mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:36 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Domin napisał(a):
Ae najlepszy spell AOE w grze?Bez talentow wpakowanych w niego to sobie stoj i castuj to w grupie mobow, zginiesz zanim wykastujesz jedno AE....Skad sie biora takie przekonania za AE to odrazu instant?


znasz maga bez instant AE i evocation? (na lv60 ofc)


a druida bez shapeshiftow znasz?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:39 
Cytuj  
ikona napisał(a):
a druida bez shapeshiftow znasz?


ale zes dowalil afaik shapeshifty druida to skille z questow a instant AE i evo to talenty. po za tym pytanie nie bylo do ciebie a do domina ktory wszystkim przypomina ze instant AE to 5 talentow :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:20 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
znasz maga bez instant AE i evocation? (na lv60 ofc)


ja znam jednego na serwerze ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:33 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Domin napisał(a):
Ae najlepszy spell AOE w grze?Bez talentow wpakowanych w niego to sobie stoj i castuj to w grupie mobow, zginiesz zanim wykastujesz jedno AE....Skad sie biora takie przekonania za AE to odrazu instant?


znasz maga bez instant AE i evocation? (na lv60 ofc)


Tak, siebie ;).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:41 
Cytuj  
Horght napisał(a):
Tak, siebie ;).


grats


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:56 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Horght napisał(a):
Tak, siebie ;).


grats


tx <3

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:56 
Cytuj  
Fabianku - slyszales o magach elementalistach ? Fire + frost build ? :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:57 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fabianku - slyszales o magach elementalistach ? Fire + frost build ? :P


jasne ze slyszalem, znam nawet 3 co probowali to testowac po krotkich testach stwierdzili ze to lipa :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:39 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Fabianku - slyszales o magach elementalistach ? Fire + frost build ? :P


jasne ze slyszalem, znam nawet 3 co probowali to testowac po krotkich testach stwierdzili ze to lipa :P


learn2play kk thx bye :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:51 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
learn2play kk thx bye :P


buahahahahahahaha rotfl no tak 1 na kilka tysiecy magow jest elemental i to wlasnie on zna swoja klase najlepiej a reszta to osly.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:59 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
learn2play kk thx bye :P


buahahahahahahaha rotfl no tak 1 na kilka tysiecy magow jest elemental i to wlasnie on zna swoja klase najlepiej a reszta to osly.


Ja Ci naprawde bede wrzucal [irony mode on] i [irony mode off] .. jak slowo daje ....

Po prostu widzialem jaka kare zadaje w PvP mag, ktory sadzi kosmiczne fireballe i pyroblasty, a jednoczesnie ma wszystko co jest mu potrzebne do kontroli z frostem.

Pomysl tylko .. Blastwave, Iceblock, ColdSnap, +dmg i crit do fire, +crit dmg do frost ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:06 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Pomysl tylko .. Blastwave, Iceblock, ColdSnap, +dmg i crit do fire, +crit dmg do frost ...


pomyslalem i widze napis OOM


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:12 
Cytuj  
A ty myslisz ze trzeba 75001200 many , zeby ownowac w pvp ? :P W wiekszosci przypadkow magowie w pvp ubrani sa w dmg gear i mana poole wielkosci 5k-5,5k (SELFBUFFED) wcale nie sa rzadkoscia ... Frostbolt za 250 many, ktory robi powiedzmy minimum 750dmgu (pomijam resisty dla potrzeb analizy) hmmm ....

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:20 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A ty myslisz ze trzeba 75001200 many , zeby ownowac w pvp ? :P W wiekszosci przypadkow magowie w pvp ubrani sa w dmg gear i mana poole wielkosci 5k-5,5k (SELFBUFFED) wcale nie sa rzadkoscia ... Frostbolt za 250 many, ktory robi powiedzmy minimum 750dmgu (pomijam resisty dla potrzeb analizy) hmmm ....


[ironia]
o rly? a ja myslalem ze do instancji ubieraja sie inaczej
[/ironia]

ok ok ty graj tym swoim elemental magiem na pocieszenie ci powiem ze masz unikalny build, jak np. warek z mace/axe/sword spec jednoczesnie :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:25 
Cytuj  
ehhh a wy nadal swoje widze ze zaden troll nie wziol sobie mojego posta do serca :/ nno trudno staralem sie :/


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A ty myslisz ze trzeba 75001200 many , zeby ownowac w pvp ? :P W wiekszosci przypadkow magowie w pvp ubrani sa w dmg gear i mana poole wielkosci 5k-5,5k (SELFBUFFED) wcale nie sa rzadkoscia ... Frostbolt za 250 many, ktory robi powiedzmy minimum 750dmgu (pomijam resisty dla potrzeb analizy) hmmm ....


[ironia]
o rly? a ja myslalem ze do instancji ubieraja sie inaczej
[/ironia]

ok ok ty graj tym swoim elemental magiem na pocieszenie ci powiem ze masz unikalny build, jak np. warek z mace/axe/sword spec jednoczesnie :P



Akurat nie jestem taki pewien czy qraczek ma taki build ( raczej nie). Ale jeden z lepszych ( w pvp i pve) magow u nas ma wlasnie elemental build... wychodzi doskonale. A twoje porownania zaczynaja mnie draznic. Czy ty jestes wyrocznia WoW'a? To tak samo jakbys stwierdzil , ze sa 2 buildy na roga, 2 na druida i 2 na warka. Kupa prawda panie dzieju, po to sa talenty, zeby sobie postac dostosowac do swojego grania.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:34 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Akurat nie jestem taki pewien czy qraczek ma taki build ( raczej nie). Ale jeden z lepszych ( w pvp i pve) magow u nas ma wlasnie elemental build... wychodzi doskonale. A twoje porownania zaczynaja mnie draznic. Czy ty jestes wyrocznia WoW'a? To tak samo jakbys stwierdzil , ze sa 2 buildy na roga, 2 na druida i 2 na warka. Kupa prawda panie dzieju, po to sa talenty, zeby sobie postac dostosowac do swojego grania.


nie jestem zadna wyrocznia, buildow jest prawdopodobnie tyle co graczy bo kazdy dostosowywuje build pod siebie. Tyle ze np. rogue bez min. 2 talentow w combat to pol rogue, mag bez instant AE to tez pol maga etc. sa talenty w kazdej klasie ktore sa mniej lub bardziej strategiczne i z pewnoscia evocation i instant AE w przypadku maga naleza do tych bardziej strategicznych.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:43 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
mniej lub bardziej strategiczne i z pewnoscia evocation i instant AE w przypadku maga naleza do tych bardziej strategicznych.


Bzdura. Na BG użyteczność tych talentów spada do minimum. Tam masz respa co 30 sekund z full mana. A Evo ci daje 1 mana bar raz na 10 min. Czyli w skali jednego BG - nic. Oczywiscie na outdoor PVP i w użyteczność jest zdecydowanie większa.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:50 
Cytuj  
Dla mnie elemental build jest pozbawiony sensu. Bo pakowanie 21 punktow we frost tylko po to zeby miec ice blocka rozsadne nie jest. Co z tego, ze masz talenty +dmg do frostu itd. skoro w pvp fire jest lepsze.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:52 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Dla mnie elemental build jest pozbawiony sensu. Bo pakowanie 21 punktow we frost tylko po to zeby miec ice blocka rozsadne nie jest. Co z tego, ze masz talenty +dmg do frostu itd. skoro w pvp fire jest lepsze.


no ale te 21 pktow nic nie oznacza, bo nadal mozesz miec 30 w fire, co jest zupelnie wystarczajace ( combustion = worst talent in game...)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.