mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 23:24 
Cytuj  
Deflection i Riposte możesz już wywalić bo to gówno do niczego nie będzie ci potrzebne.
Taki build po troszku każdego nie wiem czy zdaje egzamin ^^
Ja teraz Subtlety/Assassination testuje:)
Jak do expienia lepiej zrób się combat

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 23:48 
Cytuj  
Deflection i Riposte jest na rogali i warkow wrecz rewelacyjne.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 04:15 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Deflection i Riposte jest na rogali i warkow wrecz rewelacyjne.
piszesz o PvP, prawda? Bo jakoś na PvE każdy mnie wyśmiał jak chciałem używać tych 2 skilli :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 10:41 
Cytuj  
Da sie skutecznie lvlować rogala idąc w daggery?? A jak tak to dajcie jakiś build, bo chce się oderwać od combat...

PS. Mam 49 lvl

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 11:12 
Cytuj  
podbij jeszcze ten 1 czy 2 lvle i sprobuj po prostu 41/0/0 mutilate, ja jak bylem multi na 70 to pozostale 20pktow i tak ladowalem w subtlety do pvp i w robieniu questow mi to w niczym nie przeszkadzalo, wiec nie sadze zebys w 41/0/0 potrzebowal tak bardzo innych pktow, choc 50% dmgu z offhanda w combat jest git, ale to na pewno nie na tym lv

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 13:01 
Cytuj  
ja levelowalem jednego rogala 1-60 tylko w daggerach, i jesli chodzi o okres przed outlandami to 31/5/x bylo najlepszym wg. mnie rozwiazaniem. a tak wogle to najlepiej jest wziac swordy, bo moby i tak maja 2x tyle hp co ty, a daggery tylko utrudniaja na 52+.

imho daggery sa niezle do 1-50, ale potem preferuje do 58 swordy. a w outlandach to juz jak kto lubi. :wink:

@up jesli levelowac w daggery to bez 2/2 sinister bym nie probowal muti, jak missnie(a missuje b. czesto) ktorys stun/muti masz przesrane.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 14:07 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Da sie skutecznie lvlować rogala idąc w daggery?? A jak tak to dajcie jakiś build, bo chce się oderwać od combat...

PS. Mam 49 lvl

Ja robiłem cale 70lv w mutilate 40/21/0 i 41/20/0. Mi to pasowało ponieważ 70% lv zrobiłem w staticu 4 osobowym.


Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 16:24 
Cytuj  
Ciekawe tylko po co się wydurniać i robić się multilate / dagger specced pre-70 lvl skoro można pi razy oko 2x szybciej ubijać mobki mając wolne mace/fisty/swordy w mh, nawet granie w party jest bardziej efektywne.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 16:31 
Cytuj  
Rekh napisał(a):
Ciekawe tylko po co się wydurniać i robić się multilate / dagger specced pre-70 lvl skoro można pi razy oko 2x szybciej ubijać mobki mając wolne mace/fisty/swordy w mh, nawet granie w party jest bardziej efektywne.

Jakbym chciał grać nieklimatycznie danym jobem i robić za bezmugą maszynę do bicia to bym zrobił sobie wara;)
Jakoś dla mnie rogal to daggery i walka od tyłu. Mi to pasowało i powiem ci, że dużo wygodniej mi się walczyło niż combat, który miałem przez 20 minut i był beznadziejny (czytaj wyżej). w drzewku muti masz dużo dopałek do skili i ataków z tyłu, których tylko używałem(uzupełniając paroma z combat), wiec powiedz mi po co mi combat i spamowanie sinister jak mogę klepać równie dobrze bo nie jest to zły build i mieć przy tym radoche?

PS. Rozumiem tych co robią alty i "przelatują" na buildach i systemach jak maszyny, szanuje takich graczy:) choć nie rozumiem ich, jak dla mnie może być trudniej, ale żeby było fajnie i klimatycznie:)


Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 16:41 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Rekh napisał(a):
Ciekawe tylko po co się wydurniać i robić się multilate / dagger specced pre-70 lvl skoro można pi razy oko 2x szybciej ubijać mobki mając wolne mace/fisty/swordy w mh, nawet granie w party jest bardziej efektywne.

Jakbym chciał grać nieklimatycznie danym jobem i robić za bezmugą maszynę do bicia to bym zrobił sobie wara;)
Jakoś dla mnie rogal to daggery i walka od tyłu. Mi to pasowało i powiem ci, że dużo wygodniej mi się walczyło niż combat, który miałem przez 20 minut i był beznadziejny (czytaj wyżej). w drzewku muti masz dużo dopałek do skili i ataków z tyłu, których tylko używałem(uzupełniając paroma z combat), wiec powiedz mi po co mi combat i spamowanie sinister jak mogę klepać równie dobrze bo nie jest to zły build i mieć przy tym radoche?


Lolz czyli grasz rogalem, bo lubisz od tylca? Mydełko i te sprawy for sure. Te "dopałki" w assasination drogi kolego to tylko 3-4 pierwsze tiery, które stanowią uzupełnienie dla combat, reszta to pure whore pvp talenty. Więc miałeś combat build przez 20 minut, huhu widzę, że zmasterowałeś comba typu pullowanie 5 mobów i blade flurry + adrenaline rush \o/. No cóż ale ty chcesz grać klimatycznie : o /congratulations u have reached lvl 70! /played 20 days 10 hours .. GL.

P.S. pokaz mi swój gear a powiem ci kim jesteś.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:13 
Cytuj  
Rekh napisał(a):
P.S. pokaz mi swój gear a powiem ci kim jesteś.


lecz sie.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:23 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
Rekh napisał(a):
P.S. pokaz mi swój gear a powiem ci kim jesteś.


lecz sie.


No need, tobie za to nawet leczenie by nie pomogło.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:26 
Cytuj  
Rekh napisał(a):
No need, tobie za to nawet leczenie by nie pomogło.


need, need.

teksty typu "pokaz mi swoj gear, a powiem ci kim jestes" wzkazuja na powazne problemy IRL, potocznie nazywane pierdolcem z powiklaniami.

ponadto, moglbym troche zmodyfikowac twoja formule: "pokaz mi swojego posta, a powiem ci kim jestes".
w tym wypadku zostalbys debilem z kompleksami.

poprostu wyjdz.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:30 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
Rekh napisał(a):
No need, tobie za to nawet leczenie by nie pomogło.


need, need.

teksty typu "pokaz mi swoj gear, a powiem ci kim jestes" wzkazuja na powazne problemy IRL, potocznie nazywane pierdolcem z powiklaniami.

ponadto, moglbym troche zmodyfikowac twoja formule: "pokaz mi swojego posta, a powiem ci kim jestes".
w tym wypadku zostalbys debilem z kompleksami.

poprostu wyjdz.


Twoje chamskie zagrywki wskazują na to, że masz problemy z oglądaniem swojej twarzy w lustrze co w konsekwencji prowadzi do tego, że swoje frustracje wyładowywujesz na forach.

Teraz już możesz wypierdalać.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:35 
Cytuj  
Rekh napisał(a):
Twoje chamskie zagrywki wskazują na to, że masz problemy z oglądaniem swojej twarzy w lustrze co w konsekwencji prowadzi do tego, że swoje frustracje wyładowywujesz na forach.

Teraz już możesz wypierdalać.


przeczytalem tego posta trzy razy.
nastepnie przeczytalem twojego poprzedniego posta, w ktorym cytowales Sidagela.
z ktorej strony na to nie patrze, to widze jak opisujesz samego siebie.

a wypierdalac mozesz mowic do swojej starej ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:40 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
przeczytalem tego posta trzy razy.
nastepnie przeczytalem twojego poprzedniego posta, w ktorym cytowales Sidagela.
z ktorej strony na to nie patrze, to widze jak opisujesz samego siebie.

a wypierdalac mozesz mowic do swojej starej ;]


K, przeczytałem twoje posty poprzedzające ten i widzę garstkę smutów natchnioną urojeniami z RL.

I nie każdy musi mówić do swoich rodziców tak jak ciebie uczono.
Ale do takiej kurewki jak ty można jak się chce , tak więc. Spierdalaj.

Pasi? k. ;]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 18:13 
Cytuj  
Rekh napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Rekh napisał(a):
Ciekawe tylko po co się wydurniać i robić się multilate / dagger specced pre-70 lvl skoro można pi razy oko 2x szybciej ubijać mobki mając wolne mace/fisty/swordy w mh, nawet granie w party jest bardziej efektywne.

Jakbym chciał grać nieklimatycznie danym jobem i robić za bezmugą maszynę do bicia to bym zrobił sobie wara;)
Jakoś dla mnie rogal to daggery i walka od tyłu. Mi to pasowało i powiem ci, że dużo wygodniej mi się walczyło niż combat, który miałem przez 20 minut i był beznadziejny (czytaj wyżej). w drzewku muti masz dużo dopałek do skili i ataków z tyłu, których tylko używałem(uzupełniając paroma z combat), wiec powiedz mi po co mi combat i spamowanie sinister jak mogę klepać równie dobrze bo nie jest to zły build i mieć przy tym radoche?


Lolz czyli grasz rogalem, bo lubisz od tylca? Mydełko i te sprawy for sure. Te "dopałki" w assasination drogi kolego to tylko 3-4 pierwsze tiery, które stanowią uzupełnienie dla combat, reszta to pure whore pvp talenty. Więc miałeś combat build przez 20 minut, huhu widzę, że zmasterowałeś comba typu pullowanie 5 mobów i blade flurry + adrenaline rush \o/. No cóż ale ty chcesz grać klimatycznie : o /congratulations u have reached lvl 70! /played 20 days 10 hours .. GL.

P.S. pokaz mi swój gear a powiem ci kim jesteś.

Naprawdę powinieneś się leczyć albo przestać grać.
Jeśli da ciebie granie to zapierdalanie na maxa, nie ważne czy ci to pasuje czy nie tylko bo to jest "de best" i na topie i aby jak najszybciej to ci współczuje bo to już etap upośledzenia;)
Gram dla przyjemności nie dla zapierdalania jak ty.
Druga sprawa jak masz pociągi homoseksualne to nie musisz się nimi chwalić, a tym bardziej innym proponować.
Każdy gra takimi buildami jak komu pasuje, ja nastawiłem się by było fajnie i nie ważne jak długo bo mi nie zależało na zapierdalaniu tylko przyjemnych spędzaniu czasu i nauki gry tym jobem.
Może ktrótko miałem super hiper najbardziej wyjebany build no-lifów, ale mi on nie pasował tak jak napisałem, wara bym wzioł jakbym chciał tak grać:)
Jakoś muti nie jest słaby i nie robi małego dmg i nie jest typowo PvP co niby sugerujesz;) bardziej combat jest bo to taka hybryda wara pod inna nazwą jak dla mnie i dla ludzi grających dla statystyk nie ważne jak, ważne że napierdalam.

PS. Gear nic nie mówi o graczu. Wszyscy i tak chodzą w tym samym, ważne jest jak ktoś gra i podchodzi do gry, ponieważ są ludzie i taborety:) ja zaliczam się do graczy;)

PS2. Twój sposób wypowiedzi tylko świadczy o syndromie Kaczyńskich, współczuje.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 18:23 
Cytuj  
Rekh napisał(a):
K, przeczytałem twoje posty poprzedzające ten i widzę garstkę smutów natchnioną urojeniami z RL.

I nie każdy musi mówić do swoich rodziców tak jak ciebie uczono.
Ale do takiej kurewki jak ty można jak się chce , tak więc. Spierdalaj.

Pasi? k. ;]


teksty z podstawowki na poziomie "sam jestes guuupi!" okraszone randomowymi bluzgami w stylu dziecka neo+

troszke zalosny jestes.

ps.
napisz jeszcze kilka razy "spierdalaj" / "wypierdalaj" - szybciej tego bana dostaniesz ;]


@Sidagel - nie trudz sie i nie odpisuj mu w takich dlugasnych postach.
raz, ze on nie zrozumie, bo to nie ten poziom, a dwa, ze i tak to wszystko moderator pokasuje ;p


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Ostatnio edytowano 2 gru 2007, 18:27 przez Ogar, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 18:26 
Cytuj  
To był ostatni zamykający temat;)


Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 18:53 
Cytuj  
Y, lolgar miał raz w swoim nędznym życiu rację i stwierdził, że posty zostaną pokasowane, więc po co się trudzić i odpowiadać w konstruktywnych postach zaprzeczajacych, że mości Ogar ma IQ 20+.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.