mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 11:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
akurat tylko widzialem filmik tego rogala jak rozwala warriora ze spinalem ;)

A warrior jakis dobry byl? Bo jak tak to nawet drzewo nie pomoze :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 11:25 
Cytuj  
ten warrior zanim sie ruszyl to go nie bylo... jak widac ten legendary item roxuje ;)

tutaj to bylo:
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16 ... sc&start=0

tu ten krotki film:
http://fury.fi/~vilu/videos/thunderfury.avi


_________________
.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 18:11 
Cytuj  
Cytuj:
Dual Wield dobry do levelowania? ja leveluje z 2-H sword buildem i jest tak:
charge->ms->hit->hit>execute i do nastepnego moba.....czasami jak procnie sword spec to musze czekac na cooldown charge

jakos sobie nie wyobrazam zeby sie dalo szybciej......


No do levelowania chyba faktycznie najlepszy jest Arms / Fury build. Z prostej przyczyny. W Dual wieldzie na wejsciu ma sie 24 % miss czyli co czwarty cios nie dochodzi celu. Ponizej 60 lvl nie ma praktycznie mozliwosci zebrania itemow chance to hit.

Tak wiec Fury build:
a) Levelovanie - NIE
b) samotne grindowanie - TAK (genialne wrecz)

W ogole mam Fury build, uwazam, ze mam jedne z najlepszych itemow do tego builda na serwerze na ktorym gram (troche nieskromnie zabrzmialo :) ) wiec cos niecos wiem :) Aktualnie probuje tzw. healing build, ale jeden czlon sporo mnie zawiodl ;)

Ogolnie mowiac Fury warrior ma masakryczny dps. Dosc wspomniec, ze taki Deathbringer (1H Axe) gdy wlaczy sie flurry (a wlacza sie po kazdym criticalu) jest bronia jednoreczna majaca 73 DPS ! A przeciez jest jeszcze offhand tez dostajacy dopalacz z flurry ...

Jednakze, zeby ten build sie sprawowal pieknie to trzeba miec i piekne itemy. To nie jest tak jak przy arms / fury gdzie tak naprawde wsytarczy imba bron i wycinamy bo wszystko ogranicza sie do MS spam (ewentualnie sweeping strikes i jedziemy). Tutaj DPS rosnie / spada wykladniczo. Majac bardzo slabe (dla builda fury) itemy mozna zadawac nawet sporo mniejszy dps niz "normalny" warek (zjedza nas missed'y, bedzie kulala generacja rage'u itd), natomiast majac bardzo dobre itemy mozna uzyskac niewiarygodny przyrost mocy. (zazebia sie flurry (zalezne od crit), chance to hit (generacja rage'u), attack power (bloodthirst, generacja rage'u)

Idealnie bije sie moby pojedyncze , powolne, majace mase hp (nie przymierzajac, taki Molten Giant albo Magmadar), dobrze bije sie tez moby majace mniej hp, bedace w grupach (masa rage wiec praktycznie non stop spam whierlwind, cleave). Natomiast stosunkowo slabiej wypada przy mobach ruchomych (skoro juz przyklady z mc byly to np. "pan kamyk" ;) (elementale) ), ginacych szybko. Bo Max dps osiagamy dopiero po pewnej chwili, gdy juz sie "rozgrzejemy" (no chyba, ze na wejsciu crit :) ). Wiec jak mob ginie po 5 sek to jest troche ciezej, choc jak bedzie odpowiednia czestotliwosc to tez damy rade :)

Ogolnie moge polecic fury build (w zasadzie to ja fury / prot jestem), ale tym, ktorzy maja mozliwosci. Praktycznie podstawa to itemy chance to hit typu: Onyxia Tooth Pendant, Flameguard Gauntlets (ap), Onslaught Girlde, Band of accuria, Don Julio Band, Lionheart Helm i inne itemy chance to hit. Dopiero jak mamy ok +8 % lub wyzej chance to hit z itemow to mozna rozpoczac zabawe.


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 20:03 
Cytuj  
ten wojownik to jakis noob byl , tak sie dal pojechac przez tego rogue

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 20:30 
Cytuj  
Z tego co tu czytam rozumiem że od 20 lvl nie opłaca się bić dual wield.
Najlpeiej 2h weapon?
Acha i mam pytanie - czy gra ktos na Emerald Dreamie?? Jeśli tak to jeśli jest kowalem mógłby mi zrobic taki mieczyk(jestem początkujący więc dużeo skills nie trzeba). Chodzi mi o ten którego uczy się na skillu 95 i jest gdzięs na 13 lvl(okolice). Wysłałbym materiały i troche forsy jeśli chcecie za zrobienie. Mój nick Engra

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 04:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ten warrior zanim sie ruszyl to go nie bylo... jak widac ten legendary item roxuje ;)

tutaj to bylo:
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16 ... sc&start=0

tu ten krotki film:
http://fury.fi/~vilu/videos/thunderfury.avi


Ten warek nic nie zrobil, nie uzyl trinketu do wyjscia ze stuna, nie walnal piercing h/nie rzucil demo do wykrycia roga/ nie uzyl Intim Shouta aby go chodz na chwile powstrzymac/ ewentualnie nie zaczal walki z shield+1h -> 2h/ rog mial pelno jakis buffow ktorych nie jestem w stanie sie dopatrzec

ogolnie Insignia of the Horde i rog mialby problemy ... btw Thunderfury to naprawde potezna bron....


_________________
Testament - BL EU Warlock

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 09:43 
Cytuj  
cambel napisał(a):
ten wojownik to jakis noob byl , tak sie dal pojechac przez tego rogue

LOL. A Might i Spinal spadly mu z nieba. Walczyles kiedys z kims, kto ma Thunderfury? Powodzenia.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 11:04 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
cambel napisał(a):
ten wojownik to jakis noob byl , tak sie dal pojechac przez tego rogue

LOL. A Might i Spinal spadly mu z nieba. Walczyles kiedys z kims, kto ma Thunderfury? Powodzenia.


nie z nieba tylko z MC które z PVP wiele wspólnego nie ma

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 12:15 
Cytuj  
generalnie ŻADEN melee nie ma szans 1vs.1 z gościem (rogue czy warr) uzbrojonym w windseekera. Proc jest na tyle częsty, że nawet z porównywalnym sprzętem jak własciciel tego sworda zadajemy mu i tak o 20 procent mniej obrazeń. Ostatnio ogladałem duel prot warriora z windseekera z prot warriorem z deathbringerem (poza tym prównywalny sprzęt - might set + drillboer). Gość z deathbringerem oczywiście przegrał a własciciel windseekera miał jeszcze 60%hp

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 12:43 
Cytuj  
kac napisał(a):
generalnie ŻADEN melee nie ma szans 1vs.1 z gościem (rogue czy warr) uzbrojonym w windseekera. Proc jest na tyle częsty, że nawet z porównywalnym sprzętem jak własciciel tego sworda zadajemy mu i tak o 20 procent mniej obrazeń. Ostatnio ogladałem duel prot warriora z windseekera z prot warriorem z deathbringerem (poza tym prównywalny sprzęt - might set + drillboer). Gość z deathbringerem oczywiście przegrał a własciciel windseekera miał jeszcze 60%hp

Proc jest strasznie czesty po prostu, jakies 4-5 razy na walke, to jest bonusowe 1.5k dmg, do tego dochodzi debuff.


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:54 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
cambel napisał(a):
ten wojownik to jakis noob byl , tak sie dal pojechac przez tego rogue

LOL. A Might i Spinal spadly mu z nieba. Walczyles kiedys z kims, kto ma Thunderfury? Powodzenia.


znaczy to tyle ze koles farmil duzo itemy , to samo tyczy sie tego rogue , nie znaczy to o jego/ich umiejetnosciach
zreszta jak ktos wspomnial wczesniej , wojonik nie zrobil nic , dlaczego ?
bo noob byl , kolo nie mial trinkietu , ktory przerywa stuna dlaczego ? bo woli miec Blackhand's Breadth czy Counterattack Lodestone , chce miec wysoki crit czy attack power i widziec cyferki XXX XXXX a umrzec od rogue
to ze masz mighta , spinala i wysoki crit nie daje ci wygranej , a ten rogue pewnie mysli ze jak ma pomarancz w lapie to jest mega killer

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 18:11 
Cytuj  
cambel napisał(a):
bo noob byl , kolo nie mial trinkietu


to według ciebie każdy kto nie ma insignia trinketu to noob ??

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 18:16 
Cytuj  
nieznasz ich wiec ich nie obrazaj od noobow, glownie w tym filmiku chodzi o to jak szybko ten rogal go zjechal cala walka od cs do death woja trwa 9-10s sprobuj tego dokonac bez tych itemkow


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 19:01 
Cytuj  
jezeli ten filmik byl nagrany specjalnie po to zeby pokazac jak szybko mozna zjechac warriora to zrozumiem to ze warrior nic nie zrobil a jedynie sluzyl za manekina , bo w prawdzimym pvp (9-10 sek to jest duzo) nie zrobic nic przez ten czas to porazka i moge spokojnie nazwac taka osobe noobem (w szczegolnosci osobe , ktora jest ubrana w epiki a da sie tak pojechac )
nie , nie kazdy to noob , kto nie ma trinkiety tego , ale zawsze trzeba miec cos (jakiegos asa w rekawie ) zeby zrekompensowac ta strate , bo trinkiet , ktory przerywa stuna jest bardza poteznym przedmiotem

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 19:11 
Cytuj  
cos tam ten woj robil pol hp rogalowi zabral...

*

Posty: 61
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 23:26 
Cytuj  
Niechcialem zakladac nowego topicu dlatego zadam te pytania tutaj.

1.Z tego co widze na roznych filikach z warriorami oni stale maja full rage :o
a ja ciesze sie jak mi do 50 podskoczy :( jak oni to robia???

2. Od jakiego lev dostaje sie jakies sensowne ataki w bersekker stance?Niby najlepsze crit sa w tym stancie a u mnie dupa.Gra mi sie owiele trudniej niz w Battle stance

Moze mi ktos to wyjasnic??
Mam 44 lev
Tak tak wiem jestem Noobem :(

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 09:38 
Cytuj  
cambel napisał(a):
jezeli ten filmik byl nagrany specjalnie po to zeby pokazac jak szybko mozna zjechac warriora to zrozumiem to ze warrior nic nie zrobil a jedynie sluzyl za manekina , bo w prawdzimym pvp (9-10 sek to jest duzo) nie zrobic nic przez ten czas to porazka i moge spokojnie nazwac taka osobe noobem (w szczegolnosci osobe , ktora jest ubrana w epiki a da sie tak pojechac )
nie , nie kazdy to noob , kto nie ma trinkiety tego , ale zawsze trzeba miec cos (jakiegos asa w rekawie ) zeby zrekompensowac ta strate , bo trinkiet , ktory przerywa stuna jest bardza poteznym przedmiotem

Trinket przerywa tylko jeden rodzaj rogue'owskiego stuna (kidney shot) .
Tu macie innych noobow: http://fury.fi/~vilu/videos/thunderfury2.avi

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 09:41 
Cytuj  
Szczuras_666 napisał(a):
Niechcialem zakladac nowego topicu dlatego zadam te pytania tutaj.

1.Z tego co widze na roznych filikach z warriorami oni stale maja full rage :o
a ja ciesze sie jak mi do 50 podskoczy :( jak oni to robia???

Nie wszyscy :). Full rage maja Ci, ktorzy duzo dmg dostaja.

Cytuj:
2. Od jakiego lev dostaje sie jakies sensowne ataki w bersekker stance?Niby najlepsze crit sa w tym stancie a u mnie dupa.Gra mi sie owiele trudniej niz w Battle stance

Jedyny cios jaki dostajesz do zerker stance to whirlwind, nie pamietam na ktorym levelu (no i pummel, ale to inna bajka).
[Edit] oups, jeszcze slam, ale to w PVP trudno zastosowac

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 19:44 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Trinket przerywa tylko jeden rodzaj rogue'owskiego stuna (kidney shot) .
Tu macie innych noobow: http://fury.fi/~vilu/videos/thunderfury2.avi

A berserker rage drugi (gouge).

Zenujacy ten filmik. Ci warkowie to chyba za kukly robili. Zaden nie wrzucal hamstring + demo + thunderclap.

Ba, co lepsi z bronia 2h rozpoczynali w berku wiedzac, ze na wejsciu dostana stuna i zainkasuja spory damage.

Ogolnie hamstring + demo + thunderclap + decent 1h / shield = gosc z thunderfury lezy i kwiczy.

3/4 kandydatow tam to taureni. Niech zawalczy z dobrym orkiem to na 10 dueli, 10 bedzie gryzl trawe.


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 20:56 
Cytuj  
Zoltan , chcialbym zobaczyc tego rogue walczacego z przeciwnikiem wyposazonym w
- Green Whelp Armor
- 2 x Freezing Band
- Styleen's Impeding Scarab
- Aegis of the Blood God+2% chance to block lub zielona tarcze z 4 %(z tym nie jestem pewnien )szansa na blok+2% chance to block
- Gnomish Mind Control Cap *
- Goblin Rocket Helmet lub Horned Viking Helmet
- Gnomish Death Ray

przeciwnika , ktory potrafi i wykorzystuje w walce takie przedmioty jak
- Dreamless Sleep Potion czy Greater Dreamless Sleep Potion
- Goblin Land Mine

nie mowiac o wielu innych uzyteczynych przedmiotach i potionkach , ktore mozna wykorzystac

* dlaczego Gnomish Mind Control Cap , bo po uzyciu tego mozna zrobic wiele uzyteczny rzeczy ( wychodzimy z kombat ) np:
- wymina GMC na Goblin Rocket Helmet lub Horned Viking Helmet

- wymina trinkietow , wymina armora
- postawic Goblin Land Mine ( moze wybuchnac powyzej 1k , jezeli bedzie crit )
- pijemy Dreamless Sleep Potion czy Greater Dreamless Sleep Potion
- mozna zapodac na bron Frost Oil (jezeli nie mamy)
- jemy i pijemy

po wymianie GMC na Goblin Rocket Helmet (czasami po uzyciu tego helmu wychodzimy z kombet ) dostajemy kolejna szanse na zastosowanie Goblin Land Mine , Dreamless Sleep Potion czy Greater Dreamless Sleep Potion , Frost Oil oraz wiele innych

prawie wszystko to co wymienilem wyzej mozna zastosowac jak zadziala Green Whelp Armor

jestes w hordzie , chcesz wkur.... paladina a walka przebiega nie na twoja korzysc ? GMC+Heartstone , GRH+ HS lub GWA+HS
widziales paladina prot/holy ubranego w to co wymienilem i wykorzystujacego te zabawki walczacego z rogue lub warem = OBRONA ABSOLUTNA

czy widziales takie kombo jak: HOJ + 4xReckbomb + GRH + GLM + GSR lub Goblin Sapper Charge + Hammer of Wrath
czy widziales bardzo ciekawe kombo z udzialem bojowych petow + Oil of Immolation ? watpie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.