mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 14:30 
Cytuj  
zawsze bedzie cos za silne i cos za slabe, taki juz urok mmorpg'ow

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 14:32 
Cytuj  
kluczyk
pytanie odnośnie FA:
to nie bedzie działało teraz tak jak leczenie banadażami innych? Tzn. pasek channeling na dole (ile on trwa? 1s, 2s, 3s?) i po zakończeniu channelingu zaczyna działać FA? Bo jak dobrze myślę to jednak nerf bo tracę 3s..
Chociaż jak się zamakruje self FA (moo dawał makro do tego) to może się zmieszcze w czasie (invicibility paladyna 10s, FA - 8s, 1s tracimy na rekację i nie wiem dokładnie ile na channeling)

Dobrze piszę czy bzdury gadam?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 14:35 
Cytuj  
true SharG - z tym że paladyn w tym momencie to ma problemy ale z dwoma wariorami na swoim lvl, bo przy jednym to włącza atak idzie siku, wraca, odpala invicibilty, healing i walczy dalej. A jak tak wyglada walka to jest to kurewsko daleko do jakiegolwiek słowa zaczynającego się na "b" w ogóle :/

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 14:47 
Cytuj  
FA działa na wyższych poziomach przez 8s, więc tyle będzie się channelować. Teraz po prostu przez te 8s nie możesz atakować ani obrywać, po patchu nie będziesz mógł także chodzić.
Walcząc z palem i tak czekasz aż mu zejdzie tarcza, więc nie ma znaczenia. Gorzej z innymi, bo już nie będzie można się zatrzymać, klepnąć makra FA i biec dalej... Ale w sumie dobrze, że to poprawili, bo to głupie było... Nie mówiąc o tym, że przecież paladyni też wrzucali bandaż i dopiero później się healowali :) Nawet z "bonusem" z MS mogli się wyhealować na maxa...

Mark24 napisał(a):
przy jednym to włącza atak idzie siku, wraca, odpala invicibilty, healing i walczy dalej

A po cholere mu tarcza i healing w walce z warriorem? 8)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:04 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
A po cholere mu tarcza i healing w walce z warriorem? 8)


nie przesadzaj kluczyk...
PS. właśnie na takich bandażujących się paladynów dobre jest rend/deep wounds - za duzo się nie wyleczy..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nerfują fear itd. więc priest i warlock też będzie do pokonania, bedzie też mozna zrywać rooty (ale to chyba tylko rogue??).


Prosze cos wiecej o nerfie feara, jak ma wygladac dokladnie? Moze jakis link :)

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie przesadzaj kluczyk...

Nie przesadzam 8)
Jedynie mówię widząc po tym filmiku, a dokładnie po jego ostatniej części.
Ja mam dopiero level 29, więc moje doświadczenia pvp warriorem są raczej niewielkie. A z paladynem to walczyłem tylko raz. I to był pala 20 leveli wyżej, więc "walka" była krótka :)
Za to wiem jak walczy rogue - z warriorem przegrałem tylko raz - był o dwa levele wyżej i pomagał mu mag ;)

A poza tym warrior naprawdę mi się podoba :D
Z główną postacią czekam na EU i na razie zdecydowany byłem grać jako rogue... Ale im więcej gram warriorem, tym bardziej się do niego przekonuję... Może dmg nie jest największy, może w grupowym pvp zchodza zanim się naprawdę rozkręcą, ale zdecydowanie coś w warriorze jest... Może kiedyś to znajdę :)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
PS. właśnie na takich bandażujących się paladynów dobre jest rend/deep wounds - za duzo się nie wyleczy..

No i oczywiście na vanish rogue... :)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:20 
Cytuj  
Wysłany: 21 Gru 2004 15:45 Temat postu: Cytuj

Pieszczoch napisał:
(...) i nauczcie sie wrezcie obracac postaca za pomoca drugiegio przycisku myszy. Bylejaki Rogue by dorwal takiego warra jak na filmiku to backstabami by go zjadl na dziendobry.

Dobry rogue niezależnie od Twojego skilla wsadzi Ci trzy backstaby - po cheap shocie, po gouge, po kidney shocie



backstab smierdzi kidney tez ale co ja tam wiem...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:21 
Cytuj  
eee kluczyk przesadzasz, nie przegrałem ani jednej walki z rogue oprócz kilku pojedynków z ae (a i tak zdecydowaną większość wygrywałem). Z rogue wygrywasz bardzo łatwo wystarczy klikanie na overpower i ruszanie dupą a nie stanie w miejscu. Jak jesteś wredny to robisz rogue jeszcze disarm i konczysz efektownym execute - oni to lubią podobno. Ale jak nie masz tego zmakrowanego (disarm bo to inna stanca) to szkoda klikania lepiej trzmać rękę na overpower. to jest chyba jedyna klasa jaką warrior ownuje bez problemu ;)

Paladyn robi mniejszy damage niż warrior - ostatni film się nie liczy :P

Mac:
fear ma róznie działać, tzn. można go całkiem resistnąć, może działać całe 15s, może działać 1s. Tyle co przeczytałem na szybkiego. Jak ktoś wnikał w szczegóły to proszę o sprostowanie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:29 
Cytuj  
lol kurwa
ty mark24 to jestes chyba mistrzem plakania...
myslsiz ze pal ownuje tylko warriora?
a widzisz tu narzekania hunterow, roque czy warlockow ze ciezko im z palem ? nie ?? ops...

lol war ma problemy z palem i szamanem i odrazu placz...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:35 
Cytuj  
a widzisz tu narzekania hunterow, roque czy warlockow ze ciezko im z palem ? nie ?? ops...

Bo moze jako jedynie uskuteczniamy jakies czyne pvp tutaj a nie piszemy bzdury. Warriora zabije i 4 lvl wyzszego i tak kazda klase , z pallem dobrym a nie jakims noskillem trzeba sie nameczyc. Duzo zalezy od critow i missow.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:35 
Cytuj  
na razie moje zainteresowania obracają się wokół warr vs pal.
Gdzieś już pisałem, że wcale nie uważam by warr był mocno nerfnięty i by potrzebował jakiegoś dodatku (chociaż pummel jest całkiem ok i na pewno pomoże przy walce z klasami castującymi). Zawsze pisałem, że pal jest za mocny w porównaniu z KAŻDĄ z pozostałych klas (może oprócz maga który go utrzyma na odległość).

Mam zarzucić cytatami czy sam znajdziesz?
Jak znajdę sposób na pokonanie paladyna to zmienię powód płaczu. Czy taka odpowiedź ciebie satysfakcjonuje Postal?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
fear ma róznie działać, tzn. można go całkiem resistnąć, może działać całe 15s, może działać 1s. Tyle co przeczytałem na szybkiego. Jak ktoś wnikał w szczegóły to proszę o sprostowanie.


Niestety nie moge nic znalezc na ten temat :(
Link plz.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 16:06 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Niestety nie moge nic znalezc na ten temat :(
Link plz.

Nie ma nic na ten temat jeszcze. Tylko info z patch notes z europejskiej strony WoWa, że zmieni się czas i działanie feara, sapa i polymorpha.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 17:46 
Cytuj  
no chyba ten sam patch własnie zaciągamy, nie sądzę by wersja EU różniła się od wersji US..

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 17:56 
Cytuj  
Nowy pummel działa tak :

Cytuj:
Rank 1
instant
10 rage cost
10 sec cooldown

Pummel the target for 20 damage.
It also interrupts spellcasting and prevents any spell in that school from being cast for 4 sec.

Pummel rank 2 is 58 level and does 30 more damage.

Basicaly its the same as Shield Bash.


Ujdzie :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 18:03 
Cytuj  
patrzcie w połączeniu z shieldbashem - caster ma jakieś 2s wolnego czasu by coś wycastować:
Cytuj:
Shield Bash
Protection 10 Rage
Instant cast 12 sec cooldown
5 yd range
Requires Shields
Bashes the target with your shield for 6 damage. It also interrupts spellcasting and prevents any spell in that school from being cast for 6 sec.


pijemy potionek na rage i klepiemy na zmianę pummel, shield bash :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 18:20 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
backstab smierdzi kidney tez ale co ja tam wiem...


Chyba na wyzszym lvl bo ja jak chce wygrac z Warrem (duel czy contested territory) to uzywam backstaba usilujac byc jak najwiecej czasu za jego plecami zeby mnie za duzo nie walil, a taki backstab za 200dmg (crit) jest bardzo fajny, :D

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 07:01 
Cytuj  
Tylko chcialem zwrocic uwage, ze ten filmik wydaje sie wyjatkowo ustawiany:

-Warrior nie zmienia stances, jest ciagle w berserker
-nie uzywa zbyt efektywnie Hamstring
-pozwala Palladynowi okladac sie po plecach
-brak shield bash czy pummel (w zaleznosci od wyboru broni)

Pozdrawiam i przypominam o zasadach postowania (nie klocic mi sie! ;) ).


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.