mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 19:51 
Cytuj  
Jaki UP, zreszta napisali ze te serki co 16 h beda lezec to gracze dostana 24h for free dodatkowo, a SH lezy caly czas....;[

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 19:51 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Chodzilo mi o to, ze miales odpowiedni do tego topic, nie ze byla tam odpowiedz
Nie wyrazilem sie jasno...

A wiesz, ze nawet nie pomyslalem o tym, zeby tam pisac? Jakos tak juz przywyklem, ze na tym forum pisze sie w watku, ktory akurat czytasz... Niezaleznie od tematu 8)

Ale zeby nie bylo, ze cham i prostak jestem - SH juz wstal :D

EDIT: tzn pojawil sie na liscie...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.


Ostatnio edytowano 13 sty 2005, 19:53 przez kluczyk, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 19:53 
Cytuj  
Chcialem powkurwiac z tym UP i wstal :W

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 19:53 
Cytuj  
kluczyk czy Ty przypadkiem nie jestes tym , jak mu tam z tych kluczykof od afery orlenowskiej? :P sry za OT

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 19:57 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
kluczyk czy Ty przypadkiem nie jestes tym , jak mu tam z tych kluczykof od afery orlenowskiej? :P sry za OT


Orlen... Orlen... A mozliwe.
Czy to nie w Burning Stepes bylo?


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.


Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 21:24 
Cytuj  
ok a moze ktos wie kto jest odpowiedzialny za wy......lenie mi konta ?
przy próbie zalogowania wyskakuje mi ze niby wpisałem niepoprawnie login i hasełko, to samo ma kumpel,
czy ktos ma jakiś pomysł? tylko prosze bez zadnych podśmiechow ok?


Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 22:08 
Cytuj  
roball napisał(a):
US retail?

nie mowie - o koreańskiej becie,
posiadałem dwa konta:
najpierw na pierwszym które odstąpiłem kumplowi dziwnym trafem zgineła mu postać po właczeniu ponownym serwerów
potem jakieś 2 godziny po tym przełaczając sie pomiedzy postaciami (wylogu i ponownie zaloguj ) gra zaczeła wyzucać mi komunikat ze nieprawidłowy login i hasło i tak jest juz od wtorku
z samą grą mam wszystko ok, bo nadal moge sie zalogować na całkiem inne koto jeszcze innego znajomego czy ma ktos jakiś pomysł?

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 22:47 
Cytuj  
Wyniuchali zes jest Polak, a nie Koreanczyk :)


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 08:31 
Cytuj  
nie nie skonczyla sie. w chwili gdy pisales tego posta wlasnie hydre tluklem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 11:52 
Cytuj  
za 4 dni się skonczy


Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:15 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
za 4 dni się skonczy

na ile to jest potwierdzone info ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:17 
Cytuj  
taki komunikat się pojawia w log window

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:17 
Cytuj  
na 63.4% ;)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:18 
Cytuj  
Ummm Pisze przy wyborze postaci w lewym dolnym rogu?

Pozdrawiam

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 19:10 
Cytuj  
tak

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 19:30 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
tak


to było pytanie retoryczne ;p

ale nvm ;]

Pozdrawiam

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 20:08 
Cytuj  
Skoro retoryczne to po kiego piszesz/zadajesz? :)


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 20:35 
Cytuj  
truetly napisał(a):
Skoro retoryczne to po kiego piszesz/zadajesz? :)


mmm źle się wyraziłem a ty się czepiasz ;p... może nie tyle retoryczne a hmm... była to forma odpowiedzi pytaniem na pytanie kolegi kacza80 na ile to info jest pewne (na które zapewne odpowiedź miał przed nosem przy logowaniu)...

O.o uh zakręciłem troche, ale jak nie zrozumiałeś tego odrazu to niewiem jak ci to wytłumaczyć :]

Pozdrawiam


Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 04:23 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
truetly napisał(a):
Skoro retoryczne to po kiego piszesz/zadajesz? :)


mmm źle się wyraziłem a ty się czepiasz ;p... może nie tyle retoryczne a hmm... była to forma odpowiedzi pytaniem na pytanie kolegi kacza80 na ile to info jest pewne (na które zapewne odpowiedź miał przed nosem przy logowaniu)...

O.o uh zakręciłem troche, ale jak nie zrozumiałeś tego odrazu to niewiem jak ci to wytłumaczyć :]

Pozdrawiam


nierozumie, wydaje mi sie ze niektórzy piszą na tym forum- po to, aby pisać (co Wy ilość postów w ten sposób sobie nabijacie, i niby przez to taki autorytet mieć bedziecie ?). Osobiście uważam, ze jeżeli ktoś zadaje pytanie, to należy mu odpowiedzieć, a jeśli sie nie na to nie ma ochoty to poprostu nie pisze sie nic. :/

zadałem takie a nie inne pytanie na temat długości trawnia bety, ponieważ nie wiedziałem na ile to jest pewne,
a co do wypowiedzi miedzy innymi Pana Goatus, to mam do powiedzenia tylko tyle na temat takich "PYTAŃ RETORYCZNYCH"
ABYŚ SIE AUTOR ZASTANOWIŁ 5 RAZY (DWA TO ZDECYDOWANIE ZA MAŁO) ZA NIM COŚ NAPISZE
NIEMOŻNA ZOBACZYĆ (WASZEGO PROBLEMY) W LEWYM DOLNYM ROGU SKORO NIE MOZNA SIE ZALOGOWAĆ, O CZYM PISAŁEM WCZEŚNIEJ, JAK BY (AUTOR) CZYTAŁ UWAŻNIE TO NIE PIER....Ł BY TAKICH KOCMOPOŁÓW.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 06:02 
Cytuj  
lol?

Ja proponuje ci wyjść na półgodzinny spacerek, odświerzyć się chłodnym powietrzem. Potem usiąść gdzieś w wygodnym fotelu i ochłonąć przez następną godzine popijając np ciepłe mleczko albo co tam wolisz. Dopiero potem zajrzeć na forum :]

Moja odpowiedź nie była ani bardzo złośliwa ani bardzo wredna do tego zawierała w sobie to o co pytałeś (tzn powiedziałem gdzie to info masz ;p). Powinieneś brać jakąś poprawkę na swoją nadwrażliwość zanim na kogoś naskoczysz :]

hmm a i proponuje oddać klawiaturę do serwisu bo chyba ci się capslock zaciął ;p

Edit: A tak swoją drogą:

kacza80 napisał(a):
najpierw na pierwszym które odstąpiłem kumplowi dziwnym trafem zgineła mu postać po właczeniu ponownym serwerów
potem jakieś 2 godziny po tym przełaczając sie pomiedzy postaciami (wylogu i ponownie zaloguj ) gra zaczeła wyzucać mi komunikat ze nieprawidłowy login i hasło i tak jest juz od wtorku
z samą grą mam wszystko ok, bo nadal moge sie zalogować na całkiem inne koto jeszcze innego znajomego czy ma ktos jakiś pomysł?


Piszesz wyraźnie że mogłeś się zalogować na inne konto po serv maint. było to 13 stycznia. O ile dobrze pamiętam to info zaczeło mi się wyswietlać na 7 dni przed terminem. Teraz wyświetla mi się 3 dni, mamy 16 stycznia więc 13 stycznia napewno było to widoczne. Zresztą wcześniej też. Mała rozbieżność?

Taka mała rada... zanim na mnie naskoczysz przynajmniej sprawdź że masz o co...

Pozdrawiam
BTW:"KOCMOPOŁÓW" to określenie mi się bardzo podoba :] chyba sobie wydrukuje i w ramkę oprawie ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.