mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 15:50 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Dobry rogal z magiem lub rogal z lockiem może zlozyc druida bardzo szybko. Ja zauważyłem że na druida głownie płaczą ludzie średnio ogarnięci w pvp, większość naprawde dobrych osób mówi wręcz że wolą bić druida niż disc priesta.


Wiele osob, w tym serennia/ming wlasnie ciagle na druida placze

shahray napisał(a):
Placz o druida polega na tym ze wiekszosc cwokow nie jest w stanie zorganizowac sie w 5 osob i lazi pograc 2v2 bo tam najszybciej drugiego cwoka dobrac do teamu. Jest druid w 2v2 zdecydowanie lepszy od takiego palka no jest, ale w 5v5 jest inaczej.


Dlatego rmpwd (FOTM) wygral turniej na Cyclonie, okej.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback


Posty: 28
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 15:51 
Cytuj  
sorry... hunter na av >>> uciekający druid

bez obrazy ale hunter takiego druta po prostu zamęczy, najpierw wypruje go z many a następnie ubije. No chyba, że hunter nie wie jak się do tego zabrać.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 15:56 
Cytuj  
2/2 druid jest OP tu musze sie zgodzić, z tym że blizz już dawno powiedział że kładzie lache na balans w 2/2 w 3/3 imo już jest na równi z disc priestem, w 5/5 wzialbym każdego healera zamiast druida.

Cytuj:
Wiele osob, w tym serennia/ming wlasnie ciagle na druida placze


Heh, nie odbieram im doświadczenia jakie na pewno mają w pvp jednak śmieszy mnie troche jak niewiele trzeba by na internecie, chorych, zakompleksionych gówniarzy ktoś słuchał i nawet podziwiał, zabawne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 15:56 
Cytuj  
Druid jest przegiety na arenie z powodu latwosci picia, wystarczy ze na 8 sekund sobie przysiadzie w shadowmeldzie z pvp woda i juz ma mane zeby ciagnac walke przez nastepne 5 minut


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 16:12 
Cytuj  
WTB Shadowmeld dla krow :(

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 16:20 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
2/2 druid jest OP tu musze sie zgodzić, z tym że blizz już dawno powiedział że kładzie lache na balans w 2/2 w 3/3 imo już jest na równi z disc priestem, w 5/5 wzialbym każdego healera zamiast druida.

Cytuj:
Wiele osob, w tym serennia/ming wlasnie ciagle na druida placze


Heh, nie odbieram im doświadczenia jakie na pewno mają w pvp jednak śmieszy mnie troche jak niewiele trzeba by na internecie, chorych, zakompleksionych gówniarzy ktoś słuchał i nawet podziwiał, zabawne.


Najwidoczniej zle mnie zrozumiales, ja sie odnosilem do Twojego "Ja zauważyłem że na druida głownie płaczą ludzie średnio ogarnięci w pvp", czego im zarzucic raczej nie mozna. A minga uwazam za tarda, wiec daleko mi do podziwiania go ;>


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 16:23 
Cytuj  
Zrozumiałem cie dobrze, nie odnosiłem bezpośrednio do twojego posta, po prostu taka luźna (niczym zwieracze cypisa) uwaga.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 16:55 
Cytuj  
neuro napisał(a):
Dlatego rmpwd (FOTM) wygral turniej na Cyclonie, okej.

Team z hunterem w 5v5 wygral turniej swiatowy, a potem blizz ostro buffnal hunterow, a przecierz hunter byl najlepszy na swiecie, keke, nie mozna oceniac wszystkich po jednym gosciu z 12 palcami.

Co do minga, to co to za guru jest, owszem gra niezle, po za tym on musi cos pisac, nie moze codziennie wymyslac nowego najlepszego builda dla rogali, cos musi na przekaske dawac, druid to dobry przyklad, placza na niego ludzie wiec Ming daje swoim "funom" to na co czekaja ;).

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 17:02 
Cytuj  
shahray napisał(a):
neuro napisał(a):
Dlatego rmpwd (FOTM) wygral turniej na Cyclonie, okej.

Team z hunterem w 5v5 wygral turniej swiatowy, a potem blizz ostro buffnal hunterow, a przecierz hunter byl najlepszy na swiecie, keke, nie mozna oceniac wszystkich po jednym gosciu z 12 palcami.

Co do minga, to co to za guru jest, owszem gra niezle, po za tym on musi cos pisac, nie moze codziennie wymyslac nowego najlepszego builda dla rogali, cos musi na przekaske dawac, druid to dobry przyklad, placza na niego ludzie wiec Ming daje swoim "funom" to na co czekaja ;).


Chcialem prosto pokazac, ze druid nadaje sie do 5v5, to wszystko. Co do Minga - moze i tak, ale nie zmienia to faktu, ze druid potrzebuje nerfa. Dominuje 2v2, 3v3, a teraz jeszcze ma miejsce w jednym z lepszych setupow 5v5


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 19:58 
Cytuj  
No ja nie twierdze ze druid sie na 5v5 sie kompletnie nie nadaje, o zadnej postaci nie powiem ze sie nie nadaje (zawsze sie jakis build znajdzie, nawet szamana moze tam w elem biegac ;)). Chodzi tylko o to magiczne slowo DOMINACJA.

W 2v2 dominuje druid, bez dwoch zdan. W 5v5 jaki procent setupow zbudowany jest na war+pala+priest? Sensownych setupow (czy grubo przesadze wspominajac o kilkudziesieciu procentach?).

Zawsze bylo miejsce dla pewnych klas, np rogal w 4dps z shadow priestem i lockiem, a mimo to nie mozna powiedziec o tej klasie ze jest do 5v5. Jest jakis tam setup w ktorym druid sie sprawdzi, fantastycznie. Jedno co sie mozna przyczepic, to ze w 5v5 jest tak duza liczba kombinacji ze jak poszukasz dwa miesiace to znajdziesz sobie odpowiednich ludzi do tego niszowego setupu w ktorym pograsz. Z 2v2 jest ten problem, ze jak sie klasa nie sprawdza, to zazwyczaj kompletnie, bo kombinacji jest bardzo malo.

A co do 3v3, pierwszy pelny sklad ktory moge podejrzec w waszej ulubionej bg, Cyclone to mage+priest+rogue, dalej albo braki w skladzie jakis palek, dopiero w szostym teamie jest druid. Nie nazwalbym tego totalna dominacja. Slaby bloodlust w ktorym gram, pierwszy team mage+rogue+priest, drugi jakis priest, 3 priest, dalej nie szukam bo szkoda czasu pewnie zaraz pojawia sie i druidzi. To moze nerf priest nie druid?

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 21:33 
Cytuj  
shahray napisał(a):
neuro napisał(a):
Dlatego rmpwd (FOTM) wygral turniej na Cyclonie, okej.

Team z hunterem w 5v5 wygral turniej swiatowy, a potem blizz ostro buffnal hunterow, a przecierz hunter byl najlepszy na swiecie, keke, nie mozna oceniac wszystkich po jednym gosciu z 12 palcami.

Co do minga, to co to za guru jest, owszem gra niezle, po za tym on musi cos pisac, nie moze codziennie wymyslac nowego najlepszego builda dla rogali, cos musi na przekaske dawac, druid to dobry przyklad, placza na niego ludzie wiec Ming daje swoim "funom" to na co czekaja ;).

1. turniej blizza nie jest wyznacznikiem - 70% teamow gralo backup skladem dzieki dyskwalifikacjom, 25% nie gralo w ogole, pozostale 5% gralo swoim skladem ale i tak musieli grac na blizzardowskim ui
2. turniej na cyclone w przeciwienstwie do tego blizzowskiego nie mial takich problemow
co wiecej ten rmpwd to nie jedyny sklad ktory zagral dobrze w tym turnieju bo przeciez w finale zmierzyl sie z mirror teamem (w dodatku zajmuja #1 5/5)
3. fan z tego co mi wiadomo pisze sie przez a

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 22:20 
Cytuj  
shahray napisał(a):
A co do 3v3, pierwszy pelny sklad ktory moge podejrzec w waszej ulubionej bg, Cyclone to mage+priest+rogue, dalej albo braki w skladzie jakis palek, dopiero w szostym teamie jest druid. Nie nazwalbym tego totalna dominacja. Slaby bloodlust w ktorym gram, pierwszy team mage+rogue+priest, drugi jakis priest, 3 priest, dalej nie szukam bo szkoda czasu pewnie zaraz pojawia sie i druidzi. To moze nerf priest nie druid?


Armory nie updatowali od 2tyg, wiec bym sie tym nie sugerowal (chociaz i tak oczywistym jest, ze w kazdej bg dominuje rmp ;d). Co do jednego sie zgodze - bloodlust to slaba bg :d


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 22:55 
Cytuj  
nattehfat napisał(a):
3. fan z tego co mi wiadomo pisze sie przez a

Z tym sie zgodze.

Po za tym jak sie ma z dupy argumenty to czlowiek szuka literowek, bo to pewniak.

neuro napisał(a):
Armory nie updatowali od 2tyg, wiec bym sie tym nie sugerowal

Przez te dwa tygodnie druida nie bufowali, a rpm nie ma druida.

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2008, 00:49 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Po za tym jak sie ma z dupy argumenty to czlowiek szuka literowek, bo to pewniak..

jak dla mnie moje argumenty sa mocne wiec powtorze je - turniej blizza nie jest miarodajny przez dyskwalifikacje graczy w 95% teamow co wielu z nich uniemozliwilo w ogole gre a u reszty spowodowalo gre lol setupami (Pandemic 4dps z rogalem warkiem i hunterem :) )
- rmpwd jest bardzo mocnym kombem - #1 5/5 na cyclone, #1-2 miejsca ten sam setup na turnieju knockoutowskim
- 5/5 dzisiaj jest w miare dobrze zbalansowane, narzekanie na setup jest troche 2007, przy odrobinie szczescia setupem 2xheal i 3 dps z 1 mortalem obojetnie jakie klasy(nie wliczajac huntera jako ms) ma sie jakies szanse pokonania prawie kazdego teamu

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2008, 02:21 
Cytuj  
Ech, za duzo postow coraz wiekszy balagan, juz nikt nie pamieta o co chodzilo na poczatku.
1) Hunter byl tylko po to zeby pokazac ze jedna jaskolka, czy inna sroka wiosny nie czyni.
2) Cyclone to nie wyrocznia, to tylko jedna battlegrupa, a pierwszy team wcale nie ma druida (chyba ze macie wlasne kalkulacje w zeszytach w 3 linie).
3) TO ze jest mocny setup dla druida, to jak juz pisalem super, ale i tak trio warr+priest+pala jest reprezentowane najliczniej i zdecydowanie dominuje, a o tym rozmawiamy o DOMINACJI w poszczegolnych typach aren.
4) Ja nie narzekam na setup, wrecz przeciwnie uwazam ze tak jest ok. Nie chce zeby blizz odwracal gre do gory nogami, jedni maja latwiej w 5v5 inni w 2v2, mi sie podoba. Jak mnie wkurza jakas postac jak np palek w 2v2 to nim nie gram i tyle.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 27.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 04:39 
Cytuj  
Nie bardzo to pasuje do areny, ale nie wiedziałem gdzie to zamieścic

http://vurtne.5forum.net/general-chat-f ... p-t405.htm

zapisuje się ktoś ? :lol:

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 12:23 
Cytuj  
jasne :D


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 12:52 
Cytuj  
btw nihilum jak robiło sobie turniej to w świniarni na zewnątrz orgrimaru, 1vs1 na golasa z sama bronia (jakiś zawsze wypas epicki)

generalnie niezły pomysl duele na golasa nie ma różnic w jakosci gearu czy coś, sam skill :wink:


_________________
psn

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
btw nihilum jak robiło sobie turniej to w świniarni na zewnątrz orgrimaru, 1vs1 na golasa z sama bronia (jakiś zawsze wypas epicki)

generalnie niezły pomysl duele na golasa nie ma różnic w jakosci gearu czy coś, sam skill :wink:


raczej watpie czy miedzy czlonkami nihilum jest przepasc w jakosci gearu, anyway, jak wyobrazasz sobie duele nago ? rogue ma miec dagger 1.0 dps ?, bitch please. jak zwykle walniesz jakas glupote, zupelnie nie na temat, bo wydaje ci sie, ze masz przyzwolenie do robienia z siebie idioty na tym boardzie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:08 
Cytuj  
Duven napisał(a):
raczej watpie czy miedzy czlonkami nihilum jest przepasc w jakosci gearu, anyway, jak wyobrazasz sobie duele nago ? rogue ma miec dagger 1.0 dps ?, bitch please. jak zwykle walniesz jakas glupote, zupelnie nie na temat, bo wydaje ci sie, ze masz przyzwolenie do robienia z siebie idioty na tym boardzie


Jak najbardziej ma przyzwolenie, ale ważniejsze, że ty też masz :D


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.