mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 12:50 
Cytuj  
On nie przeczytał co napisał Fabianek o_O

Odpowiadająć to Strzał craftowanych nie ma , jedyne dostępne to vendorowe , Av chyba najlepsze .


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:00 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Odpowiadająć to Strzał craftowanych nie ma , jedyne dostępne to vendorowe , Av chyba najlepsze .


hmm to do levelowania lepiej gunem operowac? :S

gun do NE female pasuje jak piesc do oka :S


* a tak swoja droga juz wiem czemu hynter moze pullnac pol instancji ;-) - giev FD *


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:32 
Cytuj  
No nie xbows > guns ja osobiście używam wciąż tej z Av i jestem zadowolony
pozatym FD > Vanish ;-)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:57 
Cytuj  
to ja juz nic nie qmam w czasie levelowania jaka bron da najwyzsze wyjscie, bo przy zalozeniu ze na tym samym levelu sa takie statystyki to pociski maja przewage nad strzalami czyli gun > luk/kusza a ty piszesz kusza > gun wiec nie qmam.


* ja tylko pytam nie sprzeczam sie ani nie neguje poprostu nie rozumiem*

edit: zrobilem sobie wishliste http://ctprofiles.net/3076036 itemy pre mc bardzo latwo dostepne, przy wyborze kierowalem sie latwoscia zdobycia (krafty > ah > questy > drop) wiem ze sa jeszcze 2 pary rekawiczek ale chyba bonus setowy niewiele gorszy a koszty zdecydowanie nizsze. czy jest cos moze o czyms zapomnialem i mozna by lepiej ja ubrac ?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 33
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 16:13 
Cytuj  
tak szczerze to nie ma tu większej róznicy, pociski to max 4-5dps a hunter i tak większosc wyciąga ze sprzetu, kusze są lepsze od gunów ponieważ można nimi wyciągnąc większe krytyki i tyle. Dobór broni to chyba tylko zależy od gustu, jak gram na serwerze RP nocną elfką więc przez całą gre leciałem z łukiem w łapce pomimo tego iż miałem okazje dorwac DHC i Blasteshot Luncher'a to wolałem zaczekac na liść i Rhoka, ale cóż to tylko moje zdanie najlepiej wybierz sobie cos co fajnie wygląda i pasuje do twojej postaci, te pare dps naprawde nie zrobi wielkie różnicy.


Posty: 41
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 18:12 
Cytuj  
Fabianek -> lipny ten helm ;) zobacz http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18421 za questa w DM West, rowniez pasek z pierwszego bossa http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18393 porownywalny a zdecydowanie latwiej dostepny. W DM North z tribute wypada czasem fajny pierscionek http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18500. Co do broni to Dawns Edge to imo troche strata kasy, np. taka dzida http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18725 dropuje dosyc czesto a jest niewiele slabsza.

pzdr

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 19:14 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Odpowiadająć to Strzał craftowanych nie ma , jedyne dostępne to vendorowe , Av chyba najlepsze .
Są, w mistach masz specjalnych NPC co zamieniaja craftowane pociski na strzaly (w IF siedzi w tawernie).
Co do broni to z wolnych beda wieksze maksymalne crity ale z szybszych teoretycznie bedziesz mial wiekszy dps.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 20:19 
Cytuj  
Chyba lepsza dzida i bardzo łatwa do zdobycia: Ice Barbed Spear (zwana potocznie IBS), tyle że to jest z questa, możesz zamiast niej wybrać wypas kuszę: Bloodseeker, wtedy do rączek łatwe do wyfarmienia 2 x Bone Slicing Hatchet + 2 x +15 agi enchant. Niektórzy preferują także Barbarous Blade ale 2 x BSH lepsze IMO. Mnie się nie chciało farmić to znalazłem sobie Assassination Blade, drugi kupiłem, zrobiłem Demonslaying na obu i tak dotrwałem do Rhok'a. Jako casual nie mam niestety najmniejszych szans na lepszą broń, czyli kuszę z BWL


_________________
O.o

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 05:51 
Cytuj  
Ja chodze z 2x Dawn's Edge + 15 agi enchant i jestem bardzo zadowolony, jednak 2x crit jest cudowne. I sa szybkie i dmg mam calkiem calkiem.

Do tego u mnie na serverze nie sa one drogie i wlasciwie kazdy hunter moze sobie na nie pozwolic.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 07:18 
Cytuj  
W trakcie walki wrecz w pvp 2 x dawn's edge sie nie sprawdzaja, czesto zdarza sie, ze nie ma jednak jak uciec z walki wrecz i wtedy duze krytyki z raptorow sie BARDZO przydaja. Ze sprzetu przedrajdowego w gre wchodzi IBS (zamiast bloodseekera, uwazam ze bloodseeker jest wazniejszy) albo BB. Z dodanym enchantem 25 agility BB jest zdecydowanie ok. Przy moim sprzecie aktualnym wsadzenie 2x dawns edge z 15 agi na obu obniza mi i szanse na krytyka i zadawane obrazenia. Tak naprawde DE sa dobre na sam poczatek zabawy w pvp... Do Pve BSH sa lepsze od nich.
I.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 07:45 
Cytuj  
Fabianek

Ringi możesz dostać niezłe z DM Tarnished Elven Rings , Pasek mozna kupić GS na AH u mnie ;-) bracery też , ogólnie opłaca sie pofarmować DM całkiem niezły sprzęcik , jeśli masz możliwość Zg/AQ20 to jeszcze lepiej.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 07:46 
Cytuj  
Inkub_Pendragon napisał(a):
Tak naprawde DE sa dobre na sam poczatek zabawy w pvp... Do Pve BSH sa lepsze od nich.
I.


Hehe jaki dobry hunter bije moby melee ? :) Po to sa umiejetnosci u huntera zeby unikac takich sytuacji. Czyli dmg nie jest tak wazny w melee, jesli chodzi o Agi jest wiecej z takiego IBS ale nie na tyle by dostac 2% crit. IMO dla poczatkujacej 60 idealny gear oczywiscie +15 agi na kazdym. Wiadomo ze sa lepsze rzeczy ale na poczatek to jest tani i dobry wybor. Na inne takie fajne zabaweczki niestety musisz miec dobra raid grupe.


Posty: 33
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 08:42 
Cytuj  
heh, sądze ze 2x Assasination Blade > dwa toporki ;)
Ale najlapsza bronia pre MC jest ten sztylecik za quest w Silith (trzeba zabic Venoxisia i Kurinaxa) naprawde nie wiele wysiłku a bron swietna.

A co do mele to ofkoz ze sie przydaje, ale nie na moby ale na graczy w PvP, i pomimo tego ze z 2h sa wieksze raptorki jak dla mnie DW sie lepiej sprawdza (Brutality Blade i Thunderwood Poker ;P)
PS. Araye Argent Dawn -> TBR? ;)

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 08:55 
Cytuj  
Azazello napisał(a):
PS. Araye Argent Dawn -> TBR? ;)


Hehe Argent najlepszy i TBR tez :)

Wracajac do tematu toporki jak i 2-h maja wiele + i -. Kwestia gustu mi wieksze raptorki sa niepotrzebne lukiem zadaje dmg, ewentualnie toporkami koncze jak delikwent dojdzie :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 09:42 
Cytuj  
thx za sugestie :) jednak farmic DM, scholo czy inny 5men instnace to mi sie niechce bo bede farmil tydzien a wymienie na najblizszym zg/aq20 ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 33
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 09:53 
Cytuj  
Nie chodzi o farmienie, hełm to jest nagorda za quest, wystarczy jeden run przez DM West i już masz najlepszy hełmik dostępny przed instancjami rajdowymi, Backwood Helm jest świetny i naprawde warto poswiecic te 2h żeby go zdobyć.[/url]

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 10:11 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
thx za sugestie :) jednak farmic DM, scholo czy inny 5men instnace to mi sie niechce bo bede farmil tydzien a wymienie na najblizszym zg/aq20 ;-)


To postaraj się zdobyc set ringów z Zg , całkiem niezły cape tez leci z +hit a z AQ 20 xbow , ja naszczęscie mam w gildii osobne DKP za 20 osobowe i 40 rajdy wiec na 20 osobowych moge wyposazyc hunterka :) Przy okazji jak ci sie uda Zin'Rokh zdobyc to juz bajka do PvP :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 10:45 
Cytuj  
spx my rollujemy w 20men i mc :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 10:46 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
spx my rollujemy ;-)


My tez jeśli mamy randomy z nami ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 33
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 12:21 
Cytuj  
My mamy w ZG/AQ oddzielne DKP za to w MC/BWL roll na set itemy a na wszystkie pozostałe używamy dKP, naprawde miła sprawa po miesiącu rajdowania miałem juz 6/8Gs ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.