mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 15:43 
Cytuj  
właśnie tak, ja swojemu isp wysłałem maila ,w którym przedstawiłem problem i dołączyłem prośbę o zupdatowanie firmware ( robią to raz na rok zazwyczaj :) )


_________________
you are already dead

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 10:30 
Cytuj  
Ja mam wlan (256/128 dalej od ISP jest polpak) - poczatkowo tak (w sobote) mialem latency nawet po 7000ms, szlag mnie troche trafial - obserwacje wykazaly ze czasowo karta wstrzymuje transmisje (ale tylko z wow) - generalnie smigalo, ale systematycznie bylo wstrzymanie (nawet na kilka sekund) i latency gigantyczne (gram ze szwedami i dunczykami na Shattered Hand, ktory byl teoretycznie medium).
Pingowanie AP podczas gry w wow zwracalo mi info o utracie do 40% duzych pakietow (ping -t -l 1500 IP_TEGO_CO_PINGUJEMY), swiadczy to a. obciazeniu sieci, b. w moim przypadku kiepskiej karcie sieciowej c. slabym sygnale. Wczoraj byl pan zmienil mi rallinka (msi) na dlinka na realteku (czy jakos tak) i problem jak narazie ustapil, jezeli ktos ma wlan moze jeszcze probowac przestawic transmisje z auto czy tez 11/22mb na 1mb.

Generalnie juz kiedys to pisalem bo w becie mialem podobnie tylko wtedy nie zostalo praktycznie zwalczone.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 16:04 
Cytuj  
Athlon 1,2 512 ram gf 2 mx 64
Neo+
Zero lagow i skakania :\


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 10:34 
Cytuj  
No widze ze nie tylko ja mam taki problem.
Objawy takie same jak u innych! Lag potem ALT+F4 i relog tylko czasami musze poczekac kilka minut zanim postac sie wyloguje:( Moj dostawca netu to dialog 1Mbit DSL. Jedni mówią , że to sprawa sprzetowa a inni że wina ISP. Jak jest?

Aha. Na OB EU tego nie było wszystko było super!!! A to sugeruje , że to wina blizza a nie naszych sprzetow czy ISP.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 15:50 
Cytuj  
Nie jest to wina sprzetu. Probowalem na dwoch zupelnie roznych komputerach z trzema roznymi kartami sieciowymi. I na wszystkich bylo tak samo. Na technical support forum jest 20-stronnicowy podczepiony watek z opisami problemu, rozni ludzie rozne rozwiazania tam proponuja, ale ogolnie rzecz biorac, sa to rozne obejscia ktore raczej nie dzialaja.

Obstawiam, ze Blizzard ma problem z obsluga niektorych ISP (prawdopodobnie korzystajacych z jakichs rozwiazan przyspieszajacych transfer czy jakos tak). Nie wydaje mi sie, by jakiekolwiek grzebanie w ustawieniach karty sieciowej cos jeszcze dalo. I niestety mam wrazenie ze wlasciwie pozostaje tylko czekac az byc moze rozwiaza problem.

Wiec niestety na razie moj lvl 60 priest idzie w odstawke :(

Muminus

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 21:13 
Cytuj  
Zastanawia mnie jedno. Dlaczego na becie tego nie miałem? Potwierdzam zależność im więcej postaci na ekranie tym częściej to sięzdarza. Nie ma wizyty w IF zeby tego nie było a jak sie szwędam po Loch Modan to jest ok nawet kilka godzin. A wejde do IF i trach.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 09:12 
Cytuj  
No bo w Loch Modan masz kilku ludzi na raz. A w IF masz kilkadziesiat + mase NPCow + AH. Co ciekawe, jak sobie stoje w IF w mniej zaludnionych obszarach (np. Fornlorn Cave) to jest raczej ok.

Co wiecej, podobno ten problem zaczal sie dopiero pojawiac od jakiegos tam patcha w styczniu. NIe umiem powiedziec, bo wczesniej mialem za maly lvl zeby chodzic po raidach, ale faktycznie w IF kiedys bylo lepiej.

Muminus

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:19 
Cytuj  
Cytuj:
After reading through the various posts hitting our board concerning tonight's server issues, I wanted to take a moment and let everyone know that it most certainly was not our intention to bring down any servers during peak hours. Our network engineers had identified a problem that was adversely affecting performance on several realms, and the need to address the situation, immediately, was the best possible course of action. We do believe that the realms should be coming back up shortly, and will provide the appropriate update as soon as more information becomes available.

I really am sorry for this inconvenience, I realize that many of you have the day off and wish to spend your time playing the game, and we're working hard to make that happen.



Mam nadzieje, ze to to. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:23 
Cytuj  
mam gdzieś sorry. zapłaciłem za 30 dni. za każda godzine wyłaczonego/lagującego/wywalającego serwa powniniennem dostać dodatkowa godzine po upływie 30 dni i sorry też.
nie jestem skąpy ale jak sie płaci abonament to sorry nie wystarcza.
30 dni nie jest za darmo - jest wliczone w cene gry !

mogli zrobić dłuższą final bete, bo po to jest - teraz czuje się jakbym był wciąz w becie :evil:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:25 
Cytuj  
a czytales wogole umowe i warunki na jakie sie zgodziles placac za gre ? :) Bo cos mi sie wydaje, ze nawet jej nie przeczytales a teraz bezpodstawnie marudzisz :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:27 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
a czytales wogole umowe i warunki na jakie sie zgodziles placac za gre ? :) Bo cos mi sie wydaje, ze nawet jej nie przeczytales a teraz bezpodstawnie marudzisz :)
gra nie została mi sprzedana z polską wersją umowy.
nie nie czytałem. pewnie jest tam napisane że data premiery musi zostać utrzymana - potestujemy sobie po premierze a jak nie bedzie dobrze to bedziemy mówić i'm sorry
ps. może jestem zgyźliwy ale zobacz co mi sie stało w SFK - inny post :evil:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 22 lut 2005, 11:31 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:29 
Cytuj  
nieznajomosc prawa nie oznacza by go nie przestrzegac :) Jest tam napisane, ze Blizzard dolozy wszelkich staran by servery dzialaly bezawaryjnie, ale nie biora odpowiedzialnosci za zdarzajace sie awarie :)

tak wiec Hasta la Vista :) Musialbys przed Sadem udowodnic, ze nie dokladali wszelkich staran :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nieznajomosc prawa nie oznacza by go nie przestrzegac :) Jest tam napisane, ze Blizzard dolozy wszelkich staran by servery dzialaly bezwarayjnie, ale nie biora odpowiedzialnosci za zdarzajace sie awarie :)

tak wiec Hasta la Vista :)
spoko :)
zobacz ps. w poscie wyżej :cry:

"JEZU
trzeci raz byłem w Shadowfang keep. 2 godziny znowu gramy. stoimy przed Arugalem - ja juz trzeci raz - i myślimy jak mu dowalić...... i trach .... wszystkie moby zrespawnowane i jesteśmy przy wejsciu"


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:35 
Cytuj  
czytalem co ci sie stalo, i jakbym byl pracownikiem Blizzarda to bym ci odpowiedzial standardowo: przykro nam ze to sie zdarzylo, dolozymy wszelkich staran by sie nie powtorzylo, nasza ekipa adminow pracuje 24h/day by zapobiegac i szybko eliminowac wszelkie awarie.. i sorry :)
I nic nie zrobisz krzyczac ze cos ci sie nalezy, bo nic ci sie nie nalezy za takie awarie serverow. Co najwyzej dobra wola Blizza zeby cos dac graczom w zamian na oslode.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:38 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
czytalem co ci sie stalo, i jakbym byl pracownikiem Blizzarda to bym ci odpowiedzial standardowo: przykro nam ze to sie zdarzylo, dolozymy wszelkich staran by sie nie powtorzylo, nasza ekipa adminow pracuje 24h/day by zapobiegac i szybko eliminowac wszelkie awarie.. i sorry :)
I nic nie zrobisz krzyczac ze cos ci sie nalezy, bo nic ci sie nie nalezy za takie awarie serverow. Co najwyzej dobra wola Blizza zeby cos dac graczom w zamian na oslode.
spoko poprostu marudze.
grałem 1700h w Americas Army i wierz mi że tam kłopot z serwerem oznacza większe kłopoty.

nie zamierzam walczyć z Blizzardem ani krzyczeć.
po pracy spotkam się z dziewczyną a wieczorem napisze:

/4 TANK 27 READY for SFK

i pójde jeszcze raz 8) testować swą Brutal Armor 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:40 
Cytuj  
no i o to chodzi :) nie ma co sie przejmowac za bardzo :) owszem, czasem czlowiek w czasie gry sie wkurza, ale lepiej zachowac dystans :> to tylko gra :>


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
no i o to chodzi :) nie ma co sie przejmowac za bardzo :) owszem, czasem czlowiek w czasie gry sie wkurza, ale lepiej zachowac dystans :> to tylko gra :>
na szczęscie to SFK i ktoś kto robił tą gre przesadził tam z dropami ;)


jak powiedział pewien gracz:
"there are so sexy drops :)"


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:46 
Cytuj  
to ty tam juz z 27 levelem wchodzisz ? hm..... to moze i ja odwiedze :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:50 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
to ty tam juz z 27 levelem wchodzisz ? hm..... to moze i ja odwiedze :)
lol, ja tam byłem z 23. teraz wracam i częśc mobów jest dla mnie szara :)
ja już zrobiłem questy na zbroje warriora z sugerowanym 30 lvl. polecam Barrens do fajnych questów w WC i RFK. Miasteczko Crossroads na drugim kontynencie.

naprawde chodz. możemy pójść razem. znam tam każdy kąt. wszyscy jak wchodzą to mówia łatwizna a potem płaczą bo naprawde jest trudno.
potrzeba PIĘĆ osób lvl 25+


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:53 
Cytuj  
Deshroom(PL) napisał(a):
Huragan napisał(a):
to ty tam juz z 27 levelem wchodzisz ? hm..... to moze i ja odwiedze :)
lol, ja tam byłem z 23. teraz wracam i częśc mobów jest dla mnie szara :)
ja już zrobiłem questy na zbroje warriora z sugerowanym 30 lvl. polecam Barrens do fajnych questów w WC i RFK. Miasteczko Crossroads na drugim kontynencie.

naprawde chodz. możemy pójść razem. znam tam każdy kąt. wszyscy jak wchodzą to mówia łatwizna a potem płaczą bo naprawde jest trudno.
potrzeba PIĘĆ osób lvl 25+


w Barrens to ja juz wszystko zwiedzilem i zrobilem bo gram taurenem.. ale teren undeadow to dla mnie jeszcze dziewiczy jest :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.