mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:09 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Tu sie zatrzymajny, ja bardzo rzadko widuje ludzi w full T1 lub T2.

Ja gdzie sie nie rusze widzę kogoś z ładnym epick gearem. No a bynajmniej ten topic to mowa o battlegroupach i PvP a na AD tacy co nie mają purple gearu raczej na Battlegroundy rzadko chodzą.
Araye napisał(a):
Do tego w party naprawde zeby zobaczyc jakiegos epic warka czy epic huntera to trzeba miec szczescie, wiadomo jak chodzisz z commem do AQ20/ZG/MC/Ony to dla Ciebie norma ze widzisz wszedzie epiki.

No tak się składa, że ja już do tych instantów przestałem chodzić dobre pare miesięcy temu. Teraz chodzę do Naxxramas i AQ40 tylko ;)
Araye napisał(a):
Ale normalnie w IF czy SW to musze miec szczescie zeby zobaczyc dobry sprzet. Oczywisicie to moje zdanie.

Co druga/trzecia osoba jest epcik wygearowana >.> Sam policz. >.<


_________________
Never start playing World of Warcraft.

Kasidelvar - Dwarf Hunter 70 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 63 - Argent Dawn

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 15:04 
Cytuj  
"Kasidelvar - Dwarf Hunter 60 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 60 - Argent Dawn"

Czit??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 15:06 
Cytuj  
JoJ3kz napisał(a):
Czit??

Wyobraz sobie, ze na PvE i RP realmach mozna zakladac chary obu frakcji (poczytaj info o grze na www.wow-europe.com na drugi raz)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 12:42 
Cytuj  
JoJ3kz napisał(a):
Czit??


tak jak tomu napisal oraz jeszcze mozna miec 2 konta w przypadku servow pvp


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 14:56 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
JoJ3kz napisał(a):
Czit??


tak jak tomu napisal oraz jeszcze mozna miec 2 konta w przypadku servow pvp


Też chce 4k postów wiec dodam iż można mieć tez trzy konta w przypadku serwerów rpgpvp!


Ostatnio edytowano 17 sie 2006, 15:01 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 17:41 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Vercin napisał(a):
Fabianek napisał(a):
JoJ3kz napisał(a):
Czit??


tak jak tomu napisal oraz jeszcze mozna miec 2 konta w przypadku servow pvp


Też chce 4k postów wiec dodam iz mozna mieć tez trzy konta w przypadku serwerów rpgpvp!

HE-HE


Muehe-he-he

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 18:15 
Cytuj  
W sumie mozna podyskutowac w tym temacie o nowym info odnosnie aren w BC.


http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... ost1213155

With the upcoming expansion we will be introducing arena battles and to give you a better idea of what to expect, here are the rules:

# You do not talk about arena battles.

# When a player enters an arena battle, all buffs and conjured items are purged/deleted. This is done to ensure no outside buffs or items from members outside of your team are able to be used in an arena battle.

# No consumables other than bandages and conjured items can be used while in the arena. There will be a waiting area similar to the current battlegrounds where players on the team will be able to conjure items and cast buffs.

# Abilities/spells/items with cooldowns longer than 15 minutes cannot be used while in the arena.

# Each arena team will be given a rating, and will be matched up in the arena queue against teams of a similar rating. As time progresses the matching system will broaden its search up to a limit if a closely rated team cannot be found.

# Ratings adjustments are made in the same way that ELO ratings adjustments are made. This system works by adjusting each arena teams rating from a specific match based on the rating of the team they are up against. If a team wins against a team of a higher rating, the increase of their arena rating would be much higher than if they had won against a team of a lower rating. This system will help promote players improving their skill and besting teams which may have previously held the top spots.

# At the end of each week, characters receive arena points based on their team's rating. A team must have fought a minimum number of battles for the week, which we have announced as currently set to 10 games. A player must have played in at least 30% of the team’s battles that week in order to be eligible to receive arena points. Each eligible player will then receive a fraction of the team’s total awarded points to spend on arena rewards.

# Players may spend their points on arena rewards, or save their points until they have enough to get the rewards they desire.

# There is a limit to the number of points a player can stockpile, which is currently planned to be as high as the most expensive item.

# At the end of a season, players on a team are given a title based on their team’s relative position on the ladder which will last through the next arena season.

I mamy laddera prosze panstwa :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 18:42 
Cytuj  
Ciekawe te zmiany, nie powiem. Dobrze, ze koncze zbierac pvp seta =)


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 19:30 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):


# Abilities/spells/items with cooldowns longer than 15 minutes cannot be used while in the arena.




IMHO bezsens weźmy maga + TOEP i bah mamy prawie insta killa tak? a teraz warriora który nie może wrzucić recklessness albo shielwalla bo ma dłuższy CD albo mag sobie ice blockuje i czeka na posiłki a warrior stoi jak pipa... ehh ktoś niedokładnie to obmyślił.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 19:40 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
# You do not talk about arena battles.


Nie do końca rozumiem jak mają zamiar to egzekwować? Rozumiem, że ta zasada ma zapobiegać trash talking itd (skoro można walczyć horde vs horde i ally vs ally) ale...

No chyba, że chodzi o to, że na arenie nie da się komunikować inaczej niż na /p

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 19:53 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
raggnarok napisał(a):
# You do not talk about arena battles.


Nie do końca rozumiem jak mają zamiar to egzekwować? Rozumiem, że ta zasada ma zapobiegać trash talking itd (skoro można walczyć horde vs horde i ally vs ally) ale...
/p

*rence*
To jest dowcip... Ogladales Fight Club?


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:01 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Goatus napisał(a):
raggnarok napisał(a):
# You do not talk about arena battles.


Nie do końca rozumiem jak mają zamiar to egzekwować? Rozumiem, że ta zasada ma zapobiegać trash talking itd (skoro można walczyć horde vs horde i ally vs ally) ale...
/p

*rence*
To jest dowcip... Ogladales Fight Club?


Nope xD
Ok to by tłumaczyło.
Whatever...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:21 
Cytuj  
Podziemny Krag jakbys angielskiej nazwy nie kojarzyl.

Ustatnio sie zdziwilem jak w wowie znalazlem 1h mace "Fight Club" ; ]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:55 
Cytuj  
Lekki offtop odnosnie filmu FC. MIAZDZY :)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 07:54 
Cytuj  
Wróciłem właśnie z wakacji i to co się dzieje na AV, to zupełnie inna rozmowa. Przed C-R BG, to żeby zakończyć mecz w czasie krótszym niż 8h było ciężko. Teraz, jak widzę, AV (już nie powiem 'u mnie na serwerze' ;p) kończy się po ok. 1/2h- 1h. Czasem krócej niż AB. Po tym patchu zapanowała moda na styl następujący (po obu stronach):
-na konie
-biegniemy do wrogiej wioski
-nie atakujemy cmentarzy, wież ani przeciwników
-ba, nawet im machamy jadąc
- i na wyścigi, kto pierwszy utłucze głównodowodzącego.

Nie wyrobiłem sobie jeszcze zdania, czy to dobrze, czy źle, ale faktem jest, że w ciągu 1,5h zdobyłem 6markofhonor.

pozdr.

at

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:16 
Cytuj  
To teraz ja dam malutkie od siebie spostrzeżenie na temat "rewolucji BG"

• te sam shit co był
• inne mordy i nejmy do oglądania nad głowami
• taktyki SAME
• nuda
• no skillzor @ 11-14 rank
• smuty
• wieże w EPL taki zasys robią, że aż mi się sucho w gardle robi.
• silithius @ totalna poracha, biegasz pomiędzy pająkami żeby pozbierać carapacy. normalnie aż mi żal wowa jak to zobaczyłem
• generalnie pvp ssie jak ssało, może nawet jeszcze bardziej niż wcześniej.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:20 
Cytuj  
a ja od siebie powiem:
* duzo mniejsze kolejki
* wreszcie jakos sensownie ubrana horda z ktora mozna powalczyc a nie poprostu przejechac
* bez premade'u szkoda zdrowia aby wchodzic na bg
* wreszcie nie wiadomo kto z druzyny przeciwnej za co odpowiada, a nie jak wczesniej z gory bylo wiadomo kto bedzie FC a ktorzy rogale beda mieli za zadanie sciagac healerow przeciwnika
* world pvp: martwe u mnie na servie wiec lipa
* duza poprawa pvp
* in minus jedyne co ze casual pvp moga zapomniec o pvp mouncie ze wzgledu na krotkie kolejki jest duzo wieksza pulla honoru na servierze :(


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:25 
Cytuj  
• duzo mniejsze kolejki

I co z tego? jak nie masz szans grać i pracowac teraz i zdobyć 11 na mounta?

• sesownie ubrana horda

i...? co to zmienia?

• nie wiadomo kto z drużyny przeciwnej odpowiada?

A w jakim celu bylo Ci to potrzebne, skoro każde BG i tak jest cały czas takie samo a jak nie jest takie samo, to za 2 tygodnie będzie.

• duża poprawa PvP

Pozdrawiam Tudoora i moje 3 strzały w imba pvp shamana. Pozdrawiam również Giovanniego warka [high rank] ze strony Ally na bl-u który zamiast mi pomóc w silithius pojechał dalej. Zaiste, poprawa PvP ogromna.

Zasys PvP @ WoW poraz kolejny moim mottem : - )

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:31 
Cytuj  
Kogo obchodzi twoja sytuacja? Kolejki sa duzo mniejsze i to plus. Lepiej ubrani ludzie to tez plus, bo co to za fun steamrollowac ludzi w valorze i moonclotach?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:35 
Cytuj  
Moja sytuacja? a gdzies napisałem o mojej sytuacji? O_o. PvP ssie i w żaden sposób mi nie udowodnisz, że jest inaczej. EoT.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.