mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 10:31 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Panowie jestem raczej malo doswiadczonym w PvP graczem. Mam druta full resto w epikach t1-t2. Chcialbym pograc troche pvp i wyciagnac pare fajnych itemkow. Jak najlepiej takim drutem duzo honoru nabic. Bo wczoraj to raczej cienko bylo. DPS mam niziutki wiec glownie lecze.


Trzeba dużo grać, to czy leczysz nie ma znaczenia, jeśli wrogowie padają gdzieś w pobliżu, to dostajesz tyle honoru ile byś dostał uczestnicząc w bezpośredniej walce.
Staraj się wybierać takie spoty w PvP, w których się dużo dzieje.
W AB jeśli grasz hordą to warto trzymać się grupy która przejmuje ST bo tam się zawsze dużo dzieje. Natomiast jako alliant próbuj się trzymać blisko grupy która walczy o Farmę.
WSG wiadomo, w im większej grupie się poruszasz tym lepiej.
Co do AV to nie polecam jeśli chodzi o honor. Od crossrealm battlegrounds AV często się sprowadza do rushu na wrogie pozycje dowodzenia. Przeważnie ludzie nawet mijają się w biegu.

Jeśli chodzi o moje doświadczenia, a przez ostatnie dwa tygodnie natłukłem sporo honoru, to gorąco polecam AB. Tam nawet jeśli przegrasz przy wyrównanej walce, to zawsze jakiś honor wpadnie a HK też się na pewno trafi.
Z reguły kończę AB mając około 30-40 HK i przeważnie zwycięstwem (dobra battlegrupa). Średnio daje mi to 120+~205 honoru za rundę. Czasem więcej czasem mniej. Uważam, że to jest zadowalająca ilość.

Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, że za chiny nie możesz znaleźć jakiejś grupy która by działała razem to poszukaj sobie jakiegoś warriora, SL locka czy huntera i biegaj z nim. Te trzy klasy potrafią ostro namieszać jak mają healera ze sobą, zawsze sporo HK wpadnie zanim Was rozbiją.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 09:15 
Cytuj  
Ja osobiście szukam modzika który po zmianie formy zmieniał by mi bara nad podstawowym barem (czyli standardowo te z ktorych sie korzysta z shiftem).

SvD.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 17:42 
Cytuj  
Przeciez action bar sie zmienia razem z forma.. ? O_o


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 20:31 
Cytuj  
Cytuj:
po zmianie formy zmieniał by mi bara nad podstawowym barem


Dobrze kombinujesz też by mi się przydał taki bar, skille w cat form nie mieszczą się już na jednym barze. Jeśli ktoś zna taki mod to niech da znać.


_________________
Vae Victis

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 23:19 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Przeciez action bar sie zmienia razem z forma.. ? O_o


Action bar może i zmienia się aczkolwiek gdybyś zrozumiał moje pytanie to wiedział byś, że chodzi mi o action bara nad main barem.

Skończe tak jak i Ty...

O_o

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 00:00 
Cytuj  
Hmm tez by mi sie cos takiego przydalo, bo narazie czesc skilli z cat form musze trzymac na innym barze i zajmuja mi miejsce jak jestem w innych formach...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 00:13 
Cytuj  
Tchoren napisał(a):
Cytuj:
po zmianie formy zmieniał by mi bara nad podstawowym barem


Dobrze kombinujesz też by mi się przydał taki bar, skille w cat form nie mieszczą się już na jednym barze. Jeśli ktoś zna taki mod to niech da znać.


Gram druidem od poltora roku i mi sie wszystko miesci na dolnym barze i mam chyba jeszcze 1 wolne miejsce :P

A teraz przy nowych makrach to moge to jeszcze zredukowac spokojnie.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 03:10 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Tchoren napisał(a):
Cytuj:
po zmianie formy zmieniał by mi bara nad podstawowym barem


Dobrze kombinujesz też by mi się przydał taki bar, skille w cat form nie mieszczą się już na jednym barze. Jeśli ktoś zna taki mod to niech da znać.


Gram druidem od poltora roku i mi sie wszystko miesci na dolnym barze i mam chyba jeszcze 1 wolne miejsce :P

A teraz przy nowych makrach to moge to jeszcze zredukowac spokojnie.


WSZYSTKIE skille kota nie mieszczą się na jednym barze akurat;p, a teraz doszły jeszcze nowe skille+talenty więc miejsca brakuje.


_________________
Vae Victis

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 08:30 
Cytuj  
Tchoren napisał(a):
WSZYSTKIE skille kota nie mieszczą się na jednym barze akurat;p, a teraz doszły jeszcze nowe skille+talenty więc miejsca brakuje.

W tym rzecz właśnie, ze się mieszczą :P. Jak dodasz z 2-3 macra to na upartego będziesz miał jeszcze wolne sloty tak jak napisał Dwutlenek. Przemyślcie trochę swoje bary i ustawienie skilli na UI. Czasami taka "terapia" daje cuda. Pare macr, pare bindów... nikt nie mowi, ze wszystkie skille musza byc na głównym pasku :P (Cower? Aha, and many more...).

PS. Z "Nowych skilli" w kocie jest narazie AŻ Mangle :P. To chyba znowu nie tak wiele by sobie z tym nie poradzić...


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 11:35 
Cytuj  
Wkoncu sety dla healerow w PvP http://www.thottbot.com/beta?i=17440 narazie tylko dla druida znalazlem

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 15:08 
Cytuj  
Obrazek

Na puste miejsce dochodzi jeszcze fearie fire(feral) i pasek zapełniony a i tak mam track beast (de facto niepotrzebne bo automatycznie się włącza) na innym barze. Teraz dodaj mangle , lacerate i maim w przyszłości i pasków brakuje, nie wiem gdzie tu jeszcze miejsce na macra no chyba że używacie innych barów. Ja używam blizzarda i się nie mieści. Oczywiście mogę wyrzucić gdzieś indziej cover bo tak prawda nie wszystkie skille muszą być na main bardze ale wtedy zajmują miejsca na tych innych barach które mógłbym wykorzystać do makr itp, zresztą pisałem że WSZYSTKIE skille się nie mieszczą.


_________________
Vae Victis


Ostatnio edytowano 20 gru 2006, 15:25 przez Tchoren, łącznie edytowano 3 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 15:21 
Cytuj  
Jak masz mangle, to claw mozesz wywalic zupelnie.

Faerie fire feral jest taki sam dla obydwu form, wiec mozesz go miec na pasku wyzej z keybindem.

Mi tez sie wszystko miesci :)

Do tego mozesz miec shred i ravage jako jedno makro, a jak masz mangle to na shred szkoda energii...


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 17:30 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Jak masz mangle, to claw mozesz wywalic zupelnie.

Faerie fire feral jest taki sam dla obydwu form, wiec mozesz go miec na pasku wyzej z keybindem.

Mi tez sie wszystko miesci :)

Do tego mozesz miec shred i ravage jako jedno makro, a jak masz mangle to na shred szkoda energii...


Erm... ciesze sie bardzo z tego powodu, ze Tobie wszystko sie miesci aczkolwiek pytanie moje jak i innych bylo delikatnie inne.

Czy jest jakis addon ktory zmienial by action bar nad main barem przy zmianie formy, czyli dla dzwiadka inny niz dla kotka.

SvD.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 12:38 
Cytuj  
Wczoraj pierwszy raz powaznie pogralem znow drutem w pvp, rozlozylem talenty, wyciagnolem z banku epixy do feral i generalnie doznalem lekkiego szoku... na ab ptrafilem kogos zlozyc w 2 sekundy, a jak nie w 2 to w 5-10 (doslownie) - takich wielkich numerkow juz dawno nie widzialem ;P mam 25% na crita ale wchodza naprawde czesto, nieraz po 3, 4 z rzedu... zdarzalo sie pacnac kogos za 2k (2 combo), mangle za 800 (2 combo) i natychmiast finisz za 1800.... masakra ;) - jak jeszcze wyciagne 3-4 epiki za pvp ktore beda lepsze to sobie tego nie wyobrazam.. bede mial ok 1600 AP (i 28% crit)... imba ?

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 13:30 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
[...]imba ?

A bit :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 14:03 
Cytuj  
a co do miska... teraz enrage daje tylko 25% armor penalty... wiec jak sie ma imp. w telentach to powiedzmy wciaz z tym 7k armora mozna spamowac bez przerwy mangle z maulem, tez daje zdrowo :)a bear form z feral charge to w tej chwili chyba jedyny sposob na zaciukanie huntera jak dopadnie pierwszy ....

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 14:22 
Cytuj  
Prawda, jako hunter miałem spotkania z takimi misiami, no to kilka sekund i leżę. Najskuteczniejsza obrona przed takim miśkiem to chyba net-o-matic, bo po zejściu z niego Scatter Shota natychmiast szarżuje i znowu mam stuna na sobie. Bach bach i leżę. No chyba że w lód wpadnie.


_________________
O.o

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 13:00 
Cytuj  
2 dni temu jako ze nudzilo mi sie bieganie droodem w melee respecnolem sie na kurczaka, co by sobie ponukowac. Moj +spelldmg z uwzgednieniem gearu i jakis tam bonusow wynikajacych z talentow to 380.... w sumie extra sprawa, bomba do pve. base dmg ze starfire to 1000 - 1100 bez crita, a z critem nawet za 2300, masakra ja na hybryde :) many w tyrs hand starczalo mi na ubicie 4-5 elitow spokojnie w bardzo krotkim czasie. Do mass pvp tez super (ludzie skladaja sie moment, bardzo czesto jestem 1st w zrobionym dmg albo w deathblowach), ale do 1 v 1 juz kiepsciutko, moze jak bedzie cyclone to nabierze to uroku, bo z casterami jest przesrane, brakuje skila kontrujacego jakiekolwiek czary....

*

Posty: 120
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 11:37 
Cytuj  
mozna druidowi zalozyc dwa onehandy?

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 12:25 
Cytuj  
A ma dual wielda?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.