mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 15:38 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
POWTARZAM JESZCZE RAZ , NIE ODZYWAC SIE W GRZE NA OGOLNYM !!!
BO ZA TO LECA KONTA !!!


Well mysle że aż tak żle nie jest...

ostatnio mnie jakiś koreańczyk napadł pm'ami... najpierw pytał się "you korea, china??" to mu powiedziałem "no" (jaki sens był kłamać skoro i tak nic w tych języchach nie znam)

Potem walną jakiś randomowy tekst w krzakach wiec tylko puste pola zobaczyłem potem znaki zapytania. Wiec pomyślałem sobie że kurna mnie zaraz zreportuje do gm'a więc odpisałem mu "me korea friend" lol żeby zrozumiał... potem jeszcze coś powiedział odesłałem mu usmiech i tyle go widziałem...

mineło ze 20h od tego i dalej gram więc chyba miałem fart ;p

Pozdrawiam

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 16:24 
Cytuj  
a nei lepiej go olac, puscic emota lub voice i sie odddalic, mniejsze ryzyko :D


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 16:25 
Cytuj  
Ja to mam takiego PH ze tylko sie pociąć. Malo ze nie umiem sobie sam
zalozyc konta, to dzis po godzinnym graniu nie moglem juz sie ponownie zalogowac :(
Nic nie gadalem nic nie robilem tylko cichutko sobie łaziłem po lasku
jako druidek, no ale wiele sobie juz nie pochodzilem... BUUU :(
Gdybym wiedzial jak dziala ten generator KSSN to sam bym sobie konta zakladal, ale ten gerenator dziala bez sensu, wszystkie KSSN co mi wygenerowal byly zle OJ a generowalem ich WIELE...


Posty: 8
Dołączył(a): 11.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 16:49 
Cytuj  
dobra, zalozylem sobie konto i moge juz grac powiedzcie mi gdzie mam wpadac, zeby rodakow znalezc?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 18:22 
Cytuj  
powtorze jeszcze raz trzyliterowy serwer pvp, pierwsza litera "z daszkiem" wyglada tak, że na górze jest "^" a na dole odwrocone splaszczone T


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 02:23 
Cytuj  
Nie wiem czy to nie przesada ale w takiej grze jak Wow to admini chyba mają program do podgladu wszystkich rozmów na serwie zarówno na ogólnym party jak wispowanie gdyby chcieli zrobić pogrom dla graczy z poza Korei i Chin to pewno by zrobili przy logowaniu na serwer też wywala Ip wiec tego tez mogli by użyć. Przypadkowo bo przypadkowo ale graliśmy z jednym z adminów w teamie i dał do zrozumienia ze ma głęboko w dupie że jestem z Polski... z 2 strony dostałem wiadomość na żółto czy nie jestem aby z Europy ale postanowiłem to zignorować i konta nie skasowali


A i jeszce motyw był jeden dobry jak to polska konspiracja dobrze działa było nas 5 w party ( w tym 3 polaków) ale chyba dopiero po 3 h grania obczailismy że 3/5 teamu to polacy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 02:35 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
A i jeszce motyw był jeden dobry jak to polska konspiracja dobrze działa było nas 5 w party ( w tym 3 polaków) ale chyba dopiero po 3 h grania obczailismy że 3/5 teamu to polacy.

a nazywaliscie sie pewnie "rozpierdalacz" "tomekPL' i "dzikuska" :D

tymczasem maintance chyba w korei


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 02:43 
Cytuj  
tak, niektore serwy down - np. nasz ulubiony serwer z daszkiem :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 02:47 
Cytuj  
doh! a właśnie miałem się dalej uczyć modyfikować ui.... :(

Pozdrawiam

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 03:44 
Cytuj  
Czyzby koniec KR Bety?

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 03:46 
Cytuj  
Ciekawe. Ten licznik od 10min liczacy w dol i DOWN servera. Minal w sumei tydzien, jak na Becie US... no zobaczymy :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.