mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 12:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Gorzej, jesli hunter jest myslacy i ma zabawki unieruchamiajace (net albo glue). Nie raz, nie dwa palki, warriorzy czy rogue sie dziwili, ze nie moga sie ruszyc z miejsca, a ja ich rozwalam z daleka jak chce.

X.


Ano ano... net albo glue... god mode on :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 12:36 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ucieczka przed hunterem to samobójstwo...


no tu sie zgodze, ciezko jest.. dlatego najlepiej atakowac go i starac sie za wszelka cene doprowadzic do zwarcia :)
pogubiłem się :har:
wyzej było ze "zwiewasz", a nie "doprowadzasz do zwarcia za wszelką cene"
nie czepiam sie poprostu już nie czaje :har:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 12:39 
Cytuj  
Co z drugiej strony jest cholerną wadą huntera w instancach. Szlag mnie trafia jak puszcza peta i odbiega na 30 yardów a pet nie trzyma agro i mob idzie na niego. Biegnij później zdjąć z niego aggro i wycofać się do miejsca gdzie postawione są totemy bo tam oczywiście nie mają zasięgu.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 12:39 
Cytuj  
Glupi to hunter, co nie ma zawsze najwyzszego growla na pecie ;)
Dobrze nauczony pet moze raz na 10 razy pusci aggro. Mi w kazdym badz razie bardzo rzadko sie to zdazalo ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 12:43 
Cytuj  
Wystarczy _jeden_ raz puszczone i rozwala taktykę grupy, jako second tank pilnuje w grupie czy przypadkiem aggro nie idzie na priesta lub maga, jak cos to sciagam na siebie, tylko że mag i priest trzymają się w grupie a hunter spieprza poza zasięg totemów.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 12:44 
Cytuj  
Jeżeli o mnie chodzi to growl stosuje tylko wtedy kiedy mam zmaxowany skill dla broni której używam. Na początku dochodziło do takich sytuacji że jak growl puścił to nie mogłem trafić moba który do mnie podbiegł.
Teraz ściągam moba do walki wręcz, żeby się troche podtrenować w melee.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 12:51 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Gorzej, jesli hunter jest myslacy i ma zabawki unieruchamiajace (net albo glue). Nie raz, nie dwa palki, warriorzy czy rogue sie dziwili, ze nie moga sie ruszyc z miejsca, a ja ich rozwalam z daleka jak chce.

X.



I dlatego mam gnome rogue:) escape artist for teh win


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 12:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ucieczka przed hunterem to samobójstwo...


no tu sie zgodze, ciezko jest.. dlatego najlepiej atakowac go i starac sie za wszelka cene doprowadzic do zwarcia :)
pogubiłem się :har:
wyzej było ze "zwiewasz", a nie "doprowadzasz do zwarcia za wszelką cene"
nie czepiam sie poprostu już nie czaje :har:


Desh, dla mnie sens walki z hunterem jest tylko w melee :) Jesli mnie zaskoczy z daleka to raczej nie dam rady podbiec do zwarcia tak wiec uciekam (ucieczka konczy sie albo smiercia albo sie udaje, heh)
Jesli jednak to ja atakuje huntera to przewaznie udaje mi sie podbiec do niego i wtedy juz prosto go pokonac.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:02 
Cytuj  
zbieraj kase. bo patrz co znalazłem
"o­ne thing that really benefits Warriors in PvP is a Mount. With a mount, you can catch almost every enemy you have in your sight. You can get right by them and when you are close, dismount and hamstring them, and start pounding o­n them. Mounts kind of give warriors that speed they don't normally have, so having a mount is kind of like a bonus, and makes Warriors o­ne of the most dangerous classes in the game. I recommend purchasing a mount for the Warrior as soon as you can because it really does turn the power of the Warrior up a notch.
"
ok koniec OT sorka
:wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:05 
Cytuj  
zbieram zbieram, jeszcze mi 20g brakuje, ale mam sporo aukcji wystawionych wiec moze juz dzisiaj bede mial kase na jaszczurke :)


_________________



****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:09 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ucieczka przed hunterem to samobójstwo...


no tu sie zgodze, ciezko jest.. dlatego najlepiej atakowac go i starac sie za wszelka cene doprowadzic do zwarcia :)
pogubiłem się :har:
wyzej było ze "zwiewasz", a nie "doprowadzasz do zwarcia za wszelką cene"
nie czepiam sie poprostu już nie czaje :har:


Desh, dla mnie sens walki z hunterem jest tylko w melee :) Jesli mnie zaskoczy z daleka to raczej nie dam rady podbiec do zwarcia tak wiec uciekam (ucieczka konczy sie albo smiercia albo sie udaje, heh)
Jesli jednak to ja atakuje huntera to przewaznie udaje mi sie podbiec do niego i wtedy juz prosto go pokonac.



czyli sie przyznales ze w normalnym starciu nie masz szans z Hunterem - EOT


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:27 
Cytuj  
ty sie tak nie ciesz, bo warrior na mouncie ma przewage tylko wtedy jak inni nie sa na mountach:P A to po 40lvlu ciezko zobaczyc tak naprawde ( chyba ze sie bije jakies mobki). Poza tym mounta nie mozna uzywac w combacie, poza tym sa dodatki do szybszej jazdy ( max okolo 12% szybciej sie da), no i jest jeszcze elite mount... +100% speed , wiec tak naprawde to tylko przewaga, jak ty masz a ktos ni ma:P

Poza tym nie zgodze sie, lepiej zamiast hamstring uzyc charge, proste efektywne, pozniej mozna hamstring


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:31 
Cytuj  
redlum napisał(a):
czyli sie przyznales ze w normalnym starciu nie masz szans z Hunterem - EOT


zdefiniuj normalne starcie??? napisalem ze w melee hunter nie ma ze mna szans, natomiast na odleglosc hunter jest lepszy i tylko tyle.
Wszystko jest zbalansowane ;)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:31 
Cytuj  
lutus napisał(a):
ty sie tak nie ciesz, bo warrior na mouncie ma przewage tylko wtedy jak inni nie sa na mountach:P A to po 40lvlu ciezko zobaczyc tak naprawde ( chyba ze sie bije jakies mobki). Poza tym mounta nie mozna uzywac w combacie, poza tym sa dodatki do szybszej jazdy ( max okolo 12% szybciej sie da), no i jest jeszcze elite mount... +100% speed , wiec tak naprawde to tylko przewaga, jak ty masz a ktos ni ma:P
hmmmm, to był żart :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:43 
Cytuj  
Huragan bzdury pleciesz albo jestes gimpem. Huntera nawet jak stara się (każdy dobry się stara ;)) trzymać na odległość da się załatwić. Windwall Totem żeby cię nie zestunował/zwolnił, i dobiegasz + frost shock + Earthbind Totem ew. można dodać Searing i dalej malee. Jak ucieka to travel form, dogonić, Earthbind + frostshock, dobić.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 14:00 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Huragan bzdury pleciesz albo jestes gimpem. Huntera nawet jak stara się (każdy dobry się stara ;)) trzymać na odległość da się załatwić. Windwall Totem żeby cię nie zestunował/zwolnił, i dobiegasz + frost shock + Earthbind Totem ew. można dodać Searing i dalej malee. Jak ucieka to travel form, dogonić, Earthbind + frostshock, dobić.


Tylko ze ja nie mam jeszcze wykupionego skilla Windwall totemu :)
Reszta postu jest oczywista, w melee huntera zalatwie zawsze, kwestia jest tylko by do niego dobiec :)
Powiedz mi jaki zasieg ma Windwall totem ? Nie sadze by byl wiekszy niz zasieg gunow huntera :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 14:04 
Cytuj  
A co to ma do rzeczy ? 20 yardów zasięgu, czyli możesz spokojnie te 20 yardów od totemu biec, odległość strzelającego od totemu nie ma żadnego znaczenia. W praktyce po prostu pierwszy strzał od ruszenia na huntera nie trafia w ciebie a w totem i go niszczy a ty w miedzyczasie do niego dobiegasz co najmniej na te 20 yardów żeby walnąć frosta.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 14:05 
Cytuj  
Winwall totem zmniejsza obrażenia od ranged weapon, ale w jaki sposób zabezpiecza przed stunem?

P.S.
Chyba o inny totem Ci chodziło Swen... tylko nazwy nie pamiętam

P.S.2
Już pamiętam: Grunding Totem

P.S.3
Założenie słuszne, ale jeśli o mnie chodzi to stosuje następującą kolejność:
Jeśli się da to Aimed Shot.
Jeśli się nie da to: Sting (jaki sting to zależy z kim walczę) następnie Concussive Shot (improved) jeśli Concussive z jakiejś przyczyny nawali to natychmiast Scatter Shot. Każdy z tych strzałów to Instant.
Taka kolejnośc daje mi pewną swobodę na starcie.
W przypadku początkowej paniki a taka ma zawsze miejsce bo nie mam nerwów ze stali, co najwyżej pomylę przycisk. A to da się szybko naprawić.
Hunter musi zrobić wszystko żeby odskoczyć na początku walki, potem trzeba się tylko modlić, żeby przetrwać 30 sekund do następnego Scatter Shota.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 14:19 
Cytuj  
30 sekund ? W czasie pół minuty to może już być po walce.
edit: Fakt, Grounding Totem, ale on chyba nie działa na speciale huntera.
edit2: fajna literówka ci wyszła przy tym totemie, double digital 5+1 ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 14:28 
Cytuj  
Dlatego piszę że trzeba się modlić...
Shaman jest diabelnie trudnym przeciwnikiem... potrafi wypuścić z siebie cholerny DPS kiedy nie oszczędza many.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.