mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 00:58 
Cytuj  
cambel napisał(a):
czy widziales takie kombo jak: HOJ + 4xReckbomb + GRH + GLM + GSR lub Goblin Sapper Charge + Hammer of Wrath
czy widziales bardzo ciekawe kombo z udzialem bojowych petow + Oil of Immolation ? watpie

Nie widzialem. Wiesz dlaczego? Bo taki proc jaki wymieniles zdaza sie raz na 100 lat. Ja mowie o walce z zywym przeciwnikiem, ktory kontratakuje i wymusza zmiany taktyki, a nie zajeciach z teorii.
PS. Wole Magic Dust od Green Whelp Armor, po co polegac na procu?


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 10:22 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
cambel napisał(a):
czy widziales takie kombo jak: HOJ + 4xReckbomb + GRH + GLM + GSR lub Goblin Sapper Charge + Hammer of Wrath
czy widziales bardzo ciekawe kombo z udzialem bojowych petow + Oil of Immolation ? watpie

Nie widzialem. Wiesz dlaczego? Bo taki proc jaki wymieniles zdaza sie raz na 100 lat. Ja mowie o walce z zywym przeciwnikiem, ktory kontratakuje i wymusza zmiany taktyki, a nie zajeciach z teorii.
PS. Wole Magic Dust od Green Whelp Armor, po co polegac na procu?


kup armor i pierscienie , walcz z 10 - 15 razy z rogue to wtedy porozmawiamy o procu bo teraz to nie wiesz co mowisz
magic dust (bardziej przydatny na casterow ) jest spoko ale i tak nie przebije tego armora , zreszta farmowanie MD to $%#$% przy takim % na dropa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 13:16 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/profile.html?61771

spinal do tego co ma ten rogal jest niczym ;) Prawda, ze ten warek w sumie nic nie zrobil walczac z tym rogalem, ale nie wiem czy nawet jeakby zrobil czy to by cos mu pomoglo...


_________________
.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 14:02 
Cytuj  
To samo robi z takim warkiem rogue z viskagiem czy z jego off-haned w mainie, tutaj to kwestia builda adrenaline rush, kolega ma ten build, jest prawie full epix i ma viskaga, walka z warriorem 5.5k hp iles tam def (tez full epix prawie) trwala 8 sec. Uwierzcie mi ze wcale ten sword nie jest jakis przezajebisty dla roga, rogue z nurfed jest wrecz zawiedziony nim ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 21:19 
Cytuj  
Warto zajrzec i poczytac http://evilempireguild.org/guides/ , duzo ciekawych informacji na temat warriora.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 16:59 
Cytuj  
krotkie pytanko, od jakiego drzewka zaczac idac w 31/20 arms/fury? czy moze brac z kazdego co przydatne?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 17:14 
Cytuj  
niekoniecznie to ma zbyt duze znaczenie ale raczej chyba wazniejszy jest arms (by miec MS)... chociaz sam dalem w miedzy czasie w cruelty w fury...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 18:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
niekoniecznie to ma zbyt duze znaczenie ale raczej chyba wazniejszy jest arms (by miec MS)... chociaz sam dalem w miedzy czasie w cruelty w fury...
zdecydowanie uważam że Ally Warrior jest najlepszy w PvP z drzewem protection - ze szczególnym naciskiem na Defiance 8)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 18:58 
Cytuj  
Jak sie idzie w 31/20 to najlepiej jak bedzie sie mialo juz na 40lv mortal strike, co przyspieszy levelowanie, wiec wszystko najpierw w arms. Sam jednak dalem pierwsze 5 talentow w cruelty (5% krytyka na poczatku zawsze sie przyda). Pozniej na 35lv zresetowalem talenty (to tylko 1 G :) ) i rozdalem tak: War 35lv , i w ten sposob po 5 levelach moglem sie cieszyc MS-em.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 09:55 
Cytuj  
niestety wydaje mi się że to nie ma dużego znaczenia bo przed lvl 60 warrior jest wielokrotnie słabszy niż z high endowym sprzętem (stosunkowo) - leje go każdy, a MS to skill praktycznie wyłacznie do PVP

wynika to głównie z tego że ciężko w PvP połączyć: HP, siłe, zręczność, parowanie, uniki, szanse na kritikala.

Warrior przed Molten Core to niestety Gimp :-?

przykładowo: jak zaczynałem lvl 60 miałęm 3800 HP i 28 krita, teraz mam 5500 i 25 crita - o reszcie nie wspomne ale to powiinno dawac wyobrażenie o tym jaka jest różnica w PVP (np w walce z magiem albo Rogue)


_________________
psn

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
niestety wydaje mi się że to nie ma dużego znaczenia bo przed lvl 60 warrior jest wielokrotnie słabszy niż z high endowym sprzętem (stosunkowo) - leje go każdy, a MS to skill praktycznie wyłacznie do PVP

wynika to głównie z tego że ciężko w PvP połączyć: HP, siłe, zręczność, parowanie, uniki, szanse na kritikala.

Warrior przed Molten Core to niestety Gimp :-?

przykładowo: jak zaczynałem lvl 60 miałęm 3800 HP i 28 krita, teraz mam 5500 i 25 crita - o reszcie nie wspomne ale to powiinno dawac wyobrażenie o tym jaka jest różnica w PVP (np w walce z magiem albo Rogue)



He he Deshroom,ładny sprzęcik.Po co komu sprzęt za range,jak można równie dobry z MC skombinować :D.Oczywiscie sprzętem za rangem też bym nie pogardził.Też bym kurde chciał Nighta albo blooda dla mojego rogala.Niestety póki co moja glidia nie chodzi do MC :D.Nie mówiąc już o ZG itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:09 
Cytuj  
sprzecik mam na "WTF ?" po duelu ale chyba przyznaz że polewałeś z Warriorów w duelach do levelu 60 :wink:
takim przykładowym Parry i dodge po 14% doprowadzam Rogów do rozpaczy ale kiedyś było podle :-?


_________________
psn

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
sprzecik mam na "WTF ?" po duelu ale chyba przyznaz że polewałeś z Warriorów w duelach do levelu 60 :wink:
takim przykładowym Parry i dodge po 14% doprowadzam Rogów do rozpaczy ale kiedyś było podle :-?


He he warriorzy są IMBA.Porządny sprzęt i masakra co sie dzieje.Nie dość że gościa cieżko zabic bo HP ma w cholere i armora takiego że szkoda gadać to jeszcze jak skurwiel crita zasadzi to nie pozostaje nic innego jak tylko wiać :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:37 
Cytuj  
Septi napisał(a):
Deshroom napisał(a):
sprzecik mam na "WTF ?" po duelu ale chyba przyznaz że polewałeś z Warriorów w duelach do levelu 60 :wink:
takim przykładowym Parry i dodge po 14% doprowadzam Rogów do rozpaczy ale kiedyś było podle :-?


He he warriorzy są IMBA.Porządny sprzęt i masakra co sie dzieje.Nie dość że gościa cieżko zabic bo HP ma w cholere i armora takiego że szkoda gadać to jeszcze skurwiel crita zasadzi to nie pozostaje nic innego jak tylko wiać :D.
hmm, śmiem twierdzić że warrior vs rogue na tej samej klasie sprzetu warrior nie ma żadnych szans. Rogue zawsze sie może podczas walki podleczyć. praktycznie z b. dobrym rogue nie wychodze ze stuna


_________________
psn

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Septi napisał(a):
Deshroom napisał(a):
sprzecik mam na "WTF ?" po duelu ale chyba przyznaz że polewałeś z Warriorów w duelach do levelu 60 :wink:
takim przykładowym Parry i dodge po 14% doprowadzam Rogów do rozpaczy ale kiedyś było podle :-?


He he warriorzy są IMBA.Porządny sprzęt i masakra co sie dzieje.Nie dość że gościa cieżko zabic bo HP ma w cholere i armora takiego że szkoda gadać to jeszcze skurwiel crita zasadzi to nie pozostaje nic innego jak tylko wiać :D.
hmm, śmiem twierdzić że warrior vs rogue na tej samej klasie sprzetu warrior nie ma żadnych szans. Rogue zawsze sie może podczas walki podleczyć. praktycznie z b. dobrym rogue nie wychodze ze stuna


No jakbym miał Nightslayer albo Blooda to pewnie bym miał inne zdanie.Ale póki co mój rogal jedzie nie śmieciach z Strata/Scholo i UBRS.Także cieżko mi idzie z warriorami,zwłaszcza w takich setach jak twój :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:49 
Cytuj  
tu problemem jest wyłacznie dodge/parry, problem jest w tym że nie bedą ci wchodzić skille jak bede w stunie - np nabijesz sobie combo i ja ci to na koncu sparuje i mimo że bede 90% walki w stunie to dzieki temu nie umre a wszystko sie rozegra w ostatnich 5-10 sekundach jak bede miał 20% HP

wcale nie jest mi łatwo wygrać z rogue na tym samym poziomie sprzetu (BARDZO dużo zależy od tego czy koleś ma gotowe długie cooldowny)


_________________
psn

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tu problemem jest wyłacznie dodge/parry, problem jest w tym że nie bedą ci wchodzić skille jak bede w stunie - np nabijesz sobie combo i ja ci to na koncu sparuje i mimo że bede 90% walki w stunie to dzieki temu nie umre a wszystko sie rozegra w ostatnich 5-10 sekundach jak bede miał 20% HP

wcale nie jest mi łatwo wygrać z rogue na tym samym poziomie sprzetu (BARDZO dużo zależy od tego czy koleś ma gotowe długie cooldowny)


Ile ma rogal HP w full secie Nighslayer ? Będzie miał ponad 4k HP ?.No i rogale mają Leathera,zaś Wojacy Maila.Jakby rogal miał Maila to szkoda gadać co by sie działo :D.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 11:00 
Cytuj  
Wojacy maja plate.
A rogue w NS bedzie mial 4k HP.


_________________
Obrazek

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 11:04 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Wojacy maja plate.
A rogue w NS bedzie mial 4k HP.


LoL,rzeczywiscie,tyle już gram i nigdy nie zwróciłem uwagi.Zawsze myślałem że tylko paladyni używają plate.Zaś warriorzy i hunterzy maila :D.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 16:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
niestety wydaje mi się że to nie ma dużego znaczenia bo przed lvl 60 warrior jest wielokrotnie słabszy niż z high endowym sprzętem (stosunkowo) - leje go każdy, a MS to skill praktycznie wyłacznie do PVP

wynika to głównie z tego że ciężko w PvP połączyć: HP, siłe, zręczność, parowanie, uniki, szanse na kritikala.

Warrior przed Molten Core to niestety Gimp :-?

przykładowo: jak zaczynałem lvl 60 miałęm 3800 HP i 28 krita, teraz mam 5500 i 25 crita - o reszcie nie wspomne ale to powiinno dawac wyobrażenie o tym jaka jest różnica w PVP (np w walce z magiem albo Rogue)


Jesli MS to skill praktycznie wyłacznie do PVP, to jakiego Deshroom uzywasz skilla w PvE. Heroic Strike? Jesli ktos bedzie sie poslugiwal bronia dwureczna, to imo normalne jest ze powinien dazyc do tego by miec jak najszybciej MS i uzywac tego caly czas jesli tylko rage pozwala.

A co do PvP przed 60 poziomym, to wcale nie jest tak zle, racja ze warrior jest uzalezniony duzo od sprzetu, ale rozwiazanie proste - posiedziec troche na AH, wykupic sobie sprzet odpowiadajacy aktualnemu levelowi, a nie biegac w jakis zlomie sprzed 10 leveli. Aktualnie mam 50lv, ale nie powiedzialbym ze warrior bez epicow to gimp. Raz zgine ja, raz przeciwnik, wygrywac caly czas tez nie mozna. Wystarczy rozdzielic sobie dobrze talenty, poustawiac sobie odpowiednio skille, nauczyc sie szybko reagowac, miec dobry sprzet na aktualny level i bedzie dobrze.

Deshroom, jak zaczales grac warriorem, to na pewno wszystkiego nie wiedziales, zmieniales buildy, uczyles sie po prostu grac, kto wie moze jakbys teraz zrobil ponownie warriora, nie bylo by tak zle mimo braku sprzetu z MC. Moze te nieudane potyczki przed 60lv nie byly wcale spowodowane brakiem super sprzetu, bo mojego warriora nie leje prawie kazdy, a troche juz w te pvp powalczylem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.