mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 22:09 
Cytuj  
Priest ktory uzywa mc w 1v2 raczej nie wie co robi :)

Osobiscie mam problem tylko z dwiemia klasami - shaman (raczej rzadko spotykani w alliance.. ;)) i rogue (jesli to on atakuje).

Gram undead.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 22:15 
Cytuj  
wiesz jakby chciał to by nas pojechał , mnie zdziwił fakt że Azzie miał jednak rację - kupy nikt nie ruszy :]


Posty: 41
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 23:37 
Cytuj  
Ok, ale jeszcze mi nieodpowiedzieliście w sposub jednoznaczyny, kto swoimi czarami zadaje więcej obrażeń na high level? mag czy szaman?

I taki drugie pytanie: Na maga najlepiej nadaje sie gnom? A czy człowiek tesz jest w miare dobry czy raczej do maga czarodzieja niepasuje, bo ja osobiscie nielubie gnomów :evil:


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
takiś pewien? , opowiem dzisiejszą historyjkę

Poszedłem moim d0rfem paladynem 18 lev , wraz z priestem też na 18 do Ashenvale , napotkaliśmy samotnego trolla priesta , level 28+ , podejrzewam że ponad 30 miał , specjalnie się nami nie przejął
, zaczałem go łupać w plecy , priest nadal nas traktowal jak natrętne muchy , mina mu zrzedła kiedy zjechaliśmy mu hp do 1/3 , wtedy puścił shielda i zaczał się healować , rzucił nawet mind control na mojego towarzysza , ale zadawał mi nedzny dmg więc olałem i spokojnie kruszyłem trolla , w końcu priest zawołał kumpli , którzy nas rozjechali jak walce , szkoda że nie nagrałem tego , zabawnie to wyglądało jak małe kurduple skaczą dookoła wysokiego trolla :]


never underestimate your opponent :)
powinien byl puscic psychic scream... dot, nuke, smite priesta, < heal - bandaz, jesli nie mial na sobie dota, wzglednie dispel i pozniej bandaz ; badz po prostu flash heal > priest jest dead, teraz pora na pala... ;)

ale to wszystko tak ladnie wyglada w teorii, nigdy nie wiadomo jakie warunki sa po drugiej stronie. /lag, low fps, noob, wylana cola na klawiature, etc./

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 02:08 
Cytuj  
Wzialem dzis udzial w low lvl raidzie na elfy na serwie PvE ;]
1/2 skladu to shamany - z ciekawych skilli docenilem ressurecta poza tym postac odsc zywotna, ale nie moj styl gry [gralem nim tylko 20lvl]

Raid na PvE to swietna zabawa, zwlaszcza jak z raidu zostalo nas 2 rogue i nikt z elfow nie mial flagi pvp. Znalezlismy jednak metode na smieszny ally- jeden podchodzi blisko party jakiegos, siada, odkrywa sie i udaje afk, a drugi staje ze przyszlymi ofiarami ;] ubaw po pachy, teraz na 100% robie rogue jako alta...


priest > all - tylko nad "holy czy shadow" mysle juz drugi tydzien


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 02:43 
Cytuj  
paken napisał(a):
Ok, ale jeszcze mi nieodpowiedzieliście w sposub jednoznaczyny, kto swoimi czarami zadaje więcej obrażeń na high level? mag czy szaman?

I taki drugie pytanie: Na maga najlepiej nadaje sie gnom? A czy człowiek tesz jest w miare dobry czy raczej do maga czarodzieja niepasuje, bo ja osobiscie nielubie gnomów :evil:

1. mag.
2. na wyzszym levelu statystki startowe nie maja znaczenia wiec bierz czym ci sie lepiej gra, ew wez pod uwage rasowe umiejetnosci.

ps zwroc troche uwagi na orty ;)


_________________
mac


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 02:49 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
priest > all - tylko nad "holy czy shadow" mysle juz drugi tydzien


ale czy priest w alliance nie ma troche ciezko w 1v1 ? chodzi mi o pojedynki z undedami (WoF) i immune na fear?


_________________
mac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 03:02 
Cytuj  
Wpierw taki ud musi przewidziec uzycie feara ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 03:20 
Cytuj  
A nie dziala to przypadkiem tak iz moze rowniez "przelamac" fear?

Glupku z posta ponizej wolam cie na ircu kurde od godziny a ty sobie forum ogladasz.


Ostatnio edytowano 5 lut 2005, 03:26 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 03:23 
Cytuj  
Owszem tak to działa :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 03:27 
Cytuj  
Undead rogue:| Jak ja ich nienawidze:D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 03:29 
Cytuj  
Pograsz z nami w hordzie zaczniesz nienawidzić tylko jednej klasy .. :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 09:58 
Cytuj  
dontforget napisał(a):
ale czy priest w alliance nie ma troche ciezko w 1v1 ? chodzi mi o pojedynki z undedami (WoF) i immune na fear?

Heh... siedze w hordzie, undead priest wlasnie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 13:19 
Cytuj  
dwarf priest ma taki skill fajny: fear ward.

najsmieszniejsze jest to, ze nigdzie nie moge znalezc opisu tego skilla /prosciej bedzie mi nabic 3 lvl w becie i samemu go sprawdzic/ ale znalazlem na jakims forum:

Cytuj:
Fear Ward is a buff that absorbs one Fear. The duration is 10 minutes and I think it has a slight cooldown on the recast.


pytanie brzmi tylko - jaki cooldown?
aha - ten skill mozna rzucac na innych z tego co wiem...
Moze niezbyt przydatne na warlocka, ale na priesta, szczegolnie gdy atakujemy go rogue - te 30s-26s cooldown powinno wystarczyc ;)

ps. sory za OT, ale taka dyskusja tutaj, wiec postanowilem dorzucic cos od siebie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 13:33 
Cytuj  
jezeli o kaplanie mowa to wlasnie chcialem sie zapytac czy ktos ma all opis skilli rasowych kaplanow? :) bo chyba dwarf i undead maja najlepsze z tego co slyszlem.

edit:
chodzi mi o te skille
- New Spell: Desperate Prayer (Level 10). (Dwarf/Human only.) (Quest)
- New Spell: Starshards (Level 10). (Night Elf only.) (Quest)
- New Spell: Touch of Weakness (Level 10). (Undead only.) (Quest)
- New Spell: Hex of Weakness (Level 10). (Troll only.) (Quest)
- New Spell: Fear Ward (Level 20). (Dwarf only.) (Quest)
- New Spell: Feedback (Level 20). (Human only.) (Quest)
- New Spell: Elune's Grace (Level 20). (Night Elf only.) (Quest)
- New Spell: Devouring Plague (Level 20). (Undead only.) (Quest)
- New Spell: Shadowguard (Level 20). (Troll only.) (Quest)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 13:59 
Cytuj  
Devouring Plague - DOT health drain.

..a tak naprawde to wszystko masz tutaj...
http://www.thottbot.com/?c=Priest


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 20:47 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Devouring Plague - DOT health drain.

..a tak naprawde to wszystko masz tutaj...
http://www.thottbot.com/?c=Priest


a fear ward? bo cos niebardzo widze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 11:53 
Cytuj  
chciałbym zapytać się odnośnie talentów. gdzie umieścić pozostałe 9 punktów ?

Shaman Talents
Minimum Required Level: 51Required Talent Points: 42

Enhancement Talents - 21 points

Ancestral Knowledge - rank 5/5
Thundering Strikes - rank 5/5
Improved Ghost Wolf - rank 2/2
Two-Handed Axes and Maces - rank 1/1
Anticipation - rank 2/5
Flurry - rank 5/5
Parry - rank 1/1

Restoration Talents - 21 points

Tidal Focus - rank 5/5
Totemic Focus - rank 5/5
Improved Lesser Healing Wave - rank 5/5
Tidal Mastery - rank 5/5
Nature's Swiftness - rank 1/1


_________________
psn

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 12:19 
Cytuj  
w obecnej sytuacji szaman jest imba i takie są fakty. ale nie mozna generalizowac. sam gram magiem i wielu szamanow ktorych spotykam konczy na cmentarzu, tak jak powiedzial juz ktos - praktycznie wszystko zalezy od gracza. w mojej opini:

szaman - przegięta hybryda , czaruje jak pogiety, w melee konkretny, wytrzymały i leczy sie, nic dodac nic ując, ale tez trzeba potrafic nim grac. wielu szamanow z natloku mozliwosci nie za bardzo wie co robic. ale faktem jest ze sa szamani naprawde dobrzy i zabic ich to robota dla kilku osob ;) moim zdaniem troche easy mode postac ale i tak doceniam dobrych szamanow, slabymi wycieram podloge :)

mag - zajebista postac ale dla graczy z odrabiną skillu. kiepski mag jest jak darmowy HK. strzał i nie ma go. ale dobry mag zabije praktycznie kazdego, no moze byc ciezko z shadow priestem. oczywiscie wszystko zalezy od builda i sytuacji jak zreszta zawsze w tej grze. ogolnie postac dosc wymagająca imo jesli chcesz cos osiagnac w pvp. bzdura jest co powiedzial ktos ze ma najlepszy dps bo obecnie daleko mu do tego. i wcale nie ma problemu z zabijaniem rogue'ow jesli wie co robi :) oczywiscie wszystko zalezy od rogue tez itd itd mozna tak w nieskonczonosc.

ogolnie wszystko to prowadzi do tego ze pytanie zadane w tym topicu jest troche bez sensu :) wybierz ta klase ktora ci sie podoba, a to czy bedziesz wymiatal zalezy tylko od ciebie

PS. jesli ktos sadzi ze gracze na 50lvl albo ci co maja 60lvl od tygodnia maja juz pojecie o czymkolwiek w sensie doswiadczenia w walkach pvp to sorry :roll:

PS2. a jak chcesz grac PvP to polecam warlocka bo znam warlockow ktorzy nigdy nie umieraja :o

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 12:29 
Cytuj  
@Desh - nie ten topic -.- Mogles skrobnac w Shaman Template topie, ale nvm.

9 pkt mowisz ?

Zeby zrobic pod Resto musialbys zrobic respeca ( brakuje tych dwoch pkt co dales w anticipation ).
W Twojej sytuacji najlepszym ( nie mowiac o respecu ) imo wyjsciem byloby dac 2 pkt w Imp WF, 2 w ancitipation ( jak juz zaczales dawac ) i 5 pkt w Toughness. Otrzymujesz dosc zjadliwego ench shama.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."


Ostatnio edytowano 7 gru 2005, 12:36 przez WhiteFoX, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.