:14 
Cytuj  
Obleśne te sety
/spit

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 15:15 
Cytuj  
Nasz wyglada debilnie. Ale rogue'owski i palas jest super.


Posty: 14
Dołączył(a): 31.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 15:16 
Cytuj  
nie wiem jak wam ale wrath mi sie bardzo podoba.... szczegolnie helm ktory wyglada jak dodatkowy topor.... <wink>


_________________
60 lvl Priest (31/20/0) ...były Disorder- szuka gildii swoja drogą :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 15:33 
Cytuj  
Neldoreth napisał(a):
nie wiem jak wam ale wrath mi sie bardzo podoba.... szczegolnie helm ktory wyglada jak dodatkowy topor.... <wink>

70 lvl i dodadza w furry cios z dynki a jak bedziesz mial ten garnek na glowie (30% na oslepienie/ albo urwanie glowy^^)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 16:07 
Cytuj  
cienki napisał(a):
Neldoreth napisał(a):
nie wiem jak wam ale wrath mi sie bardzo podoba.... szczegolnie helm ktory wyglada jak dodatkowy topor.... <wink>

70 lvl i dodadza w furry cios z dynki a jak bedziesz mial ten garnek na glowie (30% na oslepienie/ albo urwanie glowy^^)


:lol: :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 18:15 
Cytuj  
prawda Wrath nie jest rewelacyjny ale chyba i tak lepszy niz ten stary...

cienki--> taa... do dodatku to jeszcze wara tak znerfuja, ze bedzie tak, ze "warrior=chlopiec do bicia" i wszyscy rollna na Blood Elfa lub Pande... nie wiem maga/warlocka/priesta :lol:

albo urwanie glowy^^ - Fatality! :lol:

chyba, ze dostaniemy taka hero classe jak pisza tutaj:
http://www.virusgaming.com/vforums/viewtopic.php?t=634


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 00:31 
Cytuj  
nie laguje nie laguje.... szaman, Q4, FEAR w odstawke :P w Civilization 4 jeszcze pogram (gra ktoś po sieci ?)

http://www.deshroom.etak.pl/temp/now.jpg


_________________
psn

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 10:35 
Cytuj  
Czy ktos moze wkleic/napisac obecnie dzialajace (najpopularniejsze) makra pod 1.8 dla: overpower,pummel,intercept


_________________
Testament - BL EU Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 10:56 
Cytuj  
Jago napisał(a):
Czy ktos moze wkleic/napisac obecnie dzialajace (najpopularniejsze) makra pod 1.8 dla: overpower,pummel,intercept
makra działaja te co zawsze, mam 9 i nigdy nie zmieniałem od premiery. wszystko jest w tym topicu


_________________
psn

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 13:09 
Cytuj  
A przyznaj sie na co masz...


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 13:22 
Cytuj  
Czarzasty napisał(a):
A przyznaj sie na co masz...
trzy posty wyżej masz screenshot. przypatrz się barowi po prawej stronie. zreszta wszystko to już było w tym topicu :wink:

ah czekam na AV, pierscionek i trinkiet juz za 5.5k repa /cmok :lol: szkoda że to ostatnia rzecz jaką chce mi się robić :evil:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 13:26 
Cytuj  
macra (pisane na 57 lvl):

Mocking Blow:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Mocking Blow(Rank 5)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;

Charge:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Charge(Rank 3)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;

Disarm:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2); if isActive then CastSpellByName("Disarm()"); else CastSpellByName("Defensive Stance()"); end;

Execute:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Execute(Rank 5)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;

Intercept:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Intercept(Rank 3)"); else CastSpellByName("Berserker Stance()"); end;

Overpower:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Overpower(Rank 3)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;

Pummel:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Pummel(Rank 2)"); else CastSpellByName("Berserker Stance()"); end;

Taunt:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2); if isActive then CastSpellByName("Taunt()"); else CastSpellByName("Defensive Stance()"); end;

Whirlwind:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Whirlwind()"); else CastSpellByName("Berserker Stance()"); end;

Berserker Rage:
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Berserker Rage()"); else CastSpellByName("Berserker Stance()"); end;

co do ostatniego to nie jestem pewien


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 13:27 
Cytuj  
nie wklejaj - niech się elfy pomęczą :-?

btw napisałeś makro na lvlu 57 i nie jesteś pewny czy działa ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 13:34 
Cytuj  
A to wredny nelf... ;)

nie to ostatnie dopisalem teraz ;) I nie pamietam czy berserker rage mial jakis rank itd.

te makra mialem wczesniej, tylko na forum postnalem na 57 lvl ;) To uwaga taka, ze nie beda dzialaly na wszystkie lvl ;)

A i zapomnialem, jeszcze mam Makro z moda WeaponQuickSwap do zmiany broni ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:16 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A to wredny nelf... ;)

nie to ostatnie dopisalem teraz ;) I nie pamietam czy berserker rage mial jakis rank itd.

te makra mialem wczesniej, tylko na forum postnalem na 57 lvl ;) To uwaga taka, ze nie beda dzialaly na wszystkie lvl ;)

A i zapomnialem, jeszcze mam Makro z moda WeaponQuickSwap do zmiany broni ;)
to też mam, a co do pozostalych beda działały zawsze jak bedzie wpisana dobra ranga skilla


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.