mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 14:38 
Cytuj  
Moze ktos z was wie:
Czy sa narzucone jakies przerwy czasowe miedzy odejsciem z jednej gildiii,a dolaczeniem do drugiej ? Czy mozna to zrobic w 2 min bez problemu ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 16:24 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A jak umowisz gildie allies v. horde na bojke? Chyba, ze na jakims zewnetrzym forum z dokladnym okresleniem dnia, miejsca i godziny. .


no to chyba jedyne wyjscie by sie umawiac :)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 18:14 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
mi przed chwilą kolega podał link do topicu, gdzie alliance się wypowiadają :) hehe, niezły ubaw miałem czytając niektóre posty :o check it out


To dobrze, ze sie usmiales. Jezeli nie zauwazyles to wlasnie o to chodzilo :).

Pieszczoch napisał(a):
OMG
4. W Polsce jest chyba tylko jedna ale i tak bardzo slabo zorganizowana gildia Hordy, wiec niewiem jak chcesz ja doradzilem ci obiektywnie

Ja wiem ze chodzimy ciagle pijani, spaleni, nieprzytomni i do portalu instancji nie potrafimy trafic czasem :D Ale jestesmy zorganizowani!, huh.

A tak na powaznie jest Gildia i jej forum (ciut nizej) Outcasts, a ten komentarz az mnie dobil BN DORK!


Heh za bardzo to wy sie nie reklamujecie, wiec tez o waszym istnieniu nie wiedzielismy. A z BN DORK nie trafiles.

RoozTer napisał(a):
Right . NOC ... Hmm bylem tam i .. coz wg mnie to banda kretynow, zagralem kilka dni i poszedlem w piz** do hordy na server 7 i tam jestem w gildii Grim Howl-miedzynarodowa z L2 chyba z tego co wiem, jest nas tylko narazie 10, reszta dolaczy po retailu i gra mi sie milion razy lepiej niz z 30 kretynami z NOC-y ktorzy maja sie za mastachow. Mi paladyn smierdzi, ale nie oglaszam tego publicznie, bo chyba kazdemu z hordy to gowno smierdzi :D i kazdy to wie.


Tylko 1 osoba odeszla od nas z wlasnej woli. Reszta zostala wyrzucona. Jakbys podal pod jakim nickiem byles to moge zaczac z toba prowadzic dyskusje. A nikt sie u nas za "mastacha" nie uwaza. Nie wiem skad to wziales... A z tym ze Horda smierdzi... no bo kurcze smierdzi! Moze nie cala Horda, ale Undead smierdza. Posluchajcie ich speechow. Sami sie do tego przyznaja.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 18:17 
Cytuj  
Ale smieszny ten topik, juz drugi post powoduje wesolosc
Cytuj:
po twojej sygnaturce wnioskuje ze chcesz zagrac palladynem

Przypomnial mi sie wczorajszy mini rajd Alliance na XR, 90% atakujacych bylo paladynami..


_________________
.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 20:31 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
a tak z ciekawości, czy są czasami jakieś starcia guild vs guild? ;-)
wyjda battlefields to i takie pewnie sie pojawia, mysle jednak , ze takie spotkania trzeba bedzie jakos ustalac przez www itd.


Posty: 4
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 21:37 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
Jakie znacie polskie Gildie w WoW i czy maja swoje strony www ?
Chcialbym sie rozeznac troche w rynku :>


Na beta PvE powstało IMPULSE PL. Jest nas dziesięcioro. Zasad nie ma żadnych po za tym żeby się dobrze bawić. Leveli nie mamy wypasionych (od 20 do 40 ). Gildia jak sama nazwa wskazuje jest tylko dla polaków. Jeśli komuś to nie pasuje to nie musi wstępować. Strona przechodzi jeszcze faze testów ale na dniach będzie aktywna. Reaktywacja w finalu pewna - powtanie w ciągu pierwszych 48 godzin grania :)

Pozdrawiam wszystkich

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 00:17 
Cytuj  
o to mi właśnie chodziło, by takie spotkanai umawiać z wyprzedzniem.. nie wiem email/gg/irc/icq/jabber/msn/whatever, form komunikacji jest pełno, a każdy (kazda?) guild (guilidia?) ma swój (swoją?) jakąś "zbiorową" forme komunikacji, a jak nie to jeden drugiemu powie i tyle :)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 01:16 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
a każdy (kazda?) guild (guilidia?)

moze gildia??...


_________________
retired...

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 01:59 
Cytuj  
teoretycznie sa areny gdzie mozna jakies gvg umawiac najlepiej via jakies forum (np na offcial realm forum) z wlasna jak i przeciwna frakcja.

teoretyzujac moze dojsc w przyszlosci do eventow ( np liga?) oficjalnych lub nieoficjalnym (gracze).
Ostatnio na sh jakas gidlia robila wewnetrzny tournament 2v2 np wiec czesc gildii zabezpieczala arene przed alllies a czesc rozgrywala walki 2v2 wewnatrz heh.


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 08:24 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
o to mi właśnie chodziło, by takie spotkanai umawiać z wyprzedzniem.. nie wiem email/gg/irc/icq/jabber/msn/whatever, form komunikacji jest pełno, a każdy (kazda?) guild (guilidia?) ma swój (swoją?) jakąś "zbiorową" forme komunikacji, a jak nie to jeden drugiemu powie i tyle :)


Form komunikacji w samej grze jest kilka, najprostrza to czat gildii. Inna, jesli wymaga wyslania info do graczy offline to list. Sama gra zapewnia dostarczenie przesylki za jedyne 30 miedzi :) a daje to mozliwosc porozumienia sie z graczami ktorzy nie udostepniaja GG czy swojego publicznego emaila.

Pozdrawiam

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 08:46 
Cytuj  
DUNE -- alliance - Shattered Hand --- US

na dzien dzisiejszy sami polacy okolo 20 osob lvl rozne od 10 do 60 :)
w skladzie mamy nawet kobitke :)

nie mamy strony
( tz DUNE ma bo to znany klan ze scen sc , cs , d2-hc, w3, )

jesli jestes zaintereswany to pm - fibak/dunewalker, beton/aqq,

zaznaczam ze przenosimy sie na EU ( wikszosc guildii ) i tam ruszamy jako DUNE ale tu juz bedzie duzo wiecej osob przewaznie gracze W3


_________________
gole babki i czekoladki

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 10:02 
Cytuj  
DUNE -- alliance - Shattered Hand --- US fajnie sie was bije


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 10:38 
Cytuj  
i o to chodzi : )

woczoraj byl jakis dzien ze zamast exp ( aqq ) to wiecje sie przypychalismy z horda :P
ale w SV to stnadard : )


_________________
gole babki i czekoladki

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 11:15 
Cytuj  
a to ciebie wczoraj w sv zbilem afk byles or something


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 11:25 
Cytuj  
ja wczoraj straszyłem jakiegoś maga gnoma z DUNE moim kodo. Uciekał a ja po nim skakałem ;)

Nie zabiłem bo wiedziałem, ze polak, zresztą wcześniej zgankowałem kilku lowlvl alliance tam i mi się własnie przejadło.

P.S.
Cytuj:
zaznaczam ze przenosimy sie na EU ( wikszosc guildii ) i tam ruszamy jako DUNE ale tu juz bedzie duzo wiecej osob przewaznie gracze W3


Skyfang ze sobą zabierzcie to byśmy ownowali alliance na wszystkie możliwe sposoby ;)

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 13:34 
Cytuj  
mozliwe ze mnie : P i prawda ze kilka razy bylem afk :) czasem musze wyjsc z moim real petem na spacerek :)

mark ten mag to pewnie sobila :)


_________________
gole babki i czekoladki


Posty: 4
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 22:02 
Cytuj  
Impulse PL ma już swoje forum pod adresem: www.impulsepl.prv.pl , forum przeznaczone jest dla członków gildii, ale goście mogą się czegoś o nas dowiedzieć czytając ogłoszenia.

--
Thad

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 22:55 
Cytuj  
Obrazek

Historia:

Szept… … miliony lat temu… szept… podczas panowania Tytanów i Panteonu, coś zaistniało
Wraz z narodzinami Sargerasa najpotężniejszego z gigantów przypadkowo powołano do życia tajemniczą i bezimienną istotę. Tajemniczą, bo wówczas nikt nie wiedział o jej istnieniu, bezimienną, bo nikt nie nadał jej imienia. Powstałą ona z resztek magii, która posłużyła do stworzenia potężnego giganta Sargerasa i cienia padającego na niego w pierwszych minutach jego życia …
Owa istota posiadała czysty umysł, będącym czystą kartą, na której miały zapisać się historie świata... Także te okupione krwią, cierpieniem i innymi okropnościami zwane Czarnymi Wiekami. Istota ta była widoczna tylko jako cień, od początku swego stworzenia.
Żyjąc w cieniu przez te wszystkie lata docierały do niej zniekształcone przez rzeczywistość odbite echem informacje co to jest cierpienie i radości, dobra i zło.
Szept.. Po upływie wielu wieków, często ogarniętych wojną, krwią i cierpieniem, nauczyła się przewidywać Czarne Wieki. Chcąc poznać dobra i zło, zaczęła przekazywać swą ogromną wiedzę o magii i sztukach walki zwykłym śmiertelnikom.. Słyszeli ją nieliczni jej szepty były mieszane z wiatrem, z gwarem bitew, z krzykiem niemowlęcia.
Lecz każde jej słowo było warte tyle co lata walki, setki przeczytanych ksiąg czy tony złota. Ten co słyszy podąża własną drogą dokonując własnych wyborów, nie istotny jest kolor krwi strona czy rasa istotne jest poznanie… poznanie tego, co nie poznane. Cień księżyca, w cieniu coś jest, nieliczni to dostrzegają lecz jest na pewno jest. Przemówił przemówił cichym szeptem do każdego z nich nakazując udać się na miejsce spotkania z braćmi … Szept… usłyszeli wybrani, którzy też jako pierwsi dotarli na miejsce spotkania i stworzyli bezimienną gildie nazwaną kilka wieków później Gildią Czarnych Wieków. Przysięga… on słucha… on obserwuje….. on poznaje. Dwie drogi… dla szlachetnych i dobrych, druga zaś dla dotkniętych złem …
Bracia można ich poznać po czarnych oczach gdy spoglądają w księżyc, który pamięta przeszłość tego świata tak jak tajemnicza Istota Cienia. Nieznani zapomniani są wszędzie obserwują słyszą uczą, walczą gromadzą wiedze


Jeżeli ktoś już jest pewien, że kupi Wowa będzie grał hordą i lubi trzymać klimat typowy dla gier RPG zapraszam do Gildii Black Aeons. Na razie zebrałem garstkę znajomych osób w dość podeszłym wieku :P ale jesteśmy otwarci na każdego co ma zapał i jest w miarę zrównoważony.

Oto skrócony regulamin ( może sie troche zmienić) będzie również przysięga

1. Każdy członek Gildii musi przestrzegać praw gildii "Prawo jest prawem".
2. "Prawo jest Prawem" i musi być przestrzegane miecz zgładzi tego co nie zrobi tego.
3. Dobre imię Gildii jest ważniejsze niż me własne i wszystko co posiadam nie splamię jego tak i jak mego własnego.
4. Me życie to Gildia a co ma w niej zostać ma para z gęby nie rozpowie w szelak.
5. Me czyny i sława nie będzie należna programom i czitą gdyż ich nie użyje
6. Brzydzi mnie żebractwo o itemy wszelkie, nie biegam za ludźmi nie proszę o złoto, gdy mi trzeba czegoś od tego mam braci.
7. Mym wrogiem wróg mego brata z Gildii
8. Gildia jest mym domem a dom ma się jeden.
9. Me ramie nie opuści przyjaciela w boju
10. Znam wszystkich i każdy mnie zna na tym to polega dam odzew na wołanie brata z Gildii mojej

Nie podaje linka do serwisu bo narazie padł a nowy jeszce nie jest w pełni gotowy. Bedziemy grali na serwie PVP tym samym co reszta polaków po stronie Hordy

Dla chętnych moje gg : 4042341

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 23:19 
Cytuj  
Przekombinowane tbh


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 23:29 
Cytuj  
Nice imo :-)
Wreszcie jakas odmiana :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.