mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 21:19 
Cytuj  
New Ability: Pummel (Berserker Stance) (Level 3 - Instant attack that causes damage and interrupts spellcasting for a short duration.

yay ! :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 09:32 
Cytuj  
ciekawe jaki jest cooldown tego nowego pummela...
I tak jestem wkurwiony, że mimo wyraźnego jak chuj overpowered paladyna Blizzard olał sprawę i nic z tym nie zrobił.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 09:56 
Cytuj  
A skad wiesz ze nic nie zrobil? To nie jest pelna lista poprawek tylko "some changes" :)
Moze zmienia moze nie, ale nie mozna wyrokowac po niepelnej liscie... (ja sadze ze nie zmienia ;) )

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 10:11 
Cytuj  
Sądząc po wymaganym levelu na pummel ( 38 ) można się spodziewać przynajmniej 1 min na cooldown... Mam nadzieję, że nie będzie to więcej :)

Ale i tak te zmiany są super!


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 10:23 
Cytuj  
Cytuj:
Berserker Stance: Now increases critical strike chance by 3% instead of granting 10% melee haste


to jest na minus jednak - wolałbym +10 haste, dobre na klasy castujące. Chociaż jak będę miał pummela to pewnie na jedno wyjdzie.
jakby pummel działał tak jak taunt (czyli co 10s, nie zabiera rage) to można w sumie porywac się na pala...
na zmainę walić go pummelem i shield bashem (trochę niewygodnie bo trzeba zmieniać stance) i to by sprowadziło walkę do warrior vs warrior ;)

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:36 
Cytuj  
Sklad plotka o nowym buffie druida? Dadza nowt, to pewnie Mark Of The Wild uwala, bo uwazany jest za super buffa, to uwala hyh.

Z niecierpliwoscia czekam na retail Eu. Koreanska betaz pingiem 700 troche mnie wkurza. Blizz tez niezly jest: Najpierw mwoili ze Eu FB grudzien, pozniej ze koniec grudnia,a teraz juz poczatek stycznia hyh. Coz pozostaje czekac... Mysle ze w EU OB beda juz testy BattleGrounda. BTW: sluszna uwaga wyzej o tym retailu Eu poznym, przez te jezyki....

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:46 
Cytuj  
Mark mysle ze to bedzie podobny cooldown jak ma kick, w dodatku kick uniemozliwia castowanie spella jaki chcial przeciwnik uzyc przez 6sec- cooldown 10sec +gouge i kick ready ^^.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 13:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ciekawe jaki jest cooldown tego nowego pummela...
I tak jestem wkurwiony, że mimo wyraźnego jak chuj overpowered paladyna Blizzard olał sprawę i nic z tym nie zrobił.


Bo blizzard dawno wyszedł z założenia że nie nerfujemy tylko upgradujemy...

Paladyn może jest overpowered w PvE, ale w PvP nie bardzo.
Być może jest trudny do zabicia... ale szansa że on kogoś zabije jest niewielka...

P.S.
Zeby było jasne gram magiem, ale jak słysze hasła o nerfowaniu czy to szamana czy paladyna to mi się robi niedobrze...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.