mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 08:27 
Cytuj  
Zia napisał(a):
(jezeli nazwiesz sobie orka Adolf_H, to na drugi dzien znajdziesz list od devsow, a imie zmienia ci na randomowe) :P


Na zwykłych serwerkach też zostanie zmienione na randomowe - naming policy jest takie samo dla kazdego typu serwerow.

Serwer RP - ciekawy pomysł sam się nad tym zastanawiałem - hmm może kiedyś. Obostrzenia rzeczywiście są spore - wystarczy poczytać na głównej stronie WOW-a.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 10:24 
Cytuj  
Od czasu jak oficjalnym tabardem Knoxów został płaczący miś na różowym tle przeniosłem się na RP server (to było ponad moje siły).
Jestem chyba jedynym polakiem na Earthen Ring i bawię się naprawdę dobrze (oczywiście nie dla tego, że nie ma Polaków, zwyczajnie się przyzwyczaiłem)

RP nie jest tam jakieś strasznie sztywne no i trafiają się naprawdę fajni ludzie, którzy potrafią grać RP i świetnie im to wychodzi.

Gram alliance dla odmiany i jestem zadowolony.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 10:27 
Cytuj  
O2 Tabard sie juz dawno zmienil :P

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 10:49 
Cytuj  
Dawno odszedłem hehe
A jaki teraz? kwiatki? :P

Ale tak na serio, to nawet się specjalnie wtedy nie stawiałem, większość była zadowolona, to co się będę rzucał...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 11:13 
Cytuj  
jezli dla ciebie tabard>m8s to dobrze ze grasz w allinace


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 11:26 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Od czasu jak oficjalnym tabardem Knoxów został płaczący miś na różowym tle przeniosłem się na RP server (to było ponad moje siły).


No to wow dostalo kolejnego plusa u mnie, zawsze chcialem miec rozowego misia na plecach :lol:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 11:32 
Cytuj  
Ja tam zawsze marzyłem o czasce punischera na czarnym tle. Zdecydowanie bardzo męski motyw i tylko dla prawdziwych twardzieli :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 11:38 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
A jaki teraz? kwiatki? :P

Nie, nadal misio. Na bardziej "oczojebnym" tle. Przynajmniej wyrozniamy sie z tlumu l33t czaszek na czarnym tle.

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 11:52 
Cytuj  
Oczywiscie jeszcze naszym taurenom znaczymy dupska wypalajac im pr0n na "wolowince".
Trzeba w koncu znaczyc swoje bydlo :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 11:56 
Cytuj  
dobrze, że jak się chodzi w plate to nie widać ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 12:05 
Cytuj  
Ironia jest to ze akurat taureni w animacji jak stoja i nic nie robia to sie wlasnie tam drapia od czasu do czasu hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 12:31 
Cytuj  
Bo ich swedzi znamie gildiowe wypalone na dupie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 13:36 
Cytuj  
Sicko :P


_________________
.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:19 
Cytuj  
Widzę, że temat się rozwinął. Cieszę się niezmiernie, że jednak na tym forum jest kilka osób, które podzielają moje oczekiwania. Nie będę się odnosił do komentarzy czołowych "retorów" tego forum na mój temat, pomimo tego że dowiedziałem się, że jestem żałosny, coś tam pierdole itp. Nie chcę żeby ten temat zmienił się bagno wzajemnych, żałosnych ataków. Panowie i chłopcy! „Jeden woli jak mu skrzypce grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą" i jak uczy to stare przysłowie, nie próbujcie mnie na siłę przekonywać, że wasze żołnierzyki są fajniejsze od moich.

Żywię nadzieję, że jednak ten temat będzie się rozwijał jak już powstaną serwery RP UE i wszystkie te "nooby", które lubią czasami porozmawiać przyjmując pewną konwencję, znajdą tutaj swój azyl.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 20:06 
Cytuj  
Po kilku textach, jakie dzisiaj uslyszalem od fanow b-netu zamierzajacych grac WoW zaczynam traktowac BG jako miejsce do realnej ucieczki gdyby klimat na "nieklimatycznych" serwerach byl zbyt podly

A po tym:
Zia napisał(a):
sir, hearing you exotic accent i see you are from distance lands" itp

Nie boje sie juz tak o niedociagniecia w angielskim ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 21:37 
Cytuj  
Wlasnie ja jesli zdecyduje sie sprobowac gry na serwerze rpg to bedzie to ucieczka od glupoty jaka niewatpliwie bedzie szerzyla sie na serwerach pvp. Mysle iz poprostu bedzie tam latwiej spotkac milych inteigentnych ludzi ktorzy nie beda ograniczac swojej interakcji z innymi graczami do zawolan typu LFG,TY itp czy tez "killowania n00bow" z przeciwnej frakcji.
Eh gdyby zrobili serwer rpg/pvp to bym napewno gral wlasnie tam


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 21:55 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Eh gdyby zrobili serwer rpg/pvp to bym napewno gral wlasnie tam

z tego co wiem to serwery rpg nie beda kompletnie "wykastrowane" z pvp, chyba maja byc battlegrouds, poprostu nie bedzie takiej swobody w zabijaniu przeciwnika jak na pvp


_________________
mac

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 22:09 
Cytuj  
dontforget napisał(a):
Vercin napisał(a):
Eh gdyby zrobili serwer rpg/pvp to bym napewno gral wlasnie tam

z tego co wiem to serwery rpg nie beda kompletnie "wykastrowane" z pvp, chyba maja byc battlegrouds, poprostu nie bedzie takiej swobody w zabijaniu przeciwnika jak na pvp


RP w tej chwili = PvE z dodatkowymi restrykcjami co do zachowania graczy itd

Pozdrawiam

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 00:39 
Cytuj  
Czy to znaczy, że na serwerach RP walka będzie ograniczała się jedynie do tępienia stworów zamieszkujących świat? Co w takim razie ze stroną przeciwną. Tak jak lubię rozmawiać, to w żadnym wypadku nie zamierzam chociażby słowa zamienić z "odwiecznym wrogiem" 8) .
Jeżeli ktoś ma doświadczenie, to proszę o rozjaśnienie mi kwestii.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 00:42 
Cytuj  
Na RP i PvE jedynym sposobem wlaczenia statusu PvP jest zabicie npca z przeciwnej frakcji. Jak juz masz wlaczony status PvP, to kazdy moze cie atakowac, a ty tylko tego, ktory ciebie zaatakowal.

Poprostu kazdy tam lata "niebieski" nawet na contested, jak ktos wlaczy status PvP, jest dla ciebie "zolty" do czasu, az go zaatakujesz. Wtedy i tobie wlacza sie status PvP. Generalnie, robiac raid na miasto frakcji przeciwnej masz 95% pewnosci, ze zamieni sie to w regularna bitwe PvP. Wystarczy ubic jakiegos npca i gwarantuje, ze zawsze znajdzie sie ktos, kto ciebie zaatakuje ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.