mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:06 
Cytuj  
@hasacz znasz powiedzenie "ze kazda sroka chwali swoj ogon"?
fakt jest faktem ze w IF (zapewne w oggri tez) na LFG 90% last spotow to LF Healer ... i to boli tanki najbardziej wiec daj im sie cieszyc jacy to sa wspaniali i wogle och i ach


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:25 
Cytuj  
@fabianek
nie mam zamiaru sie chwalic bo to nie w moim stylu, jednakze healer a healer to jest roznica a znam wielu healerow, ktorych jedynie mozna okreslic jako "slowo okreslajace zenska czesc ciala" (edited by Admin)

a co do wojow to sie zgadzam w 100% z toba ^^


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:31 
Cytuj  
fabianek problem w tym, ze ja już ze dwa miesiące na zaczepki w stylu:
"wanna go to UBRS?? pls we need only tank and we have a key.." mam makro "/r nope sorry". I od jakichś dwóch miesięcy nie byłem w żadnym instance...

Z healerami jest problem w każdym mmorpgu i w każdym mmorpgu healer to klasa strategiczna dla grupy. Wiadomo co to za przyjemnośc robić za apteczkę....

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 21:01 
Cytuj  
Hasacz napisał(a):
@fabianek
nie mam zamiaru sie chwalic bo to nie w moim stylu, jednakze healer a healer to jest roznica a znam wielu healerow, ktorych jedynie mozna okreslic jako "slowo okreslajace zenska czesc ciala" (edited by Admin)


Hasacz zostal zmuszony do nauki dobrego healowanie bo lazi z dziubdziusiem a on ciagle krzyczy heal me i jeczy ze hasek to dupa jak zginie ... na party czacie widac tylko napisy LECZ MNIE KUR... , ale prwda jest taka ze druid to najlepszy moim zdaniem healer bo oprucz healow moze jako 2nd tank robic i sie nadaje do tego doskonale ... nie mowie juz o resie podczas walki, fakt co 30 minut ale jak sie akurat ma (i sie kupilo sysunie) to nie ma wiekszej imby jak res podczas walki. do tego inerwejt :lol: jednakrze bez warriora nie da sie zrobic onyxi / azuregosa .. czy innych hardcorowych raid bosow.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 22 cze 2005, 21:11 przez PROsi4k, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 21:04 
Cytuj  
Hasak dla mnie jestes pro healerm ;)
(mowie tak bo chce sie wybrac do rfd :FFF)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 21:13 
Cytuj  
no fakt robal lvl taka postacia jest nudne i strasznie monotonne. ja przwaznie dochodze do 24 lvl i kapa. nie umie sie zmusic do grania dalej.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 21:13 
Cytuj  
a probowalem dziesiątki razy ;) hasek moze potwiedzic :FF

ps. sorry ze nie dalem edit tylko nowy post ... nie pomyslalem :oops:


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:12 
Cytuj  
res podczas walki ma co 30minut - radzę na tym nie polegać. Znacznie lepiej na raidach działa 2-3 shamanów pozostających out of fight i rezzujących od tylca ludzi.
Najlpeszy healer to priest bezdusyjnie. Jak ktoś mówi, że najlepszym healerem jest dla niego druid tzn. że powinien obejrzeć jeszcze raz obie klasy.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:31 
Cytuj  
nie wiem jak szamani nawet jak z tylu stoja moga zostac out of combat przeciez nikt nie pozwoli na to zeby tak bylo. a jesli chodzi to kto jest lepszy healer ... ja ci powiem tak : ile razy szedlem do instasa zawsze lepiej siesprawdzal dobry druid niz dobry priest a to z powodu innerwate i formy miska. wiem wiem mialo byc o healowaniu ale dla mnie jedno z drugim sie laczy ;)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:38 
Cytuj  
nie wiem w jaki sposób forma miśka pomaga druidowi w leczeniu...
Konkluzja, że musiał to być cienki priest i dobry druid. Druid nie jest pure healerem dlatego leczy gorzej niż priest.
Do tego większość instance (stratholm, scholo) to undeadzi - shackle się przydaje.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:41 
Cytuj  
EEE druid lepszy od priesta w leczeniu? eee gdzie tam...
Chyba że trafiłeś na presta co w shadow form chodził.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:55 
Cytuj  
nie taki nie ale ogolnie ja mam uprzedzenie do healowania priesta ... pozatym priest ma malo many i jak jest naprawde wielka rzeznia to uwierz mi ze lepiej miec druta


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 09:30 
Cytuj  
przeciętny priest to ma z 8k many i taki spirit że starcza mu by healować mnie tankującego np. pieska w MC przez 10minut (piesek przy golemagu). 1 dobry priest albo 3 druidów potrzebuję, ewentualnie 2 słabych priestów na zmianę (jednemu się kończy mana, pije czy co tam robi, drugi healuje).
Ze sprzętem na int, spi jeden priest wystarcza a taki piesek czesze mnie za ~600-800dps. Czyli 8s i jestem dead.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 09:32 
Cytuj  
mowisz o raidach :P aja o grupach 5 osobowych i mniejszych ;) na raidzie i druid i priest jest druid leczy priest tez ale druid priestowi rzuca innerwate i ma troche duzo regeneracji :F

poza tym ja ciagle tez mowie ze jak jest wszystko cool i wow to druid moze pomagac fajtowac :F a misio ma swoje wlasne leczenie z rejdza ;)
a potem tylko szejp do casta i heal / heal / heal / party wyleczone a jak zgarnol agro za healowanie to se poradzi nawet jak jest niudolny tankier co nie umie sciagac agro :F


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 09:45 
Cytuj  
spróbuj zrobić w grupie 5-osobowej scholo, stratholm z priestem i potem z druidem - niebo a ziemia.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 10:05 
Cytuj  
ok sprobuje ale jak nie bedzie jak mowisz znajde cie 8)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 10:25 
Cytuj  
Mark to Ci wasi priesci to mega czad pro, bo u nas jeden priest jakos nie starcza :wink: Ja sotatnio bylem w grupie z tankiem, pristem i shamanem z mana tide i jakis warlock - na tych pieskach. Moim zdaniem jeden priest chyba nie starczy. No chyba, ze juz ladnie wypasionym, tak samo tank.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:08 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
mowisz o raidach :P aja o grupach 5 osobowych i mniejszych ;) na raidzie i druid i priest jest druid leczy priest tez ale druid priestowi rzuca innerwate i ma troche duzo regeneracji :F

poza tym ja ciagle tez mowie ze jak jest wszystko cool i wow to druid moze pomagac fajtowac :F a misio ma swoje wlasne leczenie z rejdza ;)
a potem tylko szejp do casta i heal / heal / heal / party wyleczone a jak zgarnol agro za healowanie to se poradzi nawet jak jest niudolny tankier co nie umie sciagac agro :F


tia poradzi sobie za 800 many = 2,3k heala ja w instance jesli party/raid nie jest wipem zagrozony to wole wbiec miedzy party members a jak sa slepi (nie zdarzylo sie od czasu ZF) to mam macro:
/p Take aggro asap plz

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:12 
Cytuj  
Co to znaczy ten durny asap? bo pojecia nie mam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:19 
Cytuj  
asap = as soon as possible 8)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.