mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 14:59 
Cytuj  
Od dzisiaj zaczalem grac w bete – pobiegalem z godzinke moim szamanem i mam wrazenie, ze blizz preferuje Enhancement szamana (praktycznie wszystkie itemy z questow sa dla mele), mam racje czy tylko mi sie zdaje? Bo jesli tak, to moze przed wyjsciem dodatku zainwestuje troche w zmiane sprzetu (i zmienie build na enh) – teraz mam praktycznie same itemki z +dmg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 15:17 
Cytuj  
Domin, czyli 8 bonus z frostfire nie będzie taki głupi wcale. Critniesz za 4.5-5k na vurne i na moltenie to nie ma bata, że nie ściągniesz aggro. Weź dodaj do tego jeszcze 6 bonus....

Domin, a jak elemental precision? dobrze redukuje koszt many na fire spellach? jesteś w stanie zobrazować w PvE jak to wygląda?

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 16:04 
Cytuj  
Rikko napisał(a):
1) Boty to inna sprawa to moze niech wywala pety z wowa i tyle co ? blizz sie opierdala w sprawie botow i tyle a wystarczylo by 1 botowi poswiecic kilka min uwagi i ban...

2) gadasz bzdury ,ze pet nie ma nic do PVP :< 2 rzeczy 1.0 speed i charge swinki jak nie wiesz o co biega to sorry ^^

3) slyszales moze cos takiego jak "Pet pull" panie r13 ? wiec nie tylko do lvlowania ^^

4) mi tam boty nie przeszkadzają przynajmniej są tanie heal i mana potki ^^

1) Tych botow jest tyle, ze musieliby caly nowy oddzial do tego powolac chyba. Pety niech sa, ale niech walka jest na tyle wymagajaca, ze botowanie bedzie trudniejsze.
2) Nie chce Cie obrazac, ale jak slysze takie gadanie, to.... obecnie ani 1.0AS ani charge nie ma zadnego znaczenia w pvp przeciw zadnej klasie poza jak pisalem, stealth abusem.
3) Slyszalem - uzywane moze w 3 spotach w calej grze ? I od kiedy do pulla trzeba miec przepakowanego peta ?
4) Nie lvlowales chyba dawno nic - ja ostatnio pomgalem farmowac pare matsow, cale felwood, cala azshara, cale feralas, polowa tanaris, hinterlands i pewnie jeszcze za pare zon pelne botow - lokacje puste, zero mobow.

Dwutlenek, dlatego wlasnie, ze inne klasy sa nieco bardziej zlozone, to tych botow nie ma ( ew. jest znacznie mniej ). IMO to nie branie sie od dupy strony, to po prostu kolejny punkt wymagan co do projektowania klas, kt. towarzyszy niezmiennie mmorpgom.

I zgodnie z prosba, koncze juz ten watek.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 16:11 
Cytuj  
Cytuj:
[...] cale felwood, cala azshara, cale feralas, polowa tanaris, hinterlands i pewnie jeszcze za pare zon pelne botow - lokacje puste, zero mobow.


a podobno 24k kont znowu poszło w kibel, wczoraj jak latałem po felwood nie spotakłem ani jednego bota, może to przypadek....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 16:38 
Cytuj  
Po patchu szykuje sie na takie coś:

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000

Of corz onle PvE. IMHO build jest nadzwyczaj ciekawy przed BC. A i power mozna będzie zobaczyć w Naxx tych nowych motywów.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 16:45 
Cytuj  
chyba najbardziej sluszny fire pve build,no ale z maną bedą niezle problemy


Ostatnio edytowano 21 lis 2006, 16:45 przez Myron, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 16:45 
Cytuj  
Pobawilem sie fire troche na PTR i zakochalem sie :) Troszke tylko mnie denerwuje DB - mogliby zwiekszyc jego szerokosc, naprawde ciezko sie celuje :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 16:50 
Cytuj  
Myron napisał(a):
chyba najbardziej sluszny fire pve build,no ale z maną bedą niezle problemy


6% redukcja many + 30% kosztów z crita.

IMHO będzie znacznie lepiej z tym teraz. Zresztą zawsze był Crying na Fire buildach o mane. Sam osobiście krakałem jakiś czas temu.
Bardziej się boje o agrowanie.


Ostatnio edytowano 21 lis 2006, 16:51 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 16:53 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Po patchu szykuje sie na takie coś:

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000

Of corz onle PvE. IMHO build jest nadzwyczaj ciekawy przed BC. A i power mozna będzie zobaczyć w Naxx tych nowych motywów.

Mam pytanie , zaznaczam że nie rajdowałem high endowych instance magiem.
Dlaczego 5/5 w imp. arcane missles a nie na przykład 2/2 w arc subtlety i 3/5 w arc focus lub arc missles ?


Jedyna rzecz którą bym zmienił to właśnie to co napisaleś. Zawsze -5 res i mniejszy threat na mobach w czasie aoe a i tak zajebiście rzadko Arcane Missiles człowiek używa.

Zajebiście by było miec Clearcasting i do tego 5/5 w Empowered Fireball, ale nie da rady.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 17:12 
Cytuj  
co z tego że dasz 5/5 w empo jak nie dość że Ci zresistować może to jeszcze 3% więcej many wpierdala, imho ciagniesz się pod 63 level i masz szafe grającą :).


Posty: 15
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 17:27 
Cytuj  
Witam,

A jak tam w dodatku warriorzy dps'i sie maja ?: ) I dajcie jakis ciekawy build, bo sam juz nie mam pojecia - obojetnie czy arm czy fury lub jeszcze inaczej - wazne zeby duzy dps byl :)


Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 17:39 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
O lol , wlasnie spotkalem moba (golem) , jak go zabiłem to tooltip jego ciała wyglądał tak :
Kod:
Raging Colossus
Level 63 Elite Giant (Corpse)
Requires Mining

Dobry pomysł mieli ludzie z blizza ;]


Pisali o tym, będą też mobki "krzaczaste" z których będzie można pozyskać rośliny przy pomocy herbalism :)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 18:06 
Cytuj  
rom123 napisał(a):
Witam,
A jak tam w dodatku warriorzy dps'i sie maja ?: ) I dajcie jakis ciekawy build, bo sam juz nie mam pojecia - obojetnie czy arm czy fury lub jeszcze inaczej - wazne zeby duzy dps byl :)
Pozdrawiam


Rage normalization = dla Warriorow z nieco lepszym sprzetem dps spada bo generuja o wiele mniej rage. Arms podobno tragiczne, z fury jeszcze daje rade. Zaznaczam, ze to wiadomosci zaslyszane a nie samemu testowane :).

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 22:57 
Cytuj  
mam pytanie jakie spele ma Water Elemental maga? Oprocz frost bolta ma moze frost nove???Daje jakas aure d frosta???


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 23:42 
Cytuj  
Tylko frost nova i waterbolt(nie mylic z frostboltem).


post jest nie do konca wiarygodny, mozesz go poprawic jesli sie myli


_________________
forfiter

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 23:44 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cashasty napisał(a):
O lol , wlasnie spotkalem moba (golem) , jak go zabiłem to tooltip jego ciała wyglądał tak :
Kod:
Raging Colossus
Level 63 Elite Giant (Corpse)
Requires Mining

Dobry pomysł mieli ludzie z blizza ;]


Pisali o tym, będą też mobki "krzaczaste" z których będzie można pozyskać rośliny przy pomocy herbalism :)


sa zaraz w drugiej kraince - Zangarmash

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 01:40 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
rom123 napisał(a):
Witam,
A jak tam w dodatku warriorzy dps'i sie maja ?: ) I dajcie jakis ciekawy build, bo sam juz nie mam pojecia - obojetnie czy arm czy fury lub jeszcze inaczej - wazne zeby duzy dps byl :)
Pozdrawiam


Rage normalization = dla Warriorow z nieco lepszym sprzetem dps spada bo generuja o wiele mniej rage. Arms podobno tragiczne, z fury jeszcze daje rade. Zaznaczam, ze to wiadomosci zaslyszane a nie samemu testowane :).


Testowalem mojego warka na PTS i golym okiem widac zmiejszony przyrost rage a co za tym idzie spory nerf dps. Na farming arms w w miare podobal, furry jakos mnie troche zawiodl. Na normalnym serwerze jako furry warek robilem srednio ok 30-40 % wiekszy dps niz arms. W tym samym sprzecie na PTR dps troche sie wyrownal. Lekka przewagaw dps jest wciaz na furry, pomimo iz mam prawie 350 atack power i 3% hita wiecej, za to brak impale z drzewka arms. PvP duzo nie gralem, bo z pingiem 700 nie da sie normalnie grac :( Najbardziej karali mnie magowie, ktorzy 5500 hp potrafili zjechac w 3-5 sekund. Jak mialem CD na trinkecie to nawet nie zdazylem ich raz uderzyc a lezalem :(

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 08:52 
Cytuj  
http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=1264
wyglad setow to juz lekka przesada...
rogal bedzie wygladal jak szkieletor ?
a ja mam w ogole pytanie: jakie wrazenia po rogalach w tbc? nei mam prawie w ogole info o tym


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 10:07 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=1264
wyglad setow to juz lekka przesada...
rogal bedzie wygladal jak szkieletor ?
a ja mam w ogole pytanie: jakie wrazenia po rogalach w tbc? nei mam prawie w ogole info o tym


W Group PvE średnie, w PvP ponoć niezłe.
DPS jak zawsze, chociaż teraz ludzie wolą w teamie druida w cat formie ze względu na +5% crit, aure która dodatkowo leczy po critach.
Ogólnie chyba wiele się nie zmieniło rogal nadal ma dobry DPS.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 12:43 
Cytuj  
fajnie. dzieki o2
a co do nowych umiejetnosci sa jakies opninie ? np z noweggo assasination builda mucostam wydaje sie sredniawe... myle sie ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.