mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 19:40 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
kurwa....nic nie pisałem o DMG z CRITa, to sie wpierdoliłes... OK , SPOKO, RESISLENCE obniza o 20 %, ale to jest rogal, a nie mag czy inny caster, wiec CRIT nie ssie u ROGALI w pvp...i wiele clas jest do pokonania tylko z critem chocby frost mage , czy lock...


w zacytowanym wczesniej fragmencie:

Kod:
ja gram fistami, mam 34% na crit, w s3 podejzewam ze podciagne do 38+, tak wiec to jest dosc sporo..Sluchaj, jak walczysz z targetem ktory ma około 400 resi, to zmniejsza Ci crita o 10%, czyli wciaz masz okolo 24%...to nie jest zły wynik. Kurcze, te % to jest czysty luck, na 1 poziomie masz 5% na crit, a zdazalo mi sie ze bilem 3 crity pod rzad...


bagatelizujesz znaczenie resilience, wspominajac jedynie o zmniejszeniu szansy na crit.
ja w swoim poscie wspomnialem o drugim sposobie dzialania - czyt. zmniejszeniu dmg z critow.
doprawdy nie wiem po co to komentowales.

ps. maces > fists.

ps2. zdejmij lokiec z shifta.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 21:17 
Cytuj  
Dobra tam, olac to.

Kazdy gra jak lubi IMO, mace, fist czy sword - co za roznica, wazne by zabic...

Są gusta i gusciki, graj jak chcesz ; P , ja lubie fisty, i juz. Moze nie sa jakies mega efektywne, ale daja rade. hmm mam rogala 17/44/0 - czyli zadko spotykanego dzis, ma mocny dmg ale coz...no ma mocny dmg :P , teraz moda na 5/31/25 albo cos w tym stylu. Moze warto sprobowac?!, mzoe juz czas :P

Tak btw, dzis weszedl(albo wszedl?!) mi SS w priesta ( sredniej klasy w sumie :P )na bg z bezerkiem i jakims moim trinkietem za 2500 :P , aa i palka retri w teamie mialem, wiec zawsze jakies % wiecej. To wlasnie lubie. i juz.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 10:19 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
... zadko ... weszedl (albo wszedl?!)


O ile nie zamierzasz zajmowac sie spawaniem/posadzkarstwem/glazurnictwem/progamingiem radze popracowac nad jezykiem polskim. Nie uwlaczajac :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 12:16 
Cytuj  
rofl w LO jestem na profilu humanistycznym :P, widac nie?! ... coz... a wyzej wymienionymi zawodami nie mam zamiaru sie zajac :P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 12:17 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
rofl w LO jestem na profilu humanistycznym :P,


Ktory rok?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 13:05 
Cytuj  
czy to wazne?! jestem i juz,

nie robmy offa,

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 13:12 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
czy to wazne?! jestem i juz,

nie robmy offa,


Wazne. Sadzac po pisowni to jakis 7-8 rok ;) Ale racja nie robmy offa :)

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 13:30 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
a wyzej wymienionymi zawodami nie mam zamiaru sie zajac :P


obawiam sie, ze mozesz nie miec wyboru.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 13:54 
Cytuj  
btw taki glazurnik to wcale niezłe zajęcie
1k+ pln za 6 godzi pracy (bez umowy i podatku ofc), a w ofertach pracy przebiera jak w ulęgałkach ("Za daleko", "Za mały metraż, nie opłaca się", "Pod warunkiem, że kto inny skuje starą glazurę", itp, itd)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 14:39 
Cytuj  
Wracajac do tematu, jak jest teraz obliczany dmg z hemo, jest znormalizowany czy nie ?

Btw hemo w szmate ponizej 35%hp wchodzi czasem za 2-2,5k bez berserka i trinketu.


Ostatnio edytowano 16 lis 2007, 14:41 przez Jarosos, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 14:40 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
Wracajac do tematu, jak jest teraz obliczany dmg z hemo, jest znormalizowany czy nie ?


jest do predkosci 2.6 afaik.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 16:14 
Cytuj  
hemo za 2,5k ? słyszysz sie? 35% to z 1300 ( bo nie mysle zebys wiecej bił jesli masz build bez lethality(czy jak to sie tam pisze) (30% more dmg z crita :P ) to Ci wyjdzie max 400+/- wiec podejdzie w clotha do 1700....bez trinkieta i bezerka to jest niemozliwe...no chyba ze masz jakas uber mega bron ( powiedzmy swordzik z ilidiana or macke z supremusa ( czy cos :P!? ) i koło 2k ap...

eee tam, pokaz SSa to uwierze!

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 16:30 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
hemo za 2,5k ? słyszysz sie? 35% to z 1300 ( bo nie mysle zebys wiecej bił jesli masz build bez lethality(czy jak to sie tam pisze) (30% more dmg z crita :P ) to Ci wyjdzie max 400+/- wiec podejdzie w clotha do 1700....bez trinkieta i bezerka to jest niemozliwe...no chyba ze masz jakas uber mega bron ( powiedzmy swordzik z ilidiana or macke z supremusa ( czy cos :P!? ) i koło 2k ap...

eee tam, pokaz SSa to uwierze!


mozesz mi wyjasnic o czym piszesz?
bo ja wspomnialem o normalizacji hemo do bazowej predkosci broni 2.6.

kek, posadzkarstwo bedzie jak nic.

ps. poprawka, hemo jest normalizowane do predkosci 2.4.

ps2. nvm, nie zauwazylem edita do posta jarososa i myslalem, ze ta wypowiedz jest skierowana do mnie.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Ostatnio edytowano 16 lis 2007, 17:07 przez Ogar, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 16:57 
Cytuj  
Kto ci poweidzial, ze bez lethality, radzil bym jeszcze raz przejrzec drzewko talentow rogala, szczegolnie subtlety bo widze,ze oprocz combat fistow, ktore na areny to sie moze nadawaly w s1 a nie teraz jak kazdy ma po 400 ressilence, to nie masz zielonego pojecia o innych buildach, poza tym malo mnie obchodzi czy mi wierzysz czy nie popytaj moze kumpli rogali z 60% serwera gra hemo, jakie im crity wchodza.

pozdro

edit: mozesz mi wyjasnic wogule co oznaczaja te cyferki bo nic nie czje o co biega ? co ma np: 35% do 1300 ?

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 17:12 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
Kto ci poweidzial, ze bez lethality, radzil bym jeszcze raz przejrzec drzewko talentow rogala, szczegolnie subtlety


jak masz lethality + hemo, to nie masz AR i mace specca.
jak masz AR + hemo/prep (najpopularniejszy obecnie build combat/mace) to nie masz lethality.

tym razem nokius mial racje ;c


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 17:21 
Cytuj  
Wszystko prawda tylko co to ma wspolnego z tym o czym ja mowilem, ja tylko twierdzilem, ze przy odpowiednim buildzie i broni takie crity z hemo wchodza i juz, dlatego kazalem przejzec drzewko subtlety (dirty deeds, master of subtlety, shadowstep i do tego lethality).

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 17:26 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
(dirty deeds, master of subtlety, shadowstep i do tego lethality).


czy to 'rzart'??

uhm, tak, zgadza sie, z shadowstepem odpalonym, na celu z HP ponizej 35% uda ci sie zrobic taki dmg, ale jesli obrazenia pojedynczych nukow bylby wyznacznikiem sukcesu w pvp, to wszedzie latali by fire magowie. a nie lataja.

subtlety ma kontrolowany burst, ale wysiada to przy podwojnym AR i ogolnym dpsie combat specca.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 17:57 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
Jarosos napisał(a):
(dirty deeds, master of subtlety, shadowstep i do tego lethality).


czy to 'rzart'??

uhm, tak, zgadza sie, z shadowstepem odpalonym, na celu z HP ponizej 35% uda ci sie zrobic taki dmg, ale jesli obrazenia pojedynczych nukow bylby wyznacznikiem sukcesu w pvp, to wszedzie latali by fire magowie. a nie lataja.

subtlety ma kontrolowany burst, ale wysiada to przy podwojnym AR i ogolnym dpsie combat specca.


Powtarzam co to ma wspolnego z tym o czym pisalem, wiem jaki spec jest teraz najlepszy na areny, chodzilo mi tylko o to, ze sie da zrobic taki dmg i juz, koniec na tym.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 18:54 
Cytuj  
ok.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 19:12 
Cytuj  
Moj bład, nie piszmy o tym, pomyliło mi sie z %, mialo byc 20 a nie 35...tak btw, ostanimi czasy pogoda zle wpływa na mnie i lekko moga sie mieszac literki, tak wiec prosze o zrozumienie, a nie skreslanie mnie na prace tego typu jak : spawaniem/posadzkarstwem/glazurnictwem/progamingiem ,

a z 2 strony, zadna praca nie hańbi...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.