mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 11:15 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
A inne pytanko. Jesli chce nauczyc sie wladac dwoma sztyletami na raz to musze sie udac do jakiegos trainera czy zdobyc odpowiedni lvl ?


Nie wiem o jakiej klasie mowa ale dual wielding się dostaje:

Rogue lvl 10
Hunter lvl 20
Warrior lvl 20

U swojego trenera (nie weapon mastera)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 18:27 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Przestał mi działać skill barserking. Ten racial trait Trolla.
U maga działa bardzo dobrze ale u warriora gdzieś od lvlu 12 przestał.
Jakieś wskazówki, czy walić do supportu od razu?

Zainstalowalem sobie Scrolling Combat Text nad glowa i po kazdym cricie wyswietla mi komunikat "berskerk now!".
Zauwazylem, ze teraz berserking jest aktywny od przyjetego crita do nastepnego kolejnego ciosu. Nie wiem czy o to chodzi, ale ostatnio jak gram trollem, to praktycznie nie daje rady berserkowac, bo jakis inny skill akurat mam w uzyciu i po sekundzie mam koniec mozliwosci berserka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 19:20 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Przestał mi działać skill barserking. Ten racial trait Trolla.
U maga działa bardzo dobrze ale u warriora gdzieś od lvlu 12 przestał.
Jakieś wskazówki, czy walić do supportu od razu?

Zainstalowalem sobie Scrolling Combat Text nad glowa i po kazdym cricie wyswietla mi komunikat "berskerk now!".
Zauwazylem, ze teraz berserking jest aktywny od przyjetego crita do nastepnego kolejnego ciosu. Nie wiem czy o to chodzi, ale ostatnio jak gram trollem, to praktycznie nie daje rady berserkowac, bo jakis inny skill akurat mam w uzyciu i po sekundzie mam koniec mozliwosci berserka.


Przyglądałem się temu bardzo dokładnie, jak dostane crita to barserk nawet sie nie uaktywnia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 19:22 
Cytuj  
Bo trzeba go recznie wlaczyc. :roll:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 19:39 
Cytuj  
a wiecie moze na jakim serwerze oprocz The Maelstorm gdzie jest populacja Low i sa Polacy? Bo chcialem sobie postac alliance zrobic jeszcze :)

Z poczatku chcialem na RP ale tam jest populacja High :(


_________________
.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 19:48 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Bo trzeba go recznie wlaczyc. :roll:


Te mądrala...
Nie moge go włączyć bo się nie uaktywnia...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 19:51 
Cytuj  
Cytuj:
Berserking - Is now usable after being the target of a critical hit.

Dziwne, bo powinno.
edit; sprawdzalem u znajomego, ikonka podswietla sie po otrzymaniu crita.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 19:53 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Cytuj:
Berserking - Is now usable after being the target of a critical hit.

Dziwne, bo powinno.
edit; sprawdzalem u znajomego, ikonka podswietla sie po otrzymaniu crita.


U mnie też się podświetlała, rzecz w tym , że not any more.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 20:15 
Cytuj  
ja mam małe pytanko z serii nobek pyta :)
miałem ostatnio questa w Desolace polegającego na wyłowieniu czegoś spod wody. Co sie napociłem aby to otworzyć to hoho.
Jak wy sobie radzicie z otwieraniem skrzyń i innych tym podobnych rzeczy (zbieranie roślin). Kiedy jestem na powierzchni to je widzę ale kiedy już zanurkuję to nic ne widać i wszystko robie po omacku. Niestety trochę to trwa i często muszę wypływać i ponownie sie ustawiać do nurkowania po lini prostej do przedmiotu moich pożądań :)

jeżeli pytanie wydaje się idtiotyczne to sorrki ale taki mam problem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 20:30 
Cytuj  
Wylacz Full Screen Glow Effect w opcjach.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 20:46 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Wylacz Full Screen Glow Effect w opcjach.


hmm uratowałes mi życie :) co ja się nagimnastykowałem otwierając 10 skrzyń po omacku :)
dzięki wielkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 19:21 
Cytuj  
hmm...tak sobie mysle, ze wszystkim nowicjuszom polecam serwer Kor'gall na razie tam prawie nikogo nie ma (po stronie alliance 517 a po stronie hordy - 290 postaci) i nie ma tez wielu high level (chyba), a na Maelstorm to fajnie jak durny NE ktorego nawet lvl nie znam - "??" mnie rozwali :/ :P

Chociaz zrobilem sobie postac aliancka tam, pewnie mnie zbluzgacie ;) bo dwarf paladyn lvl 2 :P - Góral :) Z poczatku chcialem human mage ale z sentymentu do gry W3 wybralem Pałe ;) tak by zobaczyc jak to tam jest po drugiej stronie :) Ale za duzo nim chyba nie bede grac, bo sie Warkiem zaczelo robic ciekawie :D

zreszta sami sprawdziec stan serwera:
http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2


_________________
.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 07:45 
Cytuj  
Druid cat i skradanie sie. Mam pytanie 8) Jak hmmm.... dziala skradanie sie ? Chodzi mi o to, jak to sie objawia. Wiem ze jak stane kolo innego druida ktory sie skrada to widze go tylko przez moment, jak jestem bardzo blisko. Jesli sie oddale to jego postac calkowicie znika. Zeby go zobaczyc znow musze sie zblizyc doslownie na wyciagniecie reki. Wczoraj jednak bylem swiadkiem niezlej walki kilku 50+ charsow. Po zadymie chcialem spokojnie sie oddalic. Skradalem sie po drugiej strony drogi, gdy nagle jeden mag sie odrwocil no i respawn. Tak jakby mnie ciagle widzial, tylko nie chcial mnie jeszcze zzabic :( To jak to dziala ?


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 07:55 
Cytuj  
Wykrycie stealtha działa na zasadzie porównywania poziomów.
Im róznica jest wieksza, tym wiekszy jest zasięg wykrycia.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:06 
Cytuj  
Plus human ma skilla do wykrywania, warlock tez. NE ciezej zobaczyc bo ma jakby 1 poziom w zaawansowanym skradaniu (info z forum blizza).


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:06 
Cytuj  
No dobra. Czyli ja, majac 21 lvl, widze ukrytych 60 lvlcow z odleglosci pol metra. Z kolei 60 lvl mag widzi mnie ukrytego z 50 metrow ?


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:27 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
No dobra. Czyli ja, majac 21 lvl, widze ukrytych 60 lvlcow z odleglosci pol metra. Z kolei 60 lvl mag widzi mnie ukrytego z 50 metrow ?


Dwutlenek napisał(a):
Wykrycie stealtha działa na zasadzie porównywania poziomów.
Im róznica jest wieksza, tym wiekszy jest zasięg wykrycia.


Dobre wnioski wyciągasz ale.
Na 21 lvlu nie wykryjesz ukrywającego się rogue 60 lvl, chocby się nawet o Ciebie 'ocierał'.
Na 54 lvlu z włączonym track hidden nie moge wykryć rogue lvl 60.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:39 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Na 54 lvlu z włączonym track hidden nie moge wykryć rogue lvl 60.


Hehe !
ja na 60lvl nie moge go wykryc, no chyba ze krece kamera w kolko i jaj juz sie o mnie ociera to go jestem w stanie zobaczyc, ale po ostatnich patche, kiedy zwiekszyli zdolnosc stealth, praktycznie ciezko takiego Rogue zobaczyc, pozostaje stawanie na freeze pulapce :( ktora i tak nie za wiele pomoze, na 60lvl rogue spokojnie daje sobie rade z hunterem.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 09:57 
Cytuj  
Bodziu za przeproszeniem pieprzysz...
1 vs 1 rogue suxxuje z hunterem i mówię poważnie kluczem jest bieganina wiem że robi stun lock i wychodząc z walki masz dupnie mało HP ale po to jest potion + hunters mark (żeby Ci znów nie wszedł w stealth) nie w momencie jak już się uwolnisz ale jak wystrzelisz scattershot pot major healing i odbiegnięcie on wrzuca sprint jeśli jesteś taurenem poprawiasz war stompem i masz kolejne 3 sec FD lay trap freezing odbiegasz na max oczywiście po Scatter jak Cię zaczyna gonić dobrze jest dać mu peta na plery jakiegoś konkretnie gryzącego Growla mu wyłączasz żeby max focus szedł w instant claw... śmiesznie widzieć rogue jak coś mu się przestaje podobać jak ma nagle -1200 HP po 10 sec walki jak już odskoczyłeś biegasz jak pipa i strzelasz
- taktyki jak wokół może się coś napatoczyć co robi kuku mocno
+ taktyki wygrana 80%
niestety duet rogue jest nie do zdjęcia...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:10 
Cytuj  
Czy w systemie g/n - przedmioty podnosi ten kto rozpoczął atak na potwora a następnie automatycznie? wyświetla się u wszystkich w party np.zielone przedmioty?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.