mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 14:33 
 
wez pod uwagę lvl pieszczocha i paladynow. zresztą chodziło o fun i już :)


Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 14:44 
 
W kategorii "fun" - owszem. Ja osobiście nie napadam graczy wykonujących questy, ale gdyby mnie ktoś na mnie w trakcie robienia questu wskoczył, to może zmieniłbym zdanie :) Ale to w końcu serwer pvp.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 15:06 
 
czym nagrywasz? bo ja chcialem nagrywac pare dueli ale fps spadal do 2 wiec raczej nie za abrdzo duel by wygladal :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 15:11 
 
Logan chyba troche nie rozumiesz, sprobuje wymienic dokladnie o co chodzi :)
1.Najwazniejsze jest to ze ci paldkowie jak dochodzi co do czego w zamieszaniu nie potrafia zabic slabego w defenzywie rogue majac przewage liczebna. Dokladniej to jest wielki LOL ze maja problem z orientacja i targetowaniem IMO wiekszosc paladynow potrafi tylko wlaczyc atak i sie leczyc, reszte to gowno potrafia.
2.OMG 10-20% hp i zylem jeszcze przez minute (w momencie jak skrypt sie wlancza "heal me" jest ponizej 20%), jeden hit i by mnie zabili wiec odsylam do pkt.1
3.To sie udalo 2 razy! Pierwszy raz zrobilem naprowadzajac z wlaczonym evasion train szkieletow na nich i Vanish, a na dodatek przezylem (no nie do konca paldkowie zdechli a ja trafilem na chodzacego szkieleta pozniej). A za drugim razem, co juz nagralem, lepiej zareagowali poniewaz odrazu odbiegl jeden pally i drugi zaczol mu pomagac, co i tak gowno dalo bo zgranie ich bylo do kitu.
4.Moge sobie reke uciac ze 4 innych klas od ktorych sie wymaga myslenia nie przezylbym nawet 30 sekund.

PS.Nazwa tematu zmieniona :D

EDIT:Postal ja nagrywam frapsem

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 15:17 
 
Pieszczoch napisał(a):
4.Moge sobie reke uciac ze 4 innych klas od ktorych sie wymaga myslenia nie przezylbym nawet 30 sekund.


też mi się tak wydaje 8) Na pewno Pieszczoch zaprezentował w tym filmiku więcej skilla niż ta 4 palów razem wzięta do tego pomnożona x2 bo dwa razy dali się załatwić w podobny sposób.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 15:26 
 
Mark ale popelnilem straszny blad i dlatego ogladalem chyba 20razy ten filmik zeby wykuc na pamiec niektore posuniecia. Mianowicie w 1:25s filmiku dostaje aggro od szkieletorka i w tym momencie przybilem gwozdz do swojej trumny :(

I wlasnie na tym caly pic polega, duele, rzucanie sie na grupy nascie razy zeby tylko zapamietac bledy i szlifowac odruchy w grze. Nie wazne jak se wykujesz taktyke zawsze popelnia sie podstawowe bledy. Ja wybierajac paladyna, ktorego chcialem zaatakowac kierowalem sie na tego, ktory tankowal (tych z drugiej strony se darowalem by by mnie juz wykryli).
Chcialem zrobic ambush, wcisnelem (jak na filmiku widac) sap, co by nic nie dalo bo hit od moba i dalej wali, a co najgorsze nawet sap nie zrobilem bo dostalem od AOE i zdjelo stealth.

Nie balem sie aggro mobkow bo wiem jak to dziala itd., poprostu neiktorzy zamiast walic w statsy powinni troche poswiecic czasu na takie zabawy i zaowocuje to lepszymi efektami.


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 16:13 
 
Pare filmow z zycia elfa druida . Niedlugo gram w ta gre, a wiec prosze o wyrozumialosc. www.carnivale.prv.pl

pierwszy - vs tauren druid 23 lvl

drugi - vs orc warrior 25 lvl

trzeci - vs 27 lvl (atak z zaskoczenia xD )

i ostatni - vs warrior 35 lvl ( dlugo sie meczyl ze mna ,pewnie byl wiekszym noobem ode mnie :O )

Programy ktore uzylem do zrobienia tych filmow,moze sie komus przyda :
- Fraps 2.3.3
-VirtualDub 1.6.2
- Divx Pro 5.2.1 lub Xvid codec 1.0.3

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 16:20 
 
Pieszczoch napisał(a):
Logan chyba troche nie rozumiesz, sprobuje wymienic dokladnie o co chodzi :)
1.Najwazniejsze jest to ze ci paldkowie jak dochodzi co do czego w zamieszaniu nie potrafia zabic slabego w defenzywie rogue majac przewage liczebna. Dokladniej to jest wielki LOL ze maja problem z orientacja i targetowaniem IMO wiekszosc paladynow potrafi tylko wlaczyc atak i sie leczyc, reszte to gowno potrafia.
2.OMG 10-20% hp i zylem jeszcze przez minute (w momencie jak skrypt sie wlancza "heal me" jest ponizej 20%), jeden hit i by mnie zabili wiec odsylam do pkt.1
3.To sie udalo 2 razy! Pierwszy raz zrobilem naprowadzajac z wlaczonym evasion train szkieletow na nich i Vanish, a na dodatek przezylem (no nie do konca paldkowie zdechli a ja trafilem na chodzacego szkieleta pozniej). A za drugim razem, co juz nagralem, lepiej zareagowali poniewaz odrazu odbiegl jeden pally i drugi zaczol mu pomagac, co i tak gowno dalo bo zgranie ich bylo do kitu.
4.Moge sobie reke uciac ze 4 innych klas od ktorych sie wymaga myslenia nie przezylbym nawet 30 sekund.

PS.Nazwa tematu zmieniona :D

EDIT:Postal ja nagrywam frapsem


Tego co im zabrakło to praktyki (z rogue) i koordynacji (Teamspeak). Mieliśmy podobną sytuację w Alerac z sandem/Namiem /Skidzem. Mieliśmy upierdliwego rogue który próbowł nas zabić na kazdy mozliwy sposób atakując nas z zaskoczenia (był wyzszym lv od nas) i zginoł tam chyba ze 15 razy (cały czas wracał nie wiedząc czemu :wtf: ) Jedyne co najbardziej wkurzało to fakt jak łatwo mozna uciec rogue :wink:

Niepotrzebnie panikowali. Jak cie coś stuka w plecy to pierwsze co się powinno robić to shild i seal of justice na rogue a jak ucieka to stun lub net od engyniera lub spead pontion. Najczestszym błędndem jest zuzywanie stuna za wczesnie. :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 21:44 
 
Mogles dzwiek wyciachac i dac troche lepsza jakosc. A co do paladynow to obstawiam na paczke dwunastoletnich dzieciakow. Rozumiem, ze przy tym zamieszaniu mozna sie pogubic, ale zeby drugi raz dac sie zaskoczyc...


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 01:00 
 
Ehh Pieszczoch zaczynam żałować że nie rozwinąłem rogue zamiast maga ;)
Postnij to na oficjalnym forum SH lub pvp .

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 02:04 
 
Pieszczochowi gratuluje skilla... "w lapie" jak to bigi mowi. Rogue jest fakt - najtrudniejsza chyba postacia i majaca najwieksze mozliwosci. Filmik pokazuje jak 1 sprytny rogue potrafi zamieszac w duzym ( bo 4-5 osobowym ) party. Wykorzystales bardzo ladnie mocne strony lotrzyka, a banda gejowskich palla okazala sie byc beznadziejnie slaba i nie potrafili sie odnalezc w czasie tej walki.Filmik powinienes lekko obrobic moze jakas muza i poscic w swiat :)

Ataki na innych w czasie gdzi Ci walcza z mobami, robia questy czy cokolwiek innego uwazam za calkowiecie normalne i poprawne spolecznie hyh. Jesli komus sie to nie podoba, to nie rozumiem po co server PvP wybral. Sam padlem tak wiele razy i zabijalem tak nie raz. Troche chamskie jest moze jedynie uganianie sie za sporo slabszym wrogiem. Atak w odpowiednim momencie i w odpowiedni sposob to niewatpliwie wazna umiejetnosc. W koncu WoW to "zycie" i nie sklada sie ono z samych umowionych dueli.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 04:15 
 
Co do puszczania tego w swiat i obrobienia muzyka, to nie mam czasu (umiem sie bawic oprawa video i audio), ale za to jak ktos chce niech se wyedytuje to jak chce i pusci w swiat :D

Ja i tak zabardzo nie moge, a zarazem pewnie Xanth by niechcial zobaczyc ogromnego traffic na serwerze swoim.

Wiec chetni pm, pierwszy dostanie prawa autorskie 8)
W koncu by nikt nie chcial tego w 4 wersjach audio rekodowane przez 4 rozne osoby (taki przyklad).

Jedyny credit jaki chce to zeby, ktos napisal ze Knox mercanaries nie takie jazdy robia :D

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 05:51 
 
Dla mnie zabicie delikwenta, który walczy z potworkami jest takim samym swinstwem jak uganianie sie za graczami ze znacznie nizszym levelem. Efekt domina/reakcja lancuchowa: zabili mnie podczas questowania to i ja bede tak zabijal. Typowe ludzkie myslenie. W kazdym badz razie, w tym przypadku, chodzi o gre, wiec ogolnie nie ma sie o co wpieniac. Byle z umiarem... :>

pawel020 - niezle te filmiki; zabawna muzyka (czyt.: nie pasuje, ale to co) i dobra jakosc. Najlepszy jest ten z taurenem druidem.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 05:52 
 
Z chęcią bym zobaczył whines paladynków na oficjalnym forum WOW po obejrzeniu tego filmiku ;) . Koniecznie postnij z jakimś fajnym komentarzem jak to 4 gay palas < 1 rogue.

Co do tematu : Ciekawy filmik z gry frost/arcane maga .Świetna muzyka.


http://www.guildvsguild.com/nuke/modules/media/pafiledb.php?action=file&id=73


Ostatnio edytowano 6 sty 2005, 12:05 przez Razorback6(3), łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 09:03 
 
Razorback6(3) - ano ciekawy, tylko zauważ, że również w tym przypadku przeciwnicy to osoby kompletnie nie mojacy skill'a, bądź nie znający swojej klasy. Natomiast Woland znał swoją postać perfekcyjnie. Przykład: shaman, który nie użyl purge,frost shocka (!), atakowanie maga, będąc jeden koło drugiego itp itp. W tej chwili, gdzie gracze grają już dość długo (nie mówie tu a palladynach, gdzie w większości przypadkach brak skilla :P), takie zabawy maga kończą się praktycznie jego śmiercią.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 11:12 
 
Tamten troll mage z którym walczył (i przegrywał) Wolan nie był taki zły , miał zaskakująco dużą liczbę hp jak na maga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 18:02 
 
poniewaz mamy zime, to moze wojna na śnieżki ? :)

http://files.ingame.de/wow/movies/fans/snowball.zip

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 00:46 
 
No Pieszczoch pokazales power rogue gratz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 02:39 
 
Mam pytanko do Warlockow:
Czy jesli koncowka walki wyglada nastepujaco;
Kod:
XXX suffers dmg from ...
XXX suffers 22 from ZZZ Flame Shock
XXX is afflicted by Drain Soul.
XXX dies.

i wyglada to tak, ze nie wyswietlilo sie resisted w chacie,
to czy ostatni hit jest moj? [bo nie pamietam, czy cyferki nad glowa sie zaswiecily]

Jesli jest moj, to sie bede zaraz chwalil, jesli nie, to sie zamkne w sobie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 02:43 
 
Jezeli Flame shock i Drain sould bylo tylko i wylacznie twoje to tak to byles ty, CHYBA ze masz na combat chacie wylaczone dmg innych ludzi wiec tu jest mozliwosc ze ktos sie jednak wcisnol miedzy ciebie a dead "targetu" :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.